تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس

خدمات تعمیرات لوازم خانگی

خدمات تعمیرات لوازم خانگی

خدمات تعمیرات لوازم خانگی ، لوازم خانگی از انواع وسایل منزل می باشند که در هر منزلی وجود دارد و از نوع ساده تا پیشرفته آن بسیاری از کارهای ما را راه می اندازند. تصور این که بتوان بدون یکی از لوازم خانگی مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی و … زندگی کرد ناممکن است.

با گذشت زمان در حوزه  لوازم خانگی مختلف پیشرفت زیادی حاصل شد و میزان اتوماتیک بودن این وسایل به بالاترین مقدار خود رسیده است.

با وجود تکنولوژی های جدیدی که در لوازم خانگی به وجود آمده است نیاز به تعمیرکارانی می باشد که کاملا آپدیت بوده و متناسب با تکنولوژی روز به تعمیرات لوازم خانگی بپردازند. در صورتی که افرادی که در زمینه تعمیر لوازم خانگی تخصصی ندارند به تعمیر این وسایل بپردازند ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به این وسایل وارد کنند و باعث ایجاد هزینه اضافی گردند.

برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی بهترین راه این است که وسایل خود را به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید. شرکت تکنیک سرویس پارس با برخورداری از تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای کاملا قابل اعتماد بوده و با کمترین هزینه و زمان ممکن به تعمیر انواع لوازم خانگی و سایر خدمات از جمله تعمیر یخچال ، تعمیر لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر پکیج ، تعمیر کولر گازی ، خدمات نصب پکیج ، نصب کولر گازی ، لوله کشی ساختمان و … می پردازند.

تعمیرکاران این شرکت انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولر گازی و … را تعمیر می کنند.

با سبکی متفاوت کار میکنیم تا از ما راضی باشید

شرکت تکنیک سرویس پارس مجموعه ای حرفه ای از تکنسین های مختلف است که دوره های مختلف را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دیده اند. این شرکت با هدف مشتری مداری تاسیس شد و با این هدف در جهت جلب رضایت مشتریان تلاش می کند. نظارت این شرکت بر کار تعمیرکاران باعث رضایت بیشتر مشتریان شده و کیفیت کار تعمیرکاران را افزایش داده است.

تعمیر لوازم خانگی در تهران

شرکت تکنیک سرویس پارس این مزیت را دارد که در تمامی نقاط تهران به ارائه خدمات می پردازد. این شرکت خدمات مختلفی مانند نصب، راه اندازی و تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد.

برای انجام خدمات توسط این شرکت می توانید با شماره تلفن 66175744 تماس بگیرید و یا نسبت به پر کردن فرم زیر اقدام نمایید. کارشناسان این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و برای انجام خدمات با شما هماهنگی های لازم را انجام می دهند.

ارائه خدمات در منزل

شرکت تکنیک سرویس پارس این امکان را به مشتریان می دهد تا به تعمیر لوازم خانگی آنها در منزل پرداخته شود. این کار باعث می شود تا تا میزان زیادی در زمان و هزینه جا به جایی صرفه جویی شود.

همچنین با جا به جا کردن وسایل و انتقال آنها به تعمیرگاه ممکن است مشکلات دیگری برای دستگاه به وجود آید و هزینه بیشتری برای تعمیر آن نیاز باشد. انجام خدمات در منزل می تواند در بروز این مشکلات پیشگیری نماید.

تعمیرکار لوازم خانگی

نیاز است تا تعمیرکاران لوازم خانگی دوره های مختلفی را برای آموزش تعمیرات دیده باشند. همچنین گذراندن دوره هایی که نحوه برخورد با مشتری را به آنها آموزش دهد توسط شرکت تکنیک سرویس پارس برگزار می گردد.

انواع گواهی های سلامت و عدم سوء پیشینه از تکنسین ها دریافت می شود و این افراد، علاوه بر تخصص و حرفه ای که دارند از لحاظ اخلاقی نیز کاملا قابل اطمینان می باشند.

هزینه تعمیر لوازم خانگی

این شرکت با دریافت کمترین هزینه، بر اساس تعرفه ای که تعیین شده عمل می کنند و هیچ گونه هزینه اضافی را از مشتریان دریافت نخواهد کرد. به علت خدمات تعمیرات در منزل و عدم پرداخت هزینه برای جا به جایی وسایل، هزینه ها تا مقدار زیادی کاهش می یابد و از نظر اقتصادی به صرفه خواهد بود.

خدمات نصب و تعمیر لوازم خانگی

نیاز است تا انواع لوازم خانگی به صورت ماهانه و یا سالانه سرویس گردند تا دچار خرابی و مشکل نگردند. شرکت تکنیک سرویس پارس دوره های مختلفی را برای انجام سرویس های ماهانه و سالانه برگزار می کند تا افراد بتوانند سرویس کردن برخی لوازم خانگی را خودشان در منزل انجام دهند.

همچنین آموزش های لازم برای استفاده صحیح از لوازم خانگی به مشتریان داده می شود. برای شرکت در این دوره ها نیاز است تا به شرکت اعلام شود تا کارشناسان با شما تماس گرفته و زمان این دوره ها را به شما اعلام نمایند.

برخی از دیگر از خدمات این شرکت شامل تعمیر جاروبرقی ، تعمیر قهوه ساز ، تعمیر آب میوه گیری ، نصب و تعمیر شوفاژ ، اجرای موتورخانه و … می باشد.

یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد