تعمیرات یخچال فریجیدر

پیجی که در حال حاضر در حال مشاهده آن هستید، نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر می باشد. گروه تخصصی تکنیک سرویس پارس، در موضوع تعمیرات لوازم خانگی سابقه ای قابل قبول دارد. این مجموعه در طی سال های فعالیتش از ابتدا تا کنون ، با جلب رضایت و ارتقاء آسایش و رفاه مشتریان، برنامه ریزی های خود را پیاده کرده است و بازخوردهای مثبت شما عزیزان، اثباتی بر این سخن می باشد.

برای دریافت سرویس و تعمیرات یخچال فریجیدر می‌توانید با شماره های 09337788989 – 02166175744 ، تماس گرفته و درخواست یاری نمائید. سرویس های تعمیراتی ما در کل روزهای هفته قابل انجام می باشد. علاوه بر این تعمیرکاران ما، وسیله شما را در کم ترین زمان ممکن تعمیر کرده و تحویل می دهند. عیب یابی و تشخیص اختلال به وجود آمده، به طور تخصصی بوسیله تیمی حرفه‌ ای اعمال می شود و در کلیه پروسه تعمیر دستگاه، نظارت کلی مدیران شرکت بر عملکرد  نیروی کار وجود دارد. هزینه ها نیز مبنی بر نرخ تصویب شده اتحادیه خواهند بود لذا هیج هزینه مازادی اخذ نخواهد شد.

تعمیرات در تکنیک سرویس پارس، ضمانت شده اند و این یک نکته مثبت در خصوص تعمیرات وسایل خانگی است. مضاف بر این، بر اساس قوانین های درون شرکت، سعی بر این هست که از قطعات اصل، تولید برند فریجیدر، برای تعمیر یخچال استفاده شود. در صورتی که به خاطر تحریم ها یا مسائل دیگر، دسترسی به آن قطعات وجود نداشته باشد، از جایگزین هایی مرغوب با کیفیتی نزدیک به کیفیت قطعه اوریجینال استفاده می گردد.

تعمیرات یخچال فریجیدر
اعزام تعمیرکار به محل
ارائه کارت گارانتی
استفاده از قطعات اورجینال
دارای شعب متعدد در تهران
تعمیرکاران حرفه ای
هزینه مناسب
فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

خدمات قابل ارائه در تعمیر یخچال فریجیدر

هر یخچال تشکیل شده از مجموعه ای از قطعات و اجزا است که هر یک دارای طول عمر مشخصی می باشند. دلایل زیادی وجود دارند که عملکرد یخچال را ضعیف می کنند. محل نصب نامناسب و سهل انگاری درمراقبت از یخچال از مهم ترین عامل های خرابی یخچال فریجیدر می باشد.

اگر یخچال فریجیدر شما ، بنا به تشخیص تکنسین، دچار نقص عملکرد در بخش هایی مانند کمپرسور و خنک کننده ها، موتور، فن یا برد الکترونیکی شده باشد و یا صداهای عجیب و غریب از آن شنیده می شود، غذاها در آن فاسد شده یا یخ می زنند، درب آن کامل بسته نمی شود و یا مشکلاتی از این دست برایش پیش آمده باشد، نیاز به عیب یابی با ابزار مخصوص و توسط شخصی باتجربه و حرفه ای دارد. کادر فنی تکنیک سرویس پارس، با به کاری افرادی زبده و دیتابیسی قوی از دانش های لازم در خصوص تعمیرات یخچال فریجیدر توانایی رفع هر گونه مشکل ریز و درست در یخچال فریجیدر را دارد.

برای بهره بردن از سرویس های مختلف تکنیک سرویس پارس، از طریق سرویس گفتگوی آنلاین واتسپ و فرم درخواست آنلاین تعمیر در وبسایت و همینطور شماره تلفن های 09337788989 / 02166175744 می توانید اقدام کنید.

تعمیرات یخچال فریجیدر در محل

یکی از کاربردی ترین خدمات شرکت تکنیک سرویس پارس که مورد استقبال بسیاری از مشتریان عزیز نیز قرار گرفته است، خدمات تعمیرات یخچال فریجیدر در محل است. به این معنی که فرد با برقراری تماس با شرکت، خرابی دستگاه خود را اعلام کرده و پس از بررسی مورد اعلام شده، نیروی متخصص مربوطه به محل اعزام می شود.

این سرویس دارای مزیت هایی است که می توان از جملۀ آن ها به صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه ها اشاره کرد. با توجه به سبک زندگی در جامعۀ مدرن که بسیاری از افراد شاغل هستند و وقت کافی برای رسیدگی به اموری چون خرابی لوازم منزل خود ندارند، وجود سرویس های خدمات تعمیر در محل می تواند بسیار مفید واقع شود. از طرف دیگر جابجایی دستگاهی که با نقص روبه رو شده است، می تواند باعث وارد شدن صدمۀ بیشتر به قطعۀ ناقص یا قطعات دیگر بشود.

این شرکت با در اختیار داشتن دیتابیس قوی که از مجموع دانش های نیروی کار آن تشکیل شده است، توانایی تشخیص هرگونه خطا در مدل های مختلف یخچال فریزر ها از جمله تعمیرات یخچال فریجیدر را دارد. در نتیجه بدون نگرانی از مدل یخچال خود و نوع مشکلی که برای آن پیش آمده است، می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید.

برخی دیگر از خدمات تکنیک سرویس پارس

دیگر برندهایی که تکنیک سرویس پارس نمایندگی نصب و تعمیرات محصولاتشان را به عهده دارد شامل:

تعمیرات یخچال فریجیدر در تهران

کمپانی تکنیک سرویس پارس با هدف ارتقاء سطح آسایش و رفاه در مشتریان و تعمیر لوازم خانگی خراب به بهترین نحو ممکن، فعالیت گسترده ای در سطح شهر تهران دارد. ما با پوشش تمامی مناطق تهران این نوید را به مشتریان تهرانی عزیز می دهیم که امکان دسترسی آن ها به مراکز تعمیر و نمایندگی ها در سراسر نقاط این شهر وجود دارد. فارغ از محلی که در آن زندگی می کنید، اگر با مشکلی در یخچال فریجیدر خود روبه رو هستید، می توانید با گروه ما تماس گرفته و درخواست تعمیر خود را ثبت کنید.

کادر فنی تکنیک سرویس پارس با گذراندن به روزترین دوره های تخصصی تعمیرات لوازم منزل، قادر به بررسی ، عیب یابی و تعمیرات یخچال فریجیدر فارغ از طول عمر آن و مدلی که دارد می باشد. به این معنی که تیم تکنیک سرویس پارس برای انواع مشکلات به وجود آمده در یخچال فریجیدر و سایر لوازم خانگی نیروی متخصص مناسب در آن زمینه را در اختیار دارد.

در صورت بروز مشکل و خرابی در یخچال فریجیدر، قبل از تماس با تعمیرکار، مطمئن شوید که کلیۀ اتصالات برق به درستی برقرار هستند. در صورتی که مشکل با سالم بودن اتصالات رفع نشود،‌ دستگاه شما نیاز به عیب یابی توسط شخصی با تجربه در این زمینه دارد. تشخیص منشأ مشکل اولین قدم در پروسۀ‌ تعمیر یخچال فریجیدر است که اگر به درستی انجام نشود، ممکن است دستگاه به صورت کامل تعمیر نشده و مجبور به سرویس مجدد باشید. برای اطمینان از اینکه دستگاهتان به درستی عیب یابی می شود، می توانید به متخصصین ما اعتماد کرده و بازسازی کامل آن را به ما بسپارید.

هزینه تعمیر یخچال فریجیدر

شاید اولین چیزی که افراد را از تعمیر لوازم خانگی بازمی دارد یا حداقل پروسۀ تعمیر را به تعویق می اندازد، بحث مالی قضیه باشد. بسیاری از افراد نگرانی این را دارند که برای تعمیر دستگاه مجبور به پرداخت هزینه هایی باشند که از توان مالی آن ها خارج است.

علی رغم وجود نرخ مصوب اتحادیۀ محترم، بسیاری از تعمیرکاران و تکنسین لوازم خانگی در قبال خدماتی که انجام می دهند هزینه های چندبرابری از مشتری دریافت می کنند که این امر خود باعث عدم اطمینان افراد به تعمیرکاران می شود.

شرکت تکنیک سرویس پارس اصل کار خود را بر مبنای نظم و رعایت قوانین و مقررات قرار داده است. از قوانین حاکم در این شرکت، پیروی از تعرفه های مصوب اتحادیه می باشد. به این معنی که تعمیرکار حق ندارد مبلغی بیشتر از آنچه که باید، از مشتری دریافت کند.

با نگهداری و مراقبت صحیح از لوازم خانگی، تعمیر به موقع و زود هنگام و سپردن دستگاه خراب به شخصی که علم، مهارت، دقت و دلسوزی کافی را دارد، می توان هزینه های تعمیرات لوازم خانگی را کاهش داد. تعمیرکاران مجاز تکنیک سرویس پارس در زمینۀ تعمیر سایر لوازم خانگی مانند: تعمیر لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، لوله کشی ساختمان و… تخصص دارند و خدمات خود را همراه با ضمانت انجام می دهند.

در نتیجه اگر کسی هستید که به تازگی با مشکلی در یخچال فریجیدر خود مواجه شده اید، می توانید بدون دغدغه در مورد هزینه ها، کیفیت کار تعمیر و اعتبار شرکت، درخواست تعمیر خود را در وبسایت تکنیک سرویس پارس ثبت کرده و از خدمات ما بهره مند شوید.

آدرس نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر

از جمله نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در ایران ، تکنیک سرویس پارس می باشد که انواع خدمات پس از فروش شامل، نصب و راه اندازی یخچال، تعمیر و تعویض انواع قطعات به کار رفته در آن را ارائه می دهد.

پرسنل تکنیک سرویس پارس در راستای بهبود کیفیت کار و عملکرد شرکت با حمایت همه جانبه از مصرف کنندگان یخچال فریجیدر، حس اعتماد و همدلی را در بین آنان ایجاد می کند. رضایت شما عزیزان دلیلی بر اثبات ادعایی است که ما در خصوص کیفیت کار گروهی خود داریم.

شما می توانید همه روزه و در هر ساعتی از روز با شرکت ما تماس گرفته و از خدمات تعمیرات یخچال فریجیدر در تمام مناطق تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب و مرکز تهران بزرگ بهره مند شوید. راه های تماس با ما به شرح زیر می باشد:

شماره تماس: 09337788989 / 02166175744

سرویس چت آنلاین واتساپ در وبسایت

تکمیل فرم درخواست تعمیر آنلاین (انتهای سمت چپ صفحۀ تعمیرات یخچال فریجیدر)

نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر
همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

بسیاری از مشکلات و خرابی هایی که در وسایل مختلف به وجود می آید ناشی از استفاده نادرست از آن وسایل می باشد که با آموزش صحیح نحوه درست استفاده کردن از آنها می توان تا حد زیادی از خرابی های به وجود آمده جلوگیری کرد. این شرکت دوره هایی را برگزار می کند که در این دوره ها به افراد نحوه استفاده درست از لوازم خانگی مختلف در برندهای مختلف آموزش داده می شود. برای شرکت در دوره های گفته شده لازم است به شرکت از طریق تماس تلفنی و یا پر کردن فرم های مربوطه اطلاع داده شود تا از زمان و مکان برگزاری این دوره ها اطلاعات لازم به افراد داده شود.

شرکت تکنیک سرویس پارس به انجام خدمات “تعمیرات یخچال فریجیدر” می پردازد و تعمیرکاران آن از تمامی کدهای ارور و خطاهای این یخچال فریزر آگاهی دارند. در تمام نقاط تهران می توانید با تماس با این شرکت از خدماتی که ارائه می دهد بهره مند گردید و خدمات مختلف با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه را دریافت نمایید.

شرکت تکنیک سرویس پارس خدمات مختلفی را در جهت جلب رضایت مشتریان انجام می دهد. از جمله این خدمات می توان به نصب، راه اندازی و انواع تعمیرات لوازم خانگی مختلف با برندهای متفاوت مانند یخچال فریزر سامسونگ، ماشین لباسشویی ال جی، ماشین ظرفشویی میدیا، یخچال فریجیدر و … اشاره کرد.

علاوه بر این خدمات، این شرکت دوره هایی را برگزار می کند که در آن به آموزش نحوه سرویس کردن دوره ای وسایل مختلف پرداخته می شود. لوازم خانگی مختلف از جمله تعمیر جاروبرقی ، تعمیر پکیج و رادیاتور ، انواع کولر گازی و اسپیلت و دیگر وسایل نیاز به سرویس کردن های دوره ای به صورت ماهانه و سالیانه دارند. با کسب آموزش های لازم نیازی به مراجعه به تعمیرکار و پرداخت هزینه اضافی نمی باشد و خود فرد قادر به سرویس کردن وسایل مختلف خواهد بود.

نمایش بیشتر
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

ثبت درخواست تعمیرات
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد