تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

ماموریت تیم تکنیک سرویس پارس ارائه خدمات سریع ، مقرون به صرفه ، با کیفیت و حرفه ای به مشتری است. نصب و تعمیر اکثر برندهای ماشین ظرفشویی از جمله تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تخصص ماست. از طریق شماره های 09337788989 – 02166175744 با ما تماس بگیرید.

تکنولوژی لوازم خانگی همیشه در حال تغییر است. تکنسین های ما نه تنها آموزش دیده هستند، بلکه به طور مداوم در مورد روش های تعمیر صحیح جدیدترین نوآوری های لوازم خانگی آموزش می بینند.

متخصصین تکنیک سرویس پارس سعی دارند خدمات تعمیرات را در یک جلسه انجام دهند به همین دلیل تا جای ممکن با قطعات یدکی مورد نیاز به محل مراجعه می کنند. علاوه بر این این مرکز تمامی قطعات اصل مورد نیاز برای تعمیر ظرفشویی را در اختیار دارد بنابراین مشتریان می توانند مطمئن باشند که در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه اینکار بدون معطلی انجام خواهند شد.

برخی دیگر از خدمات تکنیک سرویس پارس
تکنیک سرویس پارس همچنین خدمات تعمیرات برای برندهای زیر را ارائه می دهد:

زندگی روزمره حول محور لوازم خانگی است، بنابراین زمانی که یکی از آنها خراب می شود، می تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند. تماس با یک شرکت معتبر نصب و تعمیرات لوازم خانگی بسیار مهم است.

به دنبال شرکتی با سالها تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی باشید. مطمئن شوید که شرکت دارای مجوز فعالیت است.

وقتی دستگاه شما ناگهان از کار می افتد و نمی توانید دلیل آن را بدانید، فوراً آن را از برق بکشید. حتی اگر ممکن است به دلایل ایمنی مدار اصلی برق را خاموش کنید. سپس با یک تعمیرکار واجد شرایط تماس بگیرید.

چندین بخش برای ماشین ظرفشویی وجود دارد مانند وان اصلی، قفسه های بالایی و پایینی، پمپ، تیغه ها، پروانه تخلیه، ترموستات، فیوز حرارتی، قفل یا مهر و موم درب، عنصر گرمایش، بازوهای اسپری، پخش کننده مایع، پد لمسی، سوئیچ فشار، شیر ورودی آب، پمپ گردش آب، موتور، شیلنگ تخلیه، پمپ تخلیه و غیره. فیو، این لیست طولانی از قطعات ماشین ظرفشویی است. یک فرد معمولی نمی تواند ماشین ظرفشویی را تعمیر کند. برای اینکار به یک تعمیرکار ماهر نیاز دارد.

برای خدمات سریع با قیمت منصفانه با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم موجود در سایت اقدام کنید. ما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته اینجا هستیم. خدمات تکنیک سرویس پارس برای تمامی مناطق تهران در دسترس است.

از آنجایی که تعمیرات دستگاههای ظرفشویی معمولاً یک وضعیت اضطراری نیست، شما این فرصت را دارید که مشکلات ماشین ظرفشویی را قبل از تماس با تعمیرکار لوازم خانگی عیب یابی کنید.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی

نکته حرفه ای اینکه قبل از شروع عیب یابی، ماشین ظرفشویی را از برق بکشید یا مدار الکتریکی آن را ببندید. شیر تامین آب آن را نیز ببندید. رایج ترین مشکلات ظرفشویی ها موارد زیر است:

ماشین ظرفشویی کار نمی کند

 • اگر ماشین ظرفشویی را روشن کنید و مطلقاً هیچ اتفاقی نیفتد، ممکن است برق دریافت نکند.
 • مطمئن شوید جریان برق متصل است، درب بسته است و کنترل درگیر است. اگر مطلقاً هیچ اتفاقی نیفتد – به عبارت دیگر، هیچ چیزی روی صفحه کنترل روشن نمی شود و هیچ نشانه دیگری از حیات وجود ندارد – ممکن است به این علت باشد که دستگاه برق دریافت نمی کند.
 • بررسی که آیا پریزی که دستگاه به ان متصل است سالم است یا نه.
 • همچنین بررسی کنید که قطع کننده فیوز کنترل کار می کند یا نه.
 • سوئیچ و تایمر ماشین ظرفشویی را بررسی کنید. اگر برق در دسترس ماشین ظرفشویی است اما دستگاه کار نمی کند، احتمالاً مشکل از سوئیچ درب، تایمر یا کلید  معیوب است. برای حل مشکل سوئیچ در، ممکن است بتوانید با استفاده از یک پیچ گوشتی، ضربه گیر درب را کمی تنظیم کنید (ابتدا اتصال برق ماشین ظرفشویی را قطع کنید). اگر مشکل از کلید تایمر یا انتخابگر است، بهتر است با یک سرویس دهنده لوازم خانگی تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی پر نمی شود

 • اگر ماشین ظرفشویی شما کار می کند اما پر نمی شود، یا مشکلی در سیستم تامین آب وجود دارد یا اینکه آب را خیلی زود تخلیه می کند.
 • مطمئن شوید که منبع آب روشن است. شیر توقف تامین آب گرم را که معمولاً در زیر سینک قرار دارد، بررسی کنید. با چرخاندن آن در خلاف جهت عقربه های ساعت، آن را تا انتها باز کنید.
 • برق ماشین ظرفشویی را خاموش کنید. وقتی ماشین ظرفشویی خنک است (به عبارت دیگر، مدتی از آخرین باری که از ان استفاده کرده اید گذشته باشد)، به دنبال شناور داخل ماشین ظرفشویی باشید. شناور معمولاً یک گنبد یا استوانه پلاستیکی کوچک است که در قسمت پایه وان، نزدیک جلو نصب شده است. وقتی اکثر انواع شناورها را به بالا و پایین حرکت می‌دهید، می‌توانید صدای کلیک آنها را بشنوید، زیرا اکشن فنری آنها یک اهرم را به حرکت در می‌آورد. مکانیسم شناور را بلند کنید و اطراف لوله شناور را تمیز کنید. بسیاری از شناورها نیاز به قطع اتصال از پایین دارند. برای انجام این کار باید پانل دسترسی پایین را حذف کنید. شناور را بشویید، آن را در لوله قرار دهید و مطمئن شوید که آزادانه بالا و پایین می رود.
 • شیر ورودی آب را بررسی کنید. شیر آب گرم دستگاه را ببندید. شیر ورودی آب ماشین ظرفشویی را در پشت پانل جلویی پایین ماشین ظرفشویی قرار دهید. سوپاپ را جدا کنید تا صفحه نمایش ظاهر شود. هر گونه زباله را از روی صفحه تمیز کنید و شیر را دوباره سرهم کنید. اگر صفحه نمایش واضح به نظر می رسد، با تعمیرکار لوازم خانگی تماس بگیرید. احتمالا یکی از بخشهای شیر ورودی آب، سوئیچ فشار، و تایمر یا سوئیچ انتخابگر معیوب است.

ماشین ظرفشویی همچنان پر می شود

اگر جریان آب به ماشین ظرفشویی به طور خودکار قطع نشود، ممکن است سوئیچ شناور معیوب باشد، تایمر روی Fill گیر کرده باشد، یا دریچه ورودی آب باز بماند. برای تست سوئیچ شناور، به یک مولتی متر نیاز دارید. بهتر است عیب یابی این موارد را به یک متخصص بسپارید.

تعمیرات ظرفشویی ال جی در تهران

ماشین ظرفشویی تخلیه نمی کند

پس از یک چرخه، یک استخر کوچک از آب تمیز در داخل وان طبیعی است. مقدار بیش از حد آب نشان دهنده عملکرد نامناسب پمپ، گرفتگی شلنگ تخلیه، یا گرفتگی خطوط تخلیه خانه است. اگر آب کثیف از شکاف هوا بیرون می زند، خط تخلیه را از نظر پیچ خوردگی یا گرفتگی بررسی کنید

نشتی ماشین ظرفشویی

 • اگر در اطراف پایه ماشین ظرفشویی خود نشت آب دارید، ممکن است از مواد شوینده ای استفاده کنید که بیش از حد کف می کند. مقدار شوینده ای را که استفاده می کنید کاهش دهید و ببینید آیا تفاوتی ایجاد می کند یا خیر.
 • همچنین ظروف نادرست بارگیری شده می توانند باعث نشت آب از دریچه در شوند. نشتی از خود درب معمولاً به علت واشر درب معیوب یا تنظیم تنگی درب معیوب است.
 • همچنین مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی به درستی تراز شده است. نشتی آب زیر ماشین ظرفشویی ممکن است ناشی از نشتی شلنگ یا شل بودن اتصال شلنگ باشد. پانل جلویی پایینی را بردارید و شیلنگ ها را بررسی کنید. مهر و موم پمپ نیز ممکن است معیوب باشد. تعویض این موار کار یک تعمیرکار است.

تکنیک سرویس پارس بزرگترین مرکز تعمیرات و نصب لوازم خانگی در تهران می باشد که خدمات خود را در تمامی مناطق تهران و توسط تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده ارائه می دهد. بررخی از خدمات این مرکز شامل تعمیر لباسشویی ، تعمیر جاروبرقی ، تعمیر یخچال ، تعمیر چرخ گوشت و … می باشد. برای سفارش خدمات و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و یا از طرق فرم موجود در سایت اقدام نمایید.

دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد