تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس

تعمیرات ماشین ظرفشویی میدیا

یکی از وسایل پرکاربردی که امروزه در بسیاری از آشپزخانه ها وجود دارد و طرفداران زیادی را به سوی خود جلب کرده است ماشین ظرفشویی می باشد. در این مطلب به تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا و مشکلات رایج در آن پرداخته شده است.

ماشین ظرفشویی قادر به شستن ظروف مختلف به صورت خودکار بوده و برای انجام این کار تنها شخص تنظیمات اولیه را انجام می دهد و مابقی کار توسط دستگاه صورت می گیرد.

شرکت های بزرگ دنیا به تولید این محصول پرداخته و در کیفیت و امکانات محصولاتی که تولید می کنند در رقابت با یکدیگر می باشند. میدیا یکی از شرکت های بزرگ لوازم خانگی در دنیاست که محصولات خود را از آلمان به سایر کشورهای جهان صادر می کند. ماشین ظرفشویی میدیا از جمله برندهای مطرح ماشین ظرفشویی می باشد که بسیاری از افراد تمایل به خرید آن را دارند. ماشین ظرفشویی نیز مانند هر وسیله برقی دیگری دچار مشکل و خرابی شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی Midea

مشکلات و خرابی های مختلفی ممکن است در ماشین ظرفشویی میدیا به وجود آید که نیازمند تعمیر توسط متخصص می باشد.

البته بسیاری از مشکلات قابل برطرف کردن توسط خود شخص بوده و با کمی دقت و بررسی می توان این مشکلات ساده را برطرف نمود. مشکلاتی مانند روشن نشدن ماشین ظرفشویی، عدم تخلیه آب دستگاه، وارد نشدن آب به داخل ماشین ظرفشویی، خارج شدن بیش از حد کف از ماشین ظرفشویی، وجود صدای غیر عادی، تمیز نشستن ظروف و غیره از جمله مشکلات متداولی است که در انواع ماشین های ظرفشویی از جمله ماشین ظرفشویی میدیا دیده می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا در تهران

امکان تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی میدیا توسط تعمیرکاران شرکت تکنیک سرویس پارس در تمامی نقاط تهران از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق وجود داشته و افراد می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به شرکت، تنها با تماس گرفتن با شماره  66175744 با کارشناسان مربوطه مشکل ماشین ظرفشویی میدیا را بیان کرده و به صورت کامل مورد راهنمایی قرار گیرند. همچنین امکان ثبت سفارش توسط فرمی که در سایت شرکت ارائه شده است وجود دارد.

هنگام رو به رو شدن با این مشکلات چه کنیم؟

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا از عهده افراد عادی که دارای هیچ گونه مهارتی نمی باشند خارج بوده و برای برطرف نمودن مشکلات مختلف ماشین ظرفشویی نیاز به تخصص و مهارت تعمیرکار می باشد.

با توجه به پیچیده بودن ساختار ماشین های ظرفشویی در صورتی که افراد بدون مهارت اقدام به تعمیر آن نمایند امکان به وجود آمدن سایر مشکلات و حتی سوختن ماشین ظرفشویی وجود دارد.

پس بهتر است برای جلوگیری از صرف هزینه های بالاتر، در صورت وجود مشکلات و خرابی های مختلف در دستگاه حتما از یک تعمیرکار متخصص کمک گرفت.

شرکت تکنیک سرویس پارس با برخورداری از تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و حرفه ای قادر به تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی می باشد.

این تعمیرکاران دارای مدرک فنی و حرفه ای معتبر در زمینه تعمیرات بوده و یا دارای تحصیلات دانشگاهی در تعمیرات لوازم خانگی می باشند.

ارائه کیفیت بالای خدمات توسط  تعمیرکاران باعث شده است تا مشتریان از این شرکت رضایت کامل داشته باشند و برای تعمیر انواع وسایل خود با شرکت تکنیک سرویس پارس تماس حاصل نمایند.

این شرکت نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا بوده و با ارائه قیمت مناسب و به صرفه به مسیر پیشرفت خود ادامه می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا در تهران

 

بررسی مشکلات متداول ماشین های ظرفشویی میدیا

  1. عدم شست و شوی ظروف توسط ماشین ظرفشویی میدیا

گاهی اوقات کاربران ماشین ظرفشویی میدیا از تمیز نشدن ظروف به طور کامل شکایت دارند. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی در ماشین ظرفشویی شما رخ دهد که گاهی این دلایل بسیار ساده بوده و قابل برطرف شدن توسط خود شخص می باشد.

دلایلی مانند چسبیدن ذرات مواد غذایی و چربی به واشر درب دستگاه یا آبپاش های داخلی و یا انسداد فیلترهای ماشین ظرفشویی توسط ذرات چربی می تواند باعث بروز این مشکل گردد.

برای برطرف نمودن این مشکل نیاز است تا قسمت داخلی ماشین ظرفشویی را به صورت کامل تمیز نموده و همچنین از تمیز بودن واشرهای درب دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

می توان برای زدودن مواد غذایی مختلف از ماشین ظرفشویی، آن را بدون این که ظرفی درون آن قرار داده شود روشن نموده تا دستگاه کاملا تمیز گردد.

  1. سر و صدای زیاد در ماشین ظرفشویی میدیا

گاهی دیده شده است که در حین شستن ماشین ظرفشویی سر و صدای زیادی در آن به وجود می آید که این مشکل می تواند ناشی از  خراب شدن بازوهای اسپری آب و آبپاش ها باشد که برای رفع آن باید نسبت به تعویض آبپاش ها توسط تعمیرکار اقدام نمود.

علاوه بر آن در صورتی که ظروف در ماشین ظرفشویی به درستی چیده نشود امکان ایجاد سر و صدای زیاد توسط دستگاه وجود دارد که با خاموش کردن دستگاه و بررسی چیدمان ظروف می توان از ایجاد سر و صدای زیاد جلوگیری کرد.

علاوه بر آن ممکن است در هنگام پاشش آب، آبپاش های دستگاه به درستی کار نکرده به دیواره های ماشین ظرفشویی برخورد نمایند.

  1. نشت آب از ماشین ظرفشویی میدیا

نشتی آب از ماشین ظرفشویی میدیا یکی از مشکلاتی است که بسیاری از کاربران با آن مواجه شده و دچار استرس و نگرانی می شوند.

این مشکل دارای علت های مختلفی بوده و می توان به راحتی آن را برطرف نمود. در این گونه مواقع ممکن است که شلنگ تخلیه آب دچار پارگی شده باشد که  می توان با تعویض آن توسط تعمیرکار به راحتی این مشکل را برطرف نمود.

علاوه بر آن ترک خوردن واشرهایی که دور درب دستگاه می باشند و همچنین خراب بودن پمپ تخلیه می توانند دلایلی برای نشت آب از ماشین ظرفشویی باشند.

برای رفع این مشکل نیاز است تا تعمیرکار پمپ تخلیه دستگاه را بررسی نموده و در صورتی که پمپ خشک شده و یا واشر پمپ دچار پارگی شده است نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

  1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی میدیا

در هنگام روشن نشدن ماشین ظرفشویی میدیا پیش از اقدام به انجام هر کاری نیاز است تا از سالم بودن اتصالات دستگاه و پریزی که دستگاه به آن متصل است اطمینان حاصل نمایید؛ چرا که در بسیاری از مواقع دیده شده است که دوشاخه یا پریز برق خراب بوده و باعث روشن نشدن دستگاه می گردند.روشن نشدن ماشین ظرفشویی میدیا

علاوه بر آن بسته نبودن درب دستگاه نیز می تواند دلیلی برای روشن نشدن ماشین ظرفشویی میدیا باشد که باید نسبت به بسته بودن درب اطمینان حاصل کرد.

در صورتی که تمام این موارد بررسی شد نیاز است تا تعمیرکار موارد دیگر را بررسی نموده تا در صورتی که ایراد از موتور دستگاه می باشد نسبت به تعمیر آن اقدام نماید.

  1. آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی میدیا

ممکن است به علت خراب بودن شیر ورودی دستگاه، ماشین ظرفشویی پس از روشن شدن آبگیری نکرده و عملیات شستن ظروف آغاز نگردد.

علاوه بر آن امکان مسدود شدن مسیرهای آب مانند شناور آب به وسیله ذرات چربی، باعث شود تا آبگیری متوقف گردد.

خراب بودن تایمر دستگاه و همچنین سوئیچ شناور ماشین ظرفشویی نیز می تواند در عدم آبگیری دستگاه تاثیرگذار باشد.

برای رفع این مشکل در ابتدا باد شیر ورودی آب را بررسی نموده و در صورتی که دچار خم شدگی و یا گرفتگی شده است آن را برطرف نمایید.

همچنین تعمیرکار می تواند با بررسی کردن مسیر شناور آب به رفع مشکل آبگیری بپردازد و در نهایت در صورتی که مشکل برطرف نشد می توان با تعمیر سوئیچ شناور و تایمر دستگاه به رفع مشکل پرداخت.

مشکلات رایج دیگری در ماشین های ظرفشویی وجود دارند که بسیاری از این مشکلات با انجام سرویس های دوره ای بروز نکرده و می توان از بسیاری از آنها جلوگیری کرد.

تعمیرکاران تکنیک سرویس پارس به انجام سرویس های سالانه ماشین ظرفشویی میدیا در محل با بالاترین کیفیت و هزینه پایین می پردازند.

نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس
دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد