تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیر لباسشویی یوروتک Eurotech

تعمیرات لباسشویی یوروتک

یکی از لوازم ضروری در همه آشپزخانه های امروزی ماشین لباسشویی می باشد که وجود ان باعث آسایش و راحتی افراد شده است. ماشین های لباسشویی از گذشته با به امروز دچار تغییرات بسیاری شده اند و به همراه رشد تکنولوژی، این وسایل نیز پیشرفت چشمگیری داشته اند.شرکت تکنیک سرویس پارس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی یوروتک در تهران می باشد .در این مطلب تعمیر لباسشویی یوروتک بررسی می‌کنیم.

تعمیر لباسشویی یوروتک

امروزه ماشین های لباسشویی به صورت تمام اتوماتیک بوده و پس از انجام تنظیمات اولیه جهت نوع و زمان شست و شو، دیگر نیازی به دخالت شما نمی باشد و لباسشویی به صورت خودکار و اتوماتیک به شست و شو و خشک کردن البسه می پردازد.

با تنظیم انواع برنامه های شست و شو که جهت  و شوی لباس های با جنس های مختلف، شست و شوی لباس کودک، شست و شوی لباس های ورزشی، شست و شوی ملافه و پتو، شست و شوی لباس های با درجه کثیفی زیاد و … می باشد می توان انواع البسه را شست و خشک نمود. یوروتک شرکتی مشهور در زمینه تولید انواع لوازم خانگی می باشد که یکی از محصولات آن ماشین لباسشویی می باشد. این شرکت در کشور ایتالیا فعالیت می کند و محصولات تولید توسط این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. در صورتی که هرگونه مشکل و خرابی در ماشین لباسشویی یوروتک به وجود آید نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار حرفه ای و با تجربه در این زمینه می باشد و تعمیر لباسشویی توسط خود فرد می تواند به خرابی های بیشتر آن منجر شود.

سایر برندهای لباسشویی تحت پوشش تکنیک سرویس پارس
تکنیک سرویس پارس همچنین امتیاز نمایندگی برای تعمیرات لباسشویی برندهای زیر را داراست:

نصب‌، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی یوروتک  در محل

در صورتی که ماشین لباسشویی یوروتک را برای منزل خود خریداری نموده اید و برای نصب آن نیاز به کمک دارید می توانید از خدمات شرکت تکنیک سرویس پارس استفاده نمایید. این شرکت با برخورداری از تعمیرکارانی حرفه ای و با مهارت قادر به نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی یوروتک می باشد. ماشین لباسشویی جزء وسایلی می باشد که ممکن است مشکلات مختلفی برای آن به وجود آید و به علت استفاده زیادی که از آن می شود نیاز است تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر آن اقدام نمود.

همچنین در صورتی که دستگاه شما دچار خرابی و مشکلات مختلف گردد این تعمیرکاران با توانمندی بالایی که در تعمیرات لوازم خانگی برقی و آشپزخانه از جمله ماشین لباسشویی دارند می تواند مشکلات به وجود آمده را برطرف نموده و دستگاه را در کمترین زمان ممکن تعمیر نمایند.

چه زمانی به تعمیرکار ماشین لباسشویی یوروتک در تهران نیاز داریم؟

امروزه استفاده از ماشین لباسشویی در حدود چندین بار در هفته بسته به تعداد اعضای خانواده وجود دارد و در صورتی که لباسشویی دچار مشکلی شده و خراب گردد لباس های کثیف روی هم انباشته شده و باعث آزردگی افراد می گردد. بنابراین در صورت خرابی این وسیله بهتر است تا هر چه زودتر آن را به یک تعمیرکار متخصص نشان داد تا آن را تعمیر نماید.

اما گاهی اوقات ممکن است وجود مشکلات مختلف در ماشین لباسشویی یوروتک با ترفندهایی ساده قابل برطرف شدن باشند. به عنوان مثال گاهی اوقات ممکن است ماشین لباسشویی روشن شده اما لگن آن نچرخد. در این گونه مواقع جای نگرانی وجود ندارد و ممکن است این مشکل به علت حجم کم یا زیاد لباس ها در لگن ماشین لباسشویی باشد که با تنظیم حجم لباس ها با توجه به ظرفیت دستگاه این مشکل رفع خواهد شد و نیازی به حضور تعمیرکار نخواهد بود.

اما گاهی اوقات برخی از مشکلات مانند احساس بوی سوختگی در ماشین لباسشویی یوروتک، روشن نشدن آن، وجود سر و صدای غیر عادی و با لرزش غیر معمول مشکلاتی می باشند که نیاز به عیب یابی توسط تعمیرکار و برطرف نمودن آن مشکل می باشند. همچنین در بسیاری از مواقع امکان عدم کارکرد ماشین لباسشویی یا کار نکردن صحیح آن به علت وجود مشکل در برد الکترونیکی دستگاه می باشد که تعمیر این قطعه از عهده افراد عادی و بی تجربه خارج بوده و نیازمند حضور تعمیرکاری که در این زمینه مهارت بالایی دارد می باشد.

مشکلات متداول در ماشین لباسشویی یوروتک

ممکن است در حین کار کردن با ماشین لباسشویی یوروتک با مشکلات متعددی مواجه گردید که برای برطرف نمودن این مشکلات نیاز به تخصص و تجربه در این کار می باشد. مشکلات رایجی وجود دارند که ممکن است لباسشویی یوروتک با آنها مواجه گردد که در ادامه به تعدادی از این مشکلات اشاره شده است.

  • روشن نشدن ماشین لباسشویی: این مشکل، از متداول ترین مشکلاتی است که در ماشین لباسشویی یوروتک وجود دارد و دلایل مختلفی برای آن وجود دارد. اولین کاری که پس از مواجه شدن با این مشکل بایستی بررسی کرد اتصالات و سیم های ماشین لباسشویی است که دچار خرابی و یا پارگی نشده باشند. همچنین ممکن است پریزی که دوشاخه لباسشویی به آن متصل می شود برق نداشته باشد و دلیل روشن نشدن دستگاه نیز به همین دلیل باشد. ممکن است علت روشن نشدن لباسشویی یوروتک خراب بودن دکمه استارت دستگاه باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی و تعمیر گردد.
  • گاهی اوقات ممکن است پس از روشن کردن لباسشویی، دستگاه آبگیری نکرده و شست و شو انجام نشود. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی مانند خراب بودن درب ماشین لباسشویی، خرابی هیدرواستات، وجود مشکل در میکروسوئیچ، خراب بودن پمپ لباسشویی و یا خراب بودن شیر ورودی آب باشد. همچنین وجود مشکل در برد الکترونیکی ماشین لباسشویی یوروتک می تواند باعث آبگیری نکردن دستگاه گردد که نیاز به تعمیر توسط متخصص مربوطه را دارد.تعمیر ماشین لباسشویی یوروتک  در محل
  • نشتی آب از ماشین لباسشویی یوروتک از دیگر مشکلات رایجی است که در این دستگاه اتفاق می افتد. نشتی آب ممکن است به دلایل مختلفی مانند خراب بودن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی، ترکیدگی واترپمپ، ترکیدگی قاب جاپودری و مشکلات مختلف مربوط به واشر و لاستیک های دستگاه ممکن است باعث نشتی آب از دستگاه گردند.
  • تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی ممکن است به علت مسدود بودن لوله های تخلیه لباسشویی و یا خراب بودن پمپ دستگاه باشد. برای برطرف نمودن این مشکل نیاز است تا به تعمیرکار متخصص در این کار مراجعه نمود.
  • زیاد بودن سر و صدای ماشین لباسشویی نیز از جمله مشکلات رایجی است که در ماشین لباسشویی یوروتک اتفاق می افتد و موجب آزردگی خاطر افراد می گردد. این مشکل می تواند به علت خراب بودن بلبرینگ ها، شکسته شدن سه نظام نگهدارنده درام، خراب شدن تسمه ماشین لباسشویی، قرار نگرفتن هیتر در جای خود و یا خارج شدن لاستیک دور درب از جای خود باشند.

علاوه بر مشکلات گفته مشکلات مختلف دیگری نیز ممکن است در ماشین لباسشویی یوروتک به وجود آید که نیاز به عیب یابی دقیق و تعمیر توسط تعمیرکار متخصص دارد. در ماشین های لباسشویی جدید خطاهای مختلف ممکن است به صورت کدهای مشخص و معینی در نمایشگر دستگاه ظاهر شوند که هر یک از کدها مربوط به مشکل و خرابی خاصی در لباسشویی می باشد و تعمیرکار با آگاهی از این کدها و ارورها قادر به عیب یابی و تعمیر این مشکلات می باشد.

دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد