تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس

تعمیرات جاروبرقی میدیا

تعمیرات جاروبرقی میدیا یکی دیگر از خدماتی است که در شرکت تکنیک سرویس در حال ارائه است. تعمیر جارو برقی میدیا در دسته ای تعمیرات جاروبرقی قرار دارد که با استفاده ای تکنیسین‌های حرفه ای و استفاده از قطعات اصل صورت میگیرد.

برای انجام نظافت روزانه نیاز به وسایل و تجهیزاتی می‌باشد تا بتوان این عمل را به خوبی انجام داد. جاروبرقی یکی از وسایل ضروری در این زمینه می‌باشد که می‌توان از آن برای نظافت مکان‌های مختلف استفاده نمود. در این مطلب تعمیرات جاروبرقی میدیا را بررسی می‌کنیم.

در گذشته از جاروی‌های دستی که از چوب یا پلاستیک تهیه می‌شدند استفاده می‌شد اما با توجه به گسترش تکنولوژی و تلاش برای راحتی بشر، ایده جاروبرقی به ذهن رسید و این وسیله طراحی و روانه بازار شد. امروزه مدل‌های مختلفی از جاروبرقی در بازار وجود دارد که از آن میان می‌توان به جاروبرقی‌های سطلی، جاروبرقی کیسه ای و بدون کیسه اشاره کرد. برندهای مختلفی از جاروبرقی توسط شرکت‌های بزرگ دنیا تولید می‌شود که از آن میان می‌توان جاروبرقی ال جی، سامسونگ و میدیا را نام برد. میدیا که شرکتی بزرگ در زمینه تولید انواع لوازم خودکار در دنیا می‌باشد، در کنار تولید انواع لوازم خانگی مانند یخچال فریزر به تولید جاروبرقی نیز می‌پردازد. این شرکت در اشتوتگارت آلمان واقع شده است و محصولات تولید شده توسط این شرکت از کیفیت بالایی برخوردارند.

در صورتی که جاروبرقی میدیا دچار مشکل و خرابی گردد نیاز است تا جهت تعمیر آن به یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه مراجعه نمود و از دستکاری و تعمیر خودسرانه آن جلوگیری کرد.

ویدیوی تعمیرات جاروبرقی میدیا

در چه مواقعی نیاز به استفاده از تعمیرکار جاروبرقی میدیا  در محل داریم؟

با توجه به این که جاروبرقی وسیله ای الکترونیکی می‌باشد، در صورت به وجود آمدن مشکلی در آن نیاز به حضور فردی حرفه ای می‌باشد و تعمیر آن توسط افراد ناشی که هیچ گونه ای تجربه و تخصصی در این زمینه ندارند، موجب خرابی بیشتر دستگاه شده و حتی احتمال خطر برق گرفتگی و آتش سوزی نیز وجود خواهد داشت. البته گاهی اوقات برخی مشکلات به وجود آمده در جاروبرقی میدیا توسط ترفندهایی ساده به وسیله خود فرد برطرف خواهد شد. به عنوان مثال گاهی کم شدن مکش جاروبرقی میدیا ممکن است به علت پر شدن کیسه جاروبرقی باشد که با تخلیه آن می‌توان مکش دستگاه را بهبود بخشید. اما گاهی اوقات مشکل به دلایل وجود خرابی در موتور دستگاه رخ داده است و نیاز است تا توسط تعمیرکار متخصص در این حوزه تعمیر گردد.

تعمیر جاروبرقی میدیا در محل

با توجه به این که با خراب شدن وسایل برقی مختلف مانند جاروبرقی در صورتی که این وسایل را برای تعمیر و مراجعه به تعمیرکار جا به جا کنیم ممکن است خرابی آن بیشتر گردد، در صورتی که امکان حضور تعمیرکار در محل وجود داشته باشد این دردسرهای جا به جایی و حمل جاروبرقی وجود نخواهد داشت. تکنیک  سرویس پارس این مکان را برای افراد فراهم کرده است تا انجام خدمات مختلف و تعمیر جاروبرقی میدیا را در محل و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد.

خدمات قابل ارائه در سرویس جاروبرقی میدیا

شرکت تکنیک سرویس پارس به ارائه خدمات مختلفی در رابطه با تعمیر جاروبرقی می‌پردازد. مشکلات مختلفی برای جاروبرقی مدیا ممکن است به وجود آید که این شرکت با برخورداری از تعمیرکارانی حرفه ای و با تجربه قادر به برطرف نمودن این مشکلات می‌باشد.

بالا بردن مکش دستگاه در صورتی که مکش آن کم شده باشد، تعمیر موتوری که نیم سوز شده باشد و یا تعویض آن در صورتی که موتور سوخته باشد، تعویض فیلترهای جاروبرقی، برطرف نمودن سر و صدای غیرعادی جاروبرقی، رفع انسداد لوله‌ها و فیلترهای جاروبرقی و … از جمله خدمات قابل ارائه در سرویس جاروبرقی میدیا می‌باشند.

 مشکلات رایج در جاروبرقی میدیا

میدیا برندی مطرح در زمینه تولیدات لوازم خانگی می‌باشد و جاروبرقی میدیا نیز از محصولات با کیفیت این شرکت می‌باشد که از طراحی و کیفیت بالایی در ساخت برخوردار است. با این وجود خرابی‌ها و مشکلات مختلفی ممکن است برای این جاروبرقی به وجود آید که به علت ضرورتی که این وسیله در منازل دارد باید هرچه سریع تر نسبت به رفع این مشکلات اقدام کرد.

مشکلات رایجی در جاروبرقی میدیا وجود دارد که در ادامه به تعدادی از این مشکلات و نحوه برطرف نمودن آنها اشاره شده است.

  • شاید بتوان کم شدن مکش جاروبرقی را از رایج ترین مشکلاتی دانست که در جاروبرقی میدیا وجود دارد. مکش بالا از ویژگی‌هایی است که یک جاروبرقی خوب باید داشته باشد و کاهش مکش دستگاه باعث می‌شود تا آن طور که باید و شاید جاروبرقی تمیز نکند. علت‌های مختلفی برای کاهش مکش جاروبرقی میدیا ممکن است وجود داشته باشد که اصلی ترین علت آن به پر بودن کیسه جاروبرقی برمی‌گردد. در این گونه مواقع نیاز است تا کیسه جاروبرقی تخلیه شده و در صورتی که کیسه یک بار مصرف است آن را تعویض نمود.

اما گاهی پس از تخلیه کیسه نیز ممکن است کم بودن مکش ادامه داشته باشد که در این صورت ممکن است مشکل مربوط به خرابی موتور جاروبرقی میدیا باشد که نیاز به مراجعه به تعمیرکار برای تعمیر موتور دستگاه می‌باشد و این کار از عهده خود فرد خارج است.

  • گاهی ممکن است با زدن دکمه روشن جاروبرقی میدیا دستگاه روشن نشود. این مشکل را ممکن است بسیاری از افراد بارها تجربه کرده باشند که دلایل مختلفی برای آن وجود دارد. اگر کیسه جاروبرقی خیلی پر باشد امکان روشن شدن جاروبرقی وجود نداشته و باید تخلیه گردد. همچنین ممکن است در اثر فراموشی سیم برق به پریز متصل نباشد و یا این که مشکلی در اتصالات و سیم جاروبرقی وجود داشته باشد. اما روشن نشدن جاروبرقی میدیا ممکن است دلیل دیگری نیز داشته باشد و آن هم سوختن موتور می‌باشد که در این صورت حتما باید توسط تعمیرکار حرفه ای عیب یابی و تعمیر گردد.
  • در بعضی از مواقع ممکن است در هنگام استفاده از جاروبرقی میدیا دستگاه به صورت خود به خودی خاموش گردد. در این گونه مواقع بهتر است تا جاروبرقی را برای مدتی روشن نکرده و اجازه دهید تا استراحت نماید. این مشکل در مواقعی که جاروبرقی چند ساعت به صورت مداوم کار کرده است اتفاق می‌افتد و ممکن است موتور داغ کرده و باعث خاموش شدن دستگاه گردد.
  • گاهی ممکن است دکمه‌های روشن و خاموش جاروبرقی میدیا دچار مشکل شده و عمل نکنند که این مشکل ممکن است به علت شکسته شدن این دکمه‌ها و یا قطع شدن اتصالات آنها باشد که باید توسط تعمیرکار تعمیر گردد.
  • صدای غیر عادی جاروبرقی ممکن است در برخی از مواقع بروز پیدا کند و باعث آزردگی خاطر افراد گردد. این مشکل می‌تواند به علت خرابی پروانه جاروبرقی میدیا و یا خرابی بلبرینگ دستگاه باشد که نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار دارد. گاهی نیز پر بودن کیسه جاروبرقی میدیا و یا گیر کردن اشیای مختلف در جاروبرقی می‌توانند باعث سر و صدای زیاد در جاروبرقی گردند که این موارد توسط خود فرد قابل برطرف شدن می‌باشند.
نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس
دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد