تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
ماشین لباس شویی اسنوا

تعمیرات لباسشویی اسنوا

یکی از لوازم خانگی پر استفاده که امروزه در تمامی منازل یافت می شود ماشین لباسشویی می باشد. ماشین های لباسشویی از گذشته تا امروز تغییرات زیادی کرده اند و تکنولوژی ساخت آنها در سال های اخیر به صورت کاملا اتوماتیک شده است. در گذشته ماشین های لباسشویی تنها کار شستن لباس را انجام می دادند اما امروزه با اتوماتیک شدن این دستگاه ها کار شستن، آبکشی و خشک کردن انواع لباس ها با تنظیم برنامه شست و شو به صورت خودکار انجام می گیرد. شرکت های بزرگ مختلفی در جهان به تولید انواع لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی می پردازند که از آن جمله می توان به شرکت های بزرگ ال جی، سامسونگ و میدیا اشاره کرد. اسنوا نیز شرکتی داخلی است که به تولید انواع لوازم خانگی می پردازد. در این مقاله قصد داریم تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا بپردازیم.

ماشین لباسشویی به علت استفاده زیادی که از آن می شود ممکن است دچار مشکلات و خرابی هایی گردد که تعمیر کردن آن از عهده افراد عادی و بدون تجربه خارج است و ممکن است باعث خرابی بیشتر دستگاه گردد. پس لازم است تا در هنگام بروز هر گونه مشکلی در ماشین لباسشویی به تعمیرکار حرفه ای مراجعه کرد.

برخی دیگر از خدمات تعمیر لباسشویی تکنیک سرویس پارس
تکنیک سرویس پارس همچنین امتیاز نمایندگی برای تعمیرات لباسشویی برندهای زیر را داراست:

نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا و دیگر برندها

شرکت تکنیک سرویس پارس خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهد. تعمیر و نمایندگی انواع لوازم خانگی و برندهای مختلف مانند یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، سشوار، آبمیوه گیری و … در مدل ها و برندهای مختلف از جمله کارهای این شرکت می باشد. همچنین فعالیت در حوزه تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی به کار رفته در وسایل مختلف از دیگر کارهایی است که می توان برای انجام آن به این شرکت مراجعه کرد. این شرکت در حوزه آموزش نیز فعالیت گسترده ای دارد و دوره های مختلف آموزشی را جهت استفاده صحیح از لوازم خانگی و همچنین سرویس های دوره ای ماهانه و سالانه را برگزار می کند.

تعمیرات لباسشویی اسنوا در منزل و نحوه برقراری ارتباط با شرکت

ویژگی مثبتی که این شرکت دارد انجام خدمات در منزل می باشد که می تواند صرفه جویی زیادی را در زمان و همچنین هزینه افراد به دنبال داشته باشد. جا به جایی وسایلی که خراب و دارای مشکل باشند می تواند باعث خرابی بیشتر آنها می گردد. همچنین انجام تعمیرات لباسشویی اسنوا در منزل دردسرهای حمل و نقل به ویژه برای افرادی که در طبقات بالایی ساختمان ها می باشند را نخواهد داشت.

برای انجام تعمیرات در منزل اعم از تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا نیاز است تا با شماره تلفن 09337788989 / 02144579667 تماس گرفته یا فرمی که در سایت شرکت ارائه شده است را پر نمایید تا ظرف حداکثر 24 ساعت با شما تماس گرفته شود و هماهنگی های لازم جهت حضور تعمیرکاران در منزل با شما انجام گیرد. خیالتان بابت عیب یابی و تعمیر دستگاه تان راحت باشد چرا که ما سابقه طولانی مدت در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی داریم و به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر لوازم خانگی در تهران شناخته شده ایم. پس می توانید به تیم ما اعتماد کنید.

معرفی شرکت تکنیک سرویس پارس

این شرکت با هدف ارائه خدمات در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی و بردهای الکترونیکی مختلف در سال 1397 آغاز به کار نمود. تعمیرکاران مختلفی در حوزه تعمیرات انواع لوازم خانگی که دوره های مختلف آموزشی را گذرانده اند و بسیاری از آنها در حوزه تدریس در آموزشگاه های مختلف نیز فعالیت داشتند، در این شرکت مشغول به کار شدند.

مشتری مداری از اهداف مهمی است که این شرکت در راستای رسیدن به آن گام برداشته و تلاش می کند. در این سال ها نیز رضایت مشتریان از این شرکت بالا بوده و می توان با خیالی آسوده تعمیرات انواع وسایل خود را به این شرکت سپرد.

با تکنیک سرویس پارس به بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل خود دسترسی داشته باشید و دیگر لازم نیست وقت خود را برای پیدا کردن متخصص صرف کنید.

وجود ارور IE در ماشین لباسشویی اسنوا

در زمان هایی که شیر آب بسته است، فیلتر ورودی آب مسدود شده است، زمان هایی که در هنگام آبگیری دستگاه پمپ تخلیه در حال کار کردن است، زمانی که سنسور سطح آب خراب است و یا وقتی شیر برقی دچار مشکل شده باشد این ارور در صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می گردد.

اما برای برطرف کردن این ارور لازم است تا شیرهای آب و فیلترهای ورودی کنترل گردند تا در صورت مسدود بودن فیلترها اقدام به باز نمودن آنها نمود. گاهی نیز در صورتی که سنسورها دچار خرابی شده باشند باید آنها را تعمیر یا تعویض نمود.

تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

وجود ارور OE در ماشین لباسشویی اسنوا

اگر ماشین لباسشویی در موارد تخلیه آب دچار مشکل شده باشد، دستگاه این ارور را نمایش می دهد. در این مواقع امکان پیچ خوردن لوله تخلیه، زیاد است که باید آن را بررسی نمود. همچنین ممکن است مشکل به علت خرابی پمپ تخلیه باشد که در صورت تعمیر نشدن باید آن را تعویض کرد. خراب بودن هیدروستات یا برد الکترونیکی نیز باعث بروز این ارور در دستگاه می گردد که نیاز به مراجعه به یک تعمیرکار با تجربه در این زمینه برای رفع مشکل می باشد.

وجود ارور UE در ماشین لباسشویی اسنوا

در صورتی که ماشین‌ لباسشویی ‌اسنوا تراز نباشد ارور UE در صفحه نمایشگر دستگاه ظاهر می گردد. گاهی اوقات گره خوردن لباس ها با یکدیگر باعث می شود تا وزن لگن لباسشویی در یک سمت بیشتر شده و از تراز بودن خارج شود. برای این که این مشکل را رفع نمود نیاز است تا گره لباس ها را باز کرد و مجددا دستگاه را راه اندازی کرد.

وجود ارور LE در ماشین لباسشویی اسنوا

اگر درب ماشین لباسشویی به هر دلیلی باز باشد و به درستی بسته نشود ارور LE در دستگاه ظاهر می گردد. در صورت دادن این ارور لازم است تا درب دستگاه چک گردد و اگر اشیایی مانع بسته شدن درب گردد آن را برطرف نمود.

وجود ارور E2 در ماشین لباسشویی اسنوا

حتما مشاهده کرده اید که گاهی آب از ماشین لباسشویی لبریز می شود که این مشکل ناشی از خراب بودن هیدروستات، شیر برقی و یا کار نکردن پمپ تخلیه می باشد. برای برطرف نمودن این مشکل نیاز است تا به تعمیرکار متخصص مراجعه نمود و از تعمیر سرخود دستگاه جلوگیری کرد.

وجود ارور E4 در ماشین لباسشویی اسنوا

اگر ماشین لباسشویی Snowa دچار نشتی گردد خطای نمایش داده شده در دستگاه خطای E4 می باشد. برای برطرف کردن این خطا باید قطعاتی مانند لوله تخلیه، لگن لباسشویی و … بررسی گردد و در صورت وجود مشکل به تعمیرکار متخصص مراجعه نمود.

وجود ارور E5 در ماشین لباسشویی اسنوا

اگر برد الکتریکی دستگاه خراب باشد ارور E5 در صفحه نمایشگر دستگاه نشان داده شد. همچنین گاهی اتفاق می افتد که لباس ها در میان لگن لباسشویی و لاستیک درب ماشین لباسشویی گیر می کنند که در این مواقع نیاز است تا لباس ها را در ماشین لباسشویی به صورت درست قرار داد و نسبت به تعمیر برد دستگاه نیز اقدام نمود.

وجود ارور E6 در ماشین لباسشویی اسنوا

گاهی ممکن است سیم کشی ها در قسمت موتور ماشین لباسشویی Snowa دچار مشکل شده باشند و یا اتصال کوتاه در سیم ها اتفاق افتاده باشد. در این مواقع این ارور در دستگاه نمایش داده می شود. همچنین در صورتی که موتور دستگاه سوخته باشد نیز خطای E6 ظاهر می گردد. وجود مشکل در رله نیز ممکن است باعث بروز این خطا گردد. برای رفع این مشکل باید تعمیرکار را خبر کرد و دستگاه توسط تعمیرکار تعمیر گردد.

علاوه بر خطاهای گفته شده، ارورهای دیگری نیز در ماشین‌لباسشویی‌اسنوا وجود دارد که تعمیرکاران با آگاهی از این خطاها قادر به عیب یابی و تعمیر ماشین‌لباسشویی‌اسنوا می باشند. نمایندگی تعمیر لباسشویی Snowa در سراسر کشور وجود دارد و به ارائه خدمات پس از فروش می پردازد. شرکت تکنیک سرویس پارس به عنوان برترین نمایندگی تعمیرات اسنوا نیز با برخورداری از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای قادر به تعمیر انواع ماشین‌لباسشویی‌اسنوا در زمان کوتاه و هزینه کم می باشد.

دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد