تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیر ماشین لباسشویی دوو

تعمیرات لباسشویی دوو

نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی دوو:  ماشین لباسشویی، یک وسیله برقی پرکاربرد بوده که وجود آن در هر خانه ای نیاز است. از میان همه برندهای موجود در بازار، برند دوو، جزو پر طرفدار ترین ها است. اجناس مرغوب دوو، مانند ماشین لباسشویی آن، به شما کمک می کند تا بتوانید سالیان سال، با کمترین خرابی، نیاز های خود را بر طرف کنید. با این وجود، در صورت مشاهده هر گونه خرابی، با نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی دوو تماس بگیرید.

مشورت با افراد غیر حرفه ای تنها باعث پرداخت هزینه های اضافی می شود. نمایندگی تکنیک سرویس در سراسر تهران شعبه داشته و ضمن تعمیر دستگاهتان به صورت تخصصی، مناسب ترین هزینه را از مشتری دریافت می کند. همچنین همکاران ما پس از تعمیر لباسشویی دوو، یک کارت گارانتی به شما تحویل می دهند که 6 ماه تا یک سال گارانتی دارد و در صورت خرابی مجدد، می توانید به صورت رایگان اقدام کنید.

ویدیوی تعمیرات لباسشویی دوو
برخی دیگر از خدمات تعمیر لباسشویی تکنیک سرویس پارس
تکنیک سرویس پارس همچنین امتیاز نمایندگی برای تعمیرات لباسشویی برندهای زیر را داراست:

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل

 

 

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل

یکی از دغدغه های مهم مشتریان انتقال دستگاه شان است. در بسیاری از موارد خرابی به گونه ای است که امکان جا به جایی یا نقل و انتقال لباسشویی دوو وجود ندارد. تکنیک سرویس، به منظور رفاه حال مشتریان خود، تعمیرکاران را به محل مورد نظر اعزام می کند تا در جلو مشتری و در منزل، تعمیرات لازم را انجام دهند. کافی است در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید. کارشناسان در کمترین زمان ممکن خودشان را به شما می رسانند تا دستگاهتان مثل روز اول دوباره کار کند.

تعمیر شبانه روزی ماشین لباسشویی دوو

یکی دیگر از خدمات ارزنده ما، تعمیر شبانه روزی ماشین لباسشویی دوو است. یعنی در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به کمک ما داشته باشید، می توانید با مرکز تعمیرات لوازم خانگی تکنیک سرویس تماس بگیرید و از آن ها درخواست تعمیرکار کنید. پس از این بابت خیالتان راحت باشد چون ما همیشه، به فکر شما عزیزان هستیم. کارشناس اعزام شده، ابتدا تست و عیب یابی لباسشویی را انجام می دهد و سپس به تعمیر قطعات مختلف (در صورت نیاز) می پردازد.

تعمیرکار لباسشویی دوو با تجربه بالا

یک تعمیرکار حرفه ای باید تجربه بالایی داشته باشد. داشتن مهارت و تخصص در زمینه تعمیرات قطعات ماشین لباسشویی، مهم ترین اصل برای نمایندگی رسمی همچون تکنیک سرویس می باشد. به همین منظور، ما دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدتی را برای تعمیرکاران برگزار می کنیم تا از این طریق بتوانیم کیفیت خدماتمان را بالا تر ببریم.

اگر تعمیرکار مورد نظر، تخصص لازم را نداشته باشد، راهکار درستی نیز ارائه نمی دهد. در بسیاری از مواقع یک تشخیص اشتباه، هزینه های سرسام آوری را در بر دارد. بنابراین با بروز کوچک ترین مشکل، تعمیرات را به دست افراد کاربلد و حرفه ای در این حوزه بسپارید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو یکی دیگر از دغدغه های مشتریان برند دوو است. یعنی به محض خرابی ماشین لباسشویی، اولین چیزی که ذهن افراد را درگیر می کند، هزینه تعمیرات می باشد. بهترین کار برای پایین آوردن هزینه ها، تماس با نمایندگی های رسمی و معتبر برند دوو است. با این کار دیگر خیالتان از بابت هزینه ها راحت می شود. چون نمایندگی های ما نرخ هزینه ها را بر اساس اتحادیه و استاندارهای تعریف شده تعیین می کنند و هدف اصلی آن ها، بالا بردن کیفیت کار است.

کارشناسان ما پس از اتمام کارشان، به شما فاکتوری می دهند تا بتوانید قیمت ها را ببینید و در جریان ریز به ریز کارها قرار بگیرید.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی دوو

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی دوو، از مهم ترین کارهایی است که یک تعمیرکار زبده و حرفه ای باید بلد باشد. در نمایندگی رسمی ما، تعمیرکاران حرفه ای و متخصصی وجود دارند که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو فعالیت می کنند.

این کارشناسان، هر چند وقت یک بار در دوره های آموزشی تعمیرات ماشین لباسشویی شرکت می کنند تا بتوانند خدمات بیشتری را به مشتری ارائه بدهند.

چنانچه هر قطعه ای از دستگاه شما خراب شد، نیاز نیست که نگران جا به جایی، تعمیر یا تعویض و هزینه مربوط به آن باشید. چون به محض تماس تان، کارشناسان در کمتر از یک ساعت به منزل شما می آیند و پس از عیب یابی، به تعمیر انواع لباسشویی دوو می پردازند تا مثل روز اول کار کند. هدف مجموعه ما ارائه بهترین خدمات با هزینه ای مناسب است.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی دوو

سوالات متداول

آیا به ازای تعمیر لباسشویی دوو کارت گارنتی داده می شود؟
بله. ماموران ما پس از اتمام تعمیر، یک کارت گارنتی 6 ماهه الی یک ساله به شما می دهند. در صورت خرابی مجدد می توانید به صورت رایگان از خدمات بهره مند شوید.
هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو چقدر می شود؟
شدت و میزان خرابی، در هزینه تعمیرات اثر می گذارند. از طرفی کارشناسان ما نیز پس از تست و عیب یابی، کمترین هزینه را به مشتری اعلام می کنند. هدف ما جلب رضایت و اعتماد مشتری است.
چرا تعمیر و سرویس لباسشویی دوو باید در نمایندگی های رسمی آن انجام شود؟
نمایندگی های رسمی و مجاز دوو، سوابق درخشانی دارند و هر یک از تعمیرکاران آن متخصص و کاربلد هستند. همچنین شما عزیزان در هر جایی از تهران ساکن باشید تفاوتی ندارد، شعب مختلف زیادی در مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب داریم که با یک تماس شما، فورا به محل سکونتتان اعزام می شوند و تعمیرات را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند. این تکنسین ها با تمامی قطعات وسیله برقی شما آشنا هستند و در صورت نیاز به تعویض، قطعات اصلی یا اورجینال را به شما می دهند.
سوالات متداول - تعمیرات لوازم خانگی تکنیک سرویس پارس
نصب و سرویس ماشین لباسشویی دوو

نصب و سرویس ماشین لباسشویی دوو

در صورت خرید ماشین لباسشویی دوو، نصب و راه اندازی آن را به نمایندگی های رسمی همچون تکنیک سرویس بسپارید. چون تنها کارشناسان دوو با قطعات و دستگاه شما آشنایی های لازم را داشته و خوب می دانند که آن را در چه مکانی یا چگونه نصب کنند. مورد دوم این که هر چند وقت یک بار یعنی به صورت دوره ای، سرویس لباسشویی دوو خود را انجام دهید. این کار مانع خرابی دستگاه در طولانی مدت می شود. تماس با نمایندگی های مجاز و معتبر دوو، مانع پرداخت هزینه های اضافی و بیهوده می شود. پس از هر بار سرویس، دستگاه شما مانند روز اول یا حتی بهتر از آن نیز کار می کند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دوو

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دوو شامل نصب، راه اندازی، تعمیر، تعویض یا سرویس آن می باشد. انتخاب نمایندگی تعمیرات دوو با تکنیک سرویس، بهترین انتخاب است. چون تمام تکنسین های این مرکز، خدمات پس از فروش را به صورت کاملا تخصصی در زمینه تعمیرات لباسشویی دوو ارائه می دهند و شما عزیزان با یک بار تماس متوجه این موضوع خواهید شد.

پس از تماس با نزدیک ترین نمایندگی محل سکونت تان، مامور مورد نظر به منزلتان آمده و در زمانی کوتاه، ایراد دستگاهتان را تشخیص داده و به راحتی مشکل را بر طرف می کند. همچنین می توانید به صورت تلفنی نیز از مشاوره تخصصی کارشناسان هم بهره مند شوید.

نحوه انتخاب بهترین تعمیرگاه لباسشویی دوو

نحوه انتخاب بهترین تعمیرگاه لباسشویی دوو

بهترین تعمیرگاه، برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو، نمایندگی های رسمی آن در سراسر تهران است. برند دوو برای تمامی مشتریان خود در سراسر تهران، اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب، شعب مختلفی را تاسیس نموده تا از این طریق بتوانید بهترین نمایندگی را انتخاب کرده و با آن ها تماس بگیرید. اما به نظر شما چرا دوو، بهترین و پر طرفدار ترین نمایندگی های رسمی را در تهران دارد؟

 • تعمیر در محل
 • دریافت کمترین هزینه
 • وجود تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد
 • تعمیرات لوزام با سرعت بالا و دقیق
 • ارائه خدمات گسترده در سراسر تهران
 • عیب یابی سریع و درست با اولین بررسی
 • ارائه خدمات با کیفیت برای جلب رضایت مشتری
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل در هنگام تعمیر
عیب یابی و تعمیر تمامی قطعات ماشین لباسشویی دوو
یکی از مزیت های تماس با نمایندگی رسمی ما، عیب یابی و تعمیر تمامی قطعات ماشین لباسشویی دوو است. زمانی که تعمیرکار به منزل شما می آید، ابتدا به بررسی و عیب یابی دستگاه شما می پردازد. سپس قطعه مورد نظر را تعمیر و در صورت نیاز، با نمونه اصل و اورجینال آن تعویض می کند. پس از این بابت آسوده خاطر باشید چون ماموران ما کار با تمامی قطعات را به خوبی بلد بوده و به آن ها مسلط هستند. عیب یابی و تعمیر برخی از قطعات ماشین لباسشویی دوو به شرح زیر است. در صورت بروز هرگونه مشکل در هر یک از قطعات زیر، با شماره موجود در وب سایت نمایندگی مورد نظرتان تماس بگیرید و فرم درخواست تعمیرکار را پر کنید.
 • تعویض و تعمیر بلبرینگ
 • تعویض و تعمیر جاپودری
 • تعویض و تعمیر کاسه نمد
 • تعویض و تعمیر پمپ تخلیه
 • تعویض و تعمیر هدیروستات
 • تعویض و تعمیر برد لباسشویی
 • تعویض و تعمیر فیلتر لباسشویی
 • تعویض و تعمیر موتور لباسشویی
 • تعویض و تعمیر لاستیک دور درب

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی دوو در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی دوو در تهران باعث شده تا در هر کجای این شهر ساکن هستید، بتوانید از خدماتی که ارائه می دهد استفاده کنید. این نمایندگی ها در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران وجود دارند که در صورت بروز هرگونه خرابی یا تعمیر، به کمک شما عزیزان می آیند.

یکی از این نمایندگی های رسمی و مجاز، تکنیک سرویس بوده که متخصصین و مشاوران حرفه ای در حوزه تعمیرات قطعات لباسشویی دوو دارد. مشورت با نمایندگی های مجاز، مانع خرابی دستگاه تان در کوتاه مدت می شود و هزینه های تعمیر را پایین می آورد. هدف مرکز ما، بهبود کیفیت خدمات به مشتریان است.

تعمیرگاه لباسشویی دوو در شمال تهران

اگر زمانی لباسشویی شما با مشکلی رو به رو شد و ساکن شمال تهران هستید، اصلا نگران نباشید. شما عزیزان می توانید با نمایندگی هایی که در شمال تهران هستند تماس بگیرید و از آن ها درخواست تعمیرکار کنید. همکاران ما بدون این که نیاز به انتقال لباسشویی باشد، به محل شما می آیند و مشکل را سریعا بر طرف می کنند.

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شمال تهران عبارتند از:

ظفر، ونک، دربند، درکه، چیذر، الهیه، قلهک، فرحزاد، فرمانیه، دار آباد، محمودیه، پاسداران، دزا شیب، سعادت آباد، سید خندان و ….

تعمیرگاه تخصصی لباسشویی دوو در جنوب تهران

وجود ترافیک های سنگین در تهران باعث شد تا نمایندگی های رسمی مجازی را برای افراد ساکن در منطقه جنوب تهران تاسیس کنیم. با این کار دیگر نیازی نیست که نگران حمل و نقل یا ترافیک و شلوغی ها باشید.

مامورین ما در کمتر از یک ساعت خودشان را به شما می رسانند و دستگاهتان را تعمیر می کنند. مناطق تحت پوشش تعمیرگاه لباسشویی دوو در جنوب تهران شامل، شوش، نازی آباد، محلاتی، راه آهن، عبدل آباد، زهتابی، قزوین، منصوریه، شهر ری، یاخچی آباد، کهریزک، یافت آباد و … می شود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو در شرق تهران

تعمیر لوازم خانگی، یکی از کارهایی است که باید به محض بروز مشکل به آن توجه کنید. اگر از لوازم برقی برند دوو مثل لباسشویی آن استفاده می کنید، بهتر است در صورت خرابی نیز با نمایندگی های دوو تماس بگیرید.

در هر کجای تهران ساکن هستید اصلا نگران نباشید. یکی دیگر از شعب ما در جنوب تهران بوده که در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی هستیم. مناطق تحت پوشش تعمیرگاه لباسشویی دوو در جنوب تهران شامل پیروزی، صفا، زینبیه، مهران، کاظم آباد، مجیدیه، حشمتیه، ارامنه، شمس آباد، نیروی هوایی، هفت حوض، لویزان، زاهد گیلانی، شورا، صد دستگاه، مدائن و … می باشد.

تعمیرگاه لباسشویی دوو در غرب تهران

اگر در غرب تهران ساکن هستید و امکان جا به جایی دستگاه شما وجود ندارد، بهتر است با نمایندگی های مجاز ما در غرب تهران تماس بگیرید. مناطق تحت پوشش تعمیرگاه لباسشویی دوو در غرب تهران شامل شهرک آپادانا، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، مهر آباد، استاد معین، زیبا دشت، سازمان آب، چیتگر، برق آلستوم، شهرک غرب و …. می باشد.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی هم مانند هر وسیله برقی دیگر، پس از مدتی کار کردن، نیاز به تعمیر دارد. از مشکلات رایج ماشین لباسشویی دوو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لرزش و صدای زیاد ماشین لباسشویی

لرزش و تکان های شدید لباسشویی هنگام کارکرد، می تواند به مواردی مانند تراز نبودن دستگاه، بسته بودن پیچ و مهره های انتقال یا ترانزیت، هموار بودن سطح زمین یا زیر دستگاه، برخورد شلنگ تخلیه به بدنه دستگاه و … مربوط باشد.

 • روشن نشدن

در صورتی که دستگاهتان به برق وصل بوده ولی دکمه های رو پنل روشن نمی شوند یا لباسشویی هیچ واکنشی نشان نمی دهد، برق منزل، باز بودن درب، خرابی یا شل بودن کابل برق، فشار ندادن دکمه استارت و … را بررسی کنید.

 • آبگیری نکردن

آبگیری نکردن لباسشویی دوو می تواند به مواردی مانند معیوب شدن شیر ورودی، پیچ خوردگی شیلنگ ها و انسداد آن ها، معیوب شدن شیر برقی و … مربوط باشد. در این شرایط بهتر است با نمایندگی های رسمی تعمیر لباسشویی دوو در تهران تماس بگیرید تا مشکل لباسشویی خود را به شیوه ای موثر حل نمایید.

 • نچرخیدن دیگ

مقدار لباس ها، یکی از عواملی است که اگر حجم آن ها زیاد باشد، باعث نرچخیدن دیگ می شود. پس بهتر است آن ها را در چندین نوبت بشویید.

 • قفل شدن درب لباسشویی

اول از همه توجه کنید که آیا برنامه شست و شو تما شده است یا خیر! در صورتی که برنامه تمام شده بود و همچنان درب لباسشویی باز نمی شود، ایراد از میکروسوئیچ های دستگاهتان است. پس باید آن ها را تعویض کنید. برای این کار با نمایندگی های مجاز دوو تماس بگیرید.

 • نشتی آب

در ابتدا باید مشخص شود که نشتی از کدام ناحیه و قسمت است. نشتی آب می تواند از زیر، جلو، پشت یا بالای ماشین لباسشویی باشد. هر کدام از این موارد، دلایل خاص خود را داشته و کارشناسان از روش های مختلفی برای هر یک از این نشتی ها استفاده می کنند.

 • خیس بودن لباس ها بعد از اتمام شست و شو

شما باید به اندازه ظرفیت لباسشویی و دیگ در ماشین لباس بریزید تا به خوبی خشک شوند در غیر این صورت احتمال نیاز به عیب یابی و تعمیرات لباسشویی دوو در دراز مدت افزایش پیدا می کند.

 • تولید کف زیاد لباسشویی دوو

تولید کف زیاد به استفاده بیش از حد به مواد شوینده باز می گردد یا این که شوینده شما کیفیت بالایی ندارد. عدم استفاده از پودر نامرغوب باعث آسیب رساندن به لباس ها و ماشین می شود.

 • نشت آب از جاپودری

نشت آب از جاپودری دلایل زیادی دارد که نصب اشتباه لباسشویی، گرفتگی یا مسدود شدن جاپودری، شکستگی، مواد شوینده نامناسب و … برخی از این موارد هستند.

 • وارد نشدن آب در مخزن جاپودری

اغلب ماشین لباسشویی های دوو، سه جاپودری دارند. ممکن است این سه مخزن، با گذشت زمان، دچار رسوباتی شوند که مخزن را مسدود کند. در اینگونه مواقع مخزن را بررسی کنید.

 • بوی بد لباس ها

ممکن است بوی بد لباس ها به دلیل دیر خارج کردن آن ها از دستگاه باشد. همچنین باید پس از هر بار شست و شو، مخزن یا همان دیگ را با یک دستمال خشک کنید و درب آن را به مدت یک ساعت باز بگذارید.

 • کار نکردن کلید های ماشین لباسشویی

ممکن است تنظیمات ماشین لباسشویی بهم خورده یا درب ماشین به درستی بسته نشده باشد. اتصال برق یا برد را هم باید بررسی کنید.

 • برق داشتن

دلیل برق داشتن ماشین لباسشویی دوو می تواند مربوط به پریز برق، دو شاخ یا سیم اتصال باشد.

 • تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی

دلایلی مثل مسدود شدن فیلتر پمپ تخلیه لباسشویی، مسدود شدن شلنگ تخلیه، خراب شدن پمپ تخلیه آب لباسشویی، خرابی برد یا تایمر لباسشویی و … از مواردی هستند که باید به محض بروز مشکل آن ها را بررسی کنید و یا تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود را به یک نمایندگی معتبر بسپارید.

 • نمایش کد خطای روی صفحه نمایش

هر نوع خطایی که روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی نمایش داده می شود، دلیل خاصی دارد. بنابراین کارشناس تعمیرات، خطای مربوطه را شناسایی و دستگاه را تعمیر می کند.

 • خروج کف از جا پودری

خارج شدن کف از جاپودری می تواند دلایل زیادی داشته باشد که کیپ شدن جاپودری یکی از آن ها است. همچنین شکستگی جاپودری نیز می تواند باعث مسدود شدن مسیر آن شود. پس فورا هر دو را بررسی کنید.

راه های جلوگیری از خرابی لباسشویی دوو

اگر نکات لازم در زمینه نگهداری ماشین لباسشویی دوو را بدانید، بدون شک می توانید برای مدت زمان زیادی از آن به خوبی استفاده کنید. نگهداری از ماشین لباسشویی، امری ضروری است آن هم در زمانی که گرانی ها بیداد می کند و با خرابی هر یک از قطعات ممکن است هزینه زیادی برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو بپردازید. برخی از این موارد عبارتند از:

 • ماشین لباسشویی شما باید حتما تراز باشد.
 • ماشین را هر چند وقت یک بار حتما جرم گیری کنید.
 • پس از استفاده از دستگاه، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید.
 • بیش از اندازه در ماشین لباسشویی دوو لباس نریزید و ظرفیت آن را حفظ کنید.
 • دستگاه را در جایی قرار دهید که نزدیک پریز برق، شیر آب و فاضلاب باشد.
 • ماشین شما باید تقریبا 5 الی 6 سانتی متر، از دیواره های کنار خود فاصله داشته باشد.
 • اگر می خواهید برنامه شست و شو را تغییر دهید، باید ابتدا آن را خاموش و سپس تغییر دهید.
 • بعد از اتمام فرآیند شست و شو، با یک دستمال، لاستیک دور درب ماشین دوو را خشک کنید.
 • متناسب با جنس لباس ها برنامه شست و شوی مورد نظر را انتخاب نمایید. (برنامه های شستشو متفاوت هستند.)
 • به صورت مکرر از دستگاه استفاده نکنید. بین هر بار شست و شو باید فاصله زمانی خاصی را رعایت کنید.

چرا تعمیرات لباسشویی دوو با نمایندگی تکنیک سرویس

تکنیک سرویس، یک مرکز خدمات تعمیرات لباسشویی دوو است که بهترین خدمات را به مشتریان برند دوو ارائه می دهد. از مهم ترین ویژگی های تکنیک سرویس، دریافت کمترین هزینه، خدمات رسانی 24 ساعته، تعمیرات تخصصی قطعات دوو و … است.

به محض تماس شما با ما، در کمتر از یک ساعت مامورین ما به محلتان اعزام می شوند و دیگر نیازی به جا به جایی دستگاهتان نیست. چون آن ها اینقدر حرفه ای هستند که جلوی دید مشتری به تعمیر تخصصی قطعات می پردازند. یا بهترین راهکار را به شما پیشنهاد می دهند.

نحوه درخواست تعمیرکار حرفه ای لباسشویی دوو از نمایندگی رسمی

اگر به دنبال تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد لباسشویی دوو هستید، می توانید این افراد را از نمایندگی رسمی آن بخواهید. نحوه درخواست تعمیرکار از نمایندگی های رسمی به دو صورت است. شما عزیزان می توانید به محض بروز مشکل به وب سایت آن ها مراجعه کنید و در قسمت تماس با ما، شماره تماس موجود را بردارید. یا این که برای ما پیغام بگذارید. همچنین می توانید به صورت آنلاین برای همکاران ما پیام بگذارید و از آن ها مشاوره بگیرید.

چرا تعمیرات لباسشویی دوو با نمایندگی تکنیک سرویس
دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (3 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد