تعمیرات لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی یکی از وسایل ضروری در همه منازل می باشد که استفاده از آن جهت شست و شوی لباس ها و ملافه ها کار را برای انسان بسیار راحت تر نموده است. از گذشته تاکنون ساختار لباسشویی ها دچار تغییراتی شده است و لباسشویی هایی که امروزه وارد بازار شده اند کاملا اتوماتیک بوده و تنها با زدن یک دکمه در ابتدای کار تمام مراحل شست و شو، آبکشی و خشک کردن لباس ها را انجام می دهد. خرابی ها و مشکلات مختلفی ممکن است برای ماشین لباسشویی دوو به وجود آید که برای رفع این مشکلات نیاز به مراجعه به یک تعمیرکار با تجربه و حرفه ای می باشد. شرکت تکینک سرویس پارس در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران خدمات منحصربه فردی را همراه با گارانتی ارائه میدهد.

شرکت های مختلف داخلی و خارجی به تولید انواع ماشین لباسشویی در مدل های مختلف می پردازند. ال جی، سامسونگ و میدیا از برندهای مطرح ماشین لباسشویی می باشند که از کیفیت بالایی در طراحی و عملکرد برخوردارند. دوو نیز یکی از برندهای شناخته شده در زمینه لوازم خانگی می باشد که از محبوبیت زیادی در میان مردم برخوردار می باشد.

thumb
تعمیرات لباسشویی دوو
تحویل سریع

حداکثر زمان تعمیرات توسط تکنیک سرویس پارس 24 الی 48 ساعت بوده و بیشتر تعمیرات در محل شما در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

گارانتی یک ماهه

برای تضمین تعمیرات در صورت خرابی مجدد همان قطعه، شرکت به صورت رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهد داد و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد.

گواهی اصالت قطعات

برای آسوده خاطر بودن مشتریان مراجعه کننده به شرکت گواهی صادر می شود تا اصالت و درجه یک بودن قطعه به کار رفته در تعمیرات را تضمین نماید.

فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

نحوه تماس با شرکت جهت تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

نحوه برقراری ارتباط با شرکت تکنیک سرویس پارس بسیار راحت بوده و جهت رفع مشکل و تعمیر لباسشویی دوو نیازی به مراجعه به صورت حضوری به شرکت نمی باشد. تماس با شماره تلفن 02166175744 شما را به کارشناسان شرکت متصل کرده و می توانید راجع به مشکل و خرابی مربوط به ماشین لباسشویی Deawoo با این کارشناسان صحبت نموده و مشورت کنید.

پس از دریافت اطلاعات مربوطه، شرکت تعمیرکار مورد نظر را به درب منزل مشتریان جهت تعمیرات و انجام خدمات ارسال می کند. از طریق تکمیل نمودن فرم ارائه شده در سایت شرکت نیز می توان با این شرکت ارتباط برقرار کرد و به صورت اینترنتی و آنلاین به ثبت مشکل و خرابی دستگاه خود پرداخت.

برخی دیگر از خدمات تکنیک سرویس پارس
تکنیک سرویس پارس همچنین امتیاز نمایندگی برای تعمیرات برندهای زیر را داراست:

تعمیرکار لباسشویی دوو

شرکت تکنیک سرویس پارس با برخورداری از تعمیرکارانی حرفه ای و با تجربه قادر به غیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مدل های مختلف می باشد. به طور کلی یک تعمیرکار لوازم خانگی باید نسبت به تکنولوژی های جدیدی که وارد دستگاه های مختلف می شود کاملا آگاه باشد و نسبت به آنها اطلاعات کامل و جامعی داشته باشد تا بتواند به خوبی عیب آن را تشخیص داده و نسبت به تعمیر آن اقدام نماید. تعمیرکاران تکنیک سرویس پارس از این ویژگی برخوردار بوده و از ارورها و خطاهایی که ممکن است ماشین لباسشویی دوو نمایش دهد کاملا آگاهی داشته و قادر به تعمیر آن می باشند.

معرفی شرکت تکنیک سرویس پارس

تکنیک سرویس پارس شرکتی خدماتی می باشد که سال هاست در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله تعمیرات ماشین لباسشویی دوو و برندهای دیگر، تعمیرات انوواع یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی و… می پردازد.

ماشین لباسشویی دوو از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در مدل های متنوعی تولید و روانه بازار می گردد. این ماشین لباسشویی ممکن است مانند هر وسیله برقی دیگری دچار خرابی و مشکلاتی گردد که نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار مربوطه را دارد. در ادامه به مشکلات رایج در ماشین لباسشویی دوو پرداخته شده است.

همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

خرابی ها و مشکلات رایج در ماشین لباسشویی دوو

همانطور که می دانید دوو یکی از برندهایی است که سال های زیادی می باشد که در عرصه تولید انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و … فعالیت می کند.

خرابی ها و مشکلات رایج در ماشین لباسشویی دوو

خرابی ها و مشکلات رایج در ماشین لباسشویی دوو

این شرکت شرکتی خوشه ای می باشد و مرکز اصلی آن در کشور کره واقع شده است. پس از شرکت های قدرتمند ال جی و سامسونگ، دوو از بزرگترین برندهای جهان در عرصه لوازم خانگی می باشد.

  • یکی از مشکلات رایجی که ممکن است در ماشین لباسشویی دوو وجود داشته باشد عدم تخلیه آب در هنگام آبکشی می باشد. در این گونه مواقع باید لوله تخلیه آب را ببندید و مسیر آن را کنترل نمایید تا دچار پیچ خوردگی یا گیر کردن اشیای مختلف در آن نشده باشد. در صورتی که لوله تخلیه دارای مشکلی نبود نیاز است تا فیلتر پمپ آب را بررسی کرده تا از مسدود نبودن آن اطمینان حاصل کنید. در صورتی که فیلتر دچار گرفتگی باشد باید آن را تمیز نمود و مسیر آن را باز کرد تا مشکل برطرف شود.
  • عدم شروع به کار ماشین لباسشویی دوو از دیگر مشکلاتی است که ممکن است با آن رو به رو شوید. برای حل این مشکل در ابتدا باید اتصالات و سیم مربوط به ماشین لباسشویی را بررسی کنید و در صورت قطع بودن آن را وصل نمایید. دقت کنید که در هنگام شروع به کار، درب ماشین لباسشویی بسته باشد زیرا در صورت باز بودن درب دستگاه به هیچ عنوان آغاز به کار نخواهد کرد. شاید هم دلیل شروع به کار نکردن ماشین لباسشویی تنظیم نکردن برنامه آن باشد که باید با توجه به نوع لباس تنظیم گردد.
  • گاهی ممکن است ماشین لباسشویی دوو روشن باشد اما آبی وارد لگن دستگاه نگردد. این مشکل ممکن است به علت باز نکردن شیر آب باشد که باید نسبت به باز کردن آن اقدام کرد. همچنین گره خوردن لوله ها و یا مسدود شدن آنها با اشیای مختلف می تواند علت عدم ریزش آب به دستگاه باشد که باید تمامی لوله را بررسی نمود و در صورت وجود مشکل آن را برطرف کرد.
  • اگر مقدار زیادی لباس را وارد ماشین لباسشویی دوو نمایید در صورتی که میزان لباس ها بیشتر از ظرفیت ماشین لباسشویی باشد امکان عدم چرخش دستگاه وجود خواهد داشت. در این گونه مواقع باید از حجم لباس ها کم کرد تالباسشویی قدرت چرخش خود را بازیابد. همچنین کم بودن حجم لباس نیز می تواند باعث نچرخید لباسشویی شود. به طور کلی حجم البسه ای که وارد دستگاه می شوند باید با ظرفیت دستگاه هماهنگی داشته باشند.
  • سر و صدا و لرزش زیاد یکی از مشکلاتی است که بسیاری از کاربران ماشین لباسشویی دوو و دیگر برندها با آن مواجه می گردند. دلیل اول این صدا و لرزش ممکن است به علت تراز نبودن لباسشویی باشد. سطحی که لباسشویی بر روی آن قرار گرفته است باید کاملا مسطح و صاف بوده و هیچ گونه ناهمواری نداشته باشد. همچنین بسته بودن چفت های ترانزیت نیز ممکن است باعث ایجاد لرزش و سر و صدا در دستگاه گردند.

این شرکت در ابتدا کار خود را توسط مدرسانی که در آموزشگاه های مختلف به تدریس تعمیرات انواع لوازم خانگی مشغول بودند آغاز به کار کرد و بعد از آن از تعمیرکاران و تکنسین هایی که دارای تجربه و دانش بالایی در زمینه های مختلف فنی و تاسیساتی بودند برای گسترش شرکت استفاده نمود.

این شرکت علاوه بر تعمیرات لوازم خانگی به تعمیر انواع بردهای الکترونیکی نیز می پردازد و خدمات مختلفی نیز مانند لوله کشی ساختمان، اجرای استخر، سونا و جکوزی، اجرای سیستم گرمایش از کف، نصب شیرآلات و تعمیرات، نصب و تعمیرات پکیج و… نیز می پردازد.

همچنین ارائه گارانتی تعمیرات به مشتری باعث می شود تا در صورتی که دستگاه پس از تعمیر دچار مشکل و خرابی شد مجددا بتوان توسط تعمیرکاران این شرکت تعمیر گردد. نظارت شرکت بر کار تعمیرکاران باعث بهبود کیفیت عملکرد آنان شده و جلب رضایت مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

هزینه ای که تکنیک سرویس پارس بابت انجام خدمات از مشتریان دریافت می کند بر طبق تعرفه های موجود بوده و هیچ گونه وجه اضافی توسط تعمیرکاران از مشتری دریافت نخواهد شد.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که در صورتی که تخصص و مهارت خاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ندارید به هیچ عنوان اقدام به تعمیر خودسرانه دستگاه نکنید و به تعمیرکار مربوطه مراجعه نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه خطری دستگاه شما را تعمیر نماید.

پیشنهاد ویژه: شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان جهت تعمیرات لوارم خانگی با کارشناسان خبره تکنیک سرویس پارس تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس : 02166175744
درخواست آنلاین تعمیر