تعمیرات یخچال دوو

صفحه ای که در حال حاضر در آن هستید، مربوط به تعمیرات یخچال دوو توسط شرکت تکنیک سرویس پارس، نمایندگی تعمیرات یخچال دوو، می باشد. تیم تخصصی تکنیک سرویس پارس، در زمینه تعمیرات لوازم خانگی کارنامه ای درخشان دارد. این شرکت در طول فعالیت خود، با هدف جلب رضایت و افزایش آسایش و رفاه مشتریان، تلاش کرده است و بازخوردهای مثبت شما عزیزان، اثباتی بر این حرف است.

برای دریافت خدمات تعمیر یخچال دوو می توانید با شماره 02166175744، تماس گرفته و درخواست کمک کنید. خدمات تعمیراتی ما در تمام روزهای هفته قابل اجرا می باشد. علاوه بر این می توانید وسیله تعمیر شده خود را در سریع ترین حالت ممکن تحویل بگیرید. عیب یابی و تشخیص مشکل به صورت تخصصی توسط تیمی حرفه ای انجام می شود و در تمامی روند تعمیر دستگاه، نظارت کلی بر فعالیت کارکنان از سوی شرکت وجود دارد. هزینه ها نیز بر اساس نرخ مصوب اتحادیه خواهند بود لذا هیج هزینه مازادی دریافت نخواهد شد. در صورت مشاهده، تخلف برای کارکنان ثبت می شود.

تمامی تعمیرات در تکنیک سرویس پارس، همراه با ضمانت خواهند بود. علاوه بر این، تمام تلاش تیم تعمیرکاران ما بر این است که در صورت امکان از قطعات اوریجینال، و یا اگر دسترسی به قطعات اصل نبود، از جایگزین هایی با کیفیت بالا استفاده گردد.

تعمیرات یخچال دوو
تحویل سریع

حداکثر زمان تعمیرات توسط تکنیک سرویس پارس 24 الی 48 ساعت بوده و بیشتر تعمیرات در محل شما در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

گارانتی یک ماهه

برای تضمین تعمیرات در صورت خرابی مجدد همان قطعه، شرکت به صورت رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهد داد و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد.

گواهی اصالت قطعات

برای آسوده خاطر بودن مشتریان مراجعه کننده به شرکت گواهی صادر می شود تا اصالت و درجه یک بودن قطعه به کار رفته در تعمیرات را تضمین نماید.

فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

خدمات قابل ارائه در سرویس یخچال دوو

یخچال دوو یکی از لوازم برقی شامل پارت ها و اجزای مختلف است. نقص در هر قسمت عملکرد کلی دستگاه را مختل می کند. توصیه ما به شما، سپردن کار تعمیر بخش های خراب شده به تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای است که برای این کار آموزش های تخصصی دیده اند.

تعمیرکاران عضو تکنیک سرویس پارس، کلیه دوره های لازم برای رفع مشکلات اصلی و احتمالی در یخچال دوو و سایر لوازم خانگی را گذرانده اند. بدون در نظر گرفتن عمر دستگاه خود و این که مشکل تا چه حد جدی است و یا این که در کدام قسمت دستگاه خرابی به وجود آمده است، تکنسین های تکنیک سرویس پارس، قادر به تشخیص و رفع نقص و خرابی هستند.

 • خرابی کمپرسور
 • صداهای مختلفی که از یخچال شنیده می شود
 • لرزش یخچال
 • ضعف یا سوختن موتور
 • کاهش قدرت فن
 • درست بسته نشدن درب یخچال
 • پارگی لاستیک دور درب
 • سرما یا گرمای بیش از حد آن
 • یخ زدگی مواد غذایی، مشاهده یخ های اضافه در فریزر و….

موارد بالا، از جمله مواردی هستند که در پکیج سرویس خدمات تعمیرات یخچال دوو در تکنیک سرویس پارس، جا داده شده اند.

گروه تکنیک سرویس پارس، نمایندگی یخچال دوو، اقدامات تخصصی برای ایرادیابی و تشخیص ریشه مشکل، انتخاب راه حل برای تعمیر یخچال و یا تعویض قطعات در خصوص یخچال دوو را با به کارگیری  نیروهای ماهر، انجام می دهد. تشخیص و تعمیر زود هنگام و حتی اقداماتی ساده مانند مراقبت درست، رسیدگی و بازرسی دوره ای لوازم خانگی، خصوصا لوازمی مانند یخچال که در بازار امروز با تورم موجود قیمت کمی ندارند، از وارد شدن خسارت های مالی بیشتر به شما، جلوگیری می کنند.

سرویس گفتگوی آنلاین، فرم درخواست آنلاین تعمیر در وب سایت و همچنین شماره تلفن 02166175744 پل های ارتباطی ما با شما عزیزان است.

تعمیرات یخچال دوو در محل

تعمیرات در محل، امروزه به امری ضروری در دنیای تعمیرات لوازم خانگی تبدیل شده است. با اختراع ابزارآلات مفید و قابل حمل، این امر شدنی به نظر می رسد. علاوه بر این، زحمت مشتریان کم شده و باعث می شود اگر با خرابی دستگاهی مواجه هستند، به راحتی از نیروهای تعمیرکار بخواهند تا برای بررسی علت خرابی، به منزل یا محلی که دستگاه هست بیایند. تکنیک سرویس پارس نیز برای رفاه حال مشتریان عزیز، سرویس تعمیرات در محل را به بهترین نحوه ممکن عرضه داشته است.

خدمات تعمیرات یخچال دوو در محل، از جابجایی دستگاه که ممکن است در شرایط ویژه ای باشد جلوگیری می کند. همچنین در وقت، انرژی و هزینه شما صرفه جویی کرده و کار تعمیر را ساده می کند. با ارائه این سرویس، مشکلات جزئی که برای یخچال دوو شما پیش آمده است رفع می شود. نیروهای آموزش دیده ما، با داشتن گواهینامه های معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات یخچال دوو، عیب و نقص هایی که در دستگاه شما پیش آمده است را شناسایی و رفع می کنند.

برای مشکلات پیچیده تر نیاز است قطعه خراب، مثلا برد الکترونیکی، به تعمیرگاه مجهز شرکت تکنیک سرویس پارس منتقل شده تا تعمیرات تخصصی روی آن صورت بگیرد.

خدمات تعمیرات در محل تکنیک سرویس پارس، برای آن دسته از افرادی که به هر دلیلی وقت و انرژی کافی برای رفت و آمد ندارند، بسیار کار راه انداز است. تنها با یک تماس، خرابی دستگاه شما ثبت شده و به واحد عملیاتی گزارش داده می شود. نیروی متخصص به محل اعزام می شود و مابقی مراحل تعمیر طی می گردد. دسترسی به سرویس های ما، برای ساکنین تمامی منطقه های تهران به سادگی امکان پذیر است و ما مفتخر به ارائه خدمت به هموطنان عزیزمان هستیم.

برخی دیگر از خدمات تکنیک سرویس پارس
تکنیک سرویس پارس همچنین نمایندگی تعمیرات برندهای زیر را بر عهده دارد:

تعمیرات یخچال دوو در تهران

تکینک سرویس پارس به منظور فراهم کردن راحتی بیشتر برای مشتریان خود، دسترسی تمام ساکنین تهران به مراکز خدمات تعمیری خود را گسترش داده و تمام نقاط این شهر را تحت پوشش خود دارد. شما عزیزان می توانید در هر منطقه ای که زندگی می کنید، با استفاده از پل های ارتباطی، با ما کانکت شوید و از خدمات ما بهره مند گردید.

یخچال از لوازم پرکاربرد در هر خانه ای است. ضروری است به محض دیدن هر گونه مشکل در آن، به تعمیر آن اقدام کنید. به تعویق انداختن کار تعمیر صدمه های بیشتری به یخچال و قطعات سالم آن می زند. به همین میزان هر چقدر صدمات بیشتر باشد، هزینه های تعمیر هم بیشتر می شود. تعمیرات با کیفیت همراه با ضمانت، ارزان قیمت، تحویل سریع دستگاه، از جمله بایدهای کاری ما است که به عنوان اصل به آن ها پایبند هستیم. البته تلاش کردیم درعمل نیز ثابت کنیم تا شعارگونه رفتار نکرده باشیم. رضایتی که از شما عزیزان به همراه داریم، انگیزه ما برای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر است.

تعمیرات یخچال دوو در تهران از آن دسته از تعمیرهاست که شخص را از پرداخت هزینه های چندباره برای درست شدن مشکل دستگاه، بی نیاز می کند. کادر فنی ما دلسوزانه تمام مراحل تعمیر را با دقت و مهارت انجام می دهند. این متخصصین دارای مدارک معتبر دوره های آموزشی تعمیرات لوازم خانگی هستند و عملکرد آن ها مورد تأیید کارشناسان این حیطه است.

تعمیرات یخچال دوو در تهران
نمایندگی تعمیرات یخچال دوو

آدرس نمایندگی تعمیرات یخچال دوو

دوو  برندی است که در زمینه تولید لوازم خانگی و صوتی و تصویری، شناخته شده است. تکنیک سرویس پارس، با داشتن امتیاز نمایندگی تعمیرات یخچال دوو، کلیه خدمات پس از فروش، از نصب و راه اندازی گرفته تا تعمیر و تعویض قطعات را به مشتریان محترم ارائه می دهد.

برای حفظ کیفیت کارکرد یخچال شما، تکنیک سرویس پارس، از قطعات اصلی و اورجینال برند دوو که ضمانت اصالت کالا نیز دارند، و دیگر لوازم این برند استفاده می کند. به همین علت، بهترین تعمیر را در دستگاه خود احساس خواهید کرد.

از نکات مثبت و قابل بیان دیگر در خصوص شرکت تکنیک سرویس پارس وجود دارد، نظارت بر کار تعمیرکاران و تکنسین ها است.  این کار برای بهبود و تسریع روند تعمیر صورت میگیرد. به این معنی که تمام مراحل عیب یابی و تشخیص خطا، تعمیرات، اعزام تعمیرکار به محل، دریافت مبالغ تعمیر و حق الزحمه، نحوه برخورد با مشتریان که شامل پاسخگویی به سوالات آن ها و توضیح مشکل ایجاد شده و … زیر نظر مسئولین شرکت انجام می گردد.

در مجموع، شما می توانید با اعتماد به ما و خیالی راحت، تعمیر یخچال دوو گران قیمت خود را به شرکت فنی و تخصصی تکنیک سرویس پارس، سپرده و از خدمات مختلف ما بهره ببرید.

همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

معرفی برند دوو و انواع یخچال دوو

دوو DAEWOO یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید انواع لوازم خانگی می باشد و شرکت اصلی این برند در کشور کره قرار داشته و نمایندگی های مختلف آن در کشورهای زیادی از جهان نیز به فعالیت می پردازند. محصولات تولید شده توسط این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از سخت افزار و نرم افزار خوبی بهره مند می باشند. یکی از محصولات تولید شده توسط این شرکت یخچال فریزر می باشد که این محصول در کشور ما طرفداران بسیاری دارد و از محبوبیت زیادی برخوردار است.

یخچال های دوو در مدل ها و طرح های متنوعی تولید می شوند که از میان آنها می توان به یخچال ساید دوو، یخچال فریزر دوقلوی دوو، یخچال فریزر دوو فریزر بالا، یخچال فریزر دوو فریزر پایین و … اشاره کرد. هر یک از محصولات گفته شده دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و از کیفیت های بالایی برخوردار می باشند.

خرابی های رایج در یخچال دوو

به طور حتم وسایل برقی آشپزخانه که یخچال هم جزئی از آنهاست پس از مدتی کار کردن دچار مشکلات و خرابی هایی می گردند که با مشورت کردن با یک تعمیرکار به راحتی می توان مشکلات به وجود آمده را برطرف نمود. یخچال دوو نیز از این قاعده مستثنی نیست و دچار مشکلاتی می گردد. در ادامه به خرابی های رایج در یخچال دوو پرداخته شده است.

 • خنک نکردن یخچال از مشکلات رایجی است که یخچال دوو ممکن است به آن دچار گردد. این مشکل می تواند ناشی از علل مختلفی باشد که از آن میان می توان به وجود برفک در اپراتور دستگاه، سوختن کمپرسور، نشتی گاز، خرابی دمپر هوا، خرابی سنسور، خرابی فن و یا گرفتگی لوله دیفراست اشاره کرد. تعمیرکار یخچال دوو با آگاهی از این مشکلات قادر به عیب یابی دستگاه بوده و می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع این مشکل بپردازد.
 • خراب شدن لاستیک دور درب یخچال از دیگر مشکلاتی است که یخچال دوو ممکن است با آن مواجه گردد. در این صورت نیاز است تا حتما واشر و لاستیک مربوطه توسط تعمیرکار تعویض گردد زیرا خراب بودن آن می تواند طول عمر دستگاه را کاهش داده و مصرف برق را افزایش دهد.
 • شاید زمانی که درب یخچال دوو را باز می کنید با بوی بدی که از دستگاه بیرون میزند مواجه شده باشید. این بوی بد به علت وجود مواد غذایی مختلفی که بدون درب در یخچال وجود دارند نشئت گرفته است و این بو با خارج کردن این مواد و گذاشتن ظرف وانیل یل زغال درون یخچال برطرف خواهد شد.

علاوه بر مشکلات گفته شده، یخچال دوو ممکن است با مشکلات متعدد دیگری نیز روبه رو گردد که نیاز است در هنگام مواجهه با این مشکلات با تعمیرکار مربوطه مشورت و نسبت به تعمیر آن اقدام نمود.

تعمیرکار یخچال دوو

در هنگام خرابی یخچال دوو، ارورهای مختلفی به صورت کد بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می گردند که تعمیرکار یخچال دوو با آگاهی از تمام این ارورها قادر به عیب یابی دستگاه در کمترین زمان ممکن بوده و پس از عیب یابی به راحتی می تواند نسبت به تعمیر و برطرف کردن ارور دستگاه اقدام نماید. یکی از ویژگی هایی که تعمیرکار یخچال باید داشته باشد آپدیت بودن نسبت به ورود دستگاه های جدید و تکنولوژی وارد شده به این دستگاه ها می باشد.

تعمیرکاران تکنیک سرویس پارس با برخورداری از دانش کافی و تخصص فنی بالا، دارای دانش روز در رابطه با انواع وسایل برقی از جمله یخچال دوو می باشند و از تکنولوژی های جدیدی که وارد این دستگاه ها شده است کاملا آگاه بوده و به راحتی قادر به تعمیر آنها می باشند. تعمیرکاران شرکت تکنیک سرویس پارس علاوه بر دانش بالایی که در زمینه تعمیرات انواع وسایل دارند از اخلاق حرفه ای نیز برخوردار بوده و نحوه برخورد صحیح با مشتری را می دانند. از این افراد در هنگام استخدام در شرکت گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت دریافت شده است  که باعث افزایش اعتماد مشتریان به تعمیرکاران و تکنسین های شرکت خواهد شد.

شرکت تکنیک سرویس پارس دارای این مزیت می باشد که انواع خدمات و تعمیرات را در منزل مشتریان انجام می دهد. در صورتی که یخچال دوو در منزل شما دچار مشکل و خرابی شده است می توانید با شماره تلفن 02166175744 تماس گرفته و با کارشناسان مربوطه در رابطه با نوع مشکل و خرابی ایجاد شده صحبت و مشورت نمایید.

تعمیرکاران شرکت ظرف حداکثر 24 ساعت به درب منزل شما مراجعه کرده و نسبت به تعمیرات یخچال دوو در منزل اقدام می کنند. همچنین از طریق تکمیل نمودن فرم موجود در سایت شرکت می توانید به صورت آنلاین نسبت به نوبت گرفتن برای تعمیرات اقدام نمایید. انجام تعمیر یخچال دوو در منزل باعث می شود تا به مقدار زیادی در وقت و هزینه شما صرفه جویی شده و دردسرهای جا به جایی و حمل دستگاه وجود نداشته باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر DAEWOO

یخچال فریزر DAEWOO  نمایندگی های مختلفی را در سراسر شهرهای ایران تاسیس کرده است که این نمایندگی ها انواع خدمات پس از فروش و گارانتی را به مشتریان ارائه داده و تعمیرات مورد نظر را انجام می دهند. در هر نقطه ای از تهران که باشید تیم تکنیک سرویس پارس با بالاترین کیفیت به ارائه خدمات و تعمیرات یخچال دوو می پردازد و این کار را با کمترین هزینه ممکن برای شما انجام می دهد.

هزینه های دریافتی توسط شرکت بر طبق تعرفه های تعیین شده می باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نمی گردد. تعمیرکاران شرکت پس از انجام خدمات و تعمیرات یخچال دوو به مشتریان گواهی اصالت قطعات و گارانتی تعمیرات را ارائه می دهند که این کار به افزایش اعتماد مشتریان کمک کرده و جلب رضایت بیشتر آنان را در پی خواهد داشت. همچنین نظارت شرکت بر کار تعمیرکاران و تکنسین های شرکت عملکرد آنها را بهبود بخشیده و بر کیفیت کلی کار شرکت می افزاید.

برخی دیگر از سایر خدمات نصب و تعمیرات لوازنم خانگی این مرکز شامل تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی، تعمیر جاروبرقی و غیره می باشد. جهت سفارش خدمات مورد نظر خود با شماره های 09337788989 – 02166175744 تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس : 02166175744
درخواست آنلاین تعمیر