تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیر برد یخچال

تعمیرات برد یخچال فریزر

وجود تکنولوژی های پیشرفته ای که در انواع یخچال فریزرها به وجود آمده است باعث شده تا عیب یابی و تعمیرات آنها نیاز به توجه و دقت بیشتری داشته باشد و مراجعه به تعمیرکاری که دارای علم و دانش روز در رابطه با ساختارهای انواع یخچال فریزرها باشد ضروری است. انواع مختلفی از یخچال ها توسط شرکت های بزرگ تولید کننده لوازم خانگی در دنیا تولید می شود که از آن میان می توان به یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر دوقلو، یخچال 4 درب و 5 درب، یخچال فرانسوی و … اشاره کرد. برندهای ال جی، سامسونگ و میدیا از برندهای خارجی بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند. همچنین شرکت های ایرانی نیز به تولید یخچال فریزرهای با کیفیت می پردازند که از جمله برندهای ایرانی تولید کننده انواع یخچال می توان به الکترواستیل، هیمالیا، امرسان، اسنوا و … اشاره کرد که این محصولات نیز از نظر کیفیت و طراحی با برندهای خارجی در رقابت می باشند. شرکت تعمیر لوازم خانگی تکنیک سرویس پارس ارائه دهنده خدمات در زمینه تعمیرات برد لوازم خانگی آن در تهران است.

نکته ای که باید در رابطه با انواع یخچال فریزر در نظر داشت این است که در صورتی که این محصولات با مشکلی مواجه شوند برای رفع ایراد آنها نیاز است تا به تعمیرکار متخصص در این کار مراجعه شود و از تعمیر خودسرانه این وسیله خودداری کرد.

ویدیوی تعمیرات برد یخچال فریزر

تعمیرات برد الکترونیک یخچال فریزر در تهران

با توجه به وزن سنگین یخچال فریزر به ویژه یخچال ساید بای ساید و دوقلو، جا به جا کردن آن و مراجعه به تعمیرکار می تواند دردسرهای زیادی داشته باشد و باعث خرابی بیشتر دستگاه گردد. از این رو در صورتی که بتوان از حضور تعمیرکار در منزل و محلیی که یخچال فریزر در آنجا قرار دارد استفاده نمود بسیاری از دردسرهای جا به جایی و همچنین هزینه های اضافی کاهش خواهد یافت.  شرکت تکنیک سرویس پارس با برخورداری از تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای و با تجربه بالا، انواع خدمات تعمیرات برد یخچال فریزر را در منزل افراد انجام می دهد. دریافت خدمات مختلف این شرکت از طریق تماس با شماره تلفن 02166175744 و یا تکمیل نمودن فرم ارائه شده در سایت شرکت امکان پذیر می باشد.

تعمیرات برد الکترونیک یخچال فریزر در منزل شما

با توجه به اهمیتی که برد الکترونیکی در یخچال فریزر دارد در صورتی که این قطعه با مشکلی مواجه گردد امکان از کار افتادن یخچال وجود خواهد داشت و نیاز است تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر آن اقدام نمود. برد الکترونیکی قطعه ای حساس بوده که تعمیر آن نیازمند دانش و تخصص الکترونیک می باشد و افرادی که در این زمینه تخصصی ندارند قادر به تعمیر آن نخواهند بود و در صورت دستکاری آن امکان خرابی بیشتر یخچال را فراهم می کنند.

در صورتی که یخچال فریزر شما با مشکلاتی از قبیل خاموش شدن و روشن نشدن مواجه شد پس از این که اتصالات دستگاه و دوشاخه و پریز برق مربوط به آن را بررسی نمودید بهتر است تا به یک تعمیرکار متخصص در این حوزه مراجعه نمایید و به علت حساسیتی که برد الکترونیکی دارد ممکن است در صورت جا به جایی دچار خرابی بیشتر گردد. در نتیجه تعمیر یخچال در محل توسط تعمیرکار با تجربه بهترین گزینه می باشد.

اما راه حل این مشکلات چیست؟

برد الکترونیکی قطعه ای مهم در دستگاه های الکترونیکی مختلف می باشد که نقشی کلیدی را در آنها ایفا می کند. بردهای الکترونیکی یک صفحه پلاستیکی هستند که قطعات الکترونیکی مختلفی مثل خازن، مقاومت، ترانزیستور و … با روش های خاصی بر روی آن مونتاژ شده است و خطوط مسی مختلفی جهت برقراری جریان در برد بر روی آن ایجاد شده است. با توجه پیچیدگی دستگاه، از بردهای مختلفی در آن استفاده می شود که از انواع بردها می توان به برد تک لایه، برد دو لایه و برد چند لایه اشاره کرد. در بردهای دو لایه قطعات مونتاژ شده در دو سمت برد قرار گرفته اند و در دستگاه هایی که پیچیدگی بیشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

برد یخچال فریزر قطعه ای اصلی در آن می باشد که به عنوان مرکز کنترل یخچال فریزر عمل می کند و فرمان های مختلف را به دیگر قطعات یخچال صادر می کند و باعث کار کردن یخچال فریزر می گردد.

با سبکی متفاوت کار می کنیم تا از ما راضی باشید.

این شرکت تمامی تلاش خود را بکار گرفته و با نظارت و پیگیری تعمیرات بردهای الکترونیک یخچال فریزر و ساید بای ساید را برای شما با منصفانه ترین قیمت ها انجام می دهد و مهمتر از آن هیچ نگرانی از بابت تعمیر برد الکترونیک خود نداشته باشید و به شما قول می دهیم که متخصص ترین افراد در این شرکت مشغول به کار هستند.

تعمیر برد یخچال

تعمیرکار برد یخچال فریزر

نکاتی در مورد تکنسین های تعمیر یخچال فریزر برای خدمات در محل شما :
این تکنسین ها از تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده در آکادمی تعمیر و آموزش ما هستند و گواهی سلامت ، عدم سوء پیشینه و برخورد محترمانه از جمله تعهدات آنها در قبال کار در شرکت تکنیک سرویس پارس می باشد. همچنین کارگاه توجیهی در نحوه رفتار با مشتری و انجام صحیح کار برای تکنسین ها برگزار شده و در آخر نظارت و پیگیری کامل از لحظه ارسال تکنسین به محل تا پایان کار و حتی قیمت دهی صحیح به مشتری توسط کارشناسان شرکت برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

هزینه تعمیرات برد الکترونیک یخچال فریزر و ساید بای ساید

به هیچ عنوان هزینه های اعلامی از طرف شرکت به مشتری بالاتر از عرف بازار نمی باشد. ما قطعا به این موضوع پایبند هستیم که رضایت مشتریان ما دلیل ماندگاری و رشد شرکت خواهد بود. ما آماده خدمت رسانی با بهترین قیمت به مشتریان عزیرخود هستیم و بر اصل مشتری مداری تاکید داریم.

خدمات نصب و تعمیر برد الکترونیک ساید بای ساید و یخچال فریزر

این شرکت همواره برای بالا بردن عمر لوازم خانگی سعی خود را بر این داشته است تا آموزشهایی از نحوه نصب و استفاده اصولی از دستگاه ها به مشتریان خود عرضه دارد.

نمایندگی تعمیرات برد یخچال فریزر و ساید بای ساید
این شرکت دارای نمایندگی مجاز از اغلب برندهای یخچال فریزر در ایران است و اعطای این برندها به دلیل سابقه درخشان و مشتری مداری شرکت تکنیک سرویس پارس می باشد از جمله برندهایی که تعمیرات آنها در این شرکت انجام می گیرد عبارتند از :
  • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی LG
  • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG
  • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید midea میدیا
  • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو DEWOO
  • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا SNOWA
  • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک General Electric
  • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول Whirlpool
  • تعمیر برد یخچال فریزر و ساید بای ساید نف NEFF

تعمیر برد یخچال فریزر در برندهای مختلف

همانگونه که گفته شد شرکت های مختلفی در دنیا به تولید انواع یخچال فریزر در طرح ها و مدل های مختلف می پردازند. برندهای مختلف یخچال فریزر ارورهای مختلفی را بر روی صفحه نمایشگر خود نشان می دهند که تعمیرکاری که حرفه ای باشد باید از تمامی این ارورها آگاهی داشته و قادر به تعمیر و برطرف نمودن این خطاها باشد. تکنیک سرویس پارس با برخورداری از تعمیرکارانی که در زمینه تعمیر یخچال فربزر کاملا آپدیت بوده و از تمامی ارورهای دستگاه آگاهی دارند قادر به تعمیر برد یخچال فریزر در برندهای مختلف هستند.

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید

یخچال های ساید بای ساید از انواع یخچال فریزرهایی می باشند که در سال های اخیر با استقبال زیادی رو به رو شده اند. این مدل یخچال فریزر دارای یک قسمت کامل یخچال و یک قسمت فریزر است و این دو قسمت به یکدیگر متصل می باشند. به علت پیچیدگی بیشتری که این مدل یخچال فریزر نسبت به سایر یخچال ها دارد، برد الکترونیکی آن از پیچیدگی بیشتری برخوردار بوده و در صورت خرابی نیاز به دقت و توجه بیشتری می باشد. تعمیرکاران یخچال فریزر قدیمی باید دوره های مختلفی را برای آموزش تعمیرات یخچال های جدید مانند یخچال فریزر ساید بای ساید طی نمایند تا نسبت به خطاها و مشکلات آنها و همچنین نحوه تعمیرشان آگاهی پیدا کنند.

نشانه های خرابی برد یخچال

مشکلات مختلفی ممکن است برای یخچال فریزر شما به وجود آید که ممکن است مربوط به قطعات مختلف یخچال مانند کمپرسور، کندانسور و … باشد. در صورتی که مشکل مربوط به برد الکترونیکی یخچال باشد نیاز است تا برد باز شده و مشکل آن بررسی گردد. در صورتی که قطعه ای خاص مانند خازن در برد الکترونیکی دچار مشکل باشد می توان تنها به تعویض این قطعات کوچک و یا در صورت قطعی آنها با لحیم کاری آن را تعمیر نمود. اما گاهی مشکل برد حادتر بوده و نیاز است تا به طور کلی تعویض گردد که در این صورت نیاز به صرف هزینه بیشتری خواهد بود.

اما از چه طریق می توان متوجه شد که خرابی، مربوط به برد یخچال است و باید آن را تعمیر نمود؟ اولین راه برای اطلاع از خرابی برد اروری است که خود یخچال فریزر نمایش می دهد. یخچال های با برندهای مختلف ارورهای متفاوتی را می دهد که با شناخت آنها می توان متوجه شد که خرابی یخچال مربوط به برد آن است.

همچنین در صورتی که یخچال به هیچ عنوان روشن نمی شود می توان تقریبا اطمینان حاصل کرد که این مشکل مربوط به برد الکترونیکی دستگاه باشد. البته قبل از آن باید اتصالات مختلف مربوط به یخچال را بررسی کرد که مشکل از آنها نباشد.

در صورتی که قطعه ای از یخچال تعمیر یا تعویض گردید اما پس از آن یخچال قطعه را شناسایی نکرده است می توان گفت که مکل مربوط به برد یخچال می باشد و باید در صدد تعمیر آن برآمد.

گاهی نیز مشاهده می شود که یخچال فریزر به صورت خود به خود خاموش و روشن می شود که می توان حدس زد که این مشکل به علت وجود مشکل در برد دستگاه باشد.

نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس
دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (2 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد