تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس

تعمیرات غذاساز فیلیپس

لوازم خانگی مختلف به منظور راحتی و آسایش افراد تولید می شوند و استفاده از آنها می تواند سرعت بیشتری به کارها بخشیده و تا حد زیادی در وقت افراد صرفه جویی نماید. یکی از لوازم خانگی پرکاربردی که در آشپزخانه ها وجود دارد و قطعا نام آن بسیار به گوشتان خورده است غذاساز می باشد. بسیاری از افراد غذاساز را همه کاره آشپزخانه می دانند و به منظور انجام کارهای مختلف در هنگام آشپزی از آن استفاده می نمایند. شاید بسیاری از افراد سخت ترین قسمت آشپزی و تهیه غذا را آماده سازی مواد اولیه آن می دانند. غذاساز دستگاهی است که قابلیت خرد کردن، مخلوط کردن، رنده کردن، آسیاب کردن و موارد مختلف دیگر را داشته و می تواند باعث سرعت بخشیدن به آشپزی گردد. تعمیرات غذاساز فیلیپس

از ابتدای تولید غذاساز که به دهه 1960 میلادی برمی گردد شرکت های مختلفی به تولید این محصول پرداخته اند و امکانات متنوعی به این دستگاه اضافه نموده اند. شرکت فیلیپس که در تولید انواع لوازم خانگی فعالیت داشته و محصولات آن از محبوبیت زیادی در بین افراد برخوردار است، انواع غذاساز را در لیست محصولات تولیدی خود دارد. غذاساز فیلیپس دارای ظاهری زیبا بوده و کیفیت بالایی در ساخت نیز دارد. در هنگام خراب شدن غذاساز فیلیپس نیاز به مراجعه به تعمیرکار و رفع مشکل دستگاه می باشد و انجام تعمیرات توسط خود فرد می تواند به خرابی بیشتر دستگاه منجر گردد.

ویدیوی تعمیرات غذاساز فیلیپس

خدمات قابل ارائه برای تعمیر غذاساز فیلیپس

غذاساز شامل قطعات مختلفی می گردد که شناخت این قطعات وظیفه تعمیرکار بوده و باید نحوه تعمیر و یا تعویض آنها را بداند. از آن جایی که غذاساز وسیله ای الکتریکی می باشد به دلایل مختلفی ممکن است مشکلات و خرابی های بسیاری در آن به وجود آید که برطرف نمودن این مشکلات تنها کار تعمیرکار می باشد و نباید توسط خود فرد دستکاری گردد. شرکت تکنیک سرویس پارس شرکتی تعمیراتی و خدماتی می باشد که به تعمیر انواع لوازم خانگی مختلف می پردازد. در کنار آن خدمات دیگری مانند لوله کشی، نصب سیستم های سرمایشی و گرمایشی و بسیاری از موارد دیگر از جمله خدماتی است که توسط تکنسین ها و تعمیرکاران این شرکت صورت می گیرد. تعمیرکاران این شرکت به تعمیرات انواع غذاساز نیز می پردازند و در صورتی که دستگاه نیازمند تعویض قطعه باشد به تعویض قطعات به صورت فابریک می پردازند.

این شرکت پس از انجام تعمیرات به مشتریان گارانتی تعمیرات ارائه می دهد که این گارانتی باعث می شود تا در صورت خرابی مجدد غذاساز ضمانت تعمیر آن با تعمیرکاران تکنیک سرویس پارس بدون دریافت هزینه باشد. علاوه بر آن گواهی اصالت قطعات نیز به منظور اطمینان از فابریک و اورجینال بودن قطعه تعویضی به مشتری ارائه می گردد. این کار سبب جلب اعتماد مشتریان می گردد و باعث شده است تا این شرکت به یکی از معتبرترین شرکت های تعمیراتی در تهران تبدیل گردد.

خرابی غذاساز فیلیپس

فیلیپس شرکتی هلندی و چندملیتی بوده که به تولید انواع تجهیزات الکترونیکی می پردازد و شرکت غذاساز فیلیپس از بزرگترین شرکت های دنیا می باشد که به تولید انواع لوازم خانگی از جمله غذاساز می پردازد. غذاساز فیلیپس را می توان در 5 برند مطرح غذاساز قرار داد که تلاش زیادی برای کیفیت این محصول شده و در بازار ایران نیز استقبال فراوانی از آن شده است.

کارهای مختلفی در آشپزخانه توسط غذاساز فیلیپس امکان پذیر می باشد که از آن میان می توان به خرد كردن سيب زمينی برای كوكو، خرد كردن گوجه، خرد كردن جعفري براي سوپ، هم زدن مايه كيک، مخلوط کردن مایه کوکو، رنده کردن هویج و انواع کلم ها، خرد کردن مرغ، رنده کردن خیار، تهیه بستنی ، تهیه لواشک، گرفتن کره از مغزهای مختلف و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

با توجه به کیفیت بالایی که غذاساز فیلیپس دارد اما به دلایل مختلفی مانند عدم استفاده صحیح در هنگام کار کردن با دستگاه و یا گذشت زمان ممکن است مشکلات متعددی برای این دستگاه به وجود آید. از جمله خرابی هایی که ممکن است در این دستگاه مشاهده شود داغ کردن موتور، وجود صدای بسیار زیاد، روشن نشدن دستگاه، کار نکردن موتور غذاساز، خراب شدن صفحه دیجیتالی، خراب شدن برد الکترونیکی، عمل نکردن سنسور و غیره می باشد. با توجه به حساسیتی که غذاساز فیلیپس دارد بهتر است برای تعمیر آن حتما به تعمیرکار متخصص در این کار مراجعه نمایید.

تعمیرکار غذاساز فیلیپس

یک تعمیرکار غذاساز باید با انواع مدل ها و برندهای غذاساز آشنایی داشته و قادر به عیب یابی دستگاه در زمانی کوتاه باشد. آشنایی با قطعات مختلف غذاساز و موتور دستگاه می تواند تعمیرکار را جهت برطرف نمودن مشکل دستگاه کمک بسیاری نماید. در کنار مهارت بالای فنی یکی از لازمه های تعمیرکار خوب بودن این است که از اخلاق مناسب برخوردار بوده و دارای صبر و حوصله زیادی در برخورد با مشتری باشد و به اصطلاح مشتری مدار باشد.

غذاسازهایی که وارد بازار می شوند ممکن است از تکنولوژی و فناوری های جدیدی برخوردار باشند که یک تعمیرکار حرفه ای باید از این فناوری های جدید کاملا آگاه بوده و به اصطلاح فردی آپدیت باشد تا مشتری بتواند به وی اعتماد کرده و دستگاه خود را جهت تعمیر به دست او بسپارد. در کنار این ها سرعت عمل بالا از مواردی است که تعمیرکار غذاساز باید مد نظر قرار دهد چرا که غذاساز از وسایل کاربردی آشپزخانه بوده و خراب بودن آن می تواند باعث عقب افتادن بسیاری از کارها گردد. در نتیجه مشتری غذاساز خود را نزد تعمیرکاری می برد که سابقه بدقولی و تحویل دیر موقع کار را نداشته باشد و بتواند در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر نموده و تحویل دهد.

خرابی های رایج در غذاساز فیلیپس و رفع آنها

همانطور که گفته شد مشکلات مختلفی ممکن است در انواع  غذاسازهای فیلیپس در مدل ها و طرح ها مختلف به وجود اید. اما بسیاری از این مشکلات بسیار رایج بوده و کاربران بسیاری با آنها مواجه می باشند. در ادامه به تعدادی از این مشکلات اشاره شده است.

  • روشن نشدن غذاساز فیلیپس: یکی از مهم ترین مشکلاتی که در غذاساز فیلیپس اتفاق می افتد عدم روشن شدن دستگاه می باشد که دلایل مختلفی می توانند منجر به این اتفاق گردند. همانطور که می دانید غذاسازها از قطعات بسیاری تشکیل شده اند که برای کار کردن با دستگاه این قطعات باید به درستی در جای خود قرار گیرند. در صورتی که جاگیری این قطعه ها و کاسه ها و پارچ ها به درستی صورت نگیرد می تواند منجر به روشن نشدن غذاساز گردد. این روشن نشدن جهت افزایش ایمنی دستگاه می باشد چرا که ممکن است عدم چفت شدن قطعه های مختلف باعث پرتاب شدن آنها در هنگام روشن شدن دستگاه گردد. در صورتی که این موارد چک شد و غذاساز باز هم روشن نشد نیاز است تا اتصالات آن مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت به تعمیرکار جهت بررسی بیشتر مراجعه گردد.

 

  • تولید صدای زیاد در غذاساز فیلیپس: وجود مقداری صدا در هنگام کار کردن با غذاساز طبیعی بوده اما گاهی این صدا افزایش یافته و غیر طبیعی می گردد که آن هم می تواند ناشی از دلایل مختلفی باشد. ممکن است در قسمت های داخلی دستگاه یک گیر مکانیکی اتفاق افتاده باشد و باعث صداهای عجیب و بلند در غذاساز گردد. علاوه بر آن زمانی که بلبرینگ غذاساز دچار مشکل شود و یا بوش دستگاه معیوب باشد می تواند منجر به ایجاد صدای بلند گردد. همچنین ممکن است حجم زیادی از مواد غذایی وارد دستگاه شده و باعث شود تا غذاساز صدای بلندی را از خود تولید کند که در این گونه مواقع باید حجم مواد وارد شده به غذاساز را کم نموده و بر اساس ظرفیت پارچ وارد نمایید. هر چه قطعاتی که وارد غذاساز می گردند کوچک تر باشند امکان خرد کردن و مخلوط کردن آنها راحت تر بوده و با بزرگ تر شدن قطعات صدای دستگاه بیشتر می گردد.

 

  • بیرون ریختن غذا از غذاساز فیلیپس: گاهی دیده می شود که در هنگام کار کردن با غذاساز مواد غذایی از داخل ان بیرون می ریزند. این مشکل به احتمال زیاد به علت ریختن حجم زیادی از مواد غذایی در دستگاه می باشد که باید با توجه به ظرفیت دستگاه این حجم کم گردد. دقت در حجم درست از مواد غذایی کمک بسیاری به افزایش طول عمر دستگاه شما می کند و با بیرون ریختن مواد غذایی ممکن است موتور دستگاه درگیر شده و خراب گردد. در صورتی که این مشکل مربوط به حجم زیاد مواد غذایی نبود ممکن است کاسه یا پارچ غذاساز دچار ترک خوردگی باشند و باعث شود مواد غذایی از این ترک ها خارج شده و به بیرون بریزند. همچنین خراب بودن و پوسیده شدن واشر آب بندی نیز می تواند دلیلی برای این مشکل باشد که باید توسط تعمیرکار تعویض گردد.

 

علاوه بر مشکلات گفته شده مشکلات دیگری مانند کار نکردن غذاساز بر روی برخی از سرعت ها، نچرخیدن تیغه دستگاه با وجود روشن بودن غذاساز، آسیاب نشدن درست مواد غذایی، خاموش شدن ناگهانی دستگاه در حین کار کردن و غیره از مواردی هستند که ممکن است در غذاساز فیلیپس مشاهده شوند. برطرف نمودن هر یک از ان مشکلات باید توسط تعمیرکار صورت گرفته و از تعمیر خودسرانه دستگاه باید خودداری گردد.خرابی های رایج در غذاساز فیلیپس

نکاتی جهت خراب نشدن یا دیرتر خراب شدن غذاساز

برای این که طول عمر غذاساز خود را بالا ببرید نیاز است تا نکاتی را مورد توجه قرار دهید تا از ایجاد خرابی و مشکل در دستگاهتان جلوگیری نمایید.

به هیچ عنوان بیش از ظرفیت دستگاه مواد غذایی را در داخل غذاساز نریزید. این کار باعث می شود تا مواد غذایی به بیرون ریخته و به موتور و برد دستگاه شما نفوذ نماید و موجب آسیب به این قطعات گردد.

بهتر است هر زمان که از غذاساز استفاده نمودید همان موقع ظروف آن را بشویید و قسمت برقی دستگاه را نیز با پارچه ای تمیز نمایید.

از ریختن مواد غذایی سفت در دستگاه خودداری کنید چرا که می تواند باعث آسیب به تیغه ها شده و قادر به خرد کردن مواد غذایی مختلف نباشد.

بهتر است پس از مدتی استفاده از دستگاه برای چند دقیقه آن را خاموش کرده و به موتور دستگاه استراحت دهید تا موتور دچار داغ شدن نگردد.

راهنمای عیب یابی و تعمیر غذاساز فیلیپس

جهت عیب یابی دقیق تر غذاساز فیلیپس نیاز است تا دفترچه راهنمای دستگاه را به دقت بخوانید تا از جزئیات دستگاه خود آگاهی پیدا کنید. در صورت کار نکردن دستگاه بهتر است ابتدا از وصل بودن برق و همچنین سالم بودن پریز با امتحان آن توسط وسیله ای دیگر مطمئن شوید. علاوه بر آن از محکم بودن قطعات و قرارگیری صحیح ان در جای خود نیز اطمینان حاصل نمایید و در نهایت در صورتی که مشکل برطرف نشد به تعمیرکار مراجعه نمایید.

تکنیک سرویس پارس یکی از برترین مجموعه های پیشرو در زمینه تعمیر غذاساز با ارائه گارانتی معتبر محسوب می شود. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و صحبت با کارشناسان خبره مجموعه تماس حاصل فرمایید.

نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس
دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد