تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

در این صفحه شما با سرویس های ارائه خدمات در این خصوص تعمیرات یخچال جنرال الکتریک توسط نمایندگی برند جنرال الکتریک شرکت تکنیک سرویس پارس، آشنا خواهید شد. اگر به تازگی یخچال شما دچار افت عملکرد شده است و به دنبال فرد یا گروهی متخصص برای تعمیر یخچال هستید، دقیقا لینک درستی را کلیک کرده اید. تکنیک سرویس پارس، تمامی قطعات و لوازم جانبی مورد نیاز برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک را در اختیار داشته و خدمات خود را با ضمانت اصالت کالا و تعمیرات و همچنین مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه، ارائه می دارد. برای دریافت سرویس می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های 09337788989 – 02166175744 اقدام نمایید.

امکان برقراری تماس در هر ساعتی از روز، انجام به موقع کار، عیب یابی و تعمیر بدون نقص، انجام تعمیرات بدون محدودیت در روزهای هفته، پوشش تمام مناطق تهران، ارائه خدمات تعمیر توسط گروهی که بالغ بر 500 نفر متخصص و تعمیرکار است، امکان ارائه خدمات در محل و … از ویژگی های مثبتی است که تکنیک سرویس پارس، به منظور رفاه حال مشتریان خود و جلب اعتماد آنان، به کار گرفته است.

ویدیوی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران

گروه تخصصی تکنیک سرویس پارس، با پوشش دهی تمام مناطق تهران، دسترسی به مراکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را برای مصرف کنندگان بسیار آسان کرده است. یخچال وسیله ای نیست که بتوان بیشتر از چند روز خرابی آن را تحمل کرد چرا که باعث خراب شدن مقدار زیادی از مواد غذایی ، سبزیجات و میوه جات و دیگر خوراکی ها می گردد.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک با کیفیتی بالا و هزینه ای ارزان و مقرون به صرفه، از سوی تیم تکنیک سرویس پارس، ارائه می شود. تیم ما آماده تعمیر هر گونه مشکل در یخچال های شما می باشد. هدف ما، جلب رضایت و اعتماد مشتریان است. ارائه کاری با کیفیت و با صداقت، به اضافه هزینه ای منصفانه، از موارد مهمی است که در دستورالعمل کار ما قرار دارد.

خوشبختانه از ابتدای فعالیت شرکت تکنیک سرویس پارس تا کنون، بازخوردهای مثبت مصرف کنندگان، گویای این است که حرف های ما شعار نیست بلکه در عمل نیز به همان ترتیب ثابت کرده ایم. سپردن کار تعمیرات لوازم خانگی به گروه حرفه ای تکنیک سرویس، از هزینه های اضافی بابت تعمیرات چندباره جلوگیری می کند. بهترین تعمیر، تعمیری است که در یک برون سپاری، به درستی و با دقت انجام شده باشد. ما با تضمین تعمیرات خود، در این زمینه نیز حسن نیت مان را به شما عزیزان نشان داده ایم.

هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک چقدر است؟

از مهم ترین دلایلی که افراد برای تعمیر دستگاه های خراب خود اقدام نمی کنند، هزینه های بالایی ست که بعضا عده ای از تعمیرکاران درخواست دارند. اما اگر یخچال شما دچار نقص شده است و عملکردی به خوبی روزهای اول خود ندارد، پیشنهاد می کنیم یک تعمیر با کیفیت و مقرون به صرفه را با ما تجربه کنید.

هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در گروه تکنیک سرویس پارس، بر اساس نرخ استانداردی است که اتحادیه محترم تصویب کرده اند. بنابراین در راستای پیروی از قوانین و مقررات، جلب رضایت و اعتماد مشتریان هیچ گونه هزینه اضافی در قبال تعمیرات از شما عزیزا دریافت نخواهد شد.

در مجموع، برای “تعمیرات یخچال جنرال الکتریک” بسته به این که مشکل چیست و چه بخشی باید تعمیر شود، هزینه ها متفاوت است. این موضوع نه تنها در یخچال، بلکه در تعمیر سایر لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، کولر آبی و گازی و… نیز صدق می کند.

گروه تکنیک سرویس پارس، از افرادی در کادر تعمیرات خود استفاده کرده است که همگی دوره های تعمیرات تخصصی یخچال جنرال الکتریک و سایر لوازم خانگی را گذرانده اند و یا مهندسین برق و الکترونیک هستند. از این لوازم شما، با هر مدل و سال تولید و مشکلی که دارند، در تعمیرگاه های تخصصی و مجهز ما قابل تعمیر خواهند بود.

خدمات قابل ارائه در سرویس یخچال جنرال الکترونیک

به منظور جلوگیری از خسارت های مالی، لوازم منزل نیاز به سرویس متناوب و دوره ای دارند. از لوازم پرکاربرد در آشپزخانه، یخچال می باشد. تکنیک سرویس پارس، با به کارگیری افراد با تجربه در زمینه عیب یابی و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک ، خدمات ارزنده ای را برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است. برخی از اقدامات ضروری که در پکیج تعمیر یخچال جنرال الکتریک نیز جا دارد، شامل عیب یابی، تعمیر و یا تعویض قطعاتی مانند موتور، کمپرسور، برد، درب یخچال، لوله مکش، لاستیک دور درب یخچال، فن و خنک کننده ها، همچنین بررسی دمای یخچال و تنظیم آن روی دمایی متناسب که از فاسد شدن یا یخ زدن مواد غذایی جلوگیری می کند.

گروه تکنیک سرویس پارس، تحت عنوان نمایندگی یخچال جنرال الکتریک تمامی اقدامات لازم برای عیب یابی و تعمیر یا تعویض قطعات مختلف در یخچال را توسط افراد کاربلد و با تجربه، انجام می دهد. شما می توانید از طریق سرویس گفتگوی آنلاین یا فرم درخواست آنلاین تعمیر، از طریق وب سایت نیز، درخواست خود مبنی بر تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را ثبت کنید.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در محل

خدمات در محل، از بهترین خدماتی ست که می توان دریافت کرد. سنگین بودن وسیله ای مانند یخچال، حمل و نقل آن را بسیار سخت می کند. شاید حتی جا به جا کردن آن، مشکل را تشدید کند. در برخی موقعیت ها هم ممکن است افراد به خاطر شاغل بودن و نداشتن وقت آزاد کافی، نتوانند مشکل یخچال را رفع کنند. همه این موارد، دلایلی ست بر اثبات ادعایی که در ابتدای متن داشتیم.

خدمات در محل، نه تنها باعث صرفه جویی در زمان، انرژی و پول شما می شود، بلکه تعمیرکار اعزام شده، یخچال شما را دقیقا در همان جایی بررسی می کند که شما احساس کردید دچار مشکل شده است. بدون جابجایی و تکان دادن آن. زمانی که شما درخواست سرویس در محل را ثبت می کنید، از متخصصین عضو گروه تکنیک سرویس پارس، شخصی به محل شما اعزام می شود. فرد تمام ابزار لازم برای کار خود را به همراه خواهد داشت. بعد از بررسی و دیدن دستگاه خراب، مشکل و درجه شدت آن، همچنین راه حل رفع آن تشخیص داده خواهد شد.

برخی مواقع مشکلاتی جزئی در لوازم موجب نگرانی ما شده باشند. در این صورت تعمیرکار، با راه حلی ساده، یخچال شما را تعمیر کرده و هزینه ای استاندارد، طبق نرخ مصوب اتحادیه دریافت کرده و محل را ترک می کند. اما زمانی که قطعاتی مثل برد یا موتور دچار خرابی شده اند، آن ها را به تعمیرگاه های مجهز منتقل کرده و تعمیرات را روی آن ها انجام می دهند.

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

آدرس نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

برند آمریکایی جنرال الکتریک، برندی نام آشنا در لوازم خانگی می باشد. یخچال جنرال التریک نیز یکی از بهترین یخچال های موجود در بازار ایران است که عده زیادی از آن استفاده می کنند. تکنیک سرویس پارس نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در ایران، تعمیرات حرفه ای این دستگاه ها را با استفاده از قطعات اوریجینال انجام می دهد.

تعمیرکاران ما طی دوره های آموزشی مختلف، با تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله یخچال های مختلف آشنا شده اند. در فاز عیب یابی ، مشکلات دستگاه شناسایی شده و سپس اقدام به حل مشکل ایجاد شده میکنند. بعد از اتمام کار نیز، گارانتی تعمیرات و ضمانت قطعات به مشتریان داده می شود.

تمامی فعالیت های اعضای تیم، تحت نظر مدیران شرکت است و این باعث نظم و هماهنگی و بالا رفتن کیفیت کار شده است. مشتری هیچ وقت نگران این نخواهد بود که فرد تعمیرکار به صورت شخصی با او برخورد می کند و در مورد هزینه ها و زمان تحویل یخچال، بر اساس منافع خود حرف می زند. شرکت فعالیت همه افراد خود را در نظر می گیرد و در صورت تخلف، قبل از هر چیزی مشتری و خسارت احتمالی وارد شده به او را مد نظر قرار می دهد.

مشکلات رایج یخچال فریزر جنرال الکتریک

یخچال فریزر یکی از لوازم برقی است که مدام به برق متصل است و استفاده از آن متوقف نمی شود به همین دلیل روزانه در معرض فرسودگی قرار دارند. به دلیل وظیفه­ مهمی که یخچال بر عهده دارد خراب شدن آن دردسر بزرگی به حساب می آید و باید هر چه سریعتر به تعمیر آن بپردازید تا از خراب شدن مواد غذایی جلوگیری کنید. باید به علائمی که یخچال فریزر از خود نشان می دهد توجه کنید تا بتوانید اطلاعات دقیقی به تعمیرکار اراده دهید و فرآیند عیب یابی و تشخیص مشکل را تسریع کنید.

با وجود این که یخچال های متنوعی در بازار موجود است که دارای قطعات و قابلیت های متفاوتی هستند اما قطعات و اجزای اصلی بیشتر یخچال ها از جمله یخچال جنرال الکتریک مشابه همدیگر است. راهنمای زیر علاوه بر یخچال های جنرال الکتریک می تواند برای یخچال های برندهای دیگر نیز به کار گرفته شود.

  1. نشت آب به بیرون از یخچال

این مشکل نه تنها خطر زمین خوردن افراد در اثر خیس شدن کف آشپزخانه را به همراه دارد بلکه حل کردن آن نیز کمی نیاز به مهارت دارد. یکی از عواملی که باعث نشت آب به بیرون از یخچال جنرال الکتریک می شود مسدود شدن لوله­ تخلیه در یخچال فریزرهای بدون برفک است. لوله­ تخلیه معمولاً در دیواره­ پشتی فریزر قرار گرفته است. ذرات مواد غذایی می توانند به راحتی محل تخلیه را در فریزر مسدود کنند و همین مسئله باعث تجمع آب در داخل یخچال و فریزر و بیرون ریختن آن­ها شود. برای حل این مشکل تعمیرکار باید بررسی لوله­ تخلیه را بررسی کند و در صورت وجود انسداد آن را از بین ببرد.

یکی دیگر از دلایل نشتی آب از یخچال شکستن یا ترک خوردن سینی کف یخچال است. یخچال های ضد برفک در کف خود و نزدیک به کمپرسور دارای یک سینی تخلیه هستند که آب حاصل از فرآیند یخ زدایی در آن جمع می­ شود و به مرور زمان توسط گرمای کمپرسور تبخیر می شود. اگر در اثر جابه جا کردن یخچال یا گذشت زمان این سینی دچار فرسایش و شکستگی شود آبی که وارد آن می شود به بیرون راه پیدا می کند و شما ناگهان با نشت آب از زیر یخچال مواجه می شوید.

  1. چرا یخچال خنک نمی شود؟

یکی دیگر از مشکلات رایج یخچال های جنرال الکتریک خنک نبودن فضای داخل آن ها است. این مشکل می تواند در اثر خطاهای ساده مانند متصل نبودن دو شاخه­ی یخچال به پریز برق، خوب بسته نشدن در یخچال و یا تنظیم اشتباه ترموستات یخچال پیش بیاید. یکی دیگر از عواملی که می تواند باعث خنک نشدن محیط یخچال شود پر کردن بیش از حد آن و مسدود شدن دریچه های گردش هوا است.

اگر با بررسی های ساده مشکل یخچال شما حل نشد احتمالاً یخچال درگیر مشکلی پیچیده شده است و نیازمند تعمیرات یخچال جنرال الکتریک به صورت تخصصی است. اگر یخچال شما سرمای دلخواه را ندارد بهتر است از تعمیرکاران متخصصی که در این زمینه فعالیت می کنند کمک بگیرید. یک تعمیرکار ماهر می تواند به سرعت یخچال را عیب یابی و تعمیر کند. مجموعه­ تکنیک سرویس پارس با کمترین هزینه متخصصانی را در اختیار شما قرار می دهد که شما را از بهترین خدمات بهره مند می­‌سازند.

کمپرسور قسمتی از یخچال شما است که وظیفه دارد مبرد بخار شده را به طرف کویل های بیرون از یخچال هدایت کند و به این ترتیب در خنک کردن هوای یخچال نقش دارد. خراب بودن کمپرسور می تواند مانع از خنک شدن هوای یخچال شود. خراب بودن کویل های کندانسور، عملکرد نادرست فن کندانسور و فعالیت نکردن فن اواپراتور از عوامل دیگری هستند که باعث گرم شدن فضای داخل یخچال می شوند.

  1. چرا یخچال صدا می دهد؟

اگر صداهایی از یخچال بیرون می آید که قبلاً شنیده نمی شد باید هر چه سریعتر به عیب یابی و تعمیر آن بپردازید تا منجر به خرابی های جدی تر نشود. برای تشخیص علت مشکل به تعمیرکارانی با مهارت بالا نیاز دارید. این که صدا از کجا می آید اهمیت دارد. اگر صدا از کف یخچال شنیده می شود ممکن است از سینی تخلیه نشأت بگیرد. صداهای بلندی که از پشت یخچال شنیده می شوند نشان دهنده­ی وجود مشکل در تایمر سیستم ضد برفک، فن کندانسور و یا کمپرسور هستند.

به ندرت پیش می آید که مشکل از کمپرسور یخچال باشد اما با این وجود اگر نیاز به تعویض آن باشد هزینه­ی زیادی را باید پرداخت کنید. اگر مشکل از تایمر باشد باید تعویض شود و اگر مشکل از فن کندانسور است باید تمیز شود و گرد و غبار روی آن برداشته شود. همه­ی یخچال ها دارای فن کندانسور نیستند اما اگر یخچال شما آن را دارد محل قرار گرفتن آن پشت پنل دسترسی پشت یخچال است. اگر صدا از داخل یخچال است ممکن است فَنی که هوا را در داخل یخچال و فریزر به گردش در می آورد دچار مشکل شده باشد.

  1. چرا یخچال جنرال یکسره کار می کند؟

عوامل مختلفی می توانند موجب متوقف نشدن یخچال جنرال و فعالیت مداوم آن شوند از قبیل خراب بودن کمپرسور، خراب بودن ترموستات و وجود مشکل در تایمر سیستم یخ زدایی. ترموستات وظیفه دارد که دمای یخچال را تنظیم کند و هنگامی که به دمای دلخواه می رسد فعالیت آن را متوقف کند. اگر ترموستات خراب شود فرمان عدم فعالیت صادر نمی شود و یخچال یکسره کار می کند. عامل دیگر اختلال در تایمر سیستم ضد برفک است که مانع از ایجاد یخ در داخل یخچال فریزر می شود. زمانی که تایمر دچار مشکل شود گردش هوا به درستی صورت نمی گیرد و یخچال نمی تواند به صورت اتوماتیک کار کند.

کمپرسور همانند قلب یخچال است. اگر کمپرسور سرما تولید نکند دما به درجه­ دلخواه نمی رسد و ترموستات فرمان قطع برق را صادر نمی کند. در نتیجه یخچال به صورت یکسره کار می کند. یک دلیل دیگر این است که کمپرسور برق زیادی مصرف می کند و این باعث ایجاد مشکل می شود. فقط یک تکنسین متخصص می تواند خراب بودن کمپرسور را تشخیص دهد. اگر کمپرسور مشکل داشته باشد تعمیرکار باید آن را تعویض کند زیرا تعمیر آن به صرفه نیست.

برخی دیگر از خدمات تکنیک سرویس پارس در زمینه نصب و تعمیرات لوازم خانگی شامل تعمیر لباسشویی ، تعمیر جاروبرقی ، تعمیر ماکروفر و … می باشد. برای سفارش خدمات مورد نیاز خود با ما تماس بگیرید.

نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس
دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (2 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد