تعمیر آبمیوه گیری

خدمات تعمیر آبمیوه گیری ما همه برندها با هر مدل دستگاهی را توسط متخصصان تعمیرات کاربلد، تعمیر کرده و سالم تحویل مشتری می دهد. تعمیرات هر دستگاهی مثل آبمیوه گیری نیاز به تخصص و مهارت دارد که تعمیرکاران ما همه دوره های برندهای مختلف را جهت سرویس، تعمیر و تعویض قطعات دیده اند و نباید کار خود را به افرادی دهید که بیشتر به ضرر شما تمام شود و نیاز به دوباره کاری با هزینه های اضافی داشته باشید.

زمان تعمیرات خود را می توانید به صورت آنلاین در کمترین زمان ممکن یا از طریق شماره های 09337788989 / 02166175744 تعمیرات رزرو کنید. متخصصین ما با پوشش تمام مناطق تهران در کمتر از یکساعت در محل حاضر می شوند.

تعمیرکاران متخصص ما نکات مهم در نگهداری از دستگاه آبمیوه گیری را به شما گوشزد می کنند تا مشاوره و پشتیبانی ما را به این شکل برای جلوگیری از مشکلات در آینده داشته باشید.

3 ماه ضمانت تعمیر و تعویض برای همه کارهای تعمیراتی و تعویض قطعات را ارائه می کنیم تا با خیال راحت از سرویس های خدمات تعمیرات لوزم خانگی ما استفاده کنید.

 

اعزام تعمیرکار به محل
ارائه کارت گارانتی
استفاده از قطعات اورجینال
دارای شعب متعدد در تهران
تعمیرکاران حرفه ای
هزینه مناسب
فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

چرا باید تکنیک سرویس پارس را به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات آبمیوه گیری انتخاب کنید

 • اطلاعات تعمیرکاران ما جهت انجام تعمیر آبمیوه گیری مطابق تکنولوژی لوازم خانگی و مدل های مختلف و جدید می باشد.
 • برخلاف خیلی از مراکز، اشخاص و شرکت های تعمیر آبمیوه گیری، تعمیرکاران متخصص آبمیوه گیری ما دستگاه خراب شما را در منزل یا محل کار شما عیب یابی می کنند و اگر در محل قابل تعمیر باشد آن را تعمیر می کنند و اگر قابل تعمیر یا تعویض قطعه در محل نبود، آن را برای تعمیر و تعویض به شرکت انتقال می دهند.
 • به محض تماس با واحد خدمات مشتری ما، تعمیرکار آبمیوه گیری را به محل شما اعزام می کنیم و در کمترین زمان ممکن در منزل یا محل کار شما خواهند بود.
 • تجهیزات مناسب لازم برای تعمیر، نصب و تعویض قطعه را داریم و تکنسین های ما به صورت مجهز جهت عدم اتلاف وقت حاضر می شوند.
 • تکنسین های ما برای همه برندهای دستگاه های آبمیوه گیری آموزش های تخصصی را دیده اند و به عنوان نمایندگی برندهای مختلف جهت تعمیرات هستیم. مثل نمایندگی تعمیرات ال جی، نمایندگی تعمیرات دوو، نمایندگی تعمیرات اسنوا، نمایندگی تعمیرات سامسونگ و…
 • ما رقابتی ترین قیمت ها را در کنار کیفیت کار خوب ارائه می دهیم.
 • با توجه به این که به عنوان نمایندگی برندهای مختلف هستیم، می توانید از گارانتی دستگاه های خود استفاده کنید و خدمات تعمیرات لوازم خانگی مختلف مثل آبمیوه گیری را اگر از مدت گارانتی دستگاه باقی مانده است به راحتی جهت تعمیر و تعویض قطعات استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات مجاز برای خدمات تعمیر آبمیوه گیری در تهران چه مزایای دارد؟

استفاده از خدمات تعمیرات مجاز برای تعمیر آبمیوه گیری، کیفیت را همراه با هزینه کم برای مشتری به همراه دارد.

به همین دلیل است که نباید کار خود را به هر شخص یا شرکتی بسپارید و از این جهت باید اول مطمئن شوید تا تعمیر یا تعویض مجدد جهت آبمیوه گیری شما نیاز نباشد.

نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری خوب و مجاز دارای ویژگی هایی می باشند که عبارتند از:

 • ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن بعد از تماس
 • استفاده از قطعات اورجینال
 • تخمین قیمت و هزینه های کلی تعمیر و تعویض قطعات را انجام می دهد و سپس با دریافت اجازه از شما جهت شروع تعمیر یا تعویض قطعات اقدام می کند.
 • دارای اخلاق حرفه ای هستند و همیشه مشتری مدارند.
 • و…

تعمیر آبمیوه گیری صنعتی

خدمات تعمير آبميوه گيری مثل سایر وسایل خانگی کوچک موتوری می باشد. سیم های برق، سیم کشی داخلی، سوئیچ ها، دکمه ها، موتور و… ممکن است از کار بیفتند و نیاز به تعمیر و تعمیرکار لوازم خانگی از جمله تعمیرکار آبمیوه گیری داشته باشد.

برای آب میوه گیری خانگی و صنعتی اهمیت تعمیر و نگهداری پیشگیرانه بسیار مهم می باشد. اگر به مسائل به ظاهر کوچک توجه نشود، می تواند به مشکلات و تعمیرات جدی تبدیل شود. مثلا با انجام تعمیرات منظم و سرویس های استاندارد می توان از بروز مشکل بزرگتر جلوگیری کرد.

شخصی که صاحب کسب ‌و کار آب‌ میوه‌ فروشی می باشد و کل کسب و کار آن وابسته به این دستگاه ها هستند، باید برای عملکرد مؤثر، مثل موتور خودرو به آن توجه کند تا هیچ وقت از کار نیفتد. چرا که راه درآمد آن وابسته به همین دستگاه ها می باشد.

عمده مشکلاتی که نیاز به متخصص تعمیرکار آبمیوه گیری دارید عبارتند از:

 • روشن نشدن دستگاه
 • لرزش دستگاه به دلیل گیر کردن تفاله های میوه
 • صدای های غیر معمول حین کار
 • بوی سوختگی و اتصالات برقی
 • داغ و نیم سوز شدن موتور آبمیوه گیری
 • آب میوه ها ناقص گرفته می شوند و به شکل تفاله در می آیند.
 • نشتی از دستگاه
 • مونتاژ نادرست قطعات و آسیب دستگاه
 • دکمه دستگاه خراب شده است
 • ایراد در سیم و دوشاخه آبمیوه گیری
 • فیلتر خراب آبمیوه گیری

پس با ما در اولین فرصت جهت انجام سرع کار خود تماس  بگیرید تا در روز کاری که در آن قرار داریم تعمیر شما در الویت کار ما قرار گیرد.

تعمیرگاه آبمیوه گیری

همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری

تکنیک سرویس پارس به عنوان نمایندگی تعمیرات برندهای مختلف می باشد که می توانید برای تعمیر و تعویض قطعات آبمیوه گیری خود، کار خود را با خیال راحت به ما بسپارید. این برندها عبارتند از:

آبمیوه گیری میدیا : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری میدیا
آبمیوه گیری پاناسونیگ : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری پاناسونیک Panasonic
آبمیوه گیری کنوود : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری کنوود Kenwood
آبمیوه گیری پارس خزر : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری پارس خزر
آبمیوه گیری مولینکس : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری مولینکس Moulinex
آبمیوه گیری میگل : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری میگل Migle
آبمیوه گیری والنوت : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری والنوت walnut
آبمیوه گیری فیلیپس : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری فیلیپس PILIPS
آبمیوه گیری اسمگ : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری اسمگ Smeg
تآبمیوه گیری ویداس : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری ویداس Vidas
آبمیوه گیری سانی : تعمیرگاه تخصصی آبمیوه گیری سانی SUNY

نحوه شناسایی خرابی یا مشکلات آبمیوه گیری که نیاز به تعمیر دارند

شناسایی خرابی یا مشکلات آبمیوه گیری که نیاز به تعمیر دارند از مهمترین موارد جهت تعمیر می باشد که اگر به صورتی درست تشخیص ندهیم باید هزینه های اضافی جهت تعویض دستگاه را داشته باشیم. از جمله مشکلاتی که نیاز به خدمات تعمیر آبمیوه گیری خواهید داشت عبارتند از:

 • آبمیوه گیری کلا کار نمی کند و روشن نمی شود.
 • ایراد در موتور آبمیوه گیری
 • موتور آبمیوه گیری کار می کند اما آبمیوه گیری انجام نمی شود.
 • تعمیر آبمیوه گیری به دلیل باقی ماندن تفاله در آن و لرزش و صدای آن به این دلیل

آبمیوه گیری کلا کار نمی کند و روشن نمی شود

اگر آبمیوه‌گیری کلا کار نمی ‌کند، باید اول مطمئن شوید که دوشاخه برق در پریز سالم است. سپس سیم برق را باید بررسی کنید. اگر در سیم مشکلی وجود داشته باشد و اتصالات آن ها از داخل دستگاه قطع شده است، باید به شرکت خدمات تعمیر آبمیوه گیری ما تماس بگیرید تا مشکل شما را رفع کنیم.

ایراد در موتور آبمیوه گیری

اگر در موتور آبمیوه گیری ایرادی وجود داشته باشد خودش را به نحوی نشان می دهد. شاید در حین استفاده کند شود یا کلا متوقف شود، که در این حالت ممکن است فیوز آن سوخته باشد.

برای تست این مورد می توانید آبمیوه گیری را خاموش کنید و اجازه دهید موتور خنک شود (10 الی 15 دقیقه کافی است) و دوباره آن را روشن و راه اندازی کرده و تست کنید.

همچنین می توانید آبمیوه گیری را خاموش کنید و اگر تفاله های میوه به شکل خمیری جمع شده و جلوی کار کردن موتور را می گیرد آن را تمیز کنید و دوباره امتحان کنید.

با استفاده زیاد از آبمیوه گیری و همچنین به گذشت زمان زغال های دستگاه و موتور از بین می روند و کوتاه می شوند که باید تعویض شوند و یک علت کار نکردن موتور نیز به این دلیل است.

اتصالی و سوختگی در آرمیچر و بالشتک های موتور از موارد دیگر خرابی موتور در آبمیوه گیری می باشند که باید تعمیر آبمیوه گیری را به تعمیرکاران ما بسپارید تا دقیق بررسی کنند.

وجود گرمای بیش از حد موتور در حین کار آن نیز از مشکلات بعدی است. با نگهداری و استفاده مناسب از دستگاه آبمیوه گیری شما می توانید برای مدت طولانی به خوبی از آن استفاده کنید. موتور آبمیوه گیری باید تمام آب موجود در بافت میوه را بدون گرم شدن زیاد موتور بگیرد. اما اگر در حین آب میوه گیری اضافه بار را به دستگاه با استفاده زیاد به نسبت حجم و ظرفیت دستگاه استفاده کنید، زودتر به مشکل بر می خورید و دستگاه طولانی مدت برای شما کار نخواهد کرد.

موتور آبمیوه گیری کار می کند اما آبمیوه گیری انجام نمی شود

مونتاژ نادرست قطعات قبل از استفاده یا بعد از شسستن آن یکی از موارد رایج در سالم بودن موتور و کار نکردن آبمیوه گیری می باشد.

سعی کنید همه قطعات را مطابق دفترچه راهنمای برند دستگاه خود به درستی کنار هم قرار داده و مونتاژ کنید. اگر هم به نظرتان درست مونتاژ کردین، می توانید قبل از تماس با نمایندگی مجاز جهت تعمیر آب میوه گیری برقی خود یک بار دیگر آن را باز کرده و دوباره مونتاژ کنید. در صورت وجود مشکل با ما به عنوان شرکت خدمات تعمير آبميوه گيري تماس بگیرید و تعمیر آن را با خیال راحت به ما بسپارید.

تعمیر آبمیوه گیری به دلیل باقی ماندن تفاله در آن و لرزش و صدای آن به این دلیل

جمع شدن تفاله در آبمیوه گیری به خاطر استفاده از میوه هایی مثل کیوی برای آبگیری می باشد که درون آن به شکل خمیری جمع می شود و این موجب آن بالانس شدن دستگاه و باعث ایجاد صدا و لرزش دستگاه خواهد شد. در این حالت اول فیلتر دستگاه را بررسی کنید که اگر تمیز نشد، در صورت نیاز باید تعویض شود.

استثنائات برای ارائه خدمات گارانتی جهت تعمیر آبمیوه گیری خراب

 • انتقال گارانتی به فرد غیر خریدار قابل قبول نیست.
 • قطع برق و نوسانات آن و اتصالات الکتریکی نامناسب منزل شامل گارانتی نمی شود.
 • استفاده نادرست و خرابی قطعات آن، مثل نصب نادرست، تمیز نکردن، نگهداری غیر اصولی دستگاه و…
 • نداشتن فاکتور دستگاه به اسم خریدار
 • و…

سوالات متداول در مورد خدمات تعمیر آبمیوه گیری

برای اطمینان بیشتر جهت دریافت سوالات شما مشتریان عزیز سوالاتی که شاید برای شما نیز مطرح باشد را در ادامه بررسی می کنیم. این سوالات عبارتند از:

 1. تعمیر دستگاه بهتر است یا خرید آبمیوه گیری جدید

با توجه به نوع عیب و خرابی دستگاه، سن دستگاه و وضعیت کلی دستگاه شما، تعمیرکار متخصص آبمیوه گیری ما تجزیه و تحلیل کرده و توصیه های لازم را می کند که آیا تعمیر جهت آبمیوه گیری شما مناسب است یا تعویض و خرید دستگاه جدید. ما توصیه های لازم را به شما می کنیم که بهترین کار را انجام دهید. در بیشتر موارد، تعمیر تا جایی که از نظر فنی و اقتصادی ارزش داشته باشد توصیه می شود. تصمیم گیرنده نهایی شما هستین که جهت تعمیر و تعویض قطعه اقدام کنید یا خرید آن.

 1. خدمات تعمير آبميوه گيري را در چه مناطقی ارائه می دهید؟

تعمیر آبمیوه گیری در همه مناطق تهران و حومه انجام می شود. ما در همه مسیرهای شرق، غرب، شمال و جنوب تهران خدمات خود را ارائه می دهیم.

 1. برای تعمیر آبمیوه گیری از قطعات اصل استفاده می شود؟

ما فقط از قطعات یدکی اصلی جهت تعویض متناسب با برند دستگاه و توصیه سازنده آن استفاده می کنیم. همچنین جهت انجام سریع کار با سوالاتی که از مشتریان عزیز قبل از مراجعه به منزل آن ها می پرسیم، قطعات مورد نیاز را جهت تعویض آن ها همراه خود داریم تا در سریعترین زمان ممکن کار خود را انجام دهیم. در این حالت مشتری نیز می تواند از دستگاه خود هر چه سریع تر استفاده کند.

 1. هزینه تعمیر آبمیوه گیری به چه شکل محاسبه می شود؟

دستگاه های مشمول شرایط گارانتی که به صورت گارانتی دو ساله توسط سازنده دارند، معمولا اگر از دستگاه درست استفاده کرده باشید و موارد مهم را جهت سالم نگه داشتن مثل استفاده از محافظ دستگاه را رعایت کرده باشید، هزینه ای برای تعمیر نخواهد داشت. در صورتی که دستگاه مشمول گارانتی نشود، می توانید قیمت های منصفانه و کاملا شفاف را جهت تعمیر و تعویض قطعات آبمیوه گیری خود از ما بگیرید.

ضمنا برند دستگاه مورد استفاده، تعمیر یا تعویض قطعات نیز از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دهی می باشند که باید تعمیرکار خدمات تعمیر آبمیوه گیری ما دستگاه شما را کاملا عیب یابی کند و سپس قیمت را اعلام کند.

 1. استفاده از گارانتی دستگاه آبمیوه گیری شامل چه قطعاتی می شود؟

لطفا شرایط دریافت گارانتی برای قطعات مختلف توسط سازنده را از دفترچه همراه دستگاه با موارد ذکر شده مطالعه کنید. چرا که بهترین کمک به شما جهت استفاده درست از دستگاه نیز دفترچه راهنمای برند آبمیوه گیری شما می باشد.

 1. برای درخواست تعمیرات کدام اطلاعات برای رزرو تعمیر مورد نیاز است؟

درخواست تعمیرات از تکنیک سرویس پارس راه های مختلفی دارد که می توانید با هر کدام راحت هستید اقدام کنید تا در اولین فرصت و در روز کاری که هستیم دستگاه شما را تعمیر کنیم.

برای رزرو ساعت تعمیر خود کارشناسان خدمات ما اطلاعات لازم در مورد مشکلات دستگاه را از شما می پرسند و متناسب با برند دستگاه، تکنسین تعمیرات لوازم خانگی را به صورت مجهز با قطعات تعویضی به محل اعزام می کنیم. راه های ارتباطی با ما عبارتند از:

 • تماس با شماره های ذکر شده در صفحه
 • چت آنلاین که در صفحه و گوشه سمت راست و پایین مشخص است.
 • فرم درخواست خدمات
 1. تعمیر در محل و در همان روز انجام می شود؟

تعمیرکار برای تعمیر آبمیوه گیری شما به محل اعزام می شود و اگر مشکل در محل حل نشود، آن را به کارگاه، جهت انجام تعمیرات تکمیلی انتقال می دهیم.

پس از این که شما مشکل خود را مطرح کردین، ما تعمیرکار را به محل شما اعزام می کنیم. اگر روز کاری ما تمام شود نیز برای اولین ساعت های روز کاری بعدی با شما هماهنگ خواهیم بود.

پس اگر مشکل دستگاه خود را در سریعترین زمان ممکن و اولین ساعات کاری روز با ما مطرح کنید، در همان روز آبمیوه گیری شما را سالم تحویل می دهیم.

شرکت تکنیک سرویس پارس در زمینه تعمیر انواع لوازم منزل کوچک و بزرگ از قبیل  تعمیر یخچال فریزر، تعمیر لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، اتو، چرخ گوشت، تعمیر سشوار ، آب میوه گیری ، تعمیر جاروبرقی و…در برندهای مختلف سامسونگ، ال جی، میدیا و دیگر برندها خدمات ارائه می دهد. همچنین این شرکت به اجرای تاسیسات، لوله کشی ساختمان ، نصب کولر گازی و تعمیر کولر گازی ، نصب پکیج و تعمیر پکیج و… فعالیت می کند. لازم به ذکر است تعمیر انواع بردهای الکتریکی نیز از خدمات این شرکت می باشد.

نمایش بیشتر
5/5 - (3 امتیاز)

یک پاسخ به “تعمیر آبمیوه گیری”

 1. merila naderi گفت:

  یکی از مشکلاتی که دستگاه من داشت این بود که تکه های بزرگ میوه بدون آب گیری از دستگاه خارج میشد، اما سرویس کار شرکت برای تعمیرات آب میوه گیری خیلی حرفه ای تعمیرات را انجام داد و قیمت منصفانه ای نیز دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یازده =

ثبت درخواست تعمیرات
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد