تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی با تیم تکنیک سرویس پارس به صورت 24 ساعته توسط تعمیرکاران حرفه ای ارائه می شود. اگر با ماشین لباسشویی خود مشکلی دارید و نیاز به سرویس و تعمیر لباسشویی سامسونگ الجی اسنوا و دیگر برندها سریع دارید از طریق شماره های 02166175744 یا 09337788989 با ما تماس بگیرید و یا فرم داخل سایت را پر کنید تا کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس بگیرند.

ارائه خدمات نصب و تعمیرات لباسشویی برای تمامی برندهای ایرانی و خارجی ماشین لباسشویی، ارسال تعمیرکار مجهیز به ابزارهای لازم برای تعمیر، تهیه قطعات اصل برندهای مختلف، گارانتی تعمیر لباسشویی ارائه شده و همچنین قطعات مورد استفاده، اخذ هزینه ارائه خدمات بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه از مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی تکنیک سرویس پارس است.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شما با عیب یابی کامل دستگاه شروع می شود تا مشکل و قطعات تعویضی مورد نیاز برای تکمیل سرویس شناسایی شود. مهندسان ماشین لباسشویی به طور کامل با طیف گسترده ای از قطعات جایگزین متداول به محل اعزام می شوند، بنابراین می توانند خدمات را در یک بار بازدید انجام دهند.

در صورت نیاز به سفارش قطعات اضافی، بازدید دوم ترتیب داده خواهد شد. تعمیرکار تست های عملکردی و ایمنی کامل را انجام می دهد، بنابراین می توانید از دریافت بالاترین کیفیت خدمات در دسترس اطمینان داشته باشید.

ویدیوی تعمیر لباسشویی

تعمیرات لباسشویی در تهران

تعمیرات لباسشویی در تهران

وقتی ماشین لباسشویی شما خراب می شود، چیزی که نیاز دارید تعمیر لباسشویی خدمات فوری است! تکنیک سرویس پارس خدمات و تعمیر لباسشویی با کیفیتی را برای تمامی مدل های ماشین لباسشویی با پوشش تمام مناطق تهران ارائه می کند. در هر ساعتی از روز که با ما تماس بگیرید، می‌توانیم در همان روز یک تکنسین را به محل شما اعزام کنیم! وقتی ماشین لباسشویی شما خراب است، نمی توانید تا زمانی که لباس ها روی هم جمع می شوند صبر کنید. تکنسین های تکنیک سرویس پارس در سراسر تهران، مناطق شمال ، مناطق شرق و غرب و همچنین جنوب تهران مستقر هستند.

ما می توانیم یکی از تکنسین های متخصص خود را در کمترین زمان برای شما ارسال کنیم. تمامی تعمیرات ما دارای گارانتی قطعات و تعمیرات هستند تا بتوانید با خیالی آسوده از انجام کار یکبار برای همیشه اطمینان حاصل کنید. ممکن است بخواهید خودتان مشکل ماشین لباسشویی را برطرف کنید. می‌توانید چند مشکل را که به دانش فنی زیادی نیاز ندارند، مانند تراز کردن و بوی بد، برطرف کنید. با این حال، اگر نمی دانید چه چیزی باعث این مشکل شده است، باید با یک متخصص تماس بگیرید. این کار باعث صرفه جویی در زمان، تلاش و هزینه می شود و به شما کمک می کند از آسیب بیشتر به ماشین لباسشویی جلوگیری کنید.

چرا تعمیرات لباسشویی با تکنیک سرویس پارس

مجموعه تکنیک سرویس پارس به عنوان معتبرترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران، مجهز به قطعات اصل تمامی برندهای مختلف ایرانی و خارجی ماشین لباسشویی از جمله برندهای لباسشویی الکترواستیل ، لباسشویی آریستون ، برند های ال جی ، سامسونگ ، بکو ، بوش ، اسنوا ، قطعات لباسشویی آبسال و … می باشد.

بنابراین در صورت نیاز به تعویض قطعه برای دستگاه شما ، با اطمینان کامل تیم ما قطعه مورد نیاز شما را در مجموعه خود موجود دارد. تمامی مراحل تعمیر لباسشویی از مرحله عیب یابی ، تعمیر و نیز تعویض قطعه دستگاه را با اطمینان خاطر به تعمیرکاران حرفه ای تیم ما بسپارید.

تکنسین‌های ما فقط لوازم خانگی را تعمیر نمی‌کنند، بلکه به مشتریان خود نیز توصیه می‌کنند که چگونه در درازمدت بهترین استفاده را از آنها ببرند. برای دریافت مشاوره تخصصی تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی که متناسب با نیاز شما و در رابطه با مدل خاص شما است، در هر زمان با ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است؟

هر تعمیری را منحصر بسته به عوامل مختلفی مانند برند، شدت آسیب و تعویض قطعات منحصر بفرد بنابراین هزینه های تعمیر لباسشویی نیز بسته به همین عوامل متفاوت است. ما به تمامی مشتریان خدمات با کیفیت و با نرخ مصوب اتحادیه ارائه می دهیم. برای دریافت قیمت با ما تماس بگیرید.

تعویض ماشین لباسشویی بهتر است یا تعمیر لباسشویی؟

تصمیم برای تعویض یا تعمیر واشر بستگی به هزینه تعمیر و سن دستگاه دارد. عمر متوسط ​​ماشین لباسشویی حدود 10 سال است. قبل از پایان عمر، بهتر است دستگاه را تعمیر کنید.

تعمیرکاران تکنیک سرویس پارس می توانند هر گونه مشکل ماشین لباسشویی را تعمیر کنند و عمر ماشین لباسشویی شما را افزایش دهند و در نتیجه در هزینه های شما صرفه جویی کنند. با این حال، اگر عمر دستگاه از میانگین عمر خود گذشته است، بهتر است آن را تعویض کنید. کارشناسان ما همچنین می توانند به شما کمک کنند تا تشخیص دهید که آیا تعمیر ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است

خدمات قابل ارائه در سرویس ماشین لباسشویی

تعمیرکار ماشین لباسشویی

حتی پیچیده ترین فناوری ماشین لباسشویی نیز برای متخصص حرفه ای و کاملاً مجهز چالشی ندارد. سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی شما با بررسی کامل دستگاه جهت شناسایی مشکل شروع می شود.

تیم ما کاملا با ابزار ، تجهیزات و قطعات مورد نیاز در محل حاضر می شوند تا بتوانند تنها با یک مراجعه تعمیر ماشین لباسشویی شما را انجام دهند. مشکل دستگاه لباسشویی شما به روشی ایمن و بسیار کارآمد برطرف می شود. می توانید از دریافت بالاترین کیفیت خدمات موجود اطمینان داشته باشید.

خدمات قابل ارائه در سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی

تیم تکنیک سرویس پارس نصب و تعمیرات انواع مختلف لوازم خانگی را توسط تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه و آموزش دیده ارائه می دهد. تمامی تعمیرکاران تیم تکنیک سرویس پارس با تجربه هستند و دائماً دانش خود را درباره آخرین فن آوری های بکار رفته در ماشین لباسشویی به روز می کنند.

برخی از برندهای ایرانی و خارجی که ما تعمیر و سرویس می‌کنیم عبارتند از کنوود ، سامسونگ ، ال جی ، بکو ، آبسال ، آریستون ، الکترواستیل ، جنرال الکتریک و … ، همچنین در تعمیر لباسشویی های با درب از بالا، دستگاههای درب از جلو، لباسشویی های تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک ، مدلهای سطلی و دوقلو و … نیز متخصص هستیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی
این شرکت دارای نمایندگی مجاز از اغلب برندهای ماشین لباسشویی در ایران است و اعطای این برندها به دلیل سابقه درخشان و مشتری مداری شرکت تکنیک سرویس پارس می باشد از جمله برندهایی که تعمیرات آن ها در این شرکت انجام می گیرد عبارت اند از:
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی ال جی
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی سامسونگ
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی میدیا
 • تعمیرات ماشین لباسشویی حایر : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی حایر
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی دوو
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی ایندزیت
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی جنرال الکتریک
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی وستینگ هاوس
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی مجیک
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی ارج
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی کندی
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی پاناسونیک
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی اسنوا
 • تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی پاکشوما

تعمیر لباسشویی : وقتی ماشین لباسشویی شما خراب می شود، بسیار ناخوشایند است، به خصوص در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید! ممکن است خرابی لباسشویی، برنامه‌ریزی‌های شما را تغییر دهد و بر زندگی روزمره شما نیز تأثیر بگذارد.

در صورتی که دستگاه لباسشویی شما با مشکلاتی از قبیل نچرخیدن دیگ لباسشویی ، خشک نکردن لباسها توسط دستگاه ، روشن نشدن ماشین لباسشویی و مشکلات متعدد دیگر روبرو است؛ برای صرفه جویی در زمان خود و همچنین پیشگیری از بروز مشکل جدی تر ، از اقدام خود سرانه خودداری کنید. و در اسرع وقت از یک تکنسین ماهر درخواست تعمیرات انجام دهید.

بنابراین اگر ماشین لباسشویی شما در بهترین حالت خود کار نمی کند و نمی توانید راه حلی سریع و آسان در دفترچه راهنما پیدا کنید، وقت آن است که برای تعمیر لباسشویی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

آیا ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود یا با آب پر نمی شود؟ قبل از اینکه خرابی لباسشویی را نتیجه بگیرید، چند چیز وجود دارد که می توانید خودتان بررسی کنید تا از نیاز به خرابی دستگاه مطمئن شوید. همیشه در ابتدا بررسی کنید که دستگاه به برق متصل است.

این مورد ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما گاهی اوقات با توجه وزن ماشین لباسشویی و حرکاتی که انجام می دهد می تواند بدون اینکه متوجه شوید دوشاخه شل شود. اگر سیم واقعاً به برق وصل است، بررسی کنید که سیم برق مشکلی نداشته باشد.

جدا از این موارد، در اینجا برخی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید، آورده شده است:

 • ماشین لباسشویی که روشن نمی شود
 • ماشین لباسشویی که نمی چرخد
 • ماشین پر از آب نمی شود
 • واشر تخلیه نمی کند
 • نشتی آب در ماشین لباسشویی
 • ماشین لباسشویی پر سر و صدا کار می کند
 • واشر در حال لرزش یا تکان خوردن است
 • ماشین لباسشویی چرخه شستن را تمام نمی کند
 • درب ماشین لباسشویی قفل شده

کارشناسان ما در طول سال‌هایی که در حوزه تعمیر لباسشویی کار کرده‌اند، با مشکلات مختلفی در ماشین لباسشویی مواجه شده‌اند، بنابراین ما تقریباً به رفع همه مشکلات لباسشویی تسلط کامل دارند! به جای اینکه ساعاتی از برنامه خود را صرف تعمیر ماشین لباسشویی به تنهایی کنید، به ما اجازه دهید سریعاً آن را انجام دهیم.

فارغ از برند دستگاه ، استفاده زیاد و طولانی مدت از هر ماشین لباسشویی با گذر زمان منجر به ایجاد یک سری خرابی ها و مشکلات در این وسیله خانگی می شود. و چون دستگاههای امروزی با تکنولوژی های پیشرفته ای ساخته می شوند برای تعمیر ماشین لباسشویی حتما باید از تکنسین هایی که در این حوزه کارآزموده هستند بهره جست.

هر گونه اقدام نسب به تعمیر خودسرانه و غیر حرفه ای لباسشویی می تواند منجر به بروز مشکلات جدی تر در دستگاه شود. تعمیر این وسیله ضروری باید به موقع صورت گیرد. مراجعه بهنگام به تعمیرکار از بروز مشکلات جدی تر برای ماشین لباسشویی پیشگیری می کند.

مشکلات مختلفی ممکن است برای تمامی برندهای لباسشویی به وجود بیاید. مشکلاتی مانند روشن نشدن لباسشویی ، توقف ناگهانی و خاموش شدن در حین کار، نچرخیدن دیگ لباسشویی ، لرزش و سر و صدای لباسشویی و چندین مورد دیگر مواردی هستند که نیاز به تعمیر لباسشویی را ضروری می سازد.

در صورتی که تازه دستگاه را خریداری نموده اید، نیاز است تا برای نصب و راه اندازی دستگاه از تعمیرکاری که در این کار مهارت دارد استفاده نمایید. گاهی نیز ممکن است نیاز به تعویض قطعات دستگاه وجود داشته باشد که این کار نیاز به متخصص دارد.

عیب یابی و تعمیر برد الکترونیکی که قطعه اصلی هردستگاهی می باشد نیز نیازمند دانش و تخصص کافی در این زمینه می باشد زیرا دستکاری برد الکترونیکی توسط افراد ناشی می تواند منجر به صدمات بیشتر ماشین لباسشویی شود.

علاوه بر مشکلات گفته شده، خرابی ها و مشکلات مختلفی ممکن است در انواع ماشین لباسشویی به وجود آید که برای رفع آنها نیاز به متخصصی می باشد که تجربه و تخصص کافی را در زمینه تعمیرات لباسشویی داشته باشد.

معنی کد خطاها در ماشین لباسشویی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف، در عرصه لوازم خانگی نیز پیشرفت های زیادی به وجود آمده است که باعث راحتی بسیاری از کارها شده است.

طراحی بیشتر برندهای ماشین های لباسشویی به شکلی است که در صورت بروز مشکل در دستگاه یک کد مخصوی که نشان دهنده آن مشکل می باشد ، در صفحه نمایش لباسشویی ظاهر می شود. با دانستن معانی هر کدام از این کدها می توان به قسمت معیوب دستگاه را پیدا نموده و نسبت به رفع مشکل اقدام نمود.

کد خطاها و ارورهای موجود در لباسشویی های مختلف متفاوت می باشد و هر دستگاه، ارور ها و کدخطاهای خاصی را نمایش می دهد که تعمیرکار لباسشویی باید آموزش های لازم برای رفع کدخطاها و ارورهای تمامی برندها را فراگرفته باشد. در ادامه به خطاهای رایجی که در لباسشویی های مختلف رخ می دهد اشاره شده است:

 • برند آریستون ارورهای لباسشویی با حرف F نشان داده می شود و وجود مقادیر مختلف در مقابل این حرف حاکی از وجود مشکل خاصی می باشد که در دستگاه بروز داده است. برای نمونه خطای F04 ناشی از معیوب شدن هیدروستات است و نیاز به بررسی دارد.
 • در صورتی که مدل دستگاه شما آاگ می باشد اگر دستگاه ارور F4 را نمایش دهد نشان دهنده این است که تخلیه آب در دستگاه با مشکل روبه رو شده است و پمپ تخلیه آن باید تعویض گردد.
 • خطای E1 در لباسشویی قدیمی سامسونگ ناشی از وجود مشکل در شیر برقی دستگاه می باشد و لازم است لباسشویی تعمیر شود.
 •  ارور E01 در ماشین لباسشویی کنوود به این معنا است که درب دستگاه به درستی بسته نشده است.
 • ارور E9 در لباسشویی ایرانی برند اسنوا نشان دهنده وجود مشکل در قسمت هیدروستات می باشد.
 • ارور OE در لباسشویی برند ال جی نشانگر این مورد است که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ایراد دارد.
 • حجم لباس ها در ماشین لباسشویی از اهمیت زیادی برخوردار است و باید با ظرفیت دستگاه هماهنگ باشد. اگر دستگاه میدیا ارور E32 را داد به معنای نامتعادل بودن حجم لباس ها می باشد و مقدار آنها کم یا زیاد است.

دلایل برخی مشکلات لباسشویی

انواع مختلف ماشین لباسشویی در برندها و مدل های مختلف ممکن است با مشکلات متعددی مواجه گردند که برخی از این مشکلات با انجام اقداماتی ساده قابل برطرف شدن بوده و برخی دیگر نیاز به مراجعه به تعمیرکار دارند. در ادامه با مشکلات رایجی که در انواع ماشین های لباسشویی ممکن است به وجود آید اشاره شده است:

 • چرا لباسشویی به درستی لباس ها را آب نمی کشد؟

  اگر بعد از شستشو متوجه شدید که لباس‌هایتان به‌درستی آبکشی نشده است، نشان‌دهنده این است که ماشین لباسشویی مشکل دارد و باید اقدام کنید. ابتدا، مطمئن شوید که دستورالعمل‌های کتابچه راهنمای مالک را در مورد میزان مواد شوینده، مقدار بار لباس و غیره رعایت کرده اید.

 • اگر این مشکلات عامل ایجاد مشکل نیستند، علت می تواند خرابی پمپ، خرابی مجموعه کلید، درب شکسته، دریچه ورودی آب آسیب دیده یا چیز دیگری باشد. بنابراین، برای بررسی و تعمیر لباسشویی با یک تکنسین تماس بگیرید.
 • چرا ماشین لباسشویی نمی چرخد؟

گاهی ممکن است دستگاه روشن بوده اما دیگ آن چرخشی نداشته باشد. دلیل این مشکل نیز معمولا بسته نبودن درب لباسشویی و یا انجام نادرست تنظیمات آن در ابتدای کار است.

 • چرا ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟

روشن نشدن دستگاه نیز از مشکلات رایجی است که ممکن است در همه لباسشویی ها رخ دهد و کاربران را نگران کند. روشن نشدن دستگاه می تواند به دلیل قطع بودن اتصالات و یا خراب بودن دوشاخه دستگاه باشد. همچنین علت روشن نشدن دستگاه می تواند خراب بودن میکرو سوئیچ و دکمه های دستگاه نیز باشد.

در برخی موارد ممکن است موتور دستگاه دچار آسیب شده و روشن نشود که در این گونه مواقع تنها تکنسین حرفه ای و متخصص قادر به عیب یابی و تعمیر لباسشویی است.

مشکلات و خرابی های دیگری مانند وجود اتصال برق در بدنه ماشین لباسشویی ، عدم بسته شدن درب دستگاه ، باز نشدن درب لباسشویی ، معیبو شدن کمک دستگاه ، پارگی تسمه ، سر و صدای زیاد و ایجاد لرزش ، تایمر معیوب و … نیز ممکن است برای این وسیله خانگی پیش بیاید.

تعمیر لباسشویی دوقلو

با وجود این که ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک فوراً جای ماشین لباسشویی های دوقلوی نیمه اتوماتیک را گرفتند اما هنوز هم این مدل ها در بازار سهمی دارند و کاربران خاص خود را دارند. ماشین لباسشویی های نیمه اتوماتیک یا دوقلو نوعی از ماشین لباسشویی هستند که دارای دو مخزن یا محفظه شست و شو هستند.

یکی از این مخزن ها مخصوص شستن لباس ها و مخزن دیگر مخصوص خشک کردن آن ها است. به دلیل این که بدنه این ماشین لباسشویی ها از پلاستیک ساخته شده است دارای هیتر یا المنت نیستند زیرا موجب آب شدن بدنه می شود.

درب ماشین لباسشویی های دوقلو از بالا باز می شود و برای انتخاب برنامه های شست و شو یک ولوم در قسمت جلویی آن تعبیه شده است. ماشین لباسشویی های دوقلو دارای قابلیت افزودن لباس در حین کار، قفل کودک، بخارشو و غیره هستند.

ماشین لباسشویی های نیمه اتوماتیک یا دوقلو دستگاه های پرکاربرد و بهینه ای هستند که می توانند کار خود را به بهترین شکل انجام دهند اما آن ها هم مانند هر دستگاه دیگری ممکن است درست ار نکنند یا خراب شوند.

از آن جا که ماشین لباسشویی های دوقلو در خانه ها کمتر دیده می شود احتمال دارد برخی از تعمیرکاران معمولی و تجربی نتوانند مشکلات آن را پیدا و رفع کنند.

اگر شما از یک ماشین لباسشویی دوقلو استفاده می کنید در صورت مشاهده خرابی بهتر است با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید تا بتواند به شما کمک کند. شرکت تکنیک سرویس پارس همواره می تواند در معرفی تعمیرکاران ماهر و متخصص به شما کمک کند.

سفارش آنلاین تعمیر لباسشویی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دخالت اینترنت در تمام بخش های زندگی، بسیاری از امور برای انسان ها راحت تر شده است و می توان با صرف هزینه کمتر به انجام کارهای مختلف پرداخت.

در صورتی که نیاز به تعمیر لباسشویی دارید، به راحتی و بدون وجود هیچ گونه دردسری قادر به تعمیر و سرویس لباسشویی توسط تعمیرکار متخصص در محلی که دستگاه قرار دارد باشید.

سفارش آنلاین تعمیر لباسشویی

با استفاده از تمهیداتی که به صورت اینترنتی در سایت شرکت تکنیک سرویس پارس ارائه شده است و قرار دادن فرم مخصوص ارائه خدمات در این سایت، امکان ثبت سفارش و ارائه توضیحات درباره مشکل دستگاه بصورت آنلاین فراهم شده است. پس از ثبت شفارش شما در سایت ، برای رفع مشکل و تعمیر دستگاه اعزام سریع تعمیر کار به محل صورت می گیرد.

اقدام به ثبت انلاین مشکلات دستگاه و درخواست آنلاین تعمیرکار منجر به کاهش هزینه و دردسرهای جایجایی دستگاه به ویژه از از منازلی که در طبقات بالاتر ساختمان قرار دارند ، می شود. همچنین اینکار مزیت صرفه جویی در وقت و زمان شما را نیز در پی دارد.

مراقبت از ماشین لباسشویی

نکات مختلفی وجود دارد که با رعایت آنها می توان به افزایش طول عمر دستگاه کمک کرد و باعث شد تا دستگاه دچار مشکلات و خرابی های زیادی نگردد.

اولین نکته ای که باید در نظر داشت این است که به حجم لباسی که در دستگاه انداخته می شود توجه نمود تا میزان آن کمتر یا بیشتر از ظرفیت دستگاه نباشد. استفاده از پودرهای مخصوص لباسشویی باعث شسته شدن تمیزتر لباس ها و افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد. تمیز کردن فیلترهای دستگاه از جمله کارهایی است که در نگهداری از لباسشویی باید انجام داد.

برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی باید با در نظر گرفتن جنس لباس و پارچه تنظیم شود. فاصله بین هر استفاده از دستگاه باید حداقل دو ساعت باشد تا بتوان دوباره از آن استفاده نمود. رعایت این نکات در افزایش کیفیت شستشو و طول عمر دستگاه لباسشویی تاثیر به سزایی دارد.

دیدگاه شما
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سهرابی

از خدمات تعمیرات این شرکت واقعا راضیم. ماشین لباسشویی ام رو با کیفیت بالا و تضمین قطعه ای که تعویض شده بودند برام تعمیر کردند.

محسن

تخصص بالای تعمیرکار و سرعت عملش واقعا عالی بود. تعمیر لباسشویی رو در منزل با کیفیت بالا انجام دادند مرسی

علی رضایی

سرعت عمل و دقت همکارانتون در تعمیر ماشین لباس شویی بسیار عالی بود.مرسی ار تکنیک سرویس پارس

آرش

سلام. برا تعمیر لباسشویی چه روزایی میتونیم تماس بگیرم؟

پشتیبان
پاسخ به  آرش

سلام خدمات تعمیر لباسشویی و کلیه لوازم خانگی در تمامی روزهای هفته ارائه میشود.

مهدی رحیمی

با سلام خواستم تشکر کنم از سرعت بالا در ارائه خدمات تعمیر لباسشویی خیلی عالی بودید واقعا ممنونم.

پشتیبان
پاسخ به  مهدی رحیمی

سلام آقای رحیمی عزیز وقت بخیر
مرسی از پیامتون، خوشحالیم که تونستیم مشکلتون رو حل کنیم.

مدیر
مدیر

برای تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس گرفتم خیلی خوب تعمیر شد. ممنئن از شما

5/5 - (11 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد