تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیر قهوه ساز

تعمیر قهوه ساز

متخصصین تکنیک سرویس پارس قادر به رفع هرگونه مشکلی در قهوه ساز شما می باشند و تعمیر قهوه ساز شما را در محل و با ارائه گارانتی تعمیرات انجام می دهند. برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ما می توانید با شماره تلفن های 02166175744 و 09337788989 در تماس باشید.

تعمیر قهوه ساز در تهران در تمامی نقاط شهر انجام شده و مشتریان جهت دریافت خدمات می توانند با شماره های ذکر شده تماس بگیرند.

در صورتی که به تلفن دسترسی ندارید می‌توانید فرمی را که در سایت شرکت قرار داده ایم تکمیل کرده و از این طریق نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایید.

ویدیوی تعمیر قهوه ساز

تعمیر قهوه ساز در تهران

قهوه سازها تنوع زیادی در بازار کشور ما دارند و برندهای متنوعی از این دستگاه وجود دارد که هر یک دارای ویژگی ها و کیفیت های متفاوتی می باشد. تکنیک سرویس پارس نمایندگی تعمیر قهوه ساز در برندهای مختلفی مانند دلونگی، بوش، هاردستون، فلر، فیلیپس، تفال، ویداس، کیچن اید، مولینکس، بکو، تکنو و غیره می باشد و خدمات تعمیرات قهوه ساز با گارانتی را برای تمامی برندهای گفته شده انجام می دهد.

مراقبت و طریقه نگهداری از قهوه ساز از جمله برنامه هایی است که شرکت ما به مشتریان ارائه می دهد تا طول عمر وسایل خود را بالا برده و از خرابی آنها جلوگیری نمایند.

خدمات ما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در اختیار مشتریان از سراسر تهران قرار می گیرد و در صورتی که مشکلی با خدمات ارائه شده داشتید می توانید با شرکت تماس گرفته و گزارش ها را جهت رسیدگی به واحد پشتیبانی اعلام فرمایید.

هزینه تعمیر قهوه ساز

خرابی های مختلفی ممکن است در قهوه سازها ایجاد گردند که برخی از این مشکلات با تعمیر قهوه ساز به راحتی قابل برطرف شدن بوده و برخی دیگر ممکن است نیاز به تعویض قطعه داشته باشند. با توجه به این که خرابی قهوه ساز شما از چه نوعی باشد و چه نوع قطعه ای برای آن مورد نیاز باشد، هزینه ها متغیر است.

نکته ای که اهمیت دارد این است که ما در تکنیک سرویس پارس هزینه ها را بر طبق تعرفه های اتحادیه دریافت می کنیم و لیست هزینه ها را به صورت دقیق و شفاف در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

ما تلاش می کنیم تا حد امکان از تعویض قطعه خودداری کرده و قطعات مورد نظر را به هر نحوی تعمیر نماییم چرا که مسلما تعویض قطعه نیاز به هزینه بیشتری خواهد داشت.

در پایان کار گارانتی تعمیرات به مشتریان ارائه می گردد و در صورتی که پس از تعمیر قهوه ساز مشکلی در دستگاه به وجود آمد به صورت رایگان توسط تعمیرکاران ما مجددا تعمیر گردد.

تعمیر قهوه ساز و اسپرسو

شرکت تکنیک سرویس پارس در سال 1397 تاسیس شده است و با به کار گرفتن نیروهای متخصص  یک گروه حرفه ای را تشکیل می دهد که در زمینه های مختلف دارای مهارت می باشند.

در ابتدای تاسیس شرکت تکنیک سرویس پارس با به کارگیری اساتید مطرح که در آموزشگاه ها به تدریس تعمیرات لوازم می پرداختند سطح تخصص و مهارت خود را افزایش داد و و بعد از گذشت مدتی به عنوان یک شرکت محبوب در زمینه تعمیرات لوازم منزل و اجرای تاسیسات  بین مردم مبدل گشت.

آن چه باعث محبوبیت این شرکت شده است موضوع رضایت مندی مشتری است، که یکی از اهداف این شرکت می باشد.

برخی از خدمات این شرکت شامل تعمیر یخچال، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی، تعمیر کولر گازی و غیره می باشد.

تعمیرکار قهوه ساز

با توجه به قیمت بالایی که لوازم برقی از جمله قهوه ساز دارند، در صورت خرابی آنها، نیاز به یک تعمیرکار خوب به شدت احساس می شود. پیدا کردن تعمیرکار با تجربه شاید کار سختی به نظر برسد اما با وجود تیم حرفه ای تکنیک سرویس پارس این کار راحت شده و می توان با هزینه ای اندک اقدام تعمیر قهوه ساز توسط متخصصین متعهد و متخصص تعمیرات نمود.

تماس با تعمیرکاران ما از طریق شماره تلفن های 02166175744 و 09337788989 امکان پذیر می باشد و شما می توانید به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای دستگاه خود را به این تکنسین ها سپرده و در اسرع وقت آن را سالم و بدون هیچ مشکلی تحویل بگیرید.

علاوه بر تعمیر قهوه ساز و سایر لوازم خانگی، اجرای تاسیسات ساختمان، تعمیر پکیج، اجرای سیستم های سرمایشی و گرمایشی، تعمیر رادیاتور، تعمیر تصفیه آب و غیره از جمله خدمات این شرکت می باشد. این شرکت در تعمیر بردهای الکتریکی دستگاه های مختلف نیز دارای متخصصین حرفه ای و با تجربه می باشد.

test2

دلایل خراب شدن قهوه ساز  چیست؟

دلایل مختلفی برای هر یک از خرابی هایی که در قهوه ساز اتفاق می افتد وجود دارد که از آن جمله می توان به مواردی مانند رسوب قهوه در قهوه ساز، خراب شدن المنت نگهدارنده، خراب شدن برد کنترل، خراب بودن ترموستات و رسوب سوپاپ، اتصالی در کابل ها یا دوشاخه، تمیز نبودن دستگاه و غیره اشاره کرد.

دستکاری کردن قهوه ساز در صورت عدم تخصص می تواند شما و دستگاه را با خطر برق گرفتگی و سوختن قهوه ساز مواجه سازد و هزینه های تعمیر قهوه ساز را دو برابر نماید. پس لازم است حتما با شماره تلفن 02166175744 و 09337788989 تماس بگیرید و از تکنسین های ما جهت تعمیرات قهوه ساز استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز و اسپرسو ساز
این شرکت دارای نمایندگی مجاز از اغلب برندهای قهوه ساز و اسپرسو ساز در ایران است و اعطای این برندها به دلیل سابقه درخشان و مشتری مداری شرکت تکنیک سرویس پارس می باشد از جمله برندهایی که تعمیرات آنها در این شرکت انجام می گیرد عبارتند از :
 • تعمیر قهوه ساز و اسپرسو ساز میدیا : تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز و اسپرسو ساز میدیا
 • تعمیر قهوه ساز ویداس : تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز و اسپرسو ساز ویداس
 • تعمیر قهوه ساز مونوتک : تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز و اسپرسو ساز مونوتک
 • تعمیر قهوه ساز سام : تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز و اسپرسو ساز سام
 • تعمیر قهوه ساز فیلیپس : تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز و اسپرسو ساز فیلیپس
 • تعمیر قهوه ساز سینبو : تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز و اسپرسو ساز سینبو
 • تعمیر قهوه ساز ویرپول : تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز و اسپرسو ساز ویرپول
 • تعمیر قهوه ساز آرچلیک : تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز و اسپرسو ساز ویداس
 • تعمیر قهوه ساز فکر : تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز و اسپرسو ساز فکر
 • تعمیر قهوه ساز گوسونیک : تعمیرگاه تخصصی قهوه ساز و اسپرسو ساز گوسونیک
 • تعمیر اسپرسو ساز نوا : تعمیرگاه تخصصی اسپرسو ساز نوا
 • تعمیر اسپرسو ساز دلونگی : تعمیرگاه تخصصی اسپرسو ساز دلونگی
 • تعمیر اسپرسو ساز نسپرسو : تعمیرگاه تخصصی اسپرسو ساز نسپرسو
 • تعمیر اسپرسو ساز کیپر : تعمیرگاه تخصصی اسپرسو ساز کیپر
 • تعمیر اسپرسو ساز واکاکو : تعمیرگاه تخصصی اسپرسو ساز واکاکو
 • تعمیر اسپرسو ساز زیگما : تعمیرگاه تخصصی اسپرسو ساز زیگما
 • تعمیر اسپرسو ساز کروپس : تعمیرگاه تخصصی اسپرسو ساز کروپس
 • تعمیر اسپرسو ساز میله : تعمیرگاه تخصصی اسپرسو ساز میله
 • تعمیر اسپرسو ساز تکنو : تعمیرگاه تخصصی اسپرسو ساز تکنو

قهوه یکی از نوشیدنی های محبوب بین المللی است که در تمام جهان به عنوان یک نوشیدنی دلپذیر طرفدارانی را به خود اختصاص داده است. قهوه از دانه های آسیاب شده به دست می آید، در گذشته برای تهیه این نوشیدنی از روش های قدیمی استفاده می کردند  اما با گذشت زمان  و اختراع دستگاه قهوه ساز برای تهیه این نوشیدنی از این دستگاه استفاده می شود.

شرکت های مختلفی به تولید دستگاه قهوه ساز پرداخته اند و این دستگاه با برندهای مختلفی تولید شده است. قهوه ساز برای کسانی که نوشیدن قهوه برایشان دلپذیر است یکی از لوازم ضروری محسوب می شود، اما مانند هر وسیله دیگری دستگاه قهوه ساز نیز ممکن است دچار خرابی و مشکلاتی بشود که به دلیل ظرافتی که دارد تعمیرات آن از عهده خود شخص خارج است و نیاز به تعمیرکار متخصص در این زمینه می باشد.

با این وسیله قهوه آماده می شود، قهوه سازها با توجه به کاربرد هایشان در انواع مختلفی ساخته شده اند در یک تقسیم بندی کلی این دستگاه به قهوه ساز دستی و برقی تقسیم می شود. هم اکنون انواع مختلف قهوه ساز را به شما معرفی می نماییم. ضمن اینکه تکنیک سرویس پارس خدمات  تعمیر قهوه ساز برای تمامی برندهای موجود در بازار را ارائه می دهد.

قهوه ساز موکاپات: این دستگاه یک  وسیله قدیمی برای تهیه قهوه می باشد و نحوه ی عملکرد این دستگاه به این صورت است که آب داخل مخزن زیرین ریخته می شود و قهوه درون سبد قهوه ریخته می شود، با جا گیر کردن آن ها روی هم دستگاه روی شعله قرار داده می شود. با انبساط هوای داخل مخزن و فشار به وجود آمده آب جوش به قهوه سرایت می کند.

قهوه ساز فرنچ : این دستگاه نیز یکی از انواع قدیمی قهوه جوش می باشد، این دستگاه  از یک ظرف استوانه ای و یک فیلتر شیب دار با جنس نایلون  تشکیل شده است. با استفاده از این دستگاه از روغن طبیعی قهوه می توانید بهره مند بشوید.

تعمیر اسپرسو ساز

این نوع دستگاه نیز یکی از انواع قهوه ساز است، دستگاه های اسپرسو ساز با پمپ کار می کنند و انواع مختلف اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تقسیم می شوند. نحوه ی کار کرد این دستگاه  چنین است که اجزا دستگاه آب داغ را با فشار از درون دانه های قهوه عبور می دهد و اسپرسو غلیظی به دست می آید. برای تعمیرات اسپرسوساز می توانید با شماره های 02166175744  یا 09337788989 تماس بگیرید.

قهوه ساز فیلتری: ویژگی منحصر به فرد این دستگاه کار کردن آسان با این وسیله می باشد. این دستگاه با آسیاب کردن دانه های قهوه و با قرار دادن آن ها درون فیلتر و تکان دادن آن عملیات انجام می شود.

قهوه ساز هاریو و قهوه ساز تورکا نیز از انواع قهوه سازها می باشد که ویژگی منحصر به فرد خود را دارند.

علاقمندان به انواع قهوه در دنیا کم نیستند و بنابراین آمار استفاده از قهوه ساز نیز برای درست کردن قهوه در منزل و محل کار نیز بسیار زیاد است.

استفاده از قهوه ساز به دلیل آماده کردن سریع قهوه و حفظ رایحه و طعم اصلی قهوه باعث شده تا این دستگاه نه چندان پیچیده طرفداران بسیاری را در سراسر دنیا پیدا کند. قهوه سازها در دو نوع خانگی و صنعتی موجود می باشند و در منازل و کافی شاپ ها از برندهای مختلف آنها استفاده می شود.

با وجود ساختار ساده ای که قهوه سازها دارند، اما باز هم ممکن است خرابی ها و مشکلاتی در آنها ایجاد گردد که برای افرادی که عادت به نوشیدن روزانه قهوه دارند می تواند بسیار کلافه کننده باشد.

خرابی ها و مشکلات رایج در قهوه ساز

خرابی قهوه ساز مانند سایر وسایل برقی امری طبیعی بوده و در صورت مواجه شدن با مشکلات مختلف در این دستگاه جای نگرانی وجود نداشته و نیاز به مراجعه به متخصص این کار برای تعمیر قهوه ساز می باشد. در صورتی که از مهارت های فنی لازم برای تعمیرات قهوه ساز برخوردار نمی باشید به هیچ عنوان دست به تعمیر قهوه ساز نزنید و کار را به کاردانش بسپارید.

روشن نشدن قهوه ساز، گرم نکردن آب توسط قهوه ساز، جوشیدن قهوه در حین آماده سازی، تلخ بودن مزه قهوه در دستگاه، رقیق شدن بیش از حد قهوه، داغ نماندن قهوه، بالا نیامدن آب جوش در قهوه ساز و غیره از جمله مشکلات رایجی است که در انواع قهوه سازها ممکن است رخ دهد. که در ادامه به بررسی مختصر هر کدام پرداخته می شود.

در صورتی که هر یک از این مشکلات را در قهوه ساز خود مشاهده کردید بهتر است با کارشناسان تکنیک سرویس پارس تماس گرفته و پس از دریافت راهنمایی های لازم اقدام به تعمیر قهوه ساز کنید و یا از تعمیرکاران شرکت جهت برطرف نمودن مشکل استفاده نمایید.

قهوه ساز یکی از لوازمی است که روزانه از آن استفاده می شود بنابراین بر اثر استفاده زیاد از آن ممکن است مشکلات و خرابی هایی به وجود آید. در این صورت لازم است تا دستگاه خود را به تعمیرکار حرفه ای بسپارید، در ادامه مقاله به برخی مشکلات رایج اشاره می کنیم:

 • دستگاه قهوه ساز روشن نمی شود: گاهی ممکن است که دستگاه قهوه ساز روشن نشود این مشکل ممکن است به خاطر نقص فنی مدار الکتریکی و یا معیوب بودن سیم رابط یا خراب بودن خازن باشد، در صورت بروز این خرابی، مشکل دستگاه را با یک متخصص در میان بگذارید.
 • آب جوش در قهوه ساز بالا نمی آید که در صورت بروز چنین مشکل احتمالا سوپاپ قهوه ساز خراب شده است و مسیر آب سرد مسدود شده است.
 • قهوه آماده شده خیلی تلخ است: در این صورت مطمئن شوید که میزان قهوه را به میزان زیادی استفاده نکرده اید در غیر این صورت ممکن است رسوبات قهوه در ظرف مانده باشد
 • قهوه در هنگام آماده شدن می جوشد: این مشکل نیز از موارد رایج خرابی ها می باشد که علت این مشکل به تنظیمات ترموستات بر میگردد، اگر مشکل ترموستات به نحوی باشد که نیاز به تعویض داشته باشد حتما این کار را به فرد متخصص بسپارید چرا که ممکن است فرد بدون تخصص با خرابی ها و مشکلات رایج در قهوه ساز اقدامی ندانسته باعث خراب تر شدن آن شود.
 • آب داخل قهوه ساز می جوشد ولی از درون لوله  وسط بیرون نمی آید، این مشکل ممکن است به خاطر خمیده شدن سوپاپ قهوه ساز باشد و نیاز به تعویض داشته باشد در این صورت متخصص حرفه ای باید این کار را انجام دهد.
 • خارج شدن تفاله از دستگاه این مشکل ممکن است به خاطر به وجود آمدن سوراخ هایی در سبد قهوه ساز باشد که باید تعویض گردند.
 • اقدامی ندانسته باعث خراب تر شدن آن شود.
 • آب داخل قهوه ساز می جوشد ولی از درون لوله  وسط بیرون نمی آید، این مشکل ممکن است به خاطر خمیده شدن سوپاپ قهوه ساز باشد و نیاز به تعویض داشته باشد در این صورت متخصص حرفه ای باید این کار را انجام دهد.
 • خارج شدن تفاله از دستگاه این مشکل ممکن است به خاطر به وجود آمدن سوراخ هایی در سبد قهوه ساز باشد که باید تعویض گردند.

موارد ذکر شده از مشکلات رایج دستگاه قهوه ساز می باشد، مشکلات دیگری نیز با توجه به نوع دستگاه ممکن است برای قهوه ساز پیش بیاید که برای تعمیر قهوه ساز با تماس با کارشناسان شرکت تکنیک سرویس پارس از مشاوره های کارشناسان بهره مند شوید

نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس
دیدگاه شما
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
simin rezayi

آب جوش توی قهوه ساز من بالا نمیومد، که کارشناسان تکنیک سرویس در حداکثر زمان تعمیرات قهوه ساز رو انجام دادن.

مرجان

سلام ببخشین من از این موکاپات های رو گازی دارم … همیشه با همین اسپرسو درست می کردم الان آب از محفظه ی پایینی که باید به قهوه بخوره بره توی محفظه ی بالایی
، نمی ره بالا … یعنی آب همون جا می جوشه ولی توی محفظه ی بالا نمی ریزه ! سوپاپش خرابه ؟ کجا تعمیر می کنن ؟ شما تعمیر می کنین ؟ لطف می کنین جواب بدین ممنون و قدردانم

انوری

سلام وقتتون بخیر، دستگاه اسپرسو ساز کپسولی دارم که فلومترش خراب شده، آیا فلومتر براش پیدا میشه؟

5/5 - (4 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد