تعمیرات لباسشویی ایندزیت

در گذشته برای شست و شوی لباس ها از دست استفاده می شد و با استفاده از یک تشت و مقداری شوینده اقدام به شستن لباس ها می کردند و برای خشک کردن البسه، آنها را بر روی بند در مقابل آفتاب پهن می کردند. در این مطلب قصد داریم تعمیر لباسشویی ایندزیت بررسی می‌کنیم.

اختراع ماشین لباسشویی عمل شست و شوی لباس ها را برای افراد بسیار راحت نموده است و تحول عظیمی را در شست و شو و نظافت ایجاد نمود. ماشین های لباسشویی در ابتدا به صورت دوقلو و نیمه اتوماتیک بودند و پس از شست و شو نیاز به  آبکشی توسط خود فرد بود اما امروزه ماشین های لباسشویی طراحی شده به صورت تمام اتوماتیک بوده و تمام مراحل شست و شو، آبکشی و خشک کردن را خود دستگاه بدون دخالت انسان انجام میدهد.

thumb
تعمیرات لباسشویی ایندزیت
اعزام تعمیرکار به محل
ارائه کارت گارانتی
استفاده از قطعات اورجینال
دارای شعب متعدد در تهران
تعمیرکاران حرفه ای
هزینه مناسب
فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

برندهای مختلفی از ماشین لباسشویی در جهان تولید می شود که از این برندها می توان به ال جی، سامسونگ، میدیا و … اشاره کرد. همچنین شرکت های ایرانی نیز به تولید انواع مدل های ماشین لباسشویی می پردازند.

از برندهای داخلی لباسشویی می توان به پارس خزر، آبسال، پاکشوما، اسنوا و … اشاره کرد که این محصولات نیز از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با برندهای خارجی در رقابت می باشند.

شرکت ایندزیت شرکتی بزرگ در زمینه تولید لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی می باشد که دفتر مرکزی آن در آنکونای ایتالیا قرار دارد و از معروفترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در جهان می باشد. تعمیر لباسشویی ایندزیت در کشور ما انجام می شود و تعمیرکارهای مختلف قادر به رفع مشکلات این دستگاه می باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل

شرکت تکنیک سرویس پارس به ارائه انواع خدمات مختلف در راه اندازی و نصب و همچنین تعمیرات ماشین لباسشویی می پردازد. این شرکت انجام خدمات مختلف را در محل انجام می دهد.

انجام خدمات مختلف در منزل یک مزیت بزرگ محسوب می شود چرا که با جا به جایی و حمل لباسشویی ممکن است مشکلات و خرابی های موجود در آن بیشتر شده و هزینه های بیشتری را برای فرد به دنبال دارد. انجام تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل باعث صرفه جویی در زمان شده و از این رو مزایای زیادی را به همراه دارد. برای دریافت خدمات مختلف برای تعمیر و یا نصب ماشین لباسشویی در محل نیاز است تا با شماره تلفن 02166175744 تماس گرفت و هماهنگی های لازم را با کارشناسان شرکت انجام داد تا تعمیرکاران مورد نظر در کمتر از 24 ساعت به درب منزل شما جهت انجام خدمات مراجعه نمایند.

برخی دیگر از خدمات تکنیک سرویس پارس

تکنیک سرویس پارس همچنین امتیاز نمایندگی برای تعمیرات برندهای زیر را داراست:

خدمات قابل ارائه در سرویس ماشین لباسشویی ایندزیت

در صورتی که شما ماشین لباسشویی ایندزیت را تهیه نموده اید برای راه اندازی و نصب آن نیاز به حضور تعمیرکار و نصاب حرفه ای و متخصص در این کار دارید. علاوه بر آن پس از این که مدتی از کار کردن دستگاه گذشت ممکن است مشکلات و خرابی هایی در آن مشاهده نمایید که بدون وجود تعمیرکار قابل برطرف شدن نخواهند بود. مشکلاتی از قبیل کار نکردن و روشن نشدن دستگاه، نچرخیدن درام، وجود صدای بیش از حد، لرزش زیاد لباسشویی، عدم تخلیه ماشین لباسشویی و … انواعی از مشکلات و خرابی هایی می باشند که ممکن است در لباسشویی ایندزیت ممکن است بروز نمایند. برای تعمیر و برطرف نمودن این مشکلات نباید از تعمیرات خودسرانه بدون وجود تخصص و مهارت استفاده نمود.

خدمات قابل ارائه در سرویس ماشین لباسشویی ایندزیت عبارتند از تعمیر قطعات مختلف لباسشویی مانند ترموستات، هیدرواستات، پمپ تخلیه و …، تعمیرات برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ایندزیت، تعمیرات موتور لباسشویی، تعویض قطعات مختلف، تعمیر شیر ورودی و تخلیه دستگاه و تعویض واشر و لاستیک های دور درب لباسشویی.

تخصص تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیرکار ماشین لباسشویی نیاز است تا دارای دانش و تخصص کافی در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی داشته باشند و دوره های مختلف تعمیرات لوازم خانگی را در آموزشگاه های مربوطه گذرانده باشند و دارای مدرک تخصصی در این زمینه باشند.

به علت وجود برد الکترونیکی در لباسشویی نیاز است تا تعمیرکاران نسبت به این قطعات آگاهی کامل داشته تا بتوانند به درستی نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند.

همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی ایندزیت

با وجود کیفیت بالایی که در ماشین لباسشویی ایندزیت وجود دارد امکان خرابی و مشکلات مختلفی در آن وجود دارد که نیازمند تعمیر و برطرف کردن این مشکلات توسط تعمیرکار حرفه ای و با تجربه می باشد.

نکته ای که وجود دارد این است که بسیاری از مشکلات قابل برطرف کردن توسط خود فرد بوده و نیازی به حضور تعمیرکار نخواهد بود. اما گاهی اوقات برخی از مشکلات نیازمند تخصص فنی بوده و حتما نیازمند حضور تعمیرکار و عیب یابی دقیق می باشد و باید توسط فرد متخصص در این کار تعمیر گردد. در ادامه به مشکلات متداولی که ممکن است در ماشین لباسشویی ایندزیت وجود دارد اشاره شده است.نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

  • عدم چرخش ماشین لباسشویی ایندزیت: گاهی اوقات مشاهده می شود که با وجود روشن شدن ماشین لباسشویی، لگن لباسشویی شروع به چرخش نکرده و لباس ها شسته نمی شوند. این مشکل ممکن است به علت بار زیادی که به دستگاه وارد شده به وجود آید و با کم کردن حجم لباس ها امکان رفع این مشکل وجود دارد .
  • نشتی آب از ماشین لباسشویی ایندزیت: در بسیاری از مواقع تماس هایی که با شرکت تعمیر لوازم خانگی تکنیک سرویس پارس گرفته می شود مربوط به نشتی آب از ماشین لباسشویی بوده که ممکن است باعث نگرانی افراد گردد. این مشکل ممکن است در اثر آسیب دیدن یا شل شدن شلنگ های متصل به ماشین لباسشویی باشد که توسط تعمیرکار قابل تعمیر و یا تعویض می باشند.
  • عدم تخلیه آب کثیف در ماشین لباسشویی ایندزیت: این مشکل از مشکلات رایجی است که ممکن است در حین کار کردن با لباسشویی ایندزیت مشاهده شود. این مشکل می تواند به علت خرابی پمپ تخلیه دستگاه یا وجود مشکل در شیرهای تخلیه باشد که قابل تعمیر توسط تعمیرکاران می باشد.
  • وجود سر و صدا و لرزش غیر عادی: مسلما تمام لباسشویی ها دارای مقداری سر و صدا می باشند اما گاهی اوقات ممکن است میزان این سر و صدا بسیار زیاد شده و غیر عادی گردد که در این صورت نیاز به رفع مشکل توسط تعمیرکار می باشد. وجود سر و صدای غیر طبیعی در ماشین لباسشویی ایندزیت ممکن است ناشی از خراب شدن کمک فنرهای لباسشویی و یا خرابی بلبرینگ ها آن باشد که می تواند لرزش و صدای زیادی را ایجاد نماید. گاهی نیز امکان گیر کردن اشیای فلزی مختلفی در درام و یا لوله های لباسشویی وجود دارد که سبب ایجاد این سر و صداها شده اند. در هر حال در صورت وجود چنین مشکلی بهتر است که به تعمیرکار متخصص در این امر مراجعه نموده و نسبت به تعمیر آن اقدام نمود.
  • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی ایندزیت: این مشکل نیز ممکن است در لباسشویی ایندزیت بسیار رایج باشد و دلایل ایجاد این مشکل ممکن است به دلیل خرابی زبانه داخلی درب دستگاه و یا وجود مشکل در میکروسوئیچ دستگاه باشد که برای حل این مشکل حتما نیاز به حضور تعمیرکار خواهد بود.

علاوه بر مشکلات رایج گفته شده، مشکلات مختلف دیگری نیز ممکن است در ماشین لباسشویی ایندزیت بروز نماید که به وسیله کدهای مخصوصی که از آنها با نام ارور یا خطا یاد می شود در صفحه نمایشگر دستگاه نشان داده می شوند و تعمیرکاران با آگاهی دقیق از این کدها قادر به عیب یابی دستگاه بوده و می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن به تعمیر لباسشویی بپردازد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هشت =

ثبت درخواست تعمیرات
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد