تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس

تعمیر ماکروفر سامسونگ

امروزه در بیشتر خانه ها انواع لوازم برقی که موجب تسهیل کارهای خانه می شوند وجود داند. یکی از دستگاه های مهمی که بسیاری از خانواده از آن استفاده می کنند و جزو لوازم برقی پرکاربردشان محسوب می شود ماکروفر است. گرم کردن غذا با ماکروفر فقط چند دقیقه زمان می برد و این موجب صرفه جویی در وقت می شود. یکی از بهترین برندهای ماکروفر سامسونگ است. سامسونگ محصولات باکیفیت متنوعی را روانه بازار می کند و در ایران یکی از برندهای محبوب و پرفروش به حساب می آید. با این وجود ماکروفرهای سامسونگ هم ممکن است گاهی دچار مشکلاتی شوند و عملکرد درستی نداشته باشند. در این شرایط بهتر است ماکروفر را به تعمیرکاران متخصص لوازم خانگی بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن دستگاه را برایتان عیب یابی و تعمیر کنند.

رایج ترین مشکلاتی که ممکن است هنگام استفاده از ماکروفرهای سامسونگ و یا برندهای دیگر با آن ها رو به رو شوید عبارتند از جرقه زدن ماکروفر، روشن نشدن ماکروفر، نچرخیدن سینی گردان ماکروفر، پر سروصدا بودن ماکروفر، خاموش شدن ناگهانی ماکروفر در حین کار، کار نکردن دکمه های ماکروفر و غیره هستند. برای برطرف کردن هر یک از این مشکلات راه حل هایی وجود دارد که می توانند دستگاه را به حالت عادی بازگردانند.

ویدیوی تعمیر ماکروفر سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ماکروفر

شرکت تکنیک سرویس پارس دارای نمایندگی مجاز اغلب برندهای ماکروفر از جمله ماکروفرهای سامسونگ است در ایران است و به دلیل سابقه درخشان در مشتری مداری این نمایندگی ها به این شرکت اعطا گردیده است. برندهایی که تعمیرات ماکروفر آن ها در شرکت تکنیک سرویس پارس انجام می شود عبارتند از :

  • تعمیر ماکروفر ال جی : تعمیرات تخصصی انواع ماکروفر های ال جی
  • تعمیر ماکروفر سامسونگ : تعمیرات تخصصی انواع ماکروفر های سامسونگ
  • تعمیر ماکروفر میدیا : تعمیرات تخصصی انواع ماکروفر های میدیا

خرابی ماکروفر سامسونگ

با توجه به این که ماکروفر هم یک وسیله الکترونیکی است مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری مستعد خرابی است. باگذشت زمان قطعات مختلف ماکروفر فرسوده می شوند و مشکلات مختلفی را به وجود می آورند که باید توسط افراد متخصص و آموزش دیده بررسی و برطرف شوند. هنگام مواجهه با هر یک از مشکلات ماکروفر بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آن ها با اعزام تعمیرکاران متخصص به محل مورد نظر شما مشکلات ماکروفرتان را در کوتاه ترین زمان حل کنند. اگر در انجام کارهای فنی مهارت دارید با استفاده از راه حل های موجود در سایت های آموزشی می توانید مشکلات ساده را برطرف کنید اما اگر در انجام کارهای فنی و تعمیرات تخصص و تجربه ای ندارید بهتر است برای جلوگیری از وارد کردن صدمات بیشتر به ماکروفر، دستگاه را به تعمیرکاران متخصص بسپارید.

تعمیرکار ماکروفر

یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیرات انواع ماکروفر و سایر لوازم برقی داخل منزل باید علاوه بر داشتن مهارت در کار خود مشتری مدار باشد و با مشتریان به بهترین شکل رفتار کند. این شرکت برای تعمیرکاران خود دوره هایی را برگزار می کند و در آن ها در رابطه با نحوه ارائه خدمات به مشتریان و طرز برخورد با آن ها با تعمیرکاران صحبت می کند. از نظر شرکت مشتری مداری فاکتوری است که می تواند بر نتیجه کار تأثیر به سزایی داشته باشد.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر ماکروفر سامسونگ

شرکت تکنیک سرویس پارس با استفاده از تعمیرکاران و کارشناسان متخصص خود خدمات مختلفی را در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی منزل به مشتریان ارائه می دهد. از خدمات این شرکت می توان به تعمیرات انواع مختلف ماکروفرهای سامسونگ اشاره کرد. تعمیرکاران انواع قطعات داخلی ماکروفرهای سامسونگ را بررسی و عیب یابی می کنند، سپس بعد از این که متوجه شدند عامل ایجاد مشکل کدام قسمت بوده است، نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام می کنند.

علت کدهای خطا و ارورهای ماکروفر سامسونگ

کدهای خطا زمانی روی صفحه نمایش ظاهر می شوند که در داخل دستگاه مشکلی به وجود آمده باشد. هر کدام از کدها معنای خاص خود را دارند و بیانگر مسئله خاصی هستند. معنای این کدها معمولاً داخل دفترچه راهنمای ماکروفر نوشته شده است اما اگر دفترچه راهنمای دستگاه را گم کرده اید یا به آن دسترسی ندارید می توانید از این راهنما برای فهمیدن معنای کد خطاها استفاده کنید.

ارور E1 تعمیر ماکروفر سامسونگ : برق ورودی کمتر از 50 هرتز است.

ارور E11 تعمیر ماکروفر سامسونگ : حسگر رطوبت سنج کعیوب است.

ارور E83 تعمیر ماکروفر سامسونگ : میکرو سوئیچ درب ماکروفر معیوب است.

ارور E41 تعمیر ماکروفر سامسونگ : خطای سوئیچ مدار.

ارور E32 تعمیر ماکروفر سامسونگ : سنسور وزن موتور گردان خراب شده است.

ارور E24 تعمیر ماکروفر سامسونگ : برد اصلی خراب شده است.

در صورت مشاهده هر یک از کدهای خطا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان مشکل ماکروفر سامسونگ شما را برطرف نمایند.

سفارش آنلاین تعمیر ماکروفر سامسونگ در محل چه مزیتی دارد؟

این امکان وجود دارد که به صورت آنلاین فرم درخواست خود را پر کنید، نوع مشکل دستگاه خود را ذکر کنید و سفارش تعمیرات خود را ثبت کنید. شما می توانید بدون این که دردسر حمل و نقل ماکروفر خود را متحمل شوید از تعمیرکاران متخصص ما بخواهید که در محل مورد نظر شما حاضر شوند و مشکل ماکروفر سامسونگ شما را حل کنند. این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان موجب صرفه جویی در هزینه حمل و نقل دستگاه نیز می شود.سفارش آنلاین تعمیر ماکروفر در محل چه مزیتی دارد

نکاتی جهت خراب نشدن یا دیرتر خراب شدن ماکروفر

  • هرگاه با مشکلی در رابطه با ماکروفر مواجه شدید خودتان اقدام به تعمیر آن نکنید. چون در تعمیرات ماکروفر تخصص ندارید می توانید به آن صدمات بیشتری وارد کنید.
  • هرگز ماکروفر خالی را روشن نکنید. این کار باعث جمع شدن تشعشعات ماکروفر در داخل محفظه آن می شود و خطر انفجار ماکروفر را به همراه دارد.
  • با توجه به این که هنگام پختن غذا ذراتی از مداد غذای به دیواره های ماکروفر پاشیده می شوند یا کف ماکروفر می ریزند، برای افزایش عمر مفید دستگاه بهتر است که هر چندوقت یک بار آن را تمیز کنید. اگر این کار را انجام ندهید بعد از مدتی این ذرات می سوزند و بوی بدی ایجاد می کنند. از طرف دیگر کثیف بودن محفظه ماکروفر باعث اختلال در عملکرد برخی از قطعات آن می شود.
  • از جوشاندن آب در ماکروفر خودداری کنید تا به آن آسیبی وارد نشود.جوشاندن آب در ماکروفر باعث تجمع بخار در داخل آن می شود و به شدت خطرناک است.
  • از قرار دادن ماکروفر در مجاورت نور آفتاب و گرما خودداری کنید. این کار بازدهی ماکروفر را کاهش می دهد و بر عملکرد آن اثر منفی می گذارد.

راهنمای عیب یابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ

زمانی که ماکروفر روشن نمی شود قبل از انجام هرکاری بررسی کنید که دو شاخه آن به پریز متصل باشد. اگر به پریز متصل است برق دهی پریز و سالم بودن سیم برق آن را بررسی کنید. اگر متوجه شدید که ماکروفر جرقه می زند از فلزی نبودن ظرف داخل آن مطمئن شوید. قرار دادن ظروف فلزی در داخل ماکروفر باعث جرقه زدن آن می شود. قرار دادن ظروف چینی قدیمی که درصد کمی از آن ها را فلز تشکیل داده است و ظروف دارای طلاکاری و نقره کاری هم می تواند موجب جرقه زدن ماکروفر شود. دکمه پاور ماکروفر اهمیت زیادی دارد و عیب یابی و تعمیر آن یک کار تخصصی است. هرگز سعی نکنید که خودتان دکمه پاور را تعمیر کنید. اگر مشکلی به وجود آمده است که قادر به حل کردن آن نیستید فوراً با یک تعمیرکار تماس بگیرید و از او بخواهید که نگاهی به ماکروفر شما بیاندازد.

دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (2 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد