تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس

تهیه سیستم های سرمایشی و گرمایشی مختلف در هنگام ساخت ساختمان از مواردی است که باید نسبت به آن در اولین فرصت اقدام نمود. امروزه وسایل گرمایشی مختلفی مانند بخاری، شوفاژ، سیستم گرمایش از کف و غیره در بازار وجود دارد که بسته به سلیقه و بودجه، افراد از هر یک از این سیستم ها استفاده می کنند. پکیج دیواری از جمله وسایل گرمایشی پر طرفدار بوده که به علت مزایایی مانند کوچک بودن، نصب آسان، عملکرد مناسب و مستقل بودنی که دارد از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و امروزه در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. برندهای مختلف داخلی و خارجی مختلفی برای پکیج های دیواری وجود دارد که پکیج لورچ یکی از آنهاست. لورچ شرکتی ایرانی بوده  که سال های زیادی است در تولید انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی فعالیت می کند و کیفیت بالایی از محصولات را به مشتریان ارائه می دهد.

برخی دیگر از خدمات تکنیک سرویس پارس
تکنیک سرویس پارس همچنین نمایندگی تعمیرات برندهای زیر می باشد:

خدمات مختلف شرکت

علاوه بر تعمیرات پکیج لورچ خدمات مختلف دیگری توسط تکنیک سرویس پارس انجام می شود و تمامی این کارها با کیفیت کامل و توسط متخصصین با تجربه انجام می گیرد. از جمله خدماتی که توسط این شرکت انجام می شود می توان به انجام تعمیرات انواع لوازم خانگی، تعمیرات و سرویس انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی، اجرای لوله کشی ساختمان و تعمیرات آن، انجام تاسیسات مختلف ساختمانی، اجرای سیستم گرمایش از کف، اجرای لوله کشی استخر، سونا و جکوزی، نصب و تعمیرات انواع شیرآلات ساختمانی، نصب و تعمیرات پمپ آب، اجرای موتورخانه و تعمیرات آن و غیره اشاره کرد. تعمیرات بردهای الکترونیکی که امری تخصصی می باشد نیز توسط تعمیرکاران این شرکت قابل انجام بوده و انواع بردهای ساده و پیچیده توسط این تعمیرکاران بررسی و تعمیر می گردد.

تعمیرات و عیب یابی پکیج لورچ

این شرکت به عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ در مدل های مختلف می پردازد. تعمیرکاران این شرکت از مهارت بالایی برخوردار بوده و در هنگام استخدام در شرکت از فیلترهای مختلفی عبور کرده اند. این تعمیرکاران گواهی سلامت و گواهی عدم سوء پیشینه را ارائه داده و از اخلاق حرفه ای مناسبی نیز برخوردار می باشند. مشکلات مختلفی ممکن است در پکیج لورچ به وجود آید که برطرف نمودن آنها نیاز به حضور تعمیرکار داشته و باید هر چه سریع تر تعمیر گردند. این پکیج در صورت بروز مشکل ممکن است ارورهای مختلفی را نمایش دهد که این ارورها توسط تعمیرکاران شرکت قابل تشخیص بوده و می توانند در زمانی کوتاه به رفع این ارورها بپردازند.

نمایندگی تعمیرات پکیج لورچ در تهران

با توجه به کیفیت بالایی که پکیج لورچ دارد اما به دلایل مختلفی مانند دیگر وسایل دچار خرابی و مشکلات متعددی می گردد. ساختار پکیج از پیچیدگی زیادی برخوردار بوده و برطرف نمودن مشکلات آن نیاز به حضور متخصص ماهر در این زمینه دارد. تعمیرکاران پکیج قادر به عیب یابی و تعمیرات انواع پکیج از جمله پکیج لورچ در مدل های مختلف بوده و در این کار از مهارت بالایی برخوردار می باشند. علاوه بر تعمیر پکیج لورچ نیاز است تا این وسیله به صورت دوره ای توسط تعمیرکاران سرویس نیز گردد تا در صورت وجود گرفتگی و رسوب در قطعات و مسیرهای مختلف پکیج این مشکلات رفع گشته و عملکرد پکیج بهبود یابد. شرکت تکنیک سرویس پارس از نمایندگی های فعال تعمیرات پکیج لورچ در تهران می باشد که قادر به انجام تعمیرات و سرویس و همچنین نصب این پکیج در ساختمان های مختلف می باشد.

معرفی شرکت تکنیک سرویس پارس

آغاز به کار شرکت تکنیک سرویس پارس از سال 1397 می باشد و هدف این شرکت از ابتدا مشتری مداری و انجام کار با کیفیت بوده است و در این سال ها برای رسیدن به این هدف تلاش زیادی نموده است. تعمیرکاران و تکنسین های مختلفی در این شرکت مشغول به کار می باشند که هر یک دارای تخصص های مختلفی بوده و بهترین کار را ارائه می دهند. هزینه ای که این شرکت بابت انجام خدمات از مشتریان دریافت می کند نسبت به کاری که انجام می دهند بسیار مناسب بوده و به صرفه می باشد.

خرابی های رایج در پکیج لورچ

کاربران پکیج لورچ در بسیاری از مواقع با مشکلاتی در رابطه با این پکیج مواجه می گردند و برای رفع آنها نیاز به تعمیرکار پیدا می کنند. از جمله مشکلات متداولی که ممکن است در هنگام کار کردن با پکیج لورچ به وجود آید در ادامه اشاره شده  است.

  • خاموش شدن پکیج لورچ: گاهی دیده می شود که پکیج لورچ به صورت خود به خود و هر چند ساعت یا چند دقیقه ای یک مرتبه خاموش می شود. این مشکل می تواند یک ایراد جدی در پکیج بوده و به دلایل مختلفی بروز نماید. وجود مشکل در ترموستات، نشتی پمپ و یا خرابی آن، بسته بودن شیرهای آب، نبود و یا کمبود جریان گاز و نبود جریان در قطعات الکتریکی پکیج از جمله مواردی است که می تواند به خاموشی خود به خود پکیج لورچ منجر گردد. برای عیب یابی و تعمیر این مشکل حتما نیاز است تا از متخصص ماهر در این کار استفاده گردد و به هیچ عنوان نباید هیچ گونه اقدام خودسرانه ای در این خصوص انجام گیرد.
  • روشن نشدن پکیج لورچ: روشن نشدن پکیج نیز از جمله مشکلات متداولی است که در این پکیج ها رخ می دهد و کاربران از آن شکایت دارند. علت وجود این مشکل نیز می تواند مربوط به مواردی مانند گرفتگی و وجود رسوب در لوله های پکیج باشد. علاوه بر آن ممکن است این روشن نشدن به دلیل تنظیم نبودن فشار پکیج باشد؛ همچنین وجود مشکل در شمعک و مشعل پکیج نیز می تواند سبب روشن نشدن پکیج گردد.

تعمیرات پکیج لورچ

  • نوسان داشتن فشار پکیج لورچ: گاهی دیده می شود که فشار پکیج با افزایش و یا کاهش مواجه می گردد و عملکرد پکیج را با اختلال مواجه کرده و در صورت عدم رسیدگی به آن می تواند در طولانی مدت به کاهش طول عمر پکیج بینجامد. خراب بودن شیر اطمینان پکیج، وجود نشتی در دریچه اتوماتیک تخلیه هوا، نشتی و آبریزش رادیاتورها و شیرهای آنها، گرفتگی هوای رادیاتورها و همچنین وجود مشکل در گیج فشار دلایلی برای کاهش فشار پکیج می باشند که نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار دارند. علاوه بر آن دلایلی که برای افزایش فشار پکیج وجود دارد می توان به خراب بودن شیر تخلیه و یا وجود مشکل در پمپ دستگاه اشاره کرد.
  • سر و صدای زیاد در پکیج لورچ: سر و صدای زیاد در پکیج از جمله مشکلات رایجی است که در انواع پکیج ها ممکن است رخ دهد و موجب سلب آسایش افراد گردد. این مشکل می تواند به علت استهلاک قطعاتی است که در پکیج به کار رفته رخ دهد و علاوه بر آن خراب بودن پمپ گرمایش مرکزی دستگاه نیز می تواند به ایجاد سر و صدا در پکیج منجر گردد. هواگیری پکیج می تواند از بروز این سر و صداها جلوگیری کرده و هوایی که به داخل پمپ ها نفوذ کرده است را خارج سازد.

علاوه بر مشکلات گفته شده مشکلات مختلف دیگری ممکن است در پکیج لورچ رخ دهند که از آن جمله می توان به نشتی پکیج، وجود بوی دود یا سوختگی، سرد و گرم شدن آب پکیج، گرم نشدن آب پکیج، داغ شدن بیش از حد آب، سرد بودن قسمت بالایی رادیاتورها و مشکلات مختلف دیگر اشاره کرد. برطرف نمودن این مشکلت توسط افراد مبتدی می تواند به بروز خسارات ماعددی در دستگاه و فرد منجر گردد و نیاز است تا از تعمیرکاران متخصص در این کار استفاده نمود.

شرکت تکنیک سرویس پارس یکی از برترین مجموعه های پیشرو در زمینه تعمیر پکیج و نصب پکیج ، تعمیر کولر گازی ، لوله کشی ساختمان و اجرای سیستمهای گرمایش از کف در تهران محسوب می شود. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد