تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیرات یخچال هیمالیا

تعمیرات یخچال هیمالیا

یکی از رایج ترین وسایلی که  در آشپزخانه همه منازل وجود دارد یخچال فریزر می باشد. در هر خانه ای با هر متراژی که وارد شوید یک یخچال بسته به فضای ساختمان در آشپزخانه وجود دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی یخچال های متنوعی طراحی و وارد بازار شده اند که بسته به سلیقه و فضای مورد نظر افراد قادر به انتخاب هر یک می باشند. یخچال های ساید بای ساید، یخچال های دوقلو، یخچال های فرانسوی، یخچال های4 درب و 5 درب و … انواعی از یخچال فریزرهایی می باشند که در سال های اخیر طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب نموده اند. در این مطلب تعمیرات یخچال هیمالیا را بررسی می کنیم.

ویدیوی تعمیرات یخچال هیمالیا
برخی دیگر از خدمات تکنیک سرویس پارس
تکنیک سرویس پارس همچنین تعمیرات یخچال و فریزهای برندهای زیر را بر عهده داره:

معرفی شرکت تکنیک سرویس پارس

تجربه ثابت کرده است که در صورت خرابی و ایجاد مشکل در وسایل الکتریکی مختلف از جمله یخچال فریزر، تعمیر وسیله توسط افراد غیر متخصص و ناشی مشکلات بزرگ دیگری را به دنبال خواهد داشت و احتمال ایجاد هزینه بیشتر برای تعمیر بسیار زیاد خواهد بود. در نتیجه نیاز است تا در این گونه مواقع از یک تعمیرکار با تجربه در این کار استفاده نمود.

شرکت تکنیک سرویس پارس متشکل از تعمیرکاران و تکنسین های متفاوتی می باشد که همگی در زمینه های مختلف فنی دارای تخصص و تجربه بالا می باشند و سابقه خوبی را در سال های گذشته در این زمینه از خود بر جای گذاشته اند. شروع فعالیت این شرکت از سال 97 بوده و در این سال ها جلب رضایت مشتریان از اهداف اولیه و اساسی این مجموعه بوده است.

نحوه برقراری ارتباط با شرکت جهت تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

مسلما یخچال فریزر هیمالیا نیز مانند وسایل برقی دیگر موجود در آشپزخانه ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکلات مختلفی گردد. به علت اهمیت ویژه ای که وجود یخچال در منزل دارد در صورت بروز مشکل نیاز است تا برای تعمیر آن در اسرع وقت اقدام گردد.

تکنیک سرویس پارس با برخورداری از تعمیرکاران مجرب قادر به عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر هیمالیا می باشد. جهت برقراری ارتباط با شرکت نیازی به مراجعه حضوری نبوده و تنها با تماس با شماره تلفن 02166175744 می توان با کارشناسان شرکت در رابطه با مشکل مربوطه صحبت نمود و یا فرم مربوطه را که در سایت شرکت موجود می باشد تکمیل کرد. در کمتر از 24 ساعت تعمیرکاران مربوطه به درب منزل شما مراجعه نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن به تعمیر و رفع مشکل دستگاه شما می پردازند.

مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا

شرکت های مختلفی در جهان به تولید انواع یخچال فریزر می پردازند که از معروفترین آنها می توان به شرکت های ال جی ، سامسونگ، میدیا و … اشاره کرد که محصولات خود را با کیفیت بالا به کشورهای دیگر صادر می کنند.
کشور ما نیز در زمینه تولید انواع لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر به خودکفایی رسیده است و شرکت های معتبری در کشور در حال فعالیت در این زمینه می باشند و محصولاتی در حد محصولات خارجی را به افراد ارائه می دهند.

هیمالیا یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید انواع یخچال فریزر می باشد که به علت کیفیت بالای محصولات از محبوبیت زیادی برخوردار است. مشکلات و عیوب مختلفی ممکن است در یخچال هیمالیا به وجود آید که نیاز به رفع مشکل توسط تعمیرکار دارد. با تکنیک سرویس پارس به بهترین تعمیرکار یخچال و فریزر در محل خود دسترسی داشته باشید و دیگر لازم نیست وقت خود را برای پیدا کردن متخصص صرف کنید.

عیوب رایج یخچال های هیمالیا

مانند دیگر یخچال ها، یخچال فریزر هیمالیا نیز ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکلات مختلفی گردد که باد در اسرع وقت به رفع این مشکلات پرداخت. در یخچال های قدیمی تعمیرکار باید وقت زیادی را صرف می نمود تا ایراد یخچال را پیدا کرده و آن را تعمیر نماید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سیستم نرم افزاری یخچال ها و نمایشگری که بر روی درب آنها وجود دارد به راحتی می توان عیب یخچال را متوجه شد. کدهای مختلفی در یخچال فریزر هیمالیا وجود دارد که هر یک از این کدها نشان دهنده خطای به خصوصی در یخچال می باشد.

مدل های مختلف یخچال فریزر هیمالیا خطاهای مختلفی را نمایش می دهند که  در ادامه به تعدادی از ارورهای رایج در انواع مختلف این یخچال فریزر اشاره شده است.

وجود خطاهای F در یخچال فریزر هیمالیا مدل آاگ

ارورهای با حرف F مربوط به یخچال فریزرهای هیمالیا مدل آاگ و کمبی 530 می باشد که با عددهای مختلف در صفحه نمایشگر ظاهر می شود و هر یک دارای علت خاصی می باشد. در ابتدا به ارورهای موجود در یخچال فریزر مدل آاگ اشاره می شود.

  • خطای F1 زمانی ظاهر می شود که سنسوری که دمای فریزر را کنترل می کند به مدت 20 دقیقه خاموش بوده و 20 دقیقه در حالت روشن می باشد. برای رفع این خطا نیاز است تا مقاومت سنسور را توسط اهم متر اندازه گیری نمود.
  • در مواقعی که سنسور اپراتور فریزر دچار مشکل و خرابی گردد و یا برد الکترونیکی یخچال فریزر خراب شود ارور F2 در نمایشگر یخچال ظاهر می شود که نیاز به بررسی مشکل توسط تعمیرکار می باشد.
  • خطای F3 و F4 نیز به علت خرابی در سنسور اوپراتور اتفاق می افتد و باید مقاومت سنسور اندازه گیری شده و یا به تعمیرکار متخصص مراجعه شود.
  • در صورتی که میزان سرمای فریزر کم باشد خطای F5 در صفحه نمایشگر یخچال فریزر هیمالیا ظاهر می شود که برای رفع این ارور نیز نیاز به مراجعه به تعمیرکار با تجربه در این زمینه می باشد.

وجود خطاهای F در یخچال فریزر هیمالیا مدل کمبی 530

خطاهای F1، F2، F3، F4،  F5 مانند یخچال فریزر مدل آاگ می باشند. اما خطای F8 در یخچال فریزر هیمالیا کمبی 530 به علت این است که کابل فن یخچال دچار قطعی شده است و یا این که فن یخچال نمی چرخد. در این گونه مواقع باید نمایشگر یخچال را مورد بررسی قرار داد و در نهایت به تعمیرکار مراجعه نمود.

مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا در تهران

یخچال فریزر هیمالیا از یخچال هایی است که در کشور خودمان تولید می شود و کیفیت آن به نسبت قیمتی که به محصولات خارجی دارد بسیار مناسب می باشد. مرکز تعمیرات یخچال هیمالیا در تهران وجود دارد که به نقاط مختلف تهران خدمت رسانی می کند. شرکت تکنیک سرویس پارس نیز با بهره مندی از تعمیرکاران متخصص قادر به عیب یابی انواع یخچال فریزر هیمالیا در مدل های مختلف بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع عیب و تعمیر آنها می پردازد.

تعمیرگاه و نمایندگی هیمالیا

شرکت هیمالیا نمایندگی های مختلفی را در سراسر کشور تاسیس نموده است که به فروش محصولات این شرکت و خدمات پس از فروش می پردازد. تعمیرکارانی که در شرکت تکنیک سرویس پارس مشغول به فعالیت می باشند از ساختار و جزئیات یخچال فریزر هیمالیا اطلاع کامل داشته و نسبت به خطاها و ارورهایی که مدل های مختلف یخچال فریر هیمالیا می دهد آگاهی دارند.

این تعمیرکاران و تکنسین ها پس از تعمیر یخچال فریزر هیمالیا به مشتریان گارانتی تعمیرات و گواهی اصالت قطعات ارائه می دهند که باعث افزایش اعتماد آنها به شرکت می گردد. نظارت شرکت بر کار تعمیرکاران و همچنین نظرسنجی که از مشتریان نسبت به برخورد تعمیرکاران و کیفیت کار آنها می شود باعث بهبود عملکرد تعمیرکاران شرکت می گردد.

نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس
دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد