تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران، آماده خدمت رسانی به همه کسانی است که از وسایل برقی سامسونگ استفاده می کنند. نمایندگی های ما در سراسر پایتخت اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب وجود دارند که دارای تعمیرکاران حرفه ای و زبده هستند.

این تعمیرکاران در زمینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ و سایر وسایل برقی آن، آموزش دیده و متخصص هستند. بنابراین می توانید در زمانی که به کمک ما نیاز دارید، در وب سایت مورد نظر، شماره ما را برداشته و تماس بگیرید. ما در کمتر از یک ساعت تکنسین هایی را به آدرس داده شده می فرستیم و به تعمیرات می پردازیم.

همچنین تمام هزینه و تعرفه تعمیر جاروبرقی سامسونگ ما بر اساس نرخ اتحادیه بوده و ثابت می باشند. هدف ما بهبود کیفیت خدمات با به حداقل رساندن هزینه های ناشی از آن است. تکنیک سرویس، معتبر ترین نمایندگی ما در تهران است که تعمیرات جاروبرقی سامسونگ شما را بر عهده می گیرد.

ویدیوی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ
سایر برندهای جاروبرقی تحت پوشش تکنیک سرویس پارس
علاوه بر برند سامسونگ، تکنیک سرویس همچنین خدماتی در زمینه تعمیرات برندهای زیر نیز ارائه می دهد:

تعمیر شبانه روزی جاروبرقی سامسونگ

تعمیر شبانه روزی جاروبرقی سامسونگ

تعمیر شبانه روزی جاروبرقی سامسونگ هم از دیگر خدماتی است که نمایندگی ها و شعب مختلف سامسونگ در اختیار مشتریان می گذارد. همه این کارها بر اساس اثبات حسن نیت ما به شما عزیزان است چرا که رفاه حال شما شهروندان در اولویت کاری ما قرار دارد. همه خدمات تکنیک سرویس پارس به صورت شبانه روزی یا 24 ساعته هستند؛ یعنی در هر ساعت از روز و شب که نیاز به تعمیر جاروبرقی داشتید، می توانید فورا با نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت یا کارتان تماس بگیرید.

همچنین، می توانید قبل از انجام هر کاری، به صورت آنلاین با تکنسین های مربوطه صحبت کنید و از آن ها مشاوره بخواهید. پس از ثبت درخواست، ما در سریع ترین زمان که بتوانیم تعمیرکار را به محل سکونت تان اعزام می کنیم. پس همین حالا با ما تماس بگیرید و از خدمات ویژه بهره مند شوید.

تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ در محل

یکی دیگر از ویژگی های ما این است که به محض بروز هر گونه مشکلی، تعمیرکاران خودمان را به شما می رسانیم. یعنی پس از تماس با ما، به آدرسی می آییم که داده اید؛ حال این ادرس می تواند محل سکونت یا محل کارتان باشد.

تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ در محل، از ویژگی های بارز نمایندگی معتبری همچون تکنیک سرویس است که در برابر مشتری، همه تعمیرات لازم را انجام می دهد. همچنین می توانید از خدمات پس از فروش ما نیز استفاده کنید.

نصب، راه اندازی، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات، برخی از این خدمات می باشند. تکنسین های باتجربه ما بر اساس آموزش هایی که دیده اند، به تمام قطعات دستگاهتان آشنایی داشته و در کمترین زمان ممکن مشکل را بر طرف می کنند. به محض بروز اختلال در کار دستگاهتان فورا با نمایندگی های ما تماس بگیرید و کار را به آن ها بسپارید.

تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ در محل

سوالات متداول

خرابی جاروبرقی سامسونگ چه دلیلی می تواند داشته باشد؟
جاروبرقی سامسونگ شما می تواند روشن نشود یا در حین کار، متوقف شود. همچنین سر و صدای زیادی از خود تولید کند. فیلترها یا موتور آن کثیف شده باشند. سیم جاروبرقی جمع نشود یا قدرت مکش خود را از دست داده باشد.
هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ چگونه محاسبه می شود؟
این مورد به عوامل مختلفی بستگی دارد. بنابراین باید تا لحظه ای که تعمیرکار به منزل شما می آید صبر کنید. او در اولین فرصت به تست و عیب یابی دستگاهتان می پردازد و سپس میزان خرابی را بررسی کرده و هزینه های ناشی از آن را در قالب فاکتوری به شما تحویل می دهد. ما برای کیفیت هر یک از خدماتمان، کمترین هزینه ها را نسبت به سایر نمایندگی ها از شما می گیریم.
برای تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ، با چه شماره ای می توان تماس گرفت؟
جهت بر قراری ارتباط با نمایندگی تکنیک سرویس، می توانید وارد وب سایت ما شوید و در قسمت تماس با ما، شماره موجود در سایت را برداشته و از ما در هر ساعت از شبانه روز کمک بخواهید. برای بهبود کیفیت خدمات، حتی در ایام تعطیل نیز می توانید روی ما حساب کنید.
آیا تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ در ازای تعمیرات، به شما کارت گارنتی می دهد؟
بله. در هر یک از نمایندگی های رسمی ما، هرگونه خدماتی انجام شود، یک کارت گارانتی تحویل می گیرید که تا 6 ماه اعتبار دارد. در صورت خرابی مجدد دستگاه، می توانید همه این خدمات را به صورت رایگان دریافت کنید. ما در کمترین زمان ممکن خودمان را به شما می رسانیم.
سوالات متداول - تعمیرات لوازم خانگی تکنیک سرویس پارس
نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی تکنیک سرویس

چرا نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی سامسونگ تکنیک سرویس

شاید برای انتخاب یک نمایندگی، فاکتورهای زیادی را در نظر داشته باشید. تکنیک سرویس، با بیش از 10 سال سابقه، فعالیت گسترده ای در زمینه تعمیرات لوازم برقی سامسونگ، مانند جاروبرقی آن دارد. با تکنیک سرویس می توانید با کارشناسانی ارتباط برقرار کنید که کارشان را به خوبی انجام می دهند و با تمام قطعات دستگاه به صورت تخصصی آشنا هستند.

در این نمایندگی معتبر، تمامی خدمات پس از فروش مثل نصب، راه اندازی، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات به خوبی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شوند. بنابراین با خیال راحت می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین در ایام تعطیل نیز پاسخگوی شما عزیزان هستیم و بدون داشتن دغدغه جا به جایی، به منزل شما می آییم و مشکلتان را برطرف می کنیم. برخی از ویژگی های نمایندگی تکنیک سرویس عبارتند از:

 • از تعمیرکاران حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ استفاده می کنند.
 • ما خدمات را در هر ساعت از شبانه روز و به صورت 24 ساعته به مشتری ارائه می هد.
 • این تعمیرکاران با تمامی قطعات دستگاه آشنا بوده و پس از تشخیص عیب، بهترین راه را انتخاب می کنند.
 • برای کاهش هزینه ها، موقع تعمیر و تعویض دستگاه، از قطعات اصل و اورجینال جاروبرقی استفاده می شود.
 • به منظور رفاه حال مشتری، نمایندگی های رسمی و معتبری در سراسر تهران وجود دارد که به شما کمک می کنند.
 • پس از هر بار تعمیر، می توانید از خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ، مانند کارت گارانتی آن استفاده کنید.
خدمات تخصصی نصب و سرویس جاروبرقی سامسونگ

خدمات تخصصی نصب و سرویس جاروبرقی سامسونگ

برخی از معایب جاروبرقی، به راحتی و تنها با یک مشاوره بر طرف می شوند؛ اما برخی از مشکلات دستگاهتان نیاز به تعمیر فوری دارند. نمایندگی ها و شعب مختلف ما مانند تکنیک سرویس، در کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام می شوند و خدمات تخصصی نصب و سرویس جاروبرقی سامسونگ شما را انجام می دهند.

توصیه می کنیم پس از خرید جاروبرقی سامسونگ، نصب و راه اندازی آن را نیز به تعمیرکاران و نمایندگی های سامسونگ در تهران بسپارید. همچنین هر چند وقت یک بار، جاروبرقی سامسونگتان را سرویس کنید.

این کار مانع خراب شدن جاروبرقی در فاصله زمانی کم می شود و عمر دستگاه را طولانی تر می کند. جالب تر آن که پس از هر بار سرویس، یک کارت گارانتی به شما داده می شود که ضمانت نامه ای 6 ماهه دارد. یعنی در صورت خرابی مجدد دستگاه می توانید با تعمیرکاران ما تماس گرفته و همه خدمات آن رایگان انجام می شود.

تعمیر و تعویض انواع قطعات جاروبرقی سامسونگ
تعمیر و تعویض انواع قطعات جاروبرقی سامسونگ کار هر کسی نیست. یعنی تنها تعمیرکاران خود نمایندگی های سامسونگ می توانند به شما در زمینه تعمیرات یا سایر خدمات آن کمک کنند. این افراد به دلیل مهارت هایی که دارند، با قطعات دستگاه شما به خوبی آشنا بوده و پس از تست یا عیب یابی، بهترین تصمیم گیری را می کنند. این کار از پرداخت هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ اضافی نیز جلوگیری می کند. آشنایی با قطعات مختلف جاروبرقی سامسونگ، می تواند بهترین گزینه برای مشتریانی باشد که نگران هزینه های سرسام آور هستند. از طرفی در بسیاری از مواقع نیازی به تعویض قطعه ای نیست و تنها با یک تعمیر ساده، مشکل بر طرف می شود. در صورت تماس با هر تعمیرکاری، ممکن است مشکلات دیگری گریبان گیرتان شود که یکی از آن ها خرابی مجدد دستگاهتان در کوتاه مدت است. برخی از قطعات مختلف جاروبرقی سامسونگ که تعمیرات آن ها نیازمند تخصص است، عبارتند از:
 • آرمیچر
 • خرطومی
 • لوله تلسکوپی
 • کیسه جاروبرقی
 • برس جاروبرقی
 • تسمه جاروبرقی
 • فیلتر جاروبرقی
 • موتور جاروبرقی

نمایندگی تعمیر تخصصی جاروبرقی سامسونگ در تهران

تکنیک سرویس پارس نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران است. یعنی بدون در نظر گرفتن شلوغی های پایتخت، هزینه ها و مشکلات حمل و نقل دستگاه، می توانید با هر یک از نمایندگی های مختلف ما تماس بگیرید تا فورا به محل شما عازم شویم.

شعب مختلف ما در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران وجود دارند که هر کدام از آن ها، تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و زبده ای را برای خدمت به شما آموزش داده اند. برای رفاه حال مشتریان سامسونگ، هر چند وقت یک بار دوره های آموزشی تعمیرات تخصصی قطعات مختلف جاروبرقی سامسونگ را برگزار می کنیم و این افراد با شرکت در این کلاس ها، مهارت ها و تجربه های بیشتری کسب می کنند. در هر ساعت از شبانه روز می توانید روی ما و خدماتمان حساب کنید.

تعمیرگاه جاروبرقی سامسونگ شمال تهران

برای ما تفاوتی ندارد که در کجای تهران ساکن هستید. ما برای بهبود کیفیت خدماتمان به شما، در هر نقطه از تهران، نمایندگی هایی را تاسیس کرده ایم که می توانید روی آن ها حساب کنید. بنابراین در صورت خرابی جاروبرقی سامسونگ، می توانید تعمیر آن را به هر یک از شعب مختلف ما در پایتخت بسپارید. پس از ورود به وب سایت مربوطه، در قسمت تماس با ما، می توانید شماره نمایندگی را برداشته و برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. تماس با نزدیک ترین نمایندگی محل سکونت یا کارتان، باعث می شود تا جاروبرقی به طور کامل تعمیر شود و مانند روز اول به کار خود ادامه دهد.

برخی از مناطق تحت پوشش تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شمال تهران عبارتند از:

شمیرانات، نیاوران، الهیه، جماران، سعدآباد، زعفرانیه، فرشته، اقدسیه، شهرک غرب، شریعتی، پل رومی، آتی ساز، میرداماد، جمشیدیه، تجریش، جردن، دولت، ظفر، یخچال، پاسداران، دیباجی، اندرزگو، آجودانیه، زرگنده و …

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ جنوب تهران

در اغلب موارد افراد به دلیل شلوغی شهر، بالا بودن هزینه های نقل و انتقال، از تعمیر جاروبرقی خود صرف نظر می گیرند یا عیوب ایجاد شده را نادیده می گیرند. بی توجهی به این موضوع باعث می شود تا در بلند مدت، دیگر امکان تعمیر وجود نداشته باشد و به طور کل دستگاه را باید عوض کنید. با این اوصاف ساکنین جنوب تهران نیز نگران خرابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود نباشند. چون ما در این منطقه هم شعب و نمایندگی های زیادی را داریم که در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

برخی مناطق تحت پوشش تعمیر جاروبرقی سامسونگ در جنوب تهران عبارتند از:

منیریه، حافظ، شاپور،خانی آباد، نازی آباد، نواب، راه آهن، انقلاب، جوادیه، قزوین، یافت آباد، ولیعصر، امامزاده حسن، شهر ری، باقر شهر، عبدل آباد، ورامین، شاد آباد، مهرآباد و …

تعمیر حرفه ای جاروبرقی سامسونگ شرق تهران

نمایندگی های رسمی ما علاوه بر شمال و جنوب تهران، در شرق پایتخت نیز شعب دیگری را تاسیس کرده اند که تمامی خدمات شما از نصب و راه اندازی گرفته تا سرویس، تعمیر و تعویض قطعات را انجام می دهند. تعمیر به موقع و تشخیص درست جاروبرقی، یکی از دغدغه های مشتریان این برند است. بنابراین در هر ساعت یا در هر مکانی که هستید اصلا نگران نباشید. با یک تماس می توانید با ما ارتباط برقرار کنید و از کمک بخواهید.

برخی از مناطق تحت پوشش تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شرق تهران عبارتند از:

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان و …

تعمیر و عیب یابی جاروبرقی سامسونگ غرب تهران

اگر در مناطقی مانند صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، پونک، جنت آباد، دریاچه چیتگر، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، خلیج فارس، آیت الله کاشانی، سردار جنگل و … زندگی می کنید، می توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در غرب تهران بهره مند شوید.

این نمایندگی ها کارشناسان و متخصصی را به منزل شما می فرستند که با قطعات دستگاه شما به خوبی آشنا بوده و بهترین راهکار را انتخاب می کنند. پس از این بابت اصلا نگران نباشید چون تکنسین های ما دلسوز شما هستند.

فرآیند درخواست تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ

اغلب کاربران از ما می پرسند که فرآیند درخواست تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ چگونه است؟ در صورت خرابی دستگاه می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید. در قسمت تماس با ما، شماره ای جهت بر قراری ارتباط وجود دارد که به محض تماس شما با ما عزیزان، در کمتر از یک ساعت به آدرس مورد نظر اعزام می شویم.

از طرفی پس از ورود به وب سایت می توانید فرم درخواست تعمیرکار را به ثبت برسانید. این کارها برای انجام همه خدماتی است که مشتریان از ما انتظار دارند. فرم درخواست تعمیرکار حرفه ای و کاربلد کار آسانی است و اصلا نگران نباشید. هر زمان که عملکرد دستگاهتان با مشکل مواجه شد، می توانید فورا با یکی از نمایندگی های رسمی و معتبر ما در تهران تماس بگیرد.

مشکلات متداول جاروبرقی سامسونگ

برخی از مشکلاتی که برای جاروبرقی سامسونگ شما به وجود می آید، به آسانی قابل حل می باشند؛ اما برخی دیگر از معایب آن اینگونه نیست و نیازمند مشاوره و تعمیر تخصصی می باشید. در اینگونه مواقع باید فورا با نمایندگی های رسمی و معتبر ما در تهران تماس بگیرید و کار تعمیر را به آن ها بسپارید. برخی از مشکلات رایج در تعمیرات جاروبرقی سامسونگ عبارتند از:

1- روشن نشدن جاروبرقی

روشن نشدن جاروبرقی و کار نکردن آن دلایل مختلفی دارد. در اینگونه مواقع سیم اتصال یا رابطی که دستگاه به آن متصل است را بررسی کنید. برای این کار لازم است که از وسیله برقی دیگری برای سالم بودن دو شاخه استفاده کنید. چنانچه پس از این کارها، جاروبرقی روشن نشد، برای سرویس، عیب یابی و تعمیرات لازم با یکی از نمایندگی های مجاز ما در تهران تماس بگیرید. این تکنسین ها با بررسی قطعاتی همچون سیم رابط، سیم جمع کن، کلید پارو دستگاه و … به بر طرف کردن مشکل می پردازند.

2- کاهش مکش جاروبرقی

شاید بارها مکش جاروبرقی شما کم شده باشد. کاهش قدرت مکش دستگاه نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که چک کزدن مخزن دستگاه ابتدایی ترین راهکار است. پس از این کار به سراغ فیلتر های جاروبرقی بروید و در صورت نیاز آن ها را شست و شو بدهید. زمانی که از خشک شدن کامل آن ها مطمئن شدید، مجددا در جای خودشان قرار دهید. خرطومی، لوله تلسکوپی و پارویی جاروبرقی را هم بررسی نمایید. اگر مطمئن شدید که این قطعات معیوب نیستند، با نمایندگی های مجاز ما در تهران تماس بگیرید.

3- بوی سوختگی جاروبرقی

اگر جاروبرقی بوی دود و سوختگی می دهد، برای رفع بوی بد پلاستیک سوختگی آن باید اول از همه موتورش را بررسی کنید. چون اگر موتور جاروبرقی بیش از حد داغ شده باشد، منجر به ذوب شدن بدنه دستگاه می شود. همچنین می توان به مسدودی فیلترها یا پر شدن پاکت جاروبرقی و وجود یک جسم خارجی در موتور آن اشاره کرد. برای مطمئن شدن از هر یک از موارد نام برده شما فورا با تکنسین های ما مشورت کنید.

4- خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

علت خاموش شدن جاروبرقی در حین کار نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. خرابی برد الکترونیکی، بالا رفتن آمپر موتور، قطعی در سیم جمع کن، اتمام ذغال موتور، قطع شدن سیم پیچ موتور و … برخی از این موارد هستند.

5- جمع نشدن سیم جاروبرقی

اگر سیم جمع کن قادر به جمع کردن یا باز کردن سیم نمی باشد یا دچار قطعی شده است، فورا با نزدیک ترین نمایندگی محل سکونتتان تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، مشکل را بر طرف کند. تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی زمانی نیاز است که سیم باز نمی شود، سیم جمع کن پس از اتمام جاروکشی، سیم را جمع نمی کند، سیم جاروبرقی پس از باز شدن فورا جمع می شود و در یک نقطه نمی ماند. برای بر طرف کردن چنین مسائلی از مشاورین تکنیک سرویس کمک بگیرید.

6- صدای زیاد جاروبرقی

چرا جاروبرقی صدای زیادی دارد؟ در اینگونه مواقع باید قطعه ای از آن را عوض کنیم تا صدای نا به هنجار بر طرف شود؟ این مشکل نیز یکی از عمده ترین مکلات جاروبرقی بوده که ممکن است برای هر فردی به وجود بیاید. اما خرابی بلبرینگ ها، خرابی کلکتور، شکستگی پروانه موتور، ورود جسم خارجی به داخل موتور، شکستگی قاب جاروبرقی، خروج موتور از داخل قاب جاروبرقی و … برخی از این دلایل هستند که باید بدون هیچگونه اقدامی، فورا با یکی از نمایندگی های ما در سراسر تهران تماس بگیرید.

نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس

خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ

خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ را با تعرفه های ثابت نمایندگی های مختلف آن در سراسر تهران انجام دهید. خدمات پس از فروش ما شامل نصب، راه اندازی، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات مختلف جاروبرقی سامسونگ می باشد.

برای بهره مند شدن از همه این خدمات می توانید به صورت شبانه روزی یا 24 ساعته با ما تماس گرفته یا از آن ها مشاوره بگیرید. همه این کار ها برای جلب اعتماد مشتریان سامسونگ انجام می شود تا نسبت به سایر رقبای موجود در بازار، تصمیم گیری کنند.

یک تعمیرکار حرفه ای به خوبی می داند که چه موقع دستگاه را تعمیر و چه موقع به تعویض قطعات آن بپردازد. همچنین تشخیص درست و به موقع آن باعث می شود که طول عمر جاروبرقی بیشتر شود و تعمیر در عرض یک الی دو ساعت انجام شود.

خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ
دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (5 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد