تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیر برد پکیج

تعمیر برد پکیج

گاهی ممکن است برد پکیج به طور کلی خراب شده باشد و نیاز به تعویض با یک قطعه جایگزین داشته باشد. گاهی نیز ممکن است تنها در اتصالات برد مشکلی به وجود آمده باشد و به راحتی با تعمیر برد پکیج قابل برطرف شدن باشد.

مشاوران ما در تکنیک سرویس پارس قادرند بهترین راهنمایی‌ها را در رابطه با انواع خرابی‌های برد پکیج به شما بدهند و بهترین راه حل با کمترین هزینه را برای شما اجرایی کنند. تماس با شماره تلفن‌های 02166175744 یا 09337788989 می تواند شما را به کارشناسان ما متصل نماید.

 • تعمیر انواع مختلف پکیج در محل
 • نصب انواع مختلف پکیج‌ها
 • لوله کشی و تعویض قطعات پکیج
 • عیب یابی، رفع خطا و تعمیر برد پکیج
 • رسوب زدایی، جرم گیری و اسید شویی
 • تنظیم باد منبع پکیج
 • تعمیر انواع پکیج‌ها در برند‌های مختلف بوتان، تاچی، ایران رادیاتور، فرولی، ایساتیس، میدیا، مرکوری، آریستون و برندهای دیگر

ما با بیش از 20 سال سابقه در حوزه تعمیرات برد پکیج بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار مشتریان قرار می دهیم. هزینه‌هایی که بابت تعمیرات برد پکیج از مشتریان دریافت می گردد کاملا منطقی و معقول بوده و بیشتر از حد تعیین شده توسط اتحادیه نمی باشد.

ویدیوی تعمیر برد پکیج

تعمیر برد پکیج در تهران

در هر نقطه ای از تهران که باشید می توانید با شماره تلفن 02166175744 تماس گرفته و پس از متصل شدن به کارشناسان ما، مشکل مورد نظر را بیان نموده و درخواست خود را ثبت نمایید. شرکت پس از گذشت کمتر از یک ساعت تعمیرکار و تکنسین مربوطه را به منزل شما ارسال کرده تا به انجام خدمات تعمیر برد پکیج بپردازد.

فرمی در سایت شرکت نیز وجود دارد که می توان آن را به صورت آنلاین تکمیل کرده و درخواست خود را به صورت رایگان ثبت نمود. کارشناسان در کمتر از 24 ساعت با شما ارتباط برقرار کرده و در نهایت به ارسال متخصصین مربوطه به منزل شما می پردازند. هیچ گونه هزینه اضافی بابت حضور تعمیرکار در منزل، از شما دریافت نخواهد شد و این نکته باعث صرفه جویی زیادی در هزینه‌های شما می گردد.

تعمیرکار برد پکیج

امروزه تنوعی که در پکیج‌ها وجود دارد بسیار زیاد بوده و شرکت‌های داخلی و خارجی بسیاری اقدام به تولید این محصول می نمایند. پکیج‌های آریستون، لورچ، بوتان، ایران رادیاتور و غیره انواعی از برندهای پکیج دیواری می باشند که دارای جزئیات متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند.

تعمیرکاران برد پکیج در شرکت ما، با تمامی برندهای موجود در بازار آشنایی کامل داشته و نسبت به تعمیرات برد پکیج از اطلاعات کافی برخوردار می باشند.

در هر یک از پکیج های نامبرده در هنگام خرابی برد، کد خطاهای خاصی در صفحه نمایشگر نشان داده می شود که تعمیرکاران به محض مشاهده آنها متوجه خرابی برد دستگاه می گردند.

این تعمیرکاران متعهد و مسئولیت پذیر بوده و کار خود را در زمانی کوتاه و کیفیتی بالا انجام می دهند. در کنار اینها این تعمیرکاران کاملا مشتری مدار بوده و به سوالات و صحبت های مشتریان با دقت گوش می دهند تا در هنگام تعمیر برد پکیج دچار مشکل نگردند.

ارائه گارانتی تعمیرات به مشتریان باعث می شود تا در صورتی که مشکلی در پکیج پس از تعمیر به وجود آمد، تعمیرکاران به صورت رایگان مجددا اقدام به برطرف نمودن مشکل برد پکیج نمایند.

جهت برقراری ارتباط با شرکت و استفاده از تعمیرکاران ماهر ما می توانید با شماره تلفن های 02166175744 و 09337788989 تماس گرفته و در اسرع وقت از حضور متخصصین ما بهره مند گردید.

هزینه تعمیر برد پکیج

میزان دریافت هزینه تعمیر برد پکیج بسته به نوع تعمیرات متفاوت بوده و در مورد پکیج‌های مختلف نیز متغیر است. در صورتی که برد پکیج شما سوخته باشد نیاز به صرف هزینه بالایی جهت خرید برد جدید و تعویض آن با قطعه معیوب می باشد.

با توجه به این که تعمیرکاران تکنیک سرویس پارس جهت ارائه خدمات در منزل مشتریان حضور می یابند، برای تعمیر برد پکیج  و دیگر بخشهای آن، نیازی به جا به جایی پکیج به تعمیرگاه نمی باشد و در نتیجه هزینه‌های شما تا حد زیادی کاهش می یابد.

تعمیرکاران ما پس از تعویض قطعه، گارانتی اصالت قطعات را جهت جلب اعتماد، به مشتریان ارائه می دهند که نشان دهنده اورجینال و شرکتی بودن قطعه تعویضی می باشد.

خدمات تعمیرات برد پکیج

شرکت ما علاوه بر انجام اموری مانند نصب و تعمیرات پکیج و سایر لوازم خانگی و سیستم‌های گرمایشی و برودتی، جهت افزایش طول عمر دستگاه‌هایی مانند پکیج، آموزش سرویس‌های دوره ای را برای مشتریان ارائه می دهد که باعث می شود تا افراد در نگهداری و استفاده از وسایل خود نکات لازم را در نظر گرفته و دستگاهشان کمتر دچار خرابی و آسیب گردد. این سرویس‌ها معمولا به صورت شش ماهه یا یک ساله انجام شده و سبب سلامت بیشتر دستگاه می گردند.

برخی دیگر از سایر خدمات تکنیک سرویس پارس شامل: تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، نصب چیلر، نصب رادیاتور، تعمیر رادیاتور، تعمیر ظرفشویی و غیره می باشد.

نمایندگی تعمیرات برد پکیج
این شرکت دارای نمایندگی مجاز از اغلب برندهای پکیج در ایران است و اعطای این برندها به دلیل سابقه درخشان و مشتری مداری شرکت تکنیک سرویس پارس می باشد از جمله برندهایی که تعمیرات آنها در این شرکت انجام می گیرد عبارتند از :
 • تعمیرات پکیج ایران رادیاتور : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد پکیج ایران رادیاتور
 • تعمیرات پکیج بوتان : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد پکیج بوتان
 • تعمیرات پکیج ایساتیس : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد پکیج ایساتیس
 • تعمیرات پکیج لورچ : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد پکیج لورچ
 • تعمیرات پکیج ميديا : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد پکیج ميديا
 • تعمیر پکیج تاچی : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد پکیج تاچی
 • تعمیر پکیج فرولی : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد پکیج فرولی
 • تعمیر پکیج باکسی : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد پکیج باکسی
 • تعمیر پکیج اخگر : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد پکیج اخگر
 • و ...

از جمله مشکلاتی که برای پکیج‌ها به وجود می آید خرابی برد آنهاست که نیاز به تعمیر برد پکیج را ضروری میکند. خرابی برد پکیج عملکرد آن‌ها را تحت تاثیر قرار می دهد. و با توجه به اینکه پکیج‌ها از دستگاه‌های ضروری در منزل به حساب می آیند و خرابی آن‌ها آزار دهنده است، و همچنین تامین آب گرم برای مصارف بهداشتی ضروری است؛ باید هر چه سریع تر برای تعمیر آنها اقدام نمود.

پکیج‌ها در مدل‌های برقی، گازی، گازوئیلی تولید میشوند که به دلیل اینکه پکیج‌های دیواری گازی با مزیت مقرون به صرفه بودنشان، مورد استفاده بیشتری قرار می گیرند، در ادامه به خدمات قابل ارائه برای پکیج‌های دیواری  در هنگام خرابی می پردازیم

 • تعمیر دستگاه پکیجی که روشن نمی شود
 • تعمیرات دستگاه پکیج زمانی که نشتی دارد
 • تعمیر دستگاه زمانیکه فشار آب خروجی از پکیج کم است
 • نصب کردن انواع مختلف پکیج‌ها
 • تعمیر برد پکیج
 • سرویس کامل پکیج
 • تعمیر پکیج زمانی که لوله‌‎ها دچار یخ زدگی شده اند
 • تعمیر رادیاتور پکیج
 • تعمیر افت فشار پکیج
 • تعمیر فن پکیج
 • تعمیر صدای زیاد پکیج
 • تعمیر کلیدهای حرارتی
 • و خدمات دیگری که پکیج دیواری به آن نیاز دارد

متخصص تعمیر برد پکیج دیواری

با توجه به اینکه در ساخت پکیج‌ها از تکنولوژی پیشرفته ای استفاده شده است؛ افراد فاقد تخصص نمی توانند به تعمیر آن‌ها اقدام نمایند. برای تعمیر آن‌ها  لازم است تا افراد از دانش بالا برخوردار بوده و نسبت به دانش روز دنیا آگاهی‌های کافی را داشته باشند.

همچنین بردهای الکترونیکی قطعاتی هستند که خود از قطعه‌های کوچکتری مانند خازن، مقاومت و غیره تشکیل شده اند و تعمیر آنها نیازمند تخصص در رشته الکترونیک می باشد. شرکت تکنیک سرویس پارس مرکز تخصصی تعمیرات برد پکیج در تهران با برگزاری دوره‌های آموزشی برای تکنسین‌های خود آن‌ها را از هر جهت آماده کرده، تا با اطلاعات آپدیت شده و با کیفیتی بالا به تعمیربرد پکیج‌های دیواری اقدام نمایند.

تعمیر برد پکیج برندهای مختلف

پکیج دیواری به عنوان یکی از محبوب ترین وسایل گرمایشی می باشد که به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارند نسبت به موتورخانه‌ها مورد استقبال بیشتری قرار گرفته اند. شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی به تولید انواع مختلف پکیج‌ها در سایز‌‌ها و برندهای مختلفی  می پردازند.

برندهایی از قبیل بوتان، ایران رادیاتور، گلدیران، سوزان، تاچی، میدیا، آلزان، ایساتیس، فرولی و غیره از برندهایی هستند که توسط شرکت‌های مختلف تولید می شوند. هر برندی یک سری مزایا و معایب دارد که باید با نیازهای ما تطابق داده شوند و بهترین نوع آن با سنجیدن ملاک‌های مختلفی انتخاب گردد.

تعمیر برد پکیج برندهای مختلف

مشکلات و خرابی های رایج پکیج دیواری

پکیج‌های دیواری با مرور زمان و استفاده مکرر ممکن است دچار مشکلات و خرابی‌هایی شوند که به دلیل ضرورت استفاده از این وسایل باید هرچه سریع تر نسبت به تعمیر آن‌ها اقدام نمود.در ادامه به مشکلات و خرابی‌های رایج پکیج پرداخته می شوند.

مشکلات و خرابی های رایج پکیج دیواری

چرا آب پکیج گرم و سرد می شود؟

سرد و گرم شدن آب یکی از مشکلات رایجی است که آزار دهنده است، این مشکل ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد؛ ممکن است سنسور دستگاه خراب شده باشد، مبدل پکیج جرم گرفته باشد، پمپ ورودی خراب شده باشد یا اینکه فلومتر خراب شده باشد.  در صورت بروز این مشکل از تعمیر کار حرفه ای کمک بگیرید و از اقدام خودسرانه خودداری نمایید.

چرا پکیج دیواری نشتی دارد؟

نشتی آب پکیج دیواری یکی از مشکلاتی است که در صورت سهل انگاری ممکن است باعث خسارت‌های بیشتری بشود، آبریزش پکیج ممکن است علل مختلفی داشته باشد. عواملی از قبیل سوراخ بودن پمپ، بروز مشکل در شیر اطمینان، وجود شکاف در مبدل حرارتی، بروز مشکل در دیافراگم ظرف انبساط و موارد دیگر از جمله عوامل موثر در بروز نشتی در پکیج دیواری می باشد.

چرا پکیج دیواری نشتی دارد؟

چرا پکیج دیواری روشن نمی شود؟

یکی از عواملی که ممکن است باعث بروز این مشکل بشود؛ گرفتگی لوله‌ها توسط رسوب‌ها یا هوا است. تنظیم نبودن فشار پکیج، بروز مشکل در شمعک دستگاه نیز ممکن است از علل روشن نشدن دستگاه باشد. خاموش شدن ناگهانی پکیج نیز ممکن است به دلیل ایراد در ترموستات، کمبود گاز، بسته بودن شیر آب باشد.

چرا پکیج دیواری روشن نمی شود؟

چرا فن پکیج یکسره روشن میماند؟

در مورد این مشکل لازم به ذکر است که اگر عملکرد دستگاه با مشکلی مواجه نشده است، دستگاه دچار مشکل حادی نشده است. اما در صورت مشکل در عملکرد دستگاه؛ روشن ماندن فن ممکن است به دلیل خراب شدن میله یونی، خراب شدن فن پکیج، مسدود شدن راه دودکش و غیره باشد

چرا فن پکیج یکسره روشن میماند؟

چرا صدای پکیج دیواری زیاد است؟

وجود صدای زیاد در پکیج‌های دیواری آزار دهنده است، این مشکل ممکن است بخاطر وجود ذرات آهک در مبدل حرارتی باشد. وجود رسوب در دستگاه باعث ایجاد صدا در پکیج می باشد. در اولین فرصت باید نسبت به رسوب زدایی دستگاه اقدام نمایید.

چرا پکیج آب را به میزان کافی گرم نمی کند؟

یکی از مشکلات رایج پکیج‌ها عدم تولید آب گرم به میزان کافی است، که این مشکل به علت خرابی دریچه، خرابی ترموستات، کمبود آب در مخزن دستگاه باشد.

موارد ذکر شده از مشکلات رایج است که برای پکیج پیش می آید. مشکلات و خرابی‌های دیگری نیز ممکن است برای پکیج‌های دیواری به وجود آیند که توصیه جدی می شود از اقدام خودسرانه نسبت به تعمیر پکیج مخصوصا تعمیر برد پکیج خودداری نمایید و برای عیب یابی و حل مشکل به متخصص ماهر مراجعه نمایید.

شرکت تکنیک سرویس پارس با بهره مندی از تکنسین‌های حرفه ای شما را در حل مشکل و تعمیر برد پکیج یاری می نماید. همچنین این شرکت سایر خدمات نصب و تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال، تعمیر جاروبرقی، تعمیر کولر گازی، تعمیر لباسشویی، نصب پکیج، لوله کشی ساختمان و غیره را نیز با ضمانت خدمات ارائه می دهد.

نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس
دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد