تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیرات لباسشویی جنرال الکتریک

امروزه رعایت نظافت نسبت به زمان های گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار شده است و ابزارها و تجهیزات پیشرفته ای جهت انجام امور نظافت طراحی و تولید شده اند. شست و شوی لباس یکی از مواردی است که از گذشته توسط افراد انجام می شده است اما شکل شست و شوی لباس با چیزی که امروزه وجود دارد متفاوت بوده است. در گذشته برای شستن لباس ها، آنها را بر روی سنگ می کوبیدند و برای آبکشی در رودخانه شست و شو می دادند و در نهایت بر روی بند پهن می کردند. در این مطلب تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را بررسی می کنیم.

با توجه به این که بشر به دنبال رفاه می باشد از قدیم در فکر وسیله ای برای شست و شوی البسه بوده است که در نهایت به اختراع ماشین لباسشویی خاتمه یافت.

امروزه ماشین های لباسشویی کاملا اتوماتیک وارد بازار شده اند که تنها با فشردن یک دکمه در ابتدای شست و شو و تنظیم برنامه شست و شو، به صورت اتوماتیک لباس ها را شسته و آبکشی و خشک می نماید.

شرکت های بزرگ دنیا به تولید انواع ماشین های لباسشویی می پردازند که از آن میان می توان به ماشین لباسشویی ال جی و ماشین لباسشویی سامسونگ و ميديا اشاره کرد.

ماشین لباسشویی جنرال الکتریک یکی از برندهای مطرح در جهان می باشد که محصولات خود را به دیگر نقاط جهان نیز صادر می کند. مانند هر وسیله برقی دیگری ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نیز دچار خرابی ها و مشکلاتی خواهد شد که نیاز به تعمیر لباسشویی توسط تعمیرکار متخصص دارد.

برخی دیگر از خدمات تکنیک سرویس پارس
تکنیک سرویس پارس همچنین امتیاز نمایندگی برای تعمیرات برندهای زیر را داراست:

نحوه تماس با شرکت جهت تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک

اگر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما شما دچار مشکل و خرابی شده است نیاز است تا آن را به یک تعمیرکار متخصص در این حرفه نشان دهید تا به عیب یابی و رفع مشکل آن بپردازد. اما یافتن تعمیرکاری که عملکرد خوبی داشته باشد و فردی قابل اعتماد باشد شاید کار دشواری باشد.

شرکت تکنیک سرویس پارس با برخورداری از تعمیرکارانی حرفه ای و با تجربه در زمینه های مختلف از جمله تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به کمک شهروندان آمده و از سال 1397 آغاز به کار نموده است.

برای برقراری ارتباط با شرکت می توان با شماره تلفن 02166175744 تماس حاصل نمود و یا فرمی که در سایت شرکت ارائه شده است را تکمیل نمود تا کارشناسان شرکت با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی با شما، تعمیرکار مربوطه را به درب منزل شما بفرستند.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک توسط تکنیک سرویس پارس

شرکت تکنیک سرویس پارس یکی از شرکت هایی است که در تهران به ارائه انواع خدمات فنی می پردازد. تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و دیگر وسایل مانند انواع یخچال فریزر، انواع ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، چای ساز، آب میوه گیری و … از جمله کارهایی است که توسط این شرکت انجام می شود.

علاوه بر آن انواع خدمات فنی مختلف مانند لوله کشی ساختمان، اجرای سیستم گرمایش از کف، نصب و تعمیر پکیج، نصب شیرآلات ساختمانی، اجرای موتورخانه و … نیز توسط تعمیرکاران و تکنسین های این شرکت قابل اجرا می باشد.

با تکنیک سرویس پارس به بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل خود دسترسی داشته باشید و دیگر لازم نیست وقت خود را برای پیدا کردن متخصص صرف کنید.

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

جنرال الکتریک شرکتی آمریکایی می باشد که به تولید انواع لوازم خانگی از قبیل ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی و … می پردازد. محصولات تولید شده توسط این شرکت از کیفیت بالایی در طراحی و نرم افزار و سخت افزار برخوردار می باشد و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارند.

با این وجود خرابی ها و مشکلاتی ممکن است در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به وجود آید که برخی با ترفندهایی ساده قابل برطرف شدن بوده و برخی نیاز به حضور تعمیرکار دارند. در ادامه به مشکلات رایج در این لباسشویی پرداخته شده است.تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

  • یکی از مشکلاتی که ممکن است در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک وجود داشته باشد و باعث اذیت شدن کاربران گردد شسته نشدن درست البسه می باشد. این مشکل می تواند به علل مختلفی رخ دهد که از آن میان می توان به آبگیری نادرست ماشین لباسشویی، میزان فشار آب ورودی به ماشین لباسشویی، تمیز نبودن لاستیک لباسشویی و لاستیک درب ماشین لباسشویی و یا عدم استفاده از شوینده مناسب اشاره کرد.
  • در صورتی با فشردن دکمه ماشین لباسشویی، دستگاه شما روشن نشد نیاز است تا دوشاخه و پریز و اتصالات دستگاه را بررسی نموده و از وصل بودن آن اطمینان حاصل نمود. باز بودن درب ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نیز باعث می شود تا دستگاه روشن نگردد و باید به درستی بسته شود. همچنین اگر حجم زیادی از لباس در لگن ماشین لباسشویی قرار گیرد ممکن است لباسشویی روشن نگردد. در صورتی که این موارد بررسی شد و مشکلی وجود نداشت نیاز است تا برای رفع مشکل به تعمیرکار متخصص مراجعه نمود.
  • گاهی ممکن است پس از راه اندازی ماشین لباسشویی مشاهده شود که آب در لگن لباسشویی پر نمی گردد که این مشکل می تواند به علت باز نبودن شیرهای آب ماشین لباسشویی به صورت کامل و یا سوراخ بودن شلنگ پر کننده لباسشویی و نشتی آب توسط آن باشد. همچنین مسدود بودن شلنگ پرکننده آب و یا خراب بودن شیرهای ورودی نیز می توانند باعث پر نشدن ماشین لباسشویی از آب گردند.
  • ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که با فشردن کلیدهای ماشین لباسشویی متوجه کار نکردن آنها گردید. این مشکل ممکن است به علت وجود خرابی در برد ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می باشد که نیاز است تا این برد توسط تعمیرکار مربوطه تعمیر گردد.
  • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نیز می تواند به علت خراب بودن قفل یا میکروسوئیچ دستگاه باشد که این عیب نیز توسط تعمیرکاران شرکت تکنیک سرویس پارس قابل انجام می باشد.
  • نشتی آب از ماشین لباسشویی جنرال الکتریک یکی دیگر از معایبی است که ممکن است با آن رو به رو شوید. اگر درزگیر درب لباسشویی جنرال الکتریک خراب و پوسیده شود ممکن است نشتی در دستگاه اتفاق بیفتد. شلنگ ورودی و شلنگ تخلیه دستگاه نیز ممکن است دچار پارگی یا انسداد شده باشد که باید توسط تعمیرکار مربوطه برطرف گردد.
  • لرزش بیش از حد دستگاه نیز ممکن است به علت تراز نبودن ماشین لباسشویی، خراب شدن کمک فنرها و یا خرابی بلبرینگ های دستگاه باشد که توسط تعمیرکاران تکنیک سرویس پارس قابل تعمیر می باشد.
  • سر ریز شدن آب مشکلی است که شاید در ماشین های لباسشویی جنرال الکتریک و سایر ماشین های لباسشویی با آن مواجه شده باشید. این مشکل به علت شل شدن و یا افتادن شلنگی است که به سوئیچ کنترل سطح آب متصل می باشد. با کنترل کردن این شلنگ و اتصالات مربوط به آن می توان این مشکل را کنترل نمود. همچنین در صورتی که دستگاه مشکل نرم افزاری داشته باشد ممکن است فرمان قطع شدن آب ورودی صادر نشود و باعث سرریز شدن آب گردد.
  • عدم خشک کردن ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ممکن است به علت مسدود شدن شلنگ تخلیه دستگاه و یا تنظیم نبودن ماشین لباسشویی باشد که باید توسط تعمیرکار برطرف گردد.

ماشین لباسشویی جنرال الکتریک کاملا اتوماتیک بوده و در صورت داشتن مشکل و خرابی در دستگاه ارورهای مختلفی در نمایشگر آن ظاهر می شود که نمایندگی رسمی تعمیر لوازم خانگی تکنیک سرویس پارس با آگاهی از این ارورها قادر به عیب یابی و برطرف نمودن مشکل ماشین لباسشویی می باشند.

دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد