تعمیر ماشین لباسشویی

یکی از وسایلی که تقریبا می توان گفت در تمام منازل وجود دارد ماشین لباسشویی است که از اهمیت زیادی برخوردار است و در طرح ها و مدل های متنوعی در بازار وجود دارد. گاهی اوقات ماشین لباسشویی دچار مشکلاتی می شود که از این قبیل مشکلات می توان به خشک نکردن لباس ها، تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی، استفاده نکردن از آب گرم، لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی و ارورهای مختلف دیگر اشاره کرد. ما در تکنیک سرویس پارس تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ، ایندزیت، ال جی، پارس و… به همراه خدمات سرویس و عیب یابی در محل را در سریع ترین زمان به شما ارائه می کنیم. به علت حساسیت بالایی که ماشین های لباسشویی دارند و سیستم پیچیده ای که به ویژه نوع اتوماتیک آنها برخوردار است امکان تعمیر و برطرف کردن مشکلات این چنینی توسط خود افراد امکان پذیر نخواهد بود و چه بسا که با دست کاری ماشین لباسشویی توسط افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند دستگاه دچار مشکلات دیگری نیز شود و صدمات جبران ناپذیری به دستگاه وارد گردد. در این صفحه شما می توانید درخواست تعمیر لباسشویی خود را ثبت نمایید.

 

تعمیرات انواع برندهای ماشین لباسشویی

با کلیک بر روی هر تصویر زیر می توانید درخواست تعمیرات برند ماشین لباسشویی خود را ثبت نمایید.

سرپرست و مسئول

رزومه ای از سرپرست و مسئول کارگاه تعمیرات لوازم خانگی

_

مهندس مرتضی جداری

 • لیسانس برق قدرت
 • مدرس دوره های لوازم خانگی در آموزشگاه های مطرح کشور
 • 25 سال سابقه تعمیرات لوازم خانگی
 • تعمیرکار تخصصی لوازم خانگی
ویدئو معرفی سرپرست کارگاه تعمیرات لوازم خانگی

شرکت تعمیرات ماشین لباسشویی

شرکت تکنیک سرویس پارس با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در بخش تعمیرات لوازم خانگی و تاسیسات تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی را در سریعترین زمان حداکثر 24 الی 48 ساعت با ارائه گارنتی یک ماهه و گواهی اصالت قطعات به مشتریان عرضه می دارد.

ضمانت

ضمانت های تکنیک سرویس پارس

_

تحویل سریع

حداکثر زمان تعمیرات توسط تکنیک سرویس پارس 24 الی 48 ساعت بوده و بیشتر تعمیرات در محل شما در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

گارانتی یک ماهه

برای تضمین تعمیرات در صورت خرابی مجدد همان قطعه، شرکت به صورت رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهد داد و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد.

گواهی اصالت قطعات

برای آسوده خاطر بودن مشتریان مراجعه کننده به شرکت گواهی صادر می شود تا اصالت و درجه یک بودن قطعه به کار رفته در تعمیرات را تضمین نماید.

نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس

_

فرم درخواست خدمات

جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

_

تعمیرکار لباسشویی

تعمیرکار ماشین لباسشویی و دیگر وسایل باید علاوه بر تخصص بالا در حرفه خود، دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن با مشتری برخورد کرده و دستگاه را تعمیر و سرویس نماید. این شرکت دوره های مختلفی را برای تکنسین ها و تعمیرکاران شرکت برگزار می کند و تمامی اصول نحوه برخورد با مشتری را به آنها آموزش می دهد. در نتیجه تکنسین های شرکت کاملا مشتری مدار بوده و با بهترین برخورد در محل حاضر شده و به ارائه خدمات می پردازند. نظارتی که مجموعه بر کار تکنسین ها دارد و پیگیری هایی که انجام می شود بر کیفیت نهایی کار تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

تعمیرکار ماشین لباسشویی
سرویس ماشین لباسشویی

خدمات قابل ارائه در سرویس ماشین لباسشویی

شرکت تکنیک سرویس پارس قادر به انجام خدمات مختلفی می باشد که این خدمات را توسط تعمیرکاران و تکنسین های مختلفی که در زمینه های مختلف دارای تخصص می باشند انجام می دهد.
از جمله خدمات قابل ارائه توسط این شرکت می توان به تعمیرات انواع ماشین های لباسشویی در مدل ها و برندهای مختلف داخلی و خارجی، تعمیر انواع مدل های مختلف ماشین لباسشویی که در مدل های سطلی، دوقلو، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در بازار وجود دارند، نصب انواع ماشین های لباسشویی، سرویس ماشین لباسشویی، تعمیرات انواع برندهای ماشین لباسشویی از جمله برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا، جنرال الکتریک، میدیا، آبسال و … اشاره کرد.

   همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید.

      تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی

این شرکت دارای نمایندگی مجاز از اغلب برندهای ماشین لباسشویی در ایران است و اعطای این برندها به دلیل سابقه درخشان و مشتری مداری شرکت تکنیک سرویس پارس می باشد از جمله برندهایی که تعمیرات آن ها در این شرکت انجام می گیرد عبارت اند از:

 • تعمیر ماشین لباسشویی ال جی : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی ال جی
 • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی سامسونگ
 • تعمیر ماشین لباسشویی میدیا : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی میدیا
 • تعمیر ماشین لباسشویی حاییر : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی حاییر
 • تعمیر ماشین لباسشویی دوو : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی دوو
 • تعمیر ماشین لباسشویی ایدزیت : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی ایندزیت
 • تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی جنرال الکتریک
 • تعمیر ماشین لباسشویی وستیگ هاوس : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی وستینگ هاوس
 • تعمیر ماشین لباسشویی مجیک : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی مجیک
 • تعمیر ماشین لباسشویی ارج : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی ارج
 • تعمیر ماشین لباسشویی کندی : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی کندی
 • تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی پاناسونیک
 • تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی اسنوا
 • تعمیر ماشن لباسشویی پاکشوما : تعمیرات تخصصی مکانیک و برد لباسشویی پاکشوما

خرابی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی نیز همانند لوازم دیگر منزل بر اثر استفاده زیاد ممکن است دچار خرابی و مشکلاتی بشود؛ که به دلیل کاربرد زیادی که دارد باید در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر آن اقدام نمود. با توجه به اینکه در ساخت ماشین های لباسشویی از تکنولوژی پیشرفته استفاده می شود، تعمیر آن ها باید توسط افراد متخصص و آموزش دیده  انجام شود. در هر حال در صورت بروز مشکل و خرابی در ماشین لباسشویی از اقدام خودسرانه خودداری نمایید؛ زیرا ممکن است خسارت های جبران ناپذیری به ماشین لباسشویی شما وارد شود.

چه زمانی به تعمیرکار ماشین لباسشویی نیاز داریم؟

با توجه به این که ماشین لباسشویی از وسایل ضروری منزل می باشد در صورتی که دچار خرابی و یا مشکلی بشود و کار نکند می تواند باعث آزردگی خاطر افراد گردد و آسایش آنها را سلب نماید. در نتیجه تعمیر این وسیله در اسرع وقت از ضروریات می باشد و باید به آن اهمیت ویژه ای داد.

اما چه زمانی لازم است تا ماشین لباسشویی را نزد تعمیرکار ببریم؟ حتما همه شما در حین استفاده از ماشین لباسشویی با مشکلات مختلفی مواجه شده اید. مشکلاتی از قبیل روشن نشدن ماشین لباسشویی، خاموش شدن دستگاه در حین شست و شو، عدم چرخش لگن ماشین لباسشویی، لرزش بیش از حد دستگاه، ایجاد سر و صدای زیاد توسط دستگاه و از این قبیل مشکلات، از جمله مواردی می باشند که در هنگام مواجه شده با آنها باید ماشین لباسشویی را جهت تعمیر به تعمیرگاه لوازم خانگی ببریم.

در صورتی که تازه ماشین لباسشویی را خریداری نموده اید، نیاز است تا برای نصب و راه اندازی آن از تعمیرکاری که در این کار مهارت درد استفاده نمایید. گاهی نیز ممکن است قطعات مختلف لباسشویی دچار خرابی و مشکل گردند که رفع این مشکلات توسط خود فرد قابل برطرف شدن نمی باشد و نیاز به تعمیرکار متخصص دارد.

خرابی برد الکترونیکی دستگاه که در واقع قطعه اصلی لباسشویی می باشد نیز نیازمند تخصص و دانش در این زمینه می باشد زیرا برد الکترونیکی قطعه ای حساس بوده و دستکاری آن توسط افراد ناشی می تواند مشکلات بیشتری را به بار آورد.

علاوه بر مشکلات گفته شده، خرابی ها و مشکلات مختلفی ممکن است در انواع ماشین لباسشویی به وجود آید که برای رفع آنها نیاز به تعمیرکاری می باشد که تجربه و تخصص کافی را در زمینه تعمیرات داشته باشد.

علت کد خطاها و ارورهای ماشین لباسشویی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف، در عرصه لوازم خانگی نیز پیشرفت های زیادی به وجود آمده است که باعث راحتی بسیاری از کارها شده است. ماشین های لباسشویی به گونه ای برنامه نویسی شده اند که در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی در دستگاه کد خصوصی بر روی صفحه نمایش آن ظاهر می شود که با داشتن آگاهی از این کدها و ارورها، راحت تر می توان به عیب یابی دستگاه و رفع عیب آن پرداخت.
نوع ارورها در لباسشویی های مختلف با یکدیگر تفاوت داشته و هر نوع ماشین لباسشویی با برندی خاص، ارور خاصی را نمایش می دهد که تعمیرکاران موظف به اطلاع از تمامی این کدها و نحوه رفع عیب آنها می باشند. در ادامه به خطاهای رایجی که در لباسشویی های مختلف رخ می دهد اشاره شده است:

 • در ماشین لباسشویی آریستون خطاها معمولا با حرف F نمایش داده می شوند و اعداد مختلفی در جلوی آن قرار می گیرد که هر یک نشان دهنده مشکل خاصی می باشد. به عنوان مثال ارور F04 نشان دهنده این است که هیدروستات ماشین لباسشویی دچار مشکل شده است و باید بررسی گردد.
 • در صورتی که مدل ماشین لباسشویی شما آاگ می باشد اگر دستگاه ارور F4 را نمایش دهد نشان دهنده این است که تخلیه آب در دستگاه با مشکل روبه رو شده است و پمپ تخلیه آن باید تعویض گردد.
 • اما در لباسشویی قدیمی سامسونگ ارور E1 نشان دهنده این است که شیر برقی دستگاه با مشکل مواجه شده است و نیاز به تعمیر دارد.
 • در صورتی که ماشین لباسشویی کنوود ارور E01 را بدهد به معنای این است که درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نشده است و باید آن را چک نمود.
 • ماشین لباسشویی اسنوا که دستگاهی تولید ایران می باشد در صورتی که خطای E9 را بدهد ناشی از وجود مشکل در هیدروستات دستگاه می باشد.
 • اگر لباسشویی ال جی خطای OE را در صفحه نمایشگر خود نشان دهد به معنای این است که پمپ تخلیه دستگاه با مشکل مواجه شده است.
 • حجم لباس ها در ماشین لباسشویی از اهمیت زیادی برخوردار است و باید با ظرفیت دستگاه هماهنگ باشد. اگر ماشین لباسشویی میدیا شما ارور E32 را داد به معنای نامتعادل بودن حجم لباس ها می باشد و مقدار آنها کم یا زیاد است.

پیشنهاد: برای تعمیر انواع لوازم خود مانند تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر یخچال ، تعمیر پکیج ، تعمیر جاروبرقی ، نصب کولر گازی و تعمیر کولر گازی در تهران می توانید از خدمات شرکت تکنیک سرویس می توانید استفاده کنید.

مشکلات متداول تعمیرات ماشین لباسشویی

انواع مختلف ماشین لباسشویی در برندها و مدل های مختلف ممکن است با مشکلات متعددی مواجه گردند که برخی از این مشکلات با انجام کارایی ساده قابل برطرف شدن بوده و برخی دیگر نیاز به مراجعه به تعمیرکار دارند. در ادامه با مشکلات رایجی که در انواع ماشین های لباسشویی ممکن است به وجود آید اشاره شده است:

 • گاهی ممکن است پس از مدتی استفاد از ماشین لباسشویی متوجه شوید که لباس ها به تمیزی قبل شسته نمی شوند. این مشکل ممکن است به علت های مختلفی به وجود آید. یکی از این دلایل می تواند به علت بارگیری زیاد ماشین لباسشویی باشد. دلیل دیگر ممکن است به علت تنظیم نادرست در تنظیمات اولیه در هنگام شست و شو باشد. مقدار نامناسب شوینده ها، تراز نبودن دستگاه و کثیف بودن فیلترها می توانند دلایلی برای شسته نشدن تمیز البسه باشند.
 • گاهی ممکن است ماشین لباسشویی روشن بوده اما دیگ آن چرخشی نداشته باشد. این مشکل نیز ممکن است به علت بسته نبودن درب دستگاه و یا تنظیمات نادرست آن در ابتدای کار باشد.
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی نیز از مشکلات رایجی است که ممکن است در همه لباسشویی ها رخ دهد و کاربران را نگران کند. روشن نشدن دستگاه می تواند به دلیل قطع بودن اتصالات و یا خراب بودن دوشاخه دستگاه باشد. همچنین خراب بودن میکرو سوئیچ و دکمه های دستگاه نیز می توانند علتی برای روشن نشدن ماشین لباسشویی باشند. اما گاهی نیز این امکان وجود دارد که موتور دستگاه دچار آسیب شده باشد و باعث روشن نشدن آن گردد که در این گونه مواقع تعمیرکار حرفه ای و متخصص قادر به عیب یابی و رفع مشکل می باشد.
 • مشکلات مختلف دیگری از قبیل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی، بسته نشدن درب آن، قفل شدن درب و باز نشدن آن، خراب شدن کمک ماشین لباسشویی، پاره شدن تسمه دستگاه، لرزش و صدای بیش از حد لباسشویی، خراب شدن تایمر و … از جمله مشکلات و خرابی های رایجی است که ممکن است ماشین های لباسشویی مختلف با آن مواجه گردند.

خدمات قابل ارائه در سرویس ماشین لباسشویی:

شرکت تکنیک سرویس پارس قادر به انجام خدمات مختلفی می باشد که این خدمات را توسط تعمیرکاران و تکنسین های مختلفی که در زمینه های مختلف دارای تخصص می باشند انجام می دهد.

از جمله خدمات قابل ارائه توسط این شرکت می توان به تعمیرات انواع ماشین های لباسشویی در مدل ها و برندهای مختلف داخلی و خارجی، تعمیر انواع مدل های مختلف ماشین لباسشویی که در مدل های سطلی، دوقلو، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در بازار وجود دارند، نصب انواع ماشین های لباسشویی، سرویس ماشین لباسشویی، تعمیرات انواع برندهای ماشین لباسشویی از جمله برندهای سامسونگ، ال جی، اسنوا، جنرال الکتریک، میدیا، آبسال و … اشاره کرد.

سفارش آنلاین تعمیر لباسشویی در محل چه مزیتی برای من دارد؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دخالت اینترنت در تمام بخش های زندگی، بسیاری از امور برای انسان ها راحت تر شده است و می توان با صرف هزینه کمتر به انجام کارهای مختلف پرداخت. در صورتی که ماشین لباسشویی شما خراب شده است و با نیاز به تعمیر دارد شما به راحتی و بدون وجود هیچ گونه دردسری قادر به تعمیر آن توسط تعمیرکار متخصص در محلی که دستگاه قرار دارد باشید. با استفاده از تمهیداتی که به صورت اینترنتی در سایت شرکت تکنیک سرویس پارس ارائه شده است و قرار دادن فرم مخصوص ارائه خدمات در این سایت، می توان به صورت آنلاین و اینترنتی نیاز خود به تعمیرکار و نوع مشکل دستگاه را ذکر نمود تا تعمیرکار مربوطه در کمترین زمان ممکن به درب منزل شما جهت برطرف نمودن مشکل و یا نصب دستگاه مراجعه نماید.

این کار باعث صرف هزینه کمتر شده و دردسرهایی را که جا به جایی ماشین لباسشویی به ویژه از طبقات فوقانی ساختمان دارد کاهش می دهد. همچنین صرفه جویی در وقت از مهم ترین مزایایی است که انجام تعمیرات در محل دارد.

چه وقتی نیاز است ماشین لباسشویی را تعویض کنید

تعویض ماشین لباسشویی بستگی به نوع مشکلی که برای آن به وجود آمده است و هزینه ای که برای تعمیر آن مورد نیاز است دارد. گاهی اوقات برطرف نمودن مشکل لباسشویی با تعویض قطعه ای خاص که قیمت چندانی ندارد امکان پذیر می باشد و نیازی به صرف هزینه های گزاف برای تعمیر لباسشویی نمی باشد. در این گونه مواقع تعویض ماشین لباسشویی که وسیله ای تقریبا گرانقیمت نیز می باشد به صرفه نخواهد بود.

اما گاهی اوقات ماشین لباسشویی زمان زیادی را کار کرده است و حتی با تعمیر آن و یا تعویض قطعات آن، عملکرد سابق را ندارد و قادر به شست و شوی لباس ها به صورت تمیز نمی باشد و ممکن است مشکلاتی مانند لرزش و صدای آزاردهنده دائمی داشته باشد. در این گونه مواقع به صرفه است تا ماشین لباسشویی تعویض شده و دستگاهی جدید وارد منزل گردد. به طور کلی گفته می شود که عمر مفید یک ماشین لباسشویی در حدود 11 سال می باشد و پس از آن بهتر است که ماشین لباسشویی با دستگاه جدید دیگری تعویض گردد.

نکاتی جهت خراب نشدن یا دیرتر خراب شدن ماشین لباسشویی

نکات مختلفی وجود دارد که با رعایت آنها می توان به افزایش طول عمر ماشین لباسشویی کمک کرد و باعث شد تا دستگاه دچار مشکلات و خرابی های زیادی نگردد.

اولین نکته ای که باید در نظر داشت این است که به حجم لباسی که در لگن ماشین لباسشویی انداخته می شود توجه نمود تا میزان آن کمتر یا بیشتر از ظرفیت دستگاه نباشد. استفاده از پودرهای مخصوص ماشین لباسشویی باعث شسته شدن تمیزتر لباس ها و افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد. تمیز کردن فیلترهای ماشین لباسشویی از جمله کارهایی است که در نگهداری از لباسشویی باید انجام داد.

با توجه به جنس البسه باید برنامه شست و شو را تنظیم کرد تا دستگاه دچار مشکلی در شست و شو نگردد. بعد از این که یک دور شست و شو انجام شد نیاز است تا دستگاه حدود دو ساعت استراحت کرده و سپس مجددا از آن استفاده نمود. این کار به بالا بردن طول عمر دستگاه کمک بسیاری می کند.

راهنمای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی نیازمند این است که تعمیرکاری که در این حرفه تخصص بالایی دارد اقدام به این کارنماید. تعمیر خودسرانه دستگاه ممکن است مشکلات و خطرات جبران ناپذیری را برای فرد و یا دستگاه ایجاد کند و هزینه گزافی را برای فرد به دنبال داشته باشد. اما در بسیاری از موارد ممکن است مشکلات جزئی باعث کار نکردن ماشین لباسشویی گردند که با راهکارهایی ساده می توان آنها را برطرف نمود.

اولین اقدام در صورت عدم کار کردن ماشین لباسشویی این است که برق داشتن پریزها، سالم بودن دو شاخه و سیم ها و اتصالات دستگاه بررسی گردد. ممکن است با تعویض پریز و دوشاخه امکان درست شدن دستگاه وجود داشته باشد. گاهی نیز ممکن است مشکلاتی از قبیل عدم چرخش دستگاه با کم و یا زیاد کردن حجم لباس ها قابل حل شدن باشد. نچرخیدن ماشین لباسشویی ممکن است به علت تنظیم نکردن برنامه شست و شو باشد که با کمی دقت می توان این مشکل را متوجه شد و به تنظیم ماشین لباسشویی اقدام کرد.

وجود بوی بد در ماشین لباسشویی نیز می تواند با کمی نظافت و شست و شوی لگن دستگاه با مقداری سرکه و جوش شیرین برطرف گردد.

3 دیدگاه

 • از خدمات تعمیرات این شرکت واقعا راضیم. ماشین لباسشویی ام رو با کیفیت بالا و تضمین قطعه ای که تعویض شده بودند برام تعمیر کردند.

 • تخصص بالای تعمیرکار و سرعت عملش واقعا عالی بود. تعمیر لباسشویی رو در منزل با کیفیت بالا انجام دادند مرسی

 • سرعت عمل و دقت همکارانتون در تعمیر ماشین لباس شویی بسیار عالی بود.مرسی ار تکنیک سرویس پارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید سوالات و درخواست های خود را بصورت آنلاین و در واتس اپ برای ما ارسال نمایید
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟