تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
ارورهای یخچال ساید اسنوا

خطاها و ارورهای یخچال ساید اسنوا

یخچال های اسنوا در طرح ها و مدل های مختلفی عرضه می شوند و یکی از محصولات داخلی پرفروش و محبوب در داخل ایران هستند. در میان انواع یخچال ها و فریزرهای اسنوا یخچال های ساید بای ساید مورد استقبال ویژه ای قرار گرفته اند.

یخچال های ساید بای ساید اسنوا از نظر کیفیت، شکل ظاهری و کارآیی در سطح بالایی قرار دارند که همه این ها در کنار قیمت مناسبی که این یخچال ها در مقایسه با یخچال های ساید بای ساید خارجی دارند باعث شده است که نظر مشتریان را به خود جلب کنند.

با خریدن یخچال های ساید بای ساید اسنوا نه تنها از تولید ملی حمایت کرده اید و به چرخه اقتصادی کشور کمک کرده اید بلکه از یک کالای باکیفیت و بادوام نیز بهره مند شده اید. در این مطلب به بررسی ارور یا کدخطاهای یخچال ساید اسنوا و برطرف کردن مشکلات آن می پردازیم.

خدمات مورد نیاز خود در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برقی و آشپزخانه از جمله تعمیر یخچال و تعمیر لباسشویی را از طریق شماره های 09337788989 – 02166175744 به تیم متخصص تکنیک سرویس پارس بسپارید. این مرکز تمامی خدمات خود را با گارانتی تعمیرات و تضمین کیفیت انجام کار ارائه می دهد.

مشخصات یخچال های ساید بای ساید اسنوا

یخچال های ساید بای ساید اسنوا از نظر مدل و طراحی دارای تنوع زیادی هستند. این یخچال ها دارای ظرفیت های مختلفی هستند که برای انواع خانواده های کم جمعیت، متوسط و پرجمعیت مناسب هستند. گنجایش یخچال های ساید اسنوا بین 27 الی 35 فوت است و همه انواع آن بدون برفک هستند. میزان مصرف انرژی این یخچال ها بسیار کم است و در رده A و A+ قرار دارند. در داخل یخچال های ساید بای ساید اسنوا از گاز R134 استفاده شده است که فاقد CFC است و همین مسئله موجب شده است تا این یخچال ها کم مصرف و دوست دار محیط زیست باشند.

ارورهای یخچال ساید اسنواانواع یخچال های ساید بای ساید اسنوا مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتالی با 23 درصد صرفه جویی در مصرف برق هستند. این کمپرسور هم بازدهی یخچال را بالا می برد و هم باعث می شود که قدرت قسمت فریزر پنج برابر یخچال های معمولی باشد. یخ ساز، آب سرد کن و صفحه تنظیمات روی یخچال همگی لمسی هستند و از طریق سنسورهای نوری پیشرفته عمل می کنند. از دیگر ویژگی های یخچال های ساید بای ساید می توان به محفظه نگهداری گوشت با ایجاد دمای ثابت 4 درجه، سامانه سرمایش سریع یخچال و فریزر، سیستم سرمایش Metal cooling که مختص بازتابش سرما به داخل یخچال است و حسگرهای هوشمند برای ثابت نگهداشتن دمای یخچال و فریزر اشاره کرد.

پیدایش مشکل در ارورهای یخچال ساید اسنوا و نمایش کدهای خطا

ممکن است این تجربه را داشته باشید که ناگهان یک کد خطا روی صفحه نمایش یخچال ساید اسنوا به نمایش در بیاید. همان طور که می دانید ارور یا کد خطا به معنای وجود مشکلی در سیستم یخچال است که به محض مشاهده کد خطا باید برای رفع این مشکل اقدام کنید.

هر کد خطایی که روی نمایشگر یخچال ظاهر می شود معنایی دارد و به بخش خاصی مربوط می شود. اگر بدانید که هر ارور یا کد خطا مربوط به چه مشکلی است به راحتی می توانید برای برطرف کردن آن مشکل اقدام کنید. معمولاً معنای کدهای خطا در دفترچه راهنمای یخچال نوشته شده است. بنابراین زمانی که با یک کد خطا مواجه شدید هم می توانید از دفترچه راهنمای یخچال ساید بای ساید خود کمک بگیرید و هم با مراجعه به این مقاله تکنیک سرویس پارس معنای آن را بفهمید. اگر به هر دلیلی نتوانستید مشکل یخچال خود را متوجه شوید یا برای حل مشکل یخچال کاری از دستتان بر نیامد بهترین راه حل این است که با متخصصان ما در گروه تکنیک سرویس پارس ارتباط برقرار کنید تا مشکل شما را حل کنند.

ارورهای یخچال ساید اسنوامعنای کدهای خطای یخچال ساید بای ساید اسنوا

کد خطای C1 در یخچال ساید اسنوا

این کد نشان دهنده وجود مشکل در سیستم موتور است که به تعمیرات تخصصی احتیاج دارد. همچنین می تواند به معنای نشت کردن گاز یخچال باشد. برای حل این مشکل لازم است که موتور بیش از سه ساعت کار کند.

کد خطای D1 در یخچال ساید اسنوا

این کد نشان می دهد که سنسور دیفراست قطع می شود. برای رفع این مشکل یک تکنسین متخصص باید سنسور دیفراست را بررسی کند.

کد خطای D2 در یخچال ساید اسنوا

این کد به معنای آن است که دیفراست به صورت دستی فعال است. برای حل این مشکل لازم است که حالت برفک زدایی دستی را فعال کنید.

کد خطای DR در یخچال ساید اسنوا

این کد خطا نشان می دهد که سوئیچ درب یخچال خراب شده است. برای متوقف کردن این کد باید درب یخچال را بررسی کنید. ممکن است یک ساعت از باز بودن در یخچال گذشته باشد.

کد خطای DF در یخچال ساید اسنوا

یکی دیگر از ارورهای یخچال ساید اسنوا ارور DF می باشد. این کد نشان می دهد که سوئیچ درب فریزر خراب است. برای حل این مشکل ابتدا باید درب فریزر را بررسی کنید و مطمئن شوید که بسته است. ممکن است درب فریزر به مدت بیش از یک ساعت باز مانده باشد.

تکنیک سرویس پارس نمایندگی تعمیرات یخجال اسنوا در تهران می باشد. این مرکز همچنین امتیاز نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی ، تعمیرات یخچال سامسونگ و … را در اختیار دارد. جهت سفارش خدمات با ما تماس بگیرید.

کد خطای DH در یخچال ساید اسنوا

معنای این کد خطا این است که سوئیچ درب هوم بار خراب شده است. برای بررسی مشکل باید درب هوم بار را بررسی کنید، ممکن است که بیش از یک ساعت باز مانده باشد.

کد خطای E1 در یخچال ساید اسنوا

این کد نشان می دهد که سنسور قالب یخ قطع شده است. یک تعمیرکار باید سنسور را بررسی کند و اقدامات لازم را انجام دهد.

کد خطای E9 در یخچال ساید اسنوا

این کد خطا نشان می دهد که سیستم آبرسانی به یخ ساز و دیسپنسر آب در یخچال مشکل دارد. برای از بین بردن کد خطا باید سیستم آبرسانی را بررسی کنید و مشکل را برطرف نمایید.

کد خطای ET در یخچال ساید اسنوا

این کد خطا نشان می دهد که سوئیچ زیر قالب یخ ایراد پیدا کرده است و Test switch اشکال دارد. لازم است که سوئیچ خراب تعویض شود و سیم کشی آن بررسی گردد.

کد خطای ES در یخچال ساید اسنوا

این کد نشان دهنده وجود مشکل در میکروسوئیچ است و به این معناست که میکروسوئیچ پدال آب سرد کن ایراد دارد. زمانی که پدال آب برای 60 ثانیه نگه داشته می شود عملکرد شیر برقی متوقف می شود و ارور ظاهر می شود.

کد خطای EA در یخچال ساید اسنوا

این کد نشان می دهد که موتور یخ ساز ایراد پیدا کرده یا سوخته است. در این شرایط باید سیم های ارتباطی موتور بررسی شوند.

کد خطای EU در یخچال ساید اسنوا

این کد نشان می دهد که سوئیچ بال مرغی مشکل دارد. برای حل مشکل باید عملکرد سوئیچ توسط تست سوئیچ بررسی شود.

کد خطای F1 در یخچال ساید اسنوا

این کد به معنای آن است که سنسور فریزر قطعی دارد. سنسور فریزر باید توسط تکنسین متخصص بررسی شود. این خرابی از مدار برد الکترونیکی است.

کد خطای F3 در یخچال ساید اسنوا

این کد به شما می گوید که فرآیند دیفراست یا همان برفک زدایی انجام نمی شود.

کد خطای R1 در یخچال ساید اسنوا

این کد به شما می گوید که سنسور یخچال قطع یا دچار اتصال کوتاه شده است. در این شرایط ابتدا باید مقدار مقاومت سنسور بررسی شود.

کد خطای RT در یخچال ساید اسنوا

یکی دیگر از ارورهای یخچال ساید اسنوا ارور RT می باشد. این کد نشان می دهد که سنسور دمای محیط قطعی دارد یا دچار اتصال کوتاه شده است. لازم است که مقدار مقاومت سنسور دما چک شود.

در صورت برطرف نشدن مشکل می توانید در هر زمان با کارشناسان ما تماس برقرار کنید تا شما را یاری کنند.

برخی دیگر از سایر خدمات تکنیک سرویس پارس شامل تعمیر جاروبرقی ، تعمیر ظرفشویی و تعمیر چرخ گوشت می باشد. تمامی خدمات این مرکز توسط تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده ارائه می شود.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مشابه: علت سر و صدای یخچال چیست؟ دلیل چسبیدن یخ های قالبی در باکس یخ ساید بای ساید علت چشمک زدن درجه های یخچال یا فریزر در ساید بای سایدها زمان و نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد