تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
نصب و تعمیر تصفیه آب

نصب و تعمیر تصفیه آب

نصب و تعمیرات دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

اهمیت آب در زندگی انسان بسیار زیاد است و زندگی کردن بدون آب حتی برای مدتی کوتاه ناممکن است. با توجه به این که به علت آلودگی هایی که صنایع مختلف ایجاد می کنند و نفوذ فاضلاب ها به آب های زیرزمینی دارند، آب های آشامیدنی دچار آلودگی می شوند که در صورت مصرف این آب آلوده امکان ابتلا به انواع بیماری ها وجود دارد.

امروزه تصفیه آب به یک مبحث اساسی و مهم در تمام کشورهای جهان تبدیل شده است و مقالات متعددی نیز در این زمینه به چاپ رسیده است.

آب لوله کشی ساختمان ها نیز ممکن است دارای یون ها و املاحی باشند و به اصطلاح آب سنگین باشد. این املاح و یون های مختلف ممکن است بر سلامتی انسسان تاثیرگذار بوده و باکتری ها و میکروارگانیسم های مختلفی را وارد بدن انسان نماید.

دستگاه های مختلفی برای تصفیه آب خانگی وجود دارد که یون ها و باکتری های خطرناک موجود در آب را حذف کرده و آب سالم را به شما تحویل می دهد. نصب دستگاه تصفیه خانگی نیازمند مهارت و تخصص می باشد و باید از افرادی که در این کار تجربه دارند استفاده کرد.

نصب و تعمیرات دستگاه تصفیه در تهران

در صورتی که نیاز به نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب دارید می توانید از تعمیرکاران و متخصصان شرکت تکنیک سرویس پارس استفاده نمایید. جهت برقراری ارتباط با شرکت می توانید با شماره تلفن 02166175744 تماس حاصل نمایید و با کارشناسان شرکت در رابطه با نوع خدمات مورد نیاز و مشکل مورد نظر خود صحبت نمایید.

همچنین می توانید از طریق پر کردن فرمی که در سایت شرکت ثبت شده است به صورت آنلاین و اینترنتی خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید. تعمیرکاران شرکت ظرف حداکثر 24 ساعت به درب منزل شما جهت ارائه خدمات مورد نظر مراجعه می کنند.

پس از انجام خدمات و نصب و یا تعمیرات دستگاه تصفیه آب، شرکت به مشتریان گارانتی تعمیرات و همچنین گواهی اصالت قطعات ارائه می شود. این کار باعث افزایش اعتماد مشتریان نسبت به شرکت می گردد.

همچنین با نظارتی که شرکت بر کار تکنسین ها و تعمیرکاران شرکت دارد و نظرسنجی که از مشتریان پس از انجام خدمات مختلف می کند، عملکرد تعمیرکاران و کیفیت کلی کار شرکت بهبود می یابد.

تعمیرات دستگاه تصفیه در منزل شما

تعمیرکارانی که در این شرکت مشغول فعالیت می باشند دارای دانش روز در رابطه با وسایل مختلف می باشند و به اصطلاح کاملا آپدیت می باشند. علاوه بر دانش فنی که این افراد دارند از اخلاق حرفه ای نیز بهره مند بوده و کاملا قابل اعتماد می باشند.

در هنگام استخدام در شرکت از تعمیرکاران گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت دریافت شده است. سرعت عمل و مهارت تعمیرکاران شرکت بسیار بالا بوده و قادر به تحویل کار در مدت زمانی کوتاه با کیفیتی فوق العاده می باشند.

اما راه حل این مشکلات چیست؟

تکنیک سرویس پارس شرکتی است که با تاسیس در سال 1397 به ارائه خدمات مختلف به مشتریان در تمام نقاط شهر تهران می نماید. در صورتی که نیاز به نصب دستگاه تصفیه آب و یا تعمیر آن دارید می توانید از کمک تعمیرکاران و تکنسین هایی که مشغول فعالیت در شرکت تکنیک سرویس پارس می باشند بهره مند شوید. نصاب های تصفیه آب خانگی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام کار شما بپردازند.

با سبکی متفاوت کار میکنیم تا از ما راضی باشید

علاوه بر نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب و تعمیر پمپ تصفیه آب، این شرکت به ارائه خدمات مختلف دیگری نیز می پردازد. از جمله خدمات مختلفی که توسط شرکت انجام می شود تعمیرات انواع لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی، یخچال فریزر ساید، یخچال فریزر دوقلو، جاروبرقی، چای ساز، سشوار و … می باشد.

خدمات مختلف فنی مانند لوله کشی ساختمان، اجرای استخر، سونا و جکوزی، اجرای انواع تاسیسات سرمایشی و گرمایشی مانند سیستم گرمایش از کف و پکیج و … از خدماتی است که این شرکت ارائه می دهد.

تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی به کار رفته در دستگاه های الکترونیکی ساده و پیچیده از دیگر خدمات شرکت می باشد.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب
این شرکت دارای نمایندگی مجاز از اغلب برندهای تصفیه آب در ایران است و اعطای این برندها بدلیل سابقه درخشان و مشتری مداری شرکت تکنیک سرویس پارس می باشد از جمله برندهایی که نصب و تعمیرات آنها در این شرکت انجام می گیرد عبارتند از :
  • نصب و تعمیرات دستگاه تصفیه آب آکواجوی
  • نصب و تعمیرات دستگاه تصفیه آب سافت واتر
  • نصب و تعمیرات دستگاه تصفیه آب سی سی کا
  • نصب و تعمیرات دستگاه تصفیه آب آکوا پرو

تصفیه آب و دستگاه تصفیه آب چیست؟

تصفیه آب فرآیند از بین بردن مواد شیمیایی نامطلوب ، آلاینده های بیولوژیکی ، مواد جامد معلق و گازهای موجود در آب است. هدف تولید آب مناسب برای اهداف خاص است. در این بخش به بررسی یک از مهم ترین خدمات تکنیک سرویس پارس یعنی نصب و تعمیر تصفیه آب می پردازیم.

بیشتر آب برای مصرف انسان (آب آشامیدنی) تصفیه و ضد عفونی می شود ، اما تصفیه آب نیز ممکن است برای اهداف دیگری از جمله کاربردهای پزشکی ، دارویی ، شیمیایی و صنعتی انجام شود. روشهای مورد استفاده شامل فرآیندهای بدنی مانند تصفیه ، رسوب گذاری و تقطیر می باشد.

فرآیندهای بیولوژیکی مانند فیلتر شنی یا کربن فعال و فرآیندهای شیمیایی مانند لخته سازی و کلرینگ؛ و استفاده از اشعه الکترومغناطیسی مانند نور ماوراء بنفش برای تصفیه آب استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب وسیله ای است که برای از بین بردن آلاینده ها ، گازها ، مواد جامد معلق و مواد شیمیایی نامطلوب از آب استفاده می شود. هدف اصلی آنها تهیه آب آشامیدنی سالم و تمیز برای استفاده است.

گندزدایی آب و تصفیه آب معمولاً به عنوان مترادف استفاده می شود ، اما یکسان نیستند. تصفیه آب شامل ضدعفونی و تصفیه آب است.

در حالی که یک فیلتر تنها می تواند ذراتی را که توسط یک فیلتر قابل شناسایی هستند ، حذف کند ، یک دستگاه تصفیه آب می تواند تمام باکتری ها و ویروس هایی را که یک فیلتر دیگر کشف نمی کند ، شناسایی و از بین ببرد.

فرآیندهای تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب برای تولید آب تمیز و سالم برای استفاده از برخی روش ها و وسیله ها استفاده می کنند. همه روش های ذکر شده در زیر نمی توانند توسط دستگاه تصفیه آب استفاده شوند.

تولید کنندگان مختلف تصفیه کننده های مختلفی را ارائه می دهند که از فرآیندهای مختلف استفاده می کنند. برخی از فرآیندهای متعارف در تصفیه آب عبارتند از:

  1. پمپاژ و ذخیره سازی: اولین فرآیند انجام شده توسط دستگاه های تصفیه آب ، پمپاژ و ذخیره آب است. در فرآیند پمپاژ و ذخیره سازی لازم است که همه ذرات جامد قبل از شروع فرآیند تصفیه ته نشین شوند. در بعضی موارد ، دستگاه های تصفیه آب ، آب را کلرینه می کنند تا در حین حل شدن ذرات ، رشد میکروارگانیسم ها متوقف شود.
  2.  فیلتر کردن: پس از عبور آب از مرحله پمپاژ و ذخیره سازی ، سپس فیلتر می شود. فیلتر  کردن فرآیندی است که هر دستگاه تصفیه آب قبل از عبور آب از آن استفاده می کند. فیلتر کردن فرآیند از بین بردن ذرات موجود در آب با استفاده از فیلتر است.
  3. تقطیر: پس از فیلتر شدن ذرات ، آب برای تولید بخار آب معمولاً جوش می آید. این نیز یک فرآیند مفید است ، اما هنوز برخی از آلاینده هایی که دارای نقاط جوش نزدیک به آب هستند را تشخیص نمی دهد.
  4.  کلرزنی: رایج ترین فرآیند تصفیه آب ، افزودن کلر به آب است. هنگامی که کلر با آب مخلوط می شود ، ترکیبی را تشکیل می دهد که به اسید هیدروکلریک معروف است. سپس از این اسید برای از بین بردن میکروارگانیسم های موجود در آب استفاده می شود. کلرینگ به عنوان یک روش ضد عفونی کننده می تواند تأثیر نامطلوبی بر روی آب بگذارد ، به ویژه اگر به منظور نوشیدن باشد – میزان اسید افزایش می یابد ، که می تواند بر ترکیب اسید بدن تأثیر بگذارد.
  5. فلوریداسیون: آبی که برای نوشیدن است باید برای بدن انسان مناسب باشد دهان اولین عضویی از بدن می باشد که آب وارد آن می شود. همچنین این آب برای دندان ها نیز باید ایده آل باشد. فلوئور یک ترکیب اساسی در فرآیند ضدعفونی است و برای جلوگیری از پوسیدگی دندان استفاده می شود.

هزینه نصب دستگاه تصفیه آب چقدر است؟

قیمت سیستم های مختلف تصفیه می تواند بسیار متفاوت باشد ، از سیستم های ساده ای که می توان با هزینه کمتری تهیه نمود تا سیستم های پیچیده ای که هزینه بسیار بالایی دارند و نیاز به نصب حرفه ای دارند.

علاوه بر قیمت خرید و نصب سیستم ، هزینه ، برنامه و سهولت نگهداری از قبیل تغییر کارتریج های فیلتر را در نظر بگیرید. برای افزایش طول عمر و کارایی بیشتر، همه سیستم های تصفیه آب نیاز به نگهداری دارند.

شرکت تکنیک سرویس پارس به عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی در تهران، هزینه های دریافتی خود را بر طبق تعرفه هایی که اتحادیه تعیین کرده است و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نمی کند.

نظرات مشتریان شرکت تکنیک سرویس پارس
دیدگاه شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
5/5 - (1 امتیاز)
کارمند تکنیک سرویس پارس
تعمیر سریع و با کادر متخصص تکنیک سرویس پارس
فقط یک تماس فاصله با حل مشکل و تعمیر اصولی
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد