تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس
کد ارورهای ماشین لباسشویی بوش

عیب یابی و رفع کد خطا و ارورهای ماشین لباسشویی میدیا

ماشین لباسشویی یکی از لوازم ضروری در تمامی خانه ها می باشد که عمل شست و شوی لباس که کاری دشوار و زمان بر است را برای ما انجام می دهد. در زندگی امروز که بسیاری از کارهای ما توسط ربات ها انجام شود ماشین لباسشویی نیز به نوعی یک ربات می باشد که تنها نیاز به روشن کردن و تنظیم برنامه قبل از عمل شست و شو دارد و بقیه مراحل شست و شو، آبکشی و خشک کردن به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به استفاده از دست، توسط ماشین لباسشویی انجام می گیرد. البته در سال های گذشته ماشین های لباسشویی مدل های نیمه اتوماتیک و دوقلو وجود داشت که با پیشرفت تکنولوژی لباسشویی های امروزی طراحی و وارد بازار شدند. در این مقاله قصد داریم کد خطا و ارورهای ماشین لباسشویی میدیا از جمله ارور e17 و e18 بپردازیم

ارورهای ماشین لباسشویی میدیا

شرکت های مختلف بزرگی در دنیا اقدام به ساخت انواع ماشین لباسشویی در مدل های مختلف می نمایند که بسیاری از این شرکت ها مانند میدیا، ال جی، سامسونگ، ایندزیت و بسیاری دیگر، محصولات خود را به کشورهای مختلف دنیا صادر می کنند.

شرکت میدیا که شرکتی معروف و قدیمی در آلمان می باشد لوازم خانگی مختلفی را از جمله ماشین لباسشویی تولید و به بازار وارد می کند. کیفیت محصولات میدیا بسیار بالا بوده و از محبوبیت زیادی برخوردار است.

خرابی های مختلفی ممکن است در ماشین های لباسشویی به وجود آید که در این مقاله به خرابی های رایج در ماشین لباسشویی میدیا و ارورهایی که این دستگاه نمایش می دهد اشاره شده است. کد ارورهای ماشین لباسشویی بوش

برای سفارش خدمات خود در زمینه تعمیر لباسشویی و دیگر وسایل برقی و آشپزخانه مانند تعمیر یخچال ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر جاروبرقی و …. از طریق شماره های 09337788989 / 02166175744 با تیم متخصص تکنیک سرویس پارس تماس بگیرید. تیم ما خدمات خود را با اعزام سریع تعمیرکار به محل ، گارانتی تعمیرات و همچنین هزینه مصوب اتحادیه انجام می  دهد.

خدمات قابل ارائه در تعمیر ماشین لباسشویی میدیا

ماشین لباسشویی از قطعات مختلفی تشکیل شده است که از آن میان می توان به ترموستات، هیدروستات، میکروسوئیچ، هیتر، شیر برقی، المنت، تایمر، لگن یا درام و قطعات مختلف دیگر اشاره کرد.

مشکلات مختلفی ممکن است در هر یک از این اجزا به وجود آیند که اکثر آنها نیازمند عیب یابی و تعمیر توسط تعمیرکار می باشند. خدماتی که توسط تعمیرکار می تواند برای ماشین لباسشویی میدیا ارائه شود عبارتند از: تعمیر موتور ماشین لباسشویی، تعمیر ترموستات و هیدروستات دستگاه، برطرف نمودن مشکلات نرم افزاری ماشین لباسشویی میدیا.

کد خطاهای ماشین لباسشویی میدیا و رفع عیب آن

پیشرفت تکنولوژی در زمینه ماشین های لباسشویی و دیگر وسایل الکترونیکی باعث راحتی بسیاری در عیب یابی آنها شده است. ماشین لباسشویی میدیا دارای صفحه نمایشی می باشد که با توجه به برنامه نویسی که در سیستم لباسشویی صورت گرفته است در صورتی که هر یک از قطعات دچار مشکل شوند این خطا و مشکل به صورت کدهایی بر روی نمایشگر ظاهر می گردد.

با آگاهی از این کدها و ارورها می توان به راحتی اقدام به عیب یابی دستگاه شد و به صورت دقیق متوجه شد که ایراد کار مربوط به چه قسمتی می باشد. ارورها و کدهای ظاهر شده در هر ماشین لباسشویی ما یکدیگر متفاوت بوده و شرکت های مختلف برنامه نویسی مختلفی را برای دستگاه انجام داده اند که منجر به نمایش کدهای مختلف در لباسشویی می گردد. در ادامه به تعدادی از کد ارورهای رایجی که در ماشین لباسشویی میدیا وجود دارند اشاره شده است.

ارور E18 در ماشین لباسشویی میدیا

در صورتی که لباسشویی شما پس از شست و شوی لباس ها قادر به تخلیه آب های کثیف نمی باشد لباسشویی ارور E18 را نمایش می دهد.

عدم تخلیه ماشین لباسشویی ممکن است به دلایلی مانند گیر کردن اجسام مختلف در لوله لباسشویی و انسداد لوله های آن باشد. همچنین در صورتی که حجم زیادی از لباس وارد دیگ لباسشویی شده باشد امکان عدم تخلیه آن وجود دارد و نیاز است تا با توجه به ظرفیت ماشین لباسشویی میدیا حجم لباس ها تنظیم کرد.

گاهی اوقات ممکن است پس از مشاهده این ارور در دستگاه، بوی سوختگی نیز از قسمت پمپ ماشین لباسشویی به مشام برسد که نشان دهنده سوختگی پمپ بوده و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. گرفتگی فیلترها، انسداد مخزن و انسداد مسیر فاضلاب نیز ممکن است باعث نمایش دادن ارور E18 گردند.کد ارورهای ماشین لباسشویی بوش و رفع عیب آن

ارور E16 در ماشین لباسشویی میدیا

گاهی اوقات پیش می آید که پس از روشن کردن لباسشویی متوجه عدم کار کردن ماشین لباسشویی می شوید و ارور E16 را بر روی نمایشگر دستگاه مشاهده می کنید. این ارور به علت باز بودن درب لباسشویی می باشد.

گاهی اوقات ممکن است تکه لباسی در میان درب لباسشویی گیر کرده باشد و باعث بسته نشدن درست آن گردد که در نهایت موجب کار نکردن لباسشویی خواهد شد.

همچنین خرابی سوئیچ موجود در درب نیز می تواند علت بروز این ارور باشد. در هنگام مشاهده این خطا نیاز است تا درب ماشین لباسشویی میدیا را به درستی ببندید.

ارور E17 در ماشین لباسشویی میدیا

در صورتی که لباسشویی میدیا شما ارور E17 را بدهد می تواند ناشی از مشکلات مختلفی باشد. در صورتی که شیر ورودی آب به داخل دیگ ماشین لباسشویی بسته باشد و آب نتواند وارد لباسشویی شود این ارور مشاهده می شود.

گاهی نیز این خطا به علت خراب بودن شیر برقی ماشین لباسشویی می باشد که نیاز است تا توسط تعمیرکار متخصص بررسی و تعمیر گردد. همچنین ممکن است که زمان آبگیری بیشتر از حد معمول باشد و این ارور در دستگاه ظاهر گردد.

ارور E20 یا F20 در ماشین لباسشویی میدیا

در صورتی که المنت ماشین لباسشویی میدیا دارای مشکلی باشد آب داخل دستگاه گرم نمی شود و لباسشویی این ارور را می دهد. همچنین خرابی سنسور NTC نیز می تواند باعث ظاهر شدن این ارور در ماشین لباسشویی میدیا گردد.

با یک مرتبه خاموش و روشن کردن لباسشویی می توان دستگاه را ریست کرد و خطا را برطرف نمود. در صورت عدم برطرف شدن ارور نمایش داده شده نیاز است تا با تعمیرکار متخصص در این زمینه تماس بگیرید. تعمیرکاران شرکت تکنیک سرویس پارس قادر به انجام تعمیرات در منزل می باشند.

ارور E26 یا F26 در ماشین لباسشویی میدیا

وجود مشکلات مختلف در هیدرواستات ماشین لباسشویی باعث می شود تا مقدار مشخص و دقیقی از آب وارد شده به ماشین لباسشویی قابل تشخیص نبوده و در نتیجه دیگ لباسشویی پر از آب گردد.

در این مواقع لباسشویی میدیا این ارور را نمایش می دهد. این مشکل می تواند به علت معیوب بودن سنسور فشار نیز باشد که نیازمند تعمیر توسط تعمیرکار می باشد. ولتاژ طبیعی برای کارکرد ماشین لباسشویی مابین 0.5 تا 3.5 می باشد.

ارور E32 یا F32 در ماشین لباسشویی میدیا

این ارور در هنگام وجود مشکل در زمان خشک کردن لباس ها ظاهر می شود و حجم زیاد لباس در موقع خشک کردن باعث بروز این ارور می گردد. همچنین حجم کمتر لباس ها نسبت به ظرفیت ماشین لباسشویی می تواند سبب نماش دادن ارور E32 یا F32 گردد. این ارور به راحتی با تنظیم حجم لباس ها قابل برطرف شدن می باشد.

ارور E61 یا F61 در ماشین لباسشویی میدیا

اگر سیم کشی ماشین لباسشویی میدیا دچار مشکل شده باشد و یا این که قفل درب خراب باشد این ارور ظاهر می گردد. در این گونه مواقع باید هرچه سریع تر ماشین لباسشویی را خاموش نمود و با تعمیرکار مطمئن جهت تعمیر و برطرف نمودن این ارور تماس گرفت.ارور E61 یا F61 در ماشین لباسشویی بوش

ارور E67 در ماشین لباسشویی میدیا

این ارور به علت مشکلات کلی در ماشین لباسشویی میدیا ظاهر می شود. اگر ماشین لباسشویی به طور کلی از کار بیفتد ارور E67 نمایش داده می شود. همچنین در صورتی که برد دستگاه دچار مشکل شده باشد و هیچ گونه دستوری را به اجزای مختلف لباسشویی صادر نکند این ارور ظاهر می شود.

در صورتی که ماشین لباسشویی میدیا این ارور را داد باید خطر را جدی گرفته و به هیچ عنوان اقدام به تعمیر خودسرانه دستگاه نکنید و در اسرع وقت به تعمیرکار حرفه ای برای رفع مشکل مراجعه نمایید.

ارورهای مختلف دیگری در ماشین لباسشویی میدیا ممکن است ظاهر شوند که از آن میان می توان به ارورهای F42، F43، F05، F04 و F44 اشاره کرد که هر یک از این ارورها ممکن است به دلایل مختلفی در دستگاه نمایش داده شوند. وجود مشکل در موتور لباسشویی میدیا از جمله مواردی است که در هنگام بروز این خطاها محتمل می باشد.

تعمیرکاران تکنیک سرویس پارس با برخورداری از دانش و مهارت بالا و آگاهی از کد ارورهای مختلف ماشین لباسشویی میدیا قادر به عیب یابی دقیق دستگاه بوده و می توانند در کمترین زمان ممکن اقدام به تعمیر لباسشویی و رفع ارورهای آن بپردازند.

انجام تعمیر لباسشویی میدیا در محل در آنجا قرار دارد انجام می گیرد و گارانتی تعمیرات و گواهی اصالت قطعات پس از انجام کار به مشتریان ارائه می شود. این کار سبب جلب اعتماد مشتریان شده و در صورتی که پس از تعمیر مشکلی برای دستگاه به وجود بیاید امکان تعمیر مجدد آن بدون پرداخت هزینه وجود خواهد داشت.

علاوه بر تعمیرات لوازم خانگی مختلف تعمیر لباسشویی سامسونگ ، تکنیک سرویس پارس همچنین خدمات اجرا و تعمیر تاسیسات ساختمانی از جمله لوله کشی ساختمان ، تعمیر پکیج ، تعمیر کولر گازی و … را توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده ارائه می دهد. شماره های 09337788989 / 02166175744 تماس با ما می باشد.

مقالات مرتبط:

رفع ارور لباسشویی کنوود

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مشابه: علائم خرابی برد زمانی که موتور ماشین لباسشویی کار نمی کند دلایل روشن نشدن برد ماشین لباسشویی علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی برطرف نمودن مشکل گرم نشدن آب لباسشویی
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد