تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران، با تکنیک سرویس پارس گارانتی اصل لباسشویی یکی از پر طرفدارترین برندهای موجود در بازار است و کیفیت لوازم برقی آن زبانزد خاص و عام می باشد.

ماشین لباسشویی سامسونگ، مهم ترین بخش هر آشپزخانه ای است که کثیفی لباس ها را از بین می برد و آن ها را مانند روز اول شان می کند. طبیعتا هر ماشینی، به مرور زمان دچار مشکلاتی می شود و فرقی ندارد برند آن چیست.

پس اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما خراب شد، با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ مانند تکنیک سرویس تماس بگیرید.

این نمایندگی ها با بیش از 20 سال سابقه، تمامی خدمات تعمیرات قطعات لباسشویی سامسونگ شما را به صورت کاملا تخصصی در محل انجام می دهند. در هر کجای تهران که ساکن هستید، می توانید از شعب مختلف ما برای امداد رسانی و خمات پس از فروش، استفاده کنید.

اعزام تعمیرکار به محل
ارائه کارت گارانتی
استفاده از قطعات اورجینال
دارای شعب متعدد در تهران
تعمیرکاران حرفه ای
هزینه مناسب
فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل

در صورت بروز هر گونه مشکل، شما عزیزان می توانید با کارشناسان مربوطه ما در حوزه تعویض یا تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید و از مشاوره های آن ها بهره مند شوید. اما برای این کار اصلا نیازی نیست که نگران جا به جایی یا انتقال ماشین لباسشویی سامسونگ تان باشید.

چون به محض تماس مشتری و پر کردن فرم درخواست تعمیرکار، افراد ما در کمتر از یک ساعت به منزل تان می آیند و در همان جا، به تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر می پردازند. تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل یکی دیگر از خدماتی است که نمایندگی های مجاز ما برای رفاه حال مشتریان در نظر گرفته اند.

 

تعمیر لباسشویی سامسونگ شبانه روزی

در صورتی که با نمایندگی های مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید، باز هم می توانید از سایر خدمات آن بهره مند شوید.

مثلا در هر ساعت از شبانه روز می توانید با مشاوران ما صحبت کنید یا درخواست تعمیرکار داشته باشید. تعمیر لباسشویی سامسونگ به طور شبانه روزی یا 24 ساعته صورت می گیرد و اصلا از این بابت نگران نباشید.

متخصصین ما در کمتر از یک ساعت به محل شما می آیند و پس از تست و عیب یابی، بهترین راهکارها را پیشنهاد می دهند. همچنین تعمیرات لازم در کوتاه ترین زمان ممکن و در دید مشتری اتفاق می افتد.

پس از بر طرف شدن مشکل، می بینید که وسیله شما مانند روز اولش کار می کند و هزینه ای که در ازای آن پرداخت کرده اید ناچیز است.

با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تکنیک سرویس، دیگر نگران تعمیر قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ خود نباشید. کارشناسان ما به قدری حرفه ای و زبده هستند که به بهترین نحو احسنت مشکل را بر طرف می کنند.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل

برخی دیگر از خدمات تعمیر لباسشویی تکنیک سرویس پارس

تکنیک سرویس پارس همچنین نمایندگی تعمیرات لباسشویی برندهای زیر را بر عهده دارد:

چرا تعمیرات لباسشویی سامسونگ با تکنیک سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با تکنیک سرویس مزیت های بی شماری دارد. مثلا شما می توانید بدون در نظر گرفتن ترافیک یا شلوغی شهر، با نزدیک ترین شعب ما در تهران تماس بگیرید تا به محل شما بیایند. با این کار، دیگر هزینه ای برای انتقال دستگاه پرداخت نخواهید کرد.

همچنین تعمیرکارانی را برای کمک به شما می فرستیم که تعمیرات را به صورت تخصصی انجام می دهند و به محض عیب یابی بهترین راه را انتخاب می کنند. از دیگر خدمات تکنیک سرویس، پایین آوردن هزینه ها در قبال خدمات بی نظیر بوده که کارت گارانتی یکی از آن ها است.

با این کارت در صورت خرابی مجدد، همه خدمات رایگان خواهند بود. برخی دیگر از مزایای خدمات لباسشویی سامسونگ در تکنیک سرویس عبارتند از:

 • ارائه خدمات 24 ساعته: در هر زمان یا هر ساعت از شبانه روز که دستگاه تان آسیب دید، می توانید با نمایندگی معتبر و مجاز تکنیک سرویس تماس بگیرید و فرم درخواست تعمیرکار پر کنید.
 • تعمیر به جای تعویض: در بسیاری از موارد کارشناسان ما تلاش می کنند تا لباسشویی را تعمیر کرده تا قطعه ای از آن تعویض نشود. این کار هزینه های اضافی تعمیرات را پایین می آورد.
 • استفاده از قطعات اورجینال: در صورتی که قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، تعمیرکاران ما از قطعات اصل و اورجینال سامسونگ استفاده می کنند. پس از این بابت نگران نباشید.
 • دارا بودن شعب متعدد در تهران: به منظور رفاه حال مشتریان عزیز، نمایندگی های مختلفی در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند.

 

 • پس در هر کجای تهران ساکن هستید، می توانید به راحتی با نزدیک ترین شعب ما تماس بگیرید.
 • تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد: تیمی حرفه ای از چندین تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در تکنیک سرویس مشغول به کار هستند که کارشان را به صورت تخصصی و دلسوزانه انجام می دهند.
 • تعمیر رایگان در صورت خرابی مجدد: در صورت خرابی مجدد می توانید کارت گارانتی خود را به تعمیرکار مربوطه بدهید تا همه خدمات رایگان انجام شوند.
 • تعمیر یخچال سامسونگ در منزل: بهترین مزیت تکنیک سرویس این است که شما با ما تماس می گیرید و تعمیرکار به محل تان برای تعمیر می آید.

 

تچرا تعمیرات لباسشویی سامسونگ با تکنیک سرویس

 

 

مزایای خدمات لباسشویی سامسونگ در تکنیک سرویس

تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ

در صورت هرگونه خرابی حتما از تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ کمک بخواهید. تعمیرکاران ما از دانش و مهارت بالایی در حوزه تعمیر لوازم خانگی برند سامسونگ برخوردار هستند.

همچنین برای افزایش کیفیت، جلب رضایت و اعتماد مشتری، دوره های آموزشی زیادی برگزار می شود که تجربه پرسنل را زیاد تر می کند.

از دیگر ویژگی های تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ این است که با تمامی قطعات دستگاهتان آشنایی داشته و فورا آن را تعمیر می کنند.

تماس با افراد بی تجربه، نه تنها هزینه های شما را زیاد تر می کند بلکه ممکن است راهکار نادرستی را به شما ارائه دهند. در اکثر مواقع، نیازی به تعویض قطعه ای نیست و تنها با یک تعمیر ساده مشکل بر طرف می شود و این موضوع را فقط یک تعمیرکار لباسشویی سامسونگ می تواند تشخیص دهد.

تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی رسمی نصب و سرویس لباسشویی سامسونگ

نمایندگی رسمی نصب و سرویس لباسشویی سامسونگ

تکنیک سرویس نمایندگی رسمی نصب و سرویس لباسشویی سامسونگ در تهران است. اما در هر کجای تهران ساکن باشید، شعب مختلف زیادی داریم که می توانید به محض بروز مشکل، فورا با آن ها تماس بگیید تا به محل شما اعزام شوند.

بهتر است پس از خرید لباسشویی سامسونگ، نصب و راه اندازی آن را هم از خود نمایندگی بخواهید. همچنین هر دستگاهی به سرویس های دوره ای نیاز دارد تا هم آسیب نبیند و هم طول عمر زیادی داشته باشد. برای بهتر کردن عملکرد لباسشویی سامسونگ خود، باز هم با نمایندگی های معتبر این برند تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ شامل نصب، راه اندازی، سرویس، تعمیر یا تعویض قطعات آن می باشد. تعمیرکاران ما پس از هر بار تعمیر، یک کارت گارنتی به شما می دهند که حکم ضمانت نامه را برای دستگاهتان دارد.

این ضمانت نامه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ 6 ماه الی یک سال اعتبار دارد و به محض خرابی مجدد، تمامی خدمات ما اعم از تعمیر، تعویض یا سرویس، به صورت رایگان برایتان انجام می شود. هدف ما بهبود خدماتی است که به مشتریان ارائه می دهیم.

سوالات متداول

بله. در هر کجای تهران که ساکن هستید، شمال، جنوب، شرق یا غرب تفاوتی ندارد. می توانید از شعب مختلف ما برای تعمیر، تعویض، نصب یا خدمات پس از فروش ما استفاده کنید.


تعمیرکاران ما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریانی هستند که از ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده می کنند. در هر زمانی که به ما نیاز داشته باشید در خدمت شما هستیم.


تخلیه نکردن آب لباسشویی، تمیز نشستن لباس ها، روشن نشدن ماشین لباسشویی، متوقف شدن ماشین در حین کار، خرابی برد الکترونیکی، سر و صدای زیاد ماشین، لرزش داشتن، برق داشتن بدنه دستگاه و ... از شایع ترین خرابی های لباسشویی سامسونگ هستند.


با ورود به وب سایت نمایندگی تکنیک سرویس می توانید یا به صورت آنلاین از مشاوره های ما بهره مند شوید یا این که در قسمت تماس با ما و بالای سایت، شماره مورد نظر را برداشته و فرم درخواست تعمیرکار را پر نمایید.


سوالات متداول - تعمیرات لوازم خانگی تکنیک سرویس پارس

هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ

به محض ایجاد مشکل تخصصی در دستگاه، اولین چیزی که ذهن مشتری را درگیر می کند، هزینه های آن است. در صورتی که شما با نمایندگی های رسمی یا هر یک از شعب ما در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران تماس بگیرید، تمامی خدمات با مناسب ترین هزینه برای تان انجام می شوند.

یعنی زمانی که تعمیرکار به منزلتان می آید، پس از تست و عیب یابی، فاکتوری به مشتری می دهد تا در جریان کامل هزینه ها قرار بگیرد و سپس تعمیرات لازم را انجام می دهد.

هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ در نمایندگی تکنیک سرویس پارس نسبت به سایر مکان ها، مقرون به صرفه و اقتصادی تر است. پس اصلا نگران نباشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

جهت تماس با هر یک از نمایندگی های ما می توانید به وب سایت مورد نظر مراجعه کنید و در قسمت تماس با ما، یا به صورت تلفنی و یا به صورت آنلاین با ما ارتباط بر قرار کنید. نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ راحت تر از آن است که تصور کنید.

هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ
همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

تعمیر تخصصی قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر تخصصی قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ خود را به نمایندگی های مجاز و معتبر ما بسپارید. در صورتی که هر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، نمایندگی های ما قطعه اصلی و اورجینال را جایگزین آن می کنند. پس از هر تعمیر، دستگاه شما مانند روز اول کار می کند. تعمیرات تخصصی قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ شامل موارد زیر می باشد:

تعمیر و تعویض تسمه
تعمیر و تعویض فیلتر
تعمیر و تعویض برد
تعمیر و تعویض کمپرسور یا موتور
تعمیر و تعویض فیوز
تعمیر و تعویض دیگ
تعمیر و تعویض بلبرینگ
تعمیر و تعویض پمپ آب
تعمیر و تعویض شیر ورودی و خروجی
تعمیر و تعویض هیدروستات
تعمیر و تعویض ترموستات
تعمیر و تعویض سوئیچ پاور
تعمیر و تعویض لاستیک دور درب
تعمیر و تعویض کاسه نمد
تعمیر و تعویض تایمر

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران مفتخر هستند تا خدمات ارزنده ای را به مشتری تحویل دهند. به منظور رفاه حال مشتریان عزیز در مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب تهران، نمایندگی های مجاز و معتبری را راه اندازی کرده ایم تا در هر ساعت از شبانه روز بتوانید با آن ها تماس بگیرید.

و مشکلتان را با آن ها در میان بگذارید. پس از ثبت درخواست شما، فورا تعمیرکار مربوطه به محل فرستاده می شود و تست یا عیب یابی را انجام می دهد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ با بهترین قطغات اصل و متخصص ترین تعمیرکاران

تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در شمال تهران

زمانی که دستگاه شما با مشکلی مواجه می شود یا خطایی می دهد، بهتر است به جای دست کاری دستگاه، با نمایندگی های مجاز سامسونگ تماس بگیرید.

اگر در شمال تهران ساکن هستید و نگران هزینه رفت و برگشت و جابجایی لباسشویی یا ترافیک و شلوغی شهر می باشید، کافی است با نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت تان تماس بگیرید.

تجریش، دربند، فرمانیه، نیاوران، الهیه، پاسداران، زعفرانیه، شمیرانات و … برخی مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال تهران هستند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران

تعمیر لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران، سال های زیادی است که فعالیت خود را به صورت گسترده انجام می دهد و در زمینه تعمیرات قطعات سامسونگ موفق بوده است. جهت رفاه حال ساکنین جنوب تهران، شعب زیادی را در مناطق مختلف جنوب تاسیس کرده ایم تا بتوانید به آسانی از خدمات ما بهره مند شوید.

راه آهن، قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه و … برخی از مناطق تحت پوشش تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران هستند.

تعمیرگاه لباسشویی سامسونگ در شرق تهران

تعمیر لباسشویی سامسونگ سریع و اساسی وسایل خانگی، مهم ترین خواسته مشتریان است که از نمایندگی های معتبر سامسونگ انتظار دارند. به همین دلیل نمایندگی های مجازی را در مناطق شرق تهران راه اندازی کرده ایم و فقط کافی است مشکل خود را با یک تماس تلفنی با ما در میان بگذارید.

تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، نظام آباد، نیروی هوایی، سید خندان، مجیدیه و … برخی مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی سامسونگ در شرق تهران هستند.

تعمیر حرفه ای لباسشویی سامسونگ در غرب تهران

برای حل مشکلات خود در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه، با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در غرب تهران تماس بگیرید. این نمایندگی به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند و در بسیاری از مواقع مشکلات شما را از طریق تماس تلفنی و مشاوره بر طرف می کنند.

آیت الله کاشانی، آریا شهر، باغ فیض، شهرک آزادی، صادقیه، شهر زیبا، مرزداران، پونک، اکاتان و … برخی مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در غرب تهران هستند.

ویژگی های تعمیرگاه لباسشویی سامسونگ معتبر

یک تعمیرگاه لباسشویی سامسونگ معتبر برای تعمیر لباسشویی سامسونگ تمامی خدمات خود را به صورت شبانه روزی یا 24 ساعته ارائه می دهد و تعمیرکارانی را به محل زندگی شما اعزام می کند که دانش و مهارت بالایی در زمینه تعمیرات تخصصی لباسشویی های برند سامسونگ دارند.

این تعمیرکاران پس از تعمیرات لازم، کارت گارانتی به شما می دهند تا بتوانید در صورت خرابی مجدد، به صورت رایگان از خدمات استفاده کنید.

همچنین در صورت لزوم تعمیر یا تعویض قطعات، از قطعات اصل و اورجینال سامسونگ استفاده می کند و نیازی نیست از این بابت نگران باشید. در اغلب موارد مامورین ما به شما بهترین راهکارها را پیشنهاد می دهند تا هزینه های تعمیر را کاهش دهند. با این اوصاف بهتر است به محض بروز هر مشکلی، فورا با نمیاندگی های رسمی و مجاز ما در سراسر تهران تماس بگیرید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی در تعمیر لباسشویی سامسونگ

تمامی دلایل زیر می توانند به نحوی عملکرد ماشین لباسشویی سامسونگ شما را مختل کنند و عدم توجه به این قبیل مسائل، نه تنها طول عمر دستگاه را کاهش می دهد بلکه هزینه های سرسام آوری را نیز در بر دارد.

ما اینجا هستیم تا تمامی مشکلات رایج دستگاه شما را به حداقل برسانیم بنابراین در صورت نیاز، با نمایندگی رسمی و نزدیک محل سکونت تان تماس گرفته و از آن ها درخواست نیرو کنید. با مشاهده هر یک از این مشکلات رایج، فورا با ما تماس بگیرید.

 • علت آب دادن ماشین لباسشویی

نشت آب از ماشین لباسشویی، یکی از رایج ترین مشکلات است. در اینگونه مواقع ابتدا درپوش یا پنل پشت ماشین را بررسی و محل نشت را شناسایی و در صورت نیاز لاستیک های رابط آب را تعویض کنید.

 • علت لرزش ماشین لباسشویی

حرکت و لرزش ماشین لباسشویی در حین کار دلایل زیادی دارد. تراز نبودن، بار نامتعادل، خرابی کمک فنر لباسویی، فنرها، تسمه و … برخی از این دلایل هستند.

 • علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی در تعمیر لباسشویی سامسونگ

بخش های مختلف لباسشویی را از جهت نشتی آب بررسی کنید. در صورت عدم توجه به این موضوع، مشکلات بزرگ تر دیگری پش می آید که برق گرفتگی یکی از آن ها است.

در صورتی که نتوانستید علت نشت آب دستگاه را بیابید و مشکل را خودتان حل کنید، بهتر است در اولین فرصت با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران یا شهر محل سکونت خود تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید.

 • علت کار نکردن دکمه استارت ماشین لباسشویی در تعمیر لباسشویی سامسونگ

ممکن است درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته نشده باشد یا پریز برق مشکل داشته باشد. در صورت بروز این مشکل این دو مورد را فورا بررسی کنید.

 • علت درست کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی

خشک نکردن لباس ها و خرابی خشک کن ماشین لباسشویی، یکی دیگر از مشکلات رایج ماشین لباسشویی است. مشکل در المنت، تسمه، موتور ماشین لباسشویی، عدم تخلیه آب در ماشین و … مورادی هستند که این مشکل را تشدید می کنند.

 • علت سفت شدن دیگ لباسشویی

علت سفت شدن دیگ لباسشویی و نچرخیدن آن می تواند به خرابی سیستم قفل درب، تسمه محرک لباسشویی، موتور و … مربوط باشد.

 • علت آب دادن لباسشویی از جاپودری

در اینگونه مواقع ممکن است جاچودری شکسته یا به درستی نصب نشده باشد. همچنین این موضوع می تواند ناشی از کیپ شدن مسیر جاپودری نیز باشد.

 • علت ماندن پودر لباسشویی بر روی لباس

ممکن است از پودر ماشین لباسشویی بی کیفیتی برای شستن لباس ها استفاده کرده باشید یا میزان استفاده از آن ها بیش از حد باشد. همچنین خرابی المنت یا کثیف بودن جاپودری نیز یکی دیگر از این موراد است.

 • علت خاموش شدن لباسشویی در حین کار در تعمیر لباسشویی سامسونگ چگونه است

خرابی موتور، خرابی برد الکترونیکی، پر شدن بیش از اندازه آب در لباسشویی، قطع شدن منبع تغذیه، اضافه بار ماشین لباسشویی مثل پتو یا لباس های سنگین و … از مواردی هستند که باعث خاموش شدن لباسشویی در حین کار و متوقف شدن آن می شوند. در چنین مواردی بهتر است از خدمات تعمیرات برد ماشین لباسشویی در یک نمایندگی معتبر کمک بگیرید.

 • علت برق داشتن بدنه لباسشویی در تعمیر لباسشویی سامسونگ

گاهی بدنه لباسشویی برق دارد که این موضوع خطرناک است. برای تعمیر لباسشویی سامسونگ بخش های مختلف لباسشویی را بررسی کنید که نشتی آب نداشته باشند تا منجر به برق گرفتگی شوند. همچنین ایراد در موتور و اتصال موتور به بدنه نیز این موضوع را تشدید می کند. کابل برق، سیم اتصال و دو شاخه ای را که لباسشویی به آن متصل است را هم بررسی نمایید.

 • علت گرم نبودن آب ماشین لباسشویی

سیم های رابط هیتر یا جرم گرفتگی سطح المنت را بررسی کنید. این دو مورد می تواند باعث گرم نکردن آب ماشین لباسشویی در حین کار شوند. بهتر است در صورت بروز چنین مشکلی، از مشاوره و خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ توسط نمایندگی های معتبر و رسمی کمک بگیرید.

 • علت آبگیری نکردن لباسشویی

ابتدا از وصل بودن جریان برق و باز بودن شیر ورودی آب مطمئن شوید. همچننی برای رفع این مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید. همچنین می تواند ایراد از صافی ها و شیلنگ های تامین آب، شیر تامین آب خانگی یا خراب شدن شیر برقی ماشین لباسشویی و … باشد.

 • علت روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر هیچ عکس العمل خاصی از دستگاه ندیدید، پریز برقی را که لباسشویی به ان وصل است را بررسی کنید. از ارتباط سیم ها مطمئن شوید یا با یک تکنسین و متخصص تعمیر قطعات لباسشویی سامسونگ مشورت کنید.

چگونه از خراب شدن لباسشویی جلوگیری کنیم؟

در ادامه این مطلب یک سری نکات مهم و کاربردی را برای شما خوانندگان گرامی فهرست کرده ایم که با رعایت کردن آن ها به راحتی می توانید نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود را تا مدت ها به تاخیر بیندازید.

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران

 • هر چند وقت یک بار دستگاه تان را سرویس کنید.
 • پس از اتمام عملیات شست و شو، با یک دستمال، دیگ آن را حتما خشک کنید.
 • متناسب با جنس لباس ها، از برنامه مورد نظر استفاده کنید تا لباس ها به خوبی شسته شوند.
 • موقع نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، مراقب تراز و هم سطح بودن مکان آن باشید.
 • برای نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، با نمایندگی های معتبر این برند تماس بگیرید.
 • پس از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی، درب آن را به مدت یک ساعت باز بگذارید.
 • در صورت مشاهده هر گونه خرابی، فورا با تعمیرکاران متخصص و خبره تماس بگیرید.
 • در صورت استفاده مکرر از ماشین لباسشویی، فاصله های زمانی خاصی را در نظر بگیرید.
 • حتما از پودر ماشین لباسشویی های با کیفیت و درجه یک برای شستن البسه استفاده کنید.
 • استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده باعث می شود تا لکه هایی از این مواد روی لباس ها باقی بماند.
 • ماشین لباسشویی را در کنار وسایل گرمایشی مانند اجاق گاز یا در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ با متخصص ترین تعمیرکاران در تکنیک سرویس پارس با گارانتی اصل

نمایش بیشتر
5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 9 =

ثبت درخواست تعمیرات
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد