تعمیرات لباسشویی سامسونگ

تکنیک سرویس پارس به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تضمین می کند که یک تکنسین حرفه ای آموزش دیده برای، خدمات کارآمد و به موقع را متناسب با شرایط شما ارائه می دهد.

متخصصان آموزش دیده تکنیک سرویس پارس می دانند که چگونه مشکلات لباسشویی سامسونگ شما را تشخیص داده و برطرف کنند و تعمیر لباسشویی با کیفیت ارائه دهند. ابتدا با عیب یابی حرفه ای لباسشویی سامسونگ ، مشکل را تشخیص می دهیم و قبل از انجام تعمیر ، همه گزینه‌های موجود را برای شما توضیح می‌دهیم و دستگاه‌های شما را در سریع‌ترین زمان ممکن به کار می‌اندازیم.

علاوه بر این، شما همچنین شش ماه گارانتی تعمیرات لوازم خانگی و نیز خدمات را با هزینه ثابت اتحادیه دریافت. شما نیازی به تعویض لباسشویی سامسونگ خود ندارید. از طریق فرم موجود در سایت ، تعمیر آنلاین رزرو کنید یا همین امروز از طریق شماره های 09337788989 / 02166175744 با تعمیرگاه ما تماس بگیرید.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ
تحویل سریع

حداکثر زمان تعمیرات توسط تکنیک سرویس پارس 24 الی 48 ساعت بوده و بیشتر تعمیرات در محل شما در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

گارانتی یک ماهه

برای تضمین تعمیرات در صورت خرابی مجدد همان قطعه، شرکت به صورت رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهد داد و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد.

گواهی اصالت قطعات

برای آسوده خاطر بودن مشتریان مراجعه کننده به شرکت گواهی صادر می شود تا اصالت و درجه یک بودن قطعه به کار رفته در تعمیرات را تضمین نماید.

فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

تعمیرکار لباسشویی سامسونگ

سال‌هاست که سامسونگ لوازمی را ارائه می‌کند که مناسب سبک زندگی شما طراحی شده‌اند. نوآوری و لوازم خانگی هوشمند، ویژگی هایی را که مشتریان می خواهند و لوازمی که نیاز دارند را به آنها ارائه می دهند و شرکت سامسونگ لوازم خانگی مختلف را با کیفیت بالایی را که انتظار دارید تولید می کند. اگر به دنبال کارایی و زیبایی هستید، لوازم خانگی سامسونگ را انتخاب کنید

تیم خدمات تکنیک سرویس پارس فقط از قطعات با کیفیت بالا و اصل برای رفع مشکلات جزئی یا عمده دستگاه شما استفاده می کند.

تضمین می کنیم که شما از خدمات سریع و دوستانه، کارکنان قابل اعتماد و تعمیرات حرفه ای لباسشویی سامسونگ راضی خواهید بود. اگر به هر دلیلی از خدمات ما ناراضی هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با ما تماس بگیرید تا مشکل را بدون معطلی تعمیر کنیم.

یکی از غول‌های بزرگ الکترونیک، برند سامسونگ می باشد. با این حال، مانند همه برندها، دستگاههای این برند نیر گاهی اوقات نیاز به تعمیر دارند و تکنیک سرویس پارس نمایندگی تعمیرات و عیب یابی لباسشویی سامسونگ در تهران را عهده دار می باشد. خدمات ما با ارائه گارانتی ما در سراسر مناطق تهران با قیمت مناسب و مصوب انجام می شود.

تکنسین های تکنیک سرویس پارس در سراسر تهران و مناطق اطراف ، با مجموعه ای از قطعات اصل لباسشویی برند سامسونگ در محل حاضر می شوند تا در سریع ترین زمان ممکن خدمات کارآمد را ارائه دهند. تعمیرکاران ما آنها در زمینه خود متخصص هستند و توسط یک تیم قوی از مدیران پشتیبانی می شوند تا کارایی را به حداکثر برسانند.

برخی دیگر از خدمات تکنیک سرویس پارس
تکنیک سرویس پارس همچنین امتیاز نمایندگی برای تعمیرات برندهای زیر را داراست:
همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

مشکلات متداول  لباسشویی سامسونگ

  1. چرا ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود؟

اولین کاری که باید انجام شود این است که بررسی کنید ماشین لباسشویی سامسونگ برق دریافت می کند یا خیر. با استفاده از مولتی متر باید ولتاژ خروجی چک شود. به علاوه، مطمئن شوید که پریزی که دو شاخه­ ی سیم دستگاه را به آن وصل کرده اید برق دارد، سیم دستگاه آسیب ندیده است و برق مربوط به آشپزخانه قطع نشده است.

موتور ماشین لباسشویی سامسونگ هم می تواند مشکل ایجاد کند. اگر موتور دستگاهیش از حد داغ شود خاموش می شود تا موتور خنک شود. بنابراین اگر ماشین لباسشویی سامسونگ روشن می شود اما در وسط چرخه خاموش می شود ممکن است علت داغ شدن موتور باشد. خراب شدن موتور و کار نکردن آن هم می تواند می تواند باعث شود که دستگاه کلاً روشن نشود.

سوئیچ درب ماشین لباسشویی سامسونگ یک سوئیچ محافظ است که از فعالیت دستگاه با درب باز جلوگیری می کند. اگر درب خوب بسته نشده باشد یا این سوئیچ خراب شده باشد لباسشویی سامسونگ شروع به کار نمی کند. معمولاً علت کار نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ سوختن آی سی اصلی روی برد آن است. به علت پیچیدگی کار، بررسی سالم بودن موتور، برد کنترل و سوئیچ درب دستگاه وظیفه­ ی تعمیرکاران متخصص است.

  1. چرا ماشین لباسشویی خشک نمی کند؟

اگر دکمه ی خشک کن لباسشویی سامسونگ غیر فعال باشد ، دستگاه لباسها را خشک نمی کند. بجر این مورد ، خرابی و معیوب بودن موتور هم می تواند مانع از خشک کردن لباسها توسط دستگاه شود. از انجا که موتور دستگاه سبب چرخش دیگ می شود ، باید نیروی لازم را برای اینکار داشته باشد در غیر اینصورت دیگ نمی چرخد و لباسها خشک نمی شوند.

از عوامل دیگری که می تواند منجر به خشک نشدن لباسها در لباسشویی سامسونگ شود، سوختن و معیوب بودن ترانس روی برد الکترونکی دستگاه ، گرم شدن بیش از حد موتور و از توقف موقت آن ، گردش نامناسب و محدود هوا و … می باشد.

  1. چرا ماشین لباسشویی سامسونگ بو می دهد؟

فضای داخل ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل وجود رطوبت محل مناسبی برای رشد و تکثیر انواع باکتری ها و قارچ ها است. پیشنهاد می کنیم که بعد از هر بار شستن لباس ها درب دستگاه را باز بگذارید تا فضای داخل آن خشک شود و حتماً لاستیک دور درب را با دستمال خشک کنید، در غیر این صورت رشد باکتری ها و قارچ ها منجر به تولید بوی بد در داخل دستگاه خواهد شد.

این باکتری ها به راحتی به لباس های شما نیز منتقل می شوند و بوی بد به لباس ها نیز سرایت خواهد کرد. علاوه بر اقدامات پیشگیرانه ای که گفته شد اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما بوی بدی می دهد می توانید استفاده از سرکه سفید و جوش شیرین را امتحان کنید. دو لیوان سرکه را داخل ماشین بریزید و پس از 15 دقیقه یک چرخه ی طولانی انتخاب کنید و اجازه دهید که دستگاه به صورت خالی با داغ ترین درجه ی آب کار کند.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

  1. چرا دیگ شست و شو نمی چرخد؟

عوامل زیادی می توانند مانع از چرخیدن دیگ یا مخزن شست و شوی ماشین لباسشویی دستگاه شوند. همان طور که گفته شد سوئیچ درب تا زمانی که در باز است به ماشین اجازه­ی فعالیت نمی دهد. ابتدا بسته بودن در را چک کنید اگر در بسته است ممکن است سوئیچ درب خراب شده باشد. همچنین ممکن است تسمه­ی محرک پاره و یا شل شده باشد.

کوپلینگ موتور را به ترانسمیشن لباسشویی دستگاه متصل می کند. اگر لباس زیادی داخل دیگ ریخته باشید کوپلینگ برای محافظت از موتور و ترانسمیشن کار نمی کند. به علاوه ممکن است که کار نکردن کوپلینگ به علت فرسایش و خرابی علت نچرخیدن دیگ شست و شو باشد. عامل دیگر نچرخیدن دیگ می تواند برد کنترل باشد. تنظیمات روی برد کنترل انجام می شود و برد به سایر قطعات برق رسانی می کند و فعالیتشان را تنظیم می کند. اگر برد کنترل خراب باشد دیگ نمی چرخد و شست و شو آغاز نمی شود.

  1. چرا آب ماشین لباسشویی سامسونگ تخلیه نمی شود؟

معمول ترین علت این مشکل مسدود بودن لوله یا شلنگ تخلیه است. ماشین لباسشویی های سامسونگ قدیمی تر دارای یک تسمه­ ی پمپ آب بودند. اگر تسمه­ی پمپ آب پاره شده یا از جای خود درآمده باشد آب دستگاه تخلیه نمی شود. هر گونه پیچ خوردگی یا خمیدگی در شلنگ تخلیه هم می تواند مشکل ساز باشد.

برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی سامسونگ خود بهتر است که هر چند وقت یک بار آن را به دست تکنسین های متخصص بسپارید تا آن را سرویس کنند.

برخی دیگر از سایر خدمات تیم متخصص تکنیک سرویس پارس شامل تعمیر یخچال ، تعمیر جاروبرقی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر پکیج و … می باشد. جهت ثبت و سفارش خدمات مورد نظر از طریق شماره های 09337788989 / 02166175744 و یا فرم موجود در داخل سایت اقدام نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس : 02166175744
درخواست آنلاین تعمیر