تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس

تعمیرات برد الکترونیکی

تعمیرات برد الکترونیکی

برد الکترونیکی قطعه ای است که در تمامی لوازم الکترونیکی به کار می رود و با نصب قطعات مختلف بر روی این برد مانند مقاومت، خازن، ترانزیستور، دیود و … استفاده های فراوانی از آن می شود. لوازم مختلف مانند تعمیر برد یخچال فریزر، تعمیر برد لباسشویی، تعمیر برد ظرفشویی، تعمیر برد کولر گازی و … دارای برد الکترونیکی می باشند. بسیاری از خرابی ها و مشکلاتی که در لوازم الکترونیکی به وجود می آید ممکن است به علت ایجاد مشکل در برد الکترونیکی آنها باشد. برای تعمیر این لوازم نیاز به تست کردن و تعمیر برد الکترونیکی آنها می باشد. در ادامه به تعمیرات برد الکترونیکی به صورت کامل پرداخته شده است.

برد الکترونیکی چیست؟

صفحه ای پلاستیکی که لایه ای از مس بر روی آن قرار داده شده است و قطعات مختلف الکترونیکی مانند خازن و مقاومت بر روی آن نصب شده است برد الکترونیکی نام دارد. بر روی این برد خطوطی از جنس مس وجود دارد که ارتباطات را در میان اجزای برد برقرار می کند و باعث انتقال بار الکتریکی در مدار می گردند. با توجه به نوع برد، لایه مسی می تواند بر یک سمت یا هر دو سمت برد پوشانده شود. قرار دادن انواع اجزا بر روی برد نیاز به تخصص ویژه ای دارد و باید به کدهایی که بر روی آنها حک شده است توجه نمود.

انواع بردهای الکترونیک

برای تعمیرات برد الکترونیکی نیاز است تا با انواع آن آشنا باشید. بردهای الکترونیکی را بسته به نوع کاربردی که دارند در انواع مختلف و اندازه های متنوعی تولید می کنند. یکی از انواع بردها، برد الکترونیکی یک لایه می باشد. در این نوع برد لایه مسی را تنها بر روی یک سمت از برد می پوشانند و از این برد در ساخت لوازم الکترونیکی ساده استفاده می کنند.
نوع دیگر بردها برد الکترونیکی دو لایه می باشد که در لوازم الکترونیکی که دارای پیچیدگی بیشتری می باشند مورد استفاده قرار می گیرد. هر دو طرف برد را در برد دو لایه توسط لایه مسی پوشش می دهند و انواع قطعات را در هر دو طرف لایه مونتاژ می کنند که باعث می شود سایز برد مقداری کوچکتر شود.
همچنین بردهای چند لایه نیز وجود دارند که دارای چندین لایه مختلف بر روی هم می باشند و در تمامی لایه ها قطعات مختلف مونتاژ شده است. ارتباط این لایه ها از طریق سوراخ های متالیزه ای می باشد که در آنها ایجاد شده است. این نوع از بردها سایز بسیار کوچکی دارند و از قیمت بالایی برخوردارند. تعمیرات برد الکترونیکی نیاز به تخصص و مهارت ویژه ای دارد که باید با طی کردن دوره های مختلف به این مهارت دست پیدا کرد.

تعمیرات تخصصی برد الکترونیکی

بردهای الکترونیکی دستگاه های مختلف طراحی های ویژه ای دارند و بسته به نوع کاربردی که دارند نوع قطعات مورد استفاده و نحوه اتصال آنها با یکدیگر تفاوت دارد. برای تعمیر هر یک از بردهای گفته شده نیاز به تخصص و تجربه می باشد و تعمیرات برد از عهده هر کسی ساخته نیست. شرکت تکنیک سرویس پارس با برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای به تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی می پردازد.

 

هزینه تعمیرات برد الکترونیکی

شرکت تکنیک سرویس پارس به تعمیر انواع بردهای الکترونیکی می پردازد و برای این کار از تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای و مجرب استفاده می کند. هزینه ای که جهت تعمیر بردهای الکترونیکی وسایل مختلف دریافت می شود بیشتر از تعرفه تعیین شده در بازار نمی باشد و از قیمت مناسبی برخوردار است.

 

تعمیرات برد الکترونیکی در منزل شما

با توجه به این که جا به جایی و حمل و نقل وسایل الکترونیکی جهت تعمیر آنها ممکن است سبب خرابی بیشتر و همچنین هزینه اضافه گردد، تعمیرات این وسایل مانند تعمیر برد پکیج در منزل می تواند کمک بسیاری به اقتصاد خانواده کند و از صدمه دیدن بیشتر وسایل جلوگیری می شود. شرکت تکنیک سرویس پارس با فرستادن تعمیرکاران خود به منازل باعث می شود تا در وقت و هزینه افراد صرفه جویی شود.

 

تعمیرکاران برد الکترونیکی

بردهای الکترونیکی دارای پیچیدگی های زیادی می باشند و تعمیرکاران این شرکت با گذراندن دوره های مربوط به تعمیرات برد الکترونیکی آموزش های لازم را در این زمینه می بینند و دارای تخصص کافی در تعمیر انواع بردها می باشند. همچنین این تعمیرکاران برخوردی محترمانه ای با مشتریان داشته و گواهی های عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت را به شرکت ارائه داده اند.

یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد