تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

در هنگام ساخت بناهای مختلف، سیستم های سرمایشی و گرمایشی مختلفی که قرار است در ساختمان اجرا شوند باید در نظر گرفته شوند. برخی از سیستم های گرمایشی و سرمایشی باید در مراحل ابتدایی ساخت ساختمان لوله کشی شده و تجهیزات آن نصب گردد. سیستم های سرمایشی و گرمایشی از گذشته تا کنون دچار تغییراتی شده اند و تکنولوژی در این تجهیزات نیز نفوذ پیدا کرده است. سیستم های سرمایشی از قبیل کولر آبی، کولر گازی، انواع پنکه ها، اسپیلت، نصب و نگهداری چیلر و … در فصل های گرم سال در فضای داخلی ساختمان ها به کار رفته و سیستم های گرمایشی مختلف از قبیل شوفاژ، سیستم گرمایش از کف و … در فصل های سرد سال فضای ساختمان را گرم می نمایند.

هر یک از سیستم های گرمایش و سرمایش به کار رفته در ساختمان دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند و نحوه نصب و راه اندازی آنها با هم متفاوت است و نیاز به تخصص و مهارت ویژه ای دارد. اقدام به نصب تاسیسات سیستم های گرمایشی و سرمایشی مختلفی مانند اجرای گرمایش از کف، کولر گازی یا پکیج توسط افرادی که هیچ تجربه ای در این زمینه ندارند ممکن است مشکلات جبران ناپذیری را به بار آورد.

معرفی کلی شرکت تکنیک سرویس پارس

وسایل برقی مختلفی در همه منازل وجود دارد که همه آنها ممکن است دچار خرابی و مشکلاتی گردند که از عهده افرادی که در این زمینه مهارتی ندارند بر نمی آید. تعمیر بردهای الکترونیکی به کار رفته در وسایل الکترونیکی مختلف نیازمند اطلاعات و آگاهی از اجزای مختلف الکترونیکی از قبیل خازن، مقاومت، ترانزیستور و … می باشد. شرکت تکنیک سرویس پارس با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و متخصص خود که در زمینه های مختلف دارای مهارت می باشند نسبت به تعمیرات انواع خانگی در برندها و مدل های مختلف مانند تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ، تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی، تعمیرات یخچال ساید ال جی، تعمیرات آب میوه گیری تفال و انواع دیگر این لوازم تلاش می کند.

علاوه بر آن خدمات مختلف دیگری از قبیل لوله کشی ساختمان ، نصب و تعمیر شیرآلات ساختمان ، نصب و تعمیرات سیستم های سرمایشی و گرمایشی، اجرای سیستم گرمایش از کف، طراحی و اجرای استخر ، سونا و جکوزی ، نصب و تعمیرات پکیج و … از جمله خدمات ارائه شده توسط این شرکت می باشد.

چگونگی ثبت درخواست خدمات تاسیسات

جهت دریافت خدمات مختلف تاسیسات توسط تکنسین ها و تعمیرکاران شرکت نیازی نیست تا به صورت حضوری به شرکت مراجعه کرد. شماره تماس 02166175744 در تمامی ساعات پاسخگوی مشتریان می باشد. در هنگام تماس با شرکت کارشناسان مربوطه سوالاتی مانند نوع خدمات درخواستی، نوع و برند وسیله مورد تعمیر، آدرس و … از مشتری پرسیده می شود و در مدت زمان حداکثر 24 ساعت جهت انجام خدمات، تعمیرکاران به منزل افراد فرستاده می شوند.

انجام خدمات مختلف نصب و تعمیر تاسیسات در منزل

همانطور که می دانید در صورتی خرابی وسایل مختلف جا به جایی آن و بردن آن نزد تعمیرکار ممکن است دردسرهای زیادی داشته باشد. وسایلی مانند یخچال فریزر ساید، ماشین لباسشویی، تعمیر کولر گازی ، نصب کولر گازی،  تعمیر و نصب رادیاتور ،تاسیسات سرمایش و گرمایش و … به علت حجم بزرگی که دارند جا به جایی آنها مشکل می باشد و چ بسا که در حین جا به جایی دچار مشکلات و خرابی های بیشتری گردند. به همین دلیل شرکت تکنیک سرویس پارس اقدام به انجام تعمیرات و خدمات مختلف در منزل مشتریان نموده است. این کار باعث کاهش هزینه های افراد نیز می گردد و در زمان آنها به مقدار زیادی صرفه جویی می کند.

معرفی سیستم های برودتی و حرارتی و انواع آنها

با پیشرفت تکنولوژی تحول عظیمی نیز در انواع سیستم های برودتی و حرارتی به وجود آمده است و انواع مختلفی از این سیستم ها در ساختمان های مختلف جهت گرم کردن و خنک نمودن فضا نصب و راه اندازی می شوند. در ابتدا به چند نمونه از سیستم های گرمایشی که با تکنولوژی جدیدی وارد بازار شد اند اشاره می کنیم.

معرفی انواع سیستم های گرمایشی

سیستم گرمایشی یکی از وسایلی است که در تمامی ساختمان ها یافت می شود. بسته به سلیقه و بودجه ای که فرد در نظر می گیرد می توان سیستم های گرمایشی مختلفی را در ساختمان استفاده کرد. بخاری و شومینه از وسایل گرمایشی می باشند که سال های زیادی است در اکثر ساختمان ها برای تامین گرمای مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند. شوفاژ نیز از وسایل گرمایشی محبوب در میان افراد می باشد و در بسیاری از آپارتمان ها و ساختمان های چند واحدی از آن استفاده می شود.

در سال های اخیر سیستم های گرمایشی نوینی وارد بازار شده اند که با آغاز فصل سرما شروع به کار می کنند. سیستم گرمایش از کف از سیستم های گرمایشی می باشد که در سال های اخیر به محبوبیت بالایی در میان افراد دست یافته است. نصب این سیستم نیاز به لوله کشی در کف ساختمان دارد و در مراحل ساخت ساختمان این تاسیسات لوله کشی انجام می گیرد. سیستم گرمایشی قرنیزی نیز یکی دیگر از انواع مدرن سیستم های گرمایشی می باشد که مانند قرنیز دور تا دور ساختمان قرار می گیرد.

پکیج ها از انواع محبوب سیستم های گرمایشی می باشند که به علت حجم کوچک و کیفیت بالایی که دارند مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند.

معرفی انواع سیستم های سرمایشی

پشت سر گذاشتن فصل تابستان بدون وجود سیستم های سرمایشی به ویژه در مناطقی که آب و هوای گرم و خشک دارند کاری دشوار می باشد و تمامی ساختمان ها از یک وسیله سرمایشی برای ایجاد تهویه مطبوع و خنک کردن فضای داخلی استفاده می کنند. شاید پنکه ساده ترین وسیله سرمایشی در ساختمان می باشد که نیاز به نصب آنچنانی ندارد. پس از آن کولرهای آبی و کولرهای گازی وجود دارند که در بسیاری از منازل و ساختمان های اداری مختلف از این نوع از وسایل سرمایشی استفاده می شود. اسپیلت ها که انواعی از کولرهای گازی دوتکه می باشند به علت ظاهر زیبا و میزان خنک کنندگی بالایی که دارند مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند.

فن کوئل ها نیز از وسایلی هستند که هم به عنوان وسیله سرمایشی و هم گرمایشی به کار می روند و دارای یک فن سانتریفیوژ می باشند و مجرای آب سرد را سرد و مجرای آب گرم را گرم می نمایند. یکی دیگر از وسایل سرمایشی مهم که از آن در ساختمان های بزرگ و مجتمع های صنعتی استفاده می شود چیلر می باشد. پیلرها دارای قدرت بسیار بالایی بوده و میزان سرمایی که ایجاد می کنند بسیار زیاد است.

نصب و تعمیر سیستمهای گرمایشی و سرمایشی

هر یک از سیستم های سرمایشی و گرمایشی گفته شده نیاز به راه اندازی و نصب دارند. برخی از این سیستم ها برای نصب، نیاز به تعمیرکار متخصص و با مهارت دارند. تکنیک سرویس پارس با برخورداری از تعمیرکاران فنی و متخصص در این زمینه انواع نصب و راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی مختلف را انجام می دهد. به عنوان مثال اجرای سیستم گرمایش از کف حتما نیاز به یک فرد متخصص در این زمینه دارد و افراد عادی به هیچ عنوان قادر به انجام این کار نمی باشند. تعبیه لوله های مختلف در کف ساختمان کاری زمان بر بوده و باید توسط فردی که در این کار دانش و تجربه کافی دارد انجام گردد.

نصب پکیج دیواری و تعمیر پکیج دیواری نیز از جمله سیستم هایی است که باید توسط فرد با تجربه انجام گیرد. پکیج ها در واقع موتورخانه ای می باشند که کوچک شده اند و در یک وسیله با حجم کم جای گرفته اند.

نصب شوفاژ و اجرای موتورخانه که فرایندی زمان بر و پیچیده می باشد نیز توسط تعمیرکاران و تکنسین های شرکت قابل انجام می باشد. سیستم های سرمایشی مختلف مانند انواع کولرهای آبی و کولرهای گازی نیازمند نصب به صورت دقیق می باشند. اسپلیت ها که این روزها از محبوبیت بالایی برخوردارند باید به صورت کاملا حرفه ای و دقیق نصب گرند و لوله کشی و سیم کشی های آن به صورت استاندارد اجرا گردد که این کار تنها از تعمیرکار متخصص و دارای تجربه بر می آید.

اجرای تاسیسات سرمایش و گرمایش در تهران

اجرای تاسیسات سرمایش و گرمایش در تمام نقاط تهران توسط شرکت تکنیک سرویس پارس امکان پذیر می باشد. تعمیرکاران این شرکت دارای دانش و تجربه کافی در زمینه های مختلف می باشند و برخورد بسیار مناسبی نیز با مشتریان دارند. هزینه ای که شرکت بابت خدمات مختلف دریافت می کند بر طب تعرفه های موجود می باشد و هیچ گونه وجه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد. گارانتی تعمیرات و گواهی اصالت قطعات جهت افزایش اعتماد و رضایت مشتری به آن ها داده خواهد شد. نظارت شرکت بر کار تعمیرکاران جلب رضایت بیشتر مشتریان را در پی خواهد داشت.

علاوه بر سیستم های سرمایشی و گرمایشی، تکنیک سرویس پارس نصب و تعمیر تصفیه آب ، نصب و تعمیر پمپ آب ، را نیز در مجموعه خدمات خوب گنجانده است.

یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد