تعمیرات لوازم خانگی|قطعات اصل|گارانتی|تکنیک سرویس پارس

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با تکنیک سرویس پارس

تکنسین های ما با تجربه خود، زمان تعمیر ماشین ظرفشویی شما را به حداقل رسانده و خدمات سریع و مطمئن را با ۶ ماه گارانتی پس از تعمیر ارائه می دهند. با خدمات تخصصی تعمیرات ما، ماشین ظرفشویی خود را به سرعت راه اندازی و تعمیر کنید.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران

تکنسین های حرفه ای ماشین ظرفشویی سامسونگ در تکنیک سرویس پارس

برای عیب یابی دقیق و تعمیرات کارآمد مسائل پیچیده ماشین ظرفشویی سامسونگ به تخصص تکنسین های حرفه ای ما اعتماد کنید. آنها خدمات تعمیر و خدمات پس از تعمیر را برای مدل های مختلف ماشین ظرفشویی سامسونگ تضمین می کنند و جهت آرامش خاطر شما، تعمیرات با کیفیت بالا را ارائه می دهند.

مقرون به صرفه بودن و تخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران، قابلیت اطمینان  و کارایی را در اولویت قرار می دهد و راه حل های سریع و مقرون به صرفه را تضمین می کند.

به ما اعتماد کنید تا ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را بدون خرج تراشی اضافه و تخصصی ترین راه تعمیر کنیم و زمان خرابی را با قیمت مناسب طبق تعرفه اتحادیه لوازم خانگی به حداقل برسانیم.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران چگونه است؟

تکنسین های ما از ابزارها و تکنیک های پیشرفته استفاده می کنند و دارای مدرک فنی حرفه ای آکادمی مهندسی سامسونگ هستند.

خدمات تعمیر با کارت ضمانت ۶ ماهه پس از تعمیر، توسط تکنسین های تکنیک سرویس پارس به مشتریان ارائه می شود.

راه حل ایده آل جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

به دنبال راه حل ایده آل جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران خود هستید؟ به یک قدم جلوتر نگاه کن! تیم تکنسین های ماهر ما در ارائه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در بالاترین سطح فنی تخصص دارند.

شناخت انواع مدل‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ، و شناخت انواع ایرادات اپیدمی مدل های مختلف ماشین ظرفشویی سامسونگ به ما کمک کرده است بهترین راه حل جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را به مشتریان ارائه کنیم.

هزینه های معمول تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

به دنبال برآورد هزینه های مقرون به صرفه و شفاف طبق تعرفه های اتحادیه لوازم خانگی در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران هستید؟ قیمت رقابتی ما ارزش هزینه های شما را تضمین می کند.

هزینه تعمیرات و تعویض قطعات پر مصرف ماشین ظرفشویی سامسونگ در سال 1402 به طور تقریبی به صورت زیر می باشد:

تعویض پمپ تخلیه: 900,000 تا 1,500,000

تعویض نوار لاستیکی آب بند درب ظرفشویی: 1,200,000 تا 1,700,000

تعمیر کابین پوسیده یا سوراخ استیل ظرفشویی: 2,800,00 تا 3,500,000

تعویض جاقرصی و مایع جلا: 1,400,000 تا 1,700,000

تعویض هیتر، ترمیستور :1,000,000 تا 1,200,000

تعمیر برد اصلی، برد نمایشگر :700,000 تا 1,900,000

تعویض شلنگ خرطومی ، شلنگ های رابط: 400,000 تا 700,000

رفع مسدودی تخلیه: 500,000 تا 700,000

تعویض آبشمار و هیدروستات: 700,000 تا 900,000

تعویض فنر نگهدارنده درب، خرابی لولای درب: 800,000 تا 1,200,000

سوییچ درب: 600,000 تا 1,200,000

شیربرقی، آکوآ استاپ: 1,300,000 تا 1,600,000

تعویض جت پمپ: 3,500,000 تا 5,000,000

تعویض موتور سنکرون: 1,600,000 تا 2,200,000

نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی: 400,000 تا 500,000

سرویس و نگهداری: 300,000 تا 400,000

چه عواملی بر هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران تأثیر می گذارد؟

عوامل متعددی می تواند بر هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی شما تأثیر بگذارد. پیچیدگی موضوع و قطعات مورد نیاز و همچنین برند و مدل ماشین ظرفشویی شما ممکن است بر هزینه کلی تأثیر بگذارد.

خدمات اضافی، وضعیت گارانتی، و در دسترس بودن و قیمت قطعات تعویضی نیز می تواند بر قیمت نهایی تاثیر بگذارد.

فرآیند تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران در شرکت تکنیک سرویس پارس چگونه است؟

تکنسین های ما قبل از تعیین قرار بازدید، با مشتری در رابطه با مدل و ایراد اعلامی مشورت کرده و سپس قطعات مورد نیاز را تهیه کرده و به منزل مشتری مراجعه می کنند.

کدام مدل های ماشین ظرفشویی سامسونگ قابل تعمیر است؟

خدمات تعمیرات تکنیک سرویس پارس، تمامی مدل ها و برندهای ماشین ظرفشویی سامسونگ را پوشش می دهد. تکنسین های آموزش دیده ما برای رسیدگی به هر مشکلی در مدل های مختلف ماشین ظرفشویی سامسونگ از جدیدترین مدل ها گرفته تا مدل های قدیمی تر تخصص دارند و اطمینان می دهند که دستگاه شما در کمترین زمان ممکن دوباره راه اندازی می شود.

تصویری از نمایشگر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

در خاتمه، وقتی صحبت از تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران می شود، کیفیت و کارایی بسیار مهم است، تکنسین های حرفه ای شرکت تکنیک سرویس پارس این مهم را برای شما برآورده می کنند. 

خدمات تعمیر ما نه تنها مقرون به صرفه است، بلکه کارآمد است و راه حلی سریع برای مشکلات ماشین ظرفشویی شما ارائه می دهد. ما تجربه زیادی در برخورد با مشکلات رایج انواع مدل های ماشین ظرفشویی سامسونگ را  داریم و می توانیم تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ را انجام دهیم.

بنابراین، هر وقت ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نکرد، نشتی آب یا با هر مشکل دیگری روبرو شدید می توانید برای انجام کار به ما اعتماد کنید. همین امروز تعمیر ماسین ظرفشویی سامسونگ در تهران را به ما بسپارید.

تماس با تکنیک سرویس پارس

نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

تعمیر ظرفشویی سامسونگ : تکنیک سرویس پارس نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران است. ما به منظور رفاه حال مشتریان عزیز، شعب مختلفی را در مناطق مختلف تهران اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب آن تاسیس کرده ایم. این مراکز موظف هستند که در هر ساعت از بانه روز، خدمات لازم را برای شما فراهم نمایند.

بدون این که نگران جا به جایی و انتقال ماشین ظرفشویی یا ترافیک شهر و هزینه های مربوط به آن باشید، با مراکز ما تماس بگیرید. پس از تماس شما در کمتر از یک ساعت، متخصص مربوطه به محل شما اعزام می شود و در حضور مشتری دستگاه را تعمیر می کند. با این کار هم از فرآیند تعمیر با خبر می شوید و هم مشکل تان بر طرف می شود. پس از اتمام کار نیز یک کارت گارانتی ۶ ماهه پس از تعمیر به همراه فاکتور تحویل می گیرید.

تماس با تکنیک سرویس پارس

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، از مهم ترین خواسته مشتریانی است که از این برند استفاده می کنند. به همین منظور و برای رفاه حال مشتری، مراکز متعددی را در مناطق مختلف تهران راه اندازی کرده ایم که به محض تماس، مشکل شان بر طرف شود.

چنانچه در شمال تهران ساکن هستید، می توانید با نمایندگی مربوطه تماس گرفته یا این که درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ما به ثبت برسانید. ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان به صورت شبانه روز هستیم.

مناطق تحت پوشش تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران عبارتند از:

زعفرانیه، ونک، کامرانیه، ولنجک، فرمانیه، ، چیذر، شهرک غرب، سعادت آباد، پل رومی، ملاصدرا، دزاشیب، شمیرانات، پارک وی، جردن، ظفر، منظریه و …

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در جنوب تهران

یکی دیگر از شعبه های ما که تعمیر ظرفشویی سامسونگ را بر عهده دارد، در جنوب تهران می باشد. بدون هیچ دغدغه ای یا ترافیک شهر، بدون نگرانی جا به جایی و خسارات احتمالی، با نمایندگی ما در جنوب تهران تماس با تکنیک سرویس پارس تماس بگیرید تا بتوانیم به شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز خدمت کنیم. این مرکز نیز همانند سایر نمایندگی هایمان، به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما با کمترین هزینه و استفاده از قطعات اورجینال می پردازد.

مناطق تحت پوشش تعمیر ظرفشویی سامسونگ در جنوب تهران عبارتند از:

شاپور، شوش، جوادیه، یاخچی آباد، یافت آباد، آذری، افسریه، اتابک، مولوی، شهرک مسعودیه، بازار تهران، سیروس، خزانه فلاح، امیریه و …

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

یک ماشین ظرفشویی، راحتی قابل توجهی را حین مهمانی ها، جشن ها، دورهمی ای خانوادگی یا دوستانه و … ایجاد می کند. ماشین ظرفشویی در میان خانواده ها بسیار محبوب است.

بنابراین اگر به مرور زمان عملکرد دستگاه مختل شد یا به تعمیرات نیاز داشتید، باید فورا برای بر طرف کردن آن اقدام کنید. چنانچه در محله های شرق تهران ساکن هستید، اصلا نگران نباشید شما می توانید با مرکز ما در شرق پایتخت تماس بگیرید و فرم درخواست تعمیرکار پر کنید.

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران عبارتند از:

شمس آباد، نظام آباد، نارمک، گرگان، نیروهوایی، مجیدیه، شهرک امید، حکیمیه، پیروزی، افسریه، کالاد، منصور آباد و …

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی معمول هستند و به راحتی بر طرف می شوند. اما در برخی مواقع نیز اینگونه نیست و تعمیرکار باید به صورت کاملا تخصصی عیب یابی دستگاه را انجام بدهد. چنانچه می خواهید ماشین ظرفشویی شما به صورت اصولی تعمیر شود، با نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران تماس بگرید.

خرابی ماشسن ظرفشویی سامسونگ برای خانواده هایی که مدام از این دستگاه استفاده می کنند، آزار دهنده است. عوامل زیادی وجود دارند که  عملکرد ماشین ظرفشویی را تحت تاثیر قرار می دهند و کارشناسان ما موظف هستند تا این معایب را بررسی و برای بر طرف کردن آن ها تلاش کنند.

مناطق تحت پوشش تعمیر ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران عبارتند از:

اکباتان، شهرک غرب، پونک، شهر زیباف سعادت آباد، صادقیه، شهران و …

نحوه درخواست تعمیرکار از تعمیرگاه مجاز ظرفشویی سامسونگ

نحوه درخواست تعمیرکار از تعمیرگاه مجاز ظرفشویی سامسونگ، راحت تر از آن چیزی است که تصور کنید. جهت تماس با هر یک از نمایندگی ها، ابتدا وارد وب سایت مورد نظر آن شوید. سپس در قسمت تماس با ما، روی شماره تلفن کلیک کرده و برای بر طرف کردن مشکلتان، سریعا تماس بگیرید. همچنین می توانید پس از ورود به وب سایت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را به صورت آنلاین به ثبت برسانید و فرم درخواست تعمیر کار را پر نمایید. تکنسین های ما در کمتر از یک ساعت خودشان را به شما می رسانند و به صورت تخصصی به عیب یابی و سرویس دستگاه شما می پردازند.

درخواست تعمیرات ظرفشویی برند

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل مشتری

طبیعتا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل بهتر از این است که دستگاه تان را به نمایندگی ها ببرید. این کار هم هزینه ای برای شما در بر ندارد و هم مانع خرابی بیشتر آن می شود. به همین دلیل تمامی تکنسین های ما، پس از تماس شما با آن ها، به منزلتان می آیند و در منزل شما به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را انجام میدهند.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ به صورت شبانه روزی

نمایندگی های ما آماده خدمت رسانی به مشتری ها در هر ساعت از شبانه روز هستند. پس اصلا نگران خراب شدن ظرفشویی تان به طور ناگهانی نباشید. این موضوع باعث شده تا مشتریان سامسونگ، در هر زمان که به ما نیاز دارند، با ما تماس بگیرند و درخواست تعمیرکار کنند.

همه این کارها برای رفاه و راحتی هر یک از مشتریانی است که از برند سامسونگ به خصوص ماشین ظرفشویی آن استفاده می کنند. مناسب ترین هزینه ها، بهترین خدمات، کارشناسان زبده و کاربلد، تعمیر 24 ساعته را فقط و فقط از ما بخواهید.

مشکلات رایج برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ

ماشین های ظرفشویی به مرور زمان با برخی مشکلات رو به رو می شود که عملکرد آن را مختل می کند و ماشین ظرفشویی سامسونگ نیز از این قاعده مستثنا نیست. آیا با این قبیل مشکلات آشنایی دارید؟ در صورت بروز عوامل زیر، فورا با تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

روشن نشدن ماشین ظرفشویی یکی از متداول ترین مشکلاتی بوده که ممکن است بارها با آن رو به رو شده باشید. البته این موضوع دلایل زیادی دارد که خرابی یا مشکل در میکروسوئیچ درب، تایمر یا برد کنترل، کلید های انتخاب، رله استارت موتور، فیوز حرارتی و موتور محرک برخی از این موارد هستند. همچنین می توانید پریز برق یا دو شاخه ای را که ماشین ظرفشویی سامسونگ به آن متصل است را بررسی کنید.

بسیاری از افراد از ما می پرسند که چرا آب ماشین ظرفشویی گرم نمی شود؟ این موضوع نیز می تواند به خاطر مشکلاتی مانند خرابی پمپ حرارتی یا خرابی برد باشد. اگر باز هم مشکل بر طرف نشد، بهتر است سنسور حرارت یا مشکلات شیر و اتصالات را بررسی کنید.

در صورت گرم نشدن آب ظرفشویی، ظروف شما به خوبی شسته نخواهند شد. پس برای حل این موضوع فورا اقدام کنید و تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را به یک نمایندگی معتبر بسپارید.

گاهی اوقات از ماشین ظرفشویی، سر و صدای زیادی بلند می شود که این موضوع کاملا غیر طبیعی است. چنانچه برای بر طرف کردن این مشکل اقدامی نکنید یا آن را سرسری بگیرید، امکان دارد قطعات بیشتری از ظرفشویی نیز درگیر شوند. در اینگونه مواقع بازوی اسپری ظرفشویی، صفحات فیلتر، ورودی آب و عملکرد موتور یا پایه ها را چک و بررسی کنید.

اگر بوی نامطبوع و ناخوشایندی از داخل ظرفشویی می آید، گرفتگی فیلتر تخلیه را بررسی کنید. این مشکل ممکن است ناشی از پسماندها و ذرات باقی مانده مواد غذایی باشد. همچنین می توانید سوراخ های آب پاش را نیز بررسی کنید که مبادا ذراتی از مواد غذایی بر سر آن ها گیر کند و باعث ایجاد بوی ناخوشایند از داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ شود.

زمانی که ماشین ظرفشویی ظرف ها را تمیز نمی کند، ایراد از چیدمان آن ها در سبد یا حجم زیادشان می باشد. این مسئله باعث می شود تا مواد شوینده به خوبی به همه جای ظروف نرسد و در نتیجه آن ها کثیف بمانند. نحوه چیدمان ظروف، تمیز کردن مواد غذایی، استفاده از مواد شوینده با کیفیت، خرابی جا پودری، از کار افتادن شیر برقی، انسداد آب افشان ها، خرابی پمپ شست و شو، تنظیم نادرست برنامه دستگاه و … از مواردی هستند که باعث تمیز نشستن ظرف ها می شوند.

یکی از مشکلات رایج در مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ خشک نشدن ظروف است. اغلب ماشین های ظرفشویی از یک دریچه هوا استفاده می کنند که این دریچه هم هوای گرم و هم هوای مرطوب تولید شده در چرخه آبکشی را از خود عبور می دهد. چنانچه این دریچه به خوبی باز نشده باشد، هوای مرطوب نیز به درستی خارج نمی شود. در نتیجه ظرف ها نیز به خوبی خشک نمی شوند و مرطوب می مانند.

لرزش دستگاه در هنگام کار، یکی دیگر از مشکلات رایجی بوده که ممکن است ماشین ظرفشویی شما به آن دچار شود. در اینگونه مواقع تراز بودن دستگاهتان را بررسی کنید. در غیر این صورت فورا با تکنسین های ما در نزدیک ترین نمایندگی محل سکونتتان تماس بگیرید.

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما نشتی آب دارد، ممکن است لاستیک دور درب ماشین فرسوده شده باشد یا شیر ورودی آب ماشین مشکل دارد. عدم آبگیری صحیح و تمیز نشسته شدن ظرف ها، پاره شدن شیلنگ تخلیه و … برخی دیگر از مواردی هستند که باعث نشتی آب از لوله ها می شوند.

علت تنظیم نشدن دمای ماشین: در صورت خرابی ترموستات، دمای ماشین ظرفشویی شما نیز به درستی تنظیم نمی شود. یعنی ماشین ظرفشویی نمی تواند به خوبی دمای داخل دستگاه را تشخیص دهد.

در این حالت باید ابتدا مسیر تخلیه را بررسی نمایید که مبادا مسدود باشد. همچنین فیلتر کف، پمپ تخلیه و شیلنگ خروجی آب را هم تست کنید. در صورتی که هر یک از موارد نام برده شده مسدود باشند، آب به خوبی از دستگاه خارج نمی شود. بهتر است برای حل این مشکل از نمایندگی تعمیر حرفه ای ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید.

چگونه از خراب شدن و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ جلوگیری کنیم؟

رعایت کردن چنین مواردی، نیاز به تعمیر ظرفشویی سامسونگ Samsung را به حداقل می رساند و شما می توانید تا مدت ها از این دستگاه به راحتی استفاده نمایید.

تماس با تکنیک سرویس پارس

 

 
یا تماس بگیرین:
هر کجای استان تهران که هستین
خدمات تکنیک سرویس پارس در کنار شماست
نقشه تهران
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را از طریق واتس اپ برای انجام تعمیر به شرکت ارسال نمایید
کمتر از چند دقیقه پاسخ خواهیم داد