تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا

امروزه نقش لوازم خانگی در زندگی افراد بسیار زیاد است و انجام بسیاری از کارهای منزل با استفاده از این وسایل صورت می گیرد. در گذشته تنها تعداد محدودی از لوازم خانگی مانند یخچال، لباسشویی و تلویزیون از ضروریات منزل بودن اما با گسترش تکنولوژی و ورود بسیاری از وسایل مختلف دیگر، لوازم خانگی بسیار دیگری مانند ماشین ظرفشویی، مایکروفر، غذاساز و بسیاری از وسایل اتوماتیک دیگر وارد منازل شده اند. تمامی این وسایل به مرور زمان دچار مشکلات و خرابی های مختلفی می گردند و به علت پیچئگی ساختاری که دارند امکان تعمیر آنها توسط افراد مبتدی وجود نداشته و نیاز به حضور تعمیرکار می باشد. ماشین ظرفشویی اسنوا یکی از لوازم خانگی محبوب در میان افراد می باشد که توسط شرکتی ایرانی تولید می گردد و با برندهای خارجی این محصول در رقابت می باشد. شرکت تکنیک سرویس پارس با برخورداری از تعمیرکاران زبده و حرفه ای قادر به تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی اسنوا می باشد. در این مطلب به تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا توسط این شرکت پرداخته شده است.

معرفی شرکت تکنیک سرویس پارس

این شرکت توسط تعدادی از فارغ التحصیلان رشته های برق و الکترونیک و متخصصین در امر تعمیرات لوازم خانگی در سال 1397 در تهران راه اندازی شد و هدف از تاسیس این مجموعه انجام خدمات مختلفی مانند نصب، سرویس و تعمیرات انواع لوازم خانگی، انجام لوله کشی ساختمان، نصب انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی، راه اندازی موتورخانه و تعمیرات آن، خدماتی مانند طراحی استخر، سونا و جکوزی و خدماتی از این قبیل می باشد.

از ابتدا این شرکت در پی جلب رضایت مشتریان و مشتری مداری بود و در طی این سال ها در این مسیر به موفقیت های بسیاری دست یافته است و مشتریان از خدمات ارائه شده توسط این شرکت میزان رضایت بالایی را دارند.

ارائه خدمات با سبکی متفاوت

شرکت تکنیک سرویس پارس به ارائه خدماتی می پردازد که راحتی و آسایش مشتری را به دنبال داشته باشد و علاوه بر آن به جلب اعتماد مشتریان بینجامد. از جمله این خدمات می توان به ارائه گارانتی تعمیرات اشاره کرد که پس از انجام تعمیرات هر نوع وسیله ای به مشتریان ارائه می گردد و در صورتی که پس از تعمیرات مشکلی در دستگاه وجود داشته باشد تعمیرکاران بدون دریافت هیچ هزینه ای به تعمیر مجدد وسیله می پردازند.

علاوه بر آن گواهی ضمانت قطعات نیز از جمله خدماتی است که این شرکت به مشتریان ارائه می دهد. این گواهی نشان دهنده سالم و اصل بودن قطعات تعویضی در وسایل مختلف می باشد و جلب اعتماد مشتریان را به دنبال دارد. نظرسنجی های مختلفی که از مشتریان در رابطه با عملکرد تعمیرکاران انجام می گیرد به بهبود کیفیت کار آنها کمک سیاری کرده و می تواند سبب پیشرفت شرکت گردد.

نحوه سرویس دهی شرکت تکنیک سرویس پارس

مزیت این شرکت این است که علاوه بر تعمیرات انواع خدمات مختلف تاسیساتی دیگر نیز توسط متخصصین آن انجام می شود و در نتیجه افراد هر گونه مشکل و امر تاسیساتی که داشته باشند می توانند با این شرکت تماس بگیرند. تکنیک سرویس پارس در برابر خدمات مختلفی که با کیفیت بسیار بالا انجام می دهد هزینه چندانی را از مشتریان دریافت نمی کند و هزینه های دریافتی توسط این شرکت کاملا استاندارد می باشد.

ضمانت های تکنیک سرویس پارس
تحویل سریع

حداکثر زمان تعمیرات توسط تکنیک سرویس پارس 24 الی 48 ساعت بوده و بیشتر تعمیرات در محل شما در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

گارانتی یک ماهه

برای تضمین تعمیرات در صورت خرابی مجدد همان قطعه، شرکت به صورت رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهد داد و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد.

گواهی اصالت قطعات

برای آسوده خاطر بودن مشتریان مراجعه کننده به شرکت گواهی صادر می شود تا اصالت و درجه یک بودن قطعه به کار رفته در تعمیرات را تضمین نماید.

ارائه خدمات در منزل

در صورتی که وسیله ای مانند ماشین ظرفشویی اسنوا در منزل شما دچار خرابی و مشکل گردد، در صورتی که این وسیله را جا به جا نمایید امکان خرابی بیشتر و آسیب به دیگر قطعات دستگاه وجود خواهد داشت و می تواند سبب به وجود آمدن هزینه های بیشتری جهت تعمیرات گردد. علاوه بر آن دردسرهایی زیادی برای جا به جایی وسایل به سمت تعمیرگاه وجود دارد و هزینه های زیادی ممکن است برای حمل این وسایل به افراد تحمیل گردد. تکنیک سرویس پارس این امکان را برای مشتریان به وجود آورده است که انجام تعمیرات در محل انجام شود و نیازی به بردن دستگاه خود به سمت تعمیرگاه نباشد. بسیاری از افراد زمان کافی جهت مراجعه به تعمیرگاه برای تعمیر وسیله خود ندارند و انجام تعمیرات در منزل توسط این شرکت برای انها یک نکته مثبت محسوب می شود و می توانند علاوه بر صرفه جویی اقتصادی، در زمان خود نیز صرفه جویی نمایند.

چگونگی ارتباط با شرکت

با خراب شدن وسایل مختلف در منزل مانند خراب شدن ماشین ظرفشویی اسنوا نیاز است تا به تعمیرکار حرفه ای در این کار مراجعه نمود. تکنیک سرویس پارس یکی از معتبرترین مراکز خدماتی و تعمیراتی در تهران می باشد که قادر به تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی اسنوا در مدل های مختلف می باشد. برای برقراری ارتباط با این شرکت و استفاده از تعمیرکاران آن نیازی نیست تا به صورت حضوری به این شرکت مراجعه نمایید. تماس با شماره تلفن 66487400 شما را به کارشناسان شرکت متصل کرده و می توانید از راهنمایی های این کارشناسان بهره گرفته و جهت انجام تعمیرات نوبت بگیرید. پس از تماس شما با شرکت و ذکر نوع مشکلی که دستگاه دارد ظرف کمتر از 24 ساعت تعمیرکاران به منزل شما جهت انجام تعمیرات مراجعه می نمایند.

روش دیگری که علاوه بر تماس برای برقراری ارتباط با شرکت وجود دارد پر کردن فرمی است که در سایت شرکت قرار داده شده است. پس از تکمیل نمودن این فرم کارشناسان با شما تماس گرفته و پس از آن نسبت به ارسال تعمیرکار مورد نظر به منزل شما در سریع ترین زمان ممکن اقدام می نمایند.

فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا

ماشین ظرفشویی از جمله وسایلی است مورد استفاده بسیاری قرار گرفته و استقبال زیادی از این وسیله می گردد. با گذشت زمان و به دلایل مختلف مانند استفاده نادرست، ممکن است مشکلات مختلفی در ماشین ظرفشویی به وجود آید. اسنوا برندی ایرانی است که به تولید انواع لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی می پردازد و این محصول از کیفیت بالایی در طراحی و ساخت برخوردار می باشد. در صورتی که مشکلات متعددی برای ماشین ظرفشویی اسنوا به وجود آید نیاز به مراجعه به تعمیرکار حرفه ای در این کار می باشد. شرکت تکنیک سرویس پارس یکی از نمایندگی های رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا می باشد که علاوه بر تعمیرات اقدام به نصب و سرویس این وسیله در منزل شما می پردازد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا – نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

کاربران ماشین ظرفشویی اسنوا با مشکلات متعددی در این دستگاه مواجه می گردند که برخی از این مشکلات می توانند با استفاده از ترفندهایی ساده توسط خود فرد قابل برطرف شدن باشند اما برخی دیگر نیازمند حضور تعمیرکار می باشد. تعمیرکاران شرکت تکنیک سرویس پارس به تعمیر انواع ماشین ظرفشویی اسنوا در تمامی نقاط تهران می باشند. از جمله مشکلاتی که برای ماشین ظرفشویی ممکن است به وجود آیند می توان به سر و صدا و لرزش زیاد دستگاه، تخلیه نشدن آب کثیف موجود در ماشین ظرفشویی، عدم تمیز کردن ظروف شسته شده، عدم آبگیری دستگاه و غیره اشاره کرد.

انجام تعمیرات توسط افراد مبتدی می تواند خسارات جبران ناپذیری را به شما و دستگاه وارد نماید پس نیاز است تا در صورت خرابی ماشین ظرفشویی اسنوا حتما با تعمیرکاران شرکت تکنیک سرویس پارس تماس حاصل نمایید و از خدمات مختلفی که این شرکت ارائه می دهد استفاده نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی
درخواست آنلاین تعمیر
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید سوالات و درخواست های خود را بصورت آنلاین و در واتس اپ برای ما ارسال نمایید
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟