تعمیر لباسشویی سامسونگ | نمایندگی تخصصی لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی یکی از لوازم برقی پرکاربرد آشپزخانه است که بدون وجود آن شستن لباس ها بسیار سخت و خسته کننده خواهد بود. به علت راحتی و آسایشی که ماشین های لباسشویی به ارمغان آورده اند وابستگی به آن ها نیز شدید است. انواع مختلفی از ماشین های لباسشویی در بازار موجود است که برندهای مختلفی سازنده­ی آن ها هستند. در این میان لباسشویی های سامسونگ یکی از محبوب ترین و باکیفیت ترین ماشین لباسشویی های موجود در بازار هستند. با وجود خوشنامی و کیفیتی که ماشین لباسشویی های سامسونگ دارند، مانند هر وسیله ی برقی دیگری احتمال خراب شدنشان وجود دارد. در این مطلب به بررسی تعمیر لباسشویی سامسونگ می پردازیم.

تعمیر ماشین لباسشویی Samsung

ماشین لباسشویی های سامسونگ نیز ممکن است دچار مشکلات رایجی شوند که کاربران هنگام استفاده از ماشین لباسشویی های مختلف با آن ها مواجه می شوند. متداول ترین مشکلات ماشین های لباسشویی عبارتند از روشن نشدن ماشین لباسشویی، کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی، بو گرفتن ماشین لباسشویی، نچرخیدن دیگ شست و شوی ماشین لباسشویی، نشت آب از ماشین لباسشویی و غیره.

هنگام رو به رو شدن با این گونه مشکلات چه کنیم؟

از آن جا که ساختار ماشین های لباسشویی پیچیده است و بررسی و عیب یابی آن ها کار هر کسی نیست بهتر است هنگام مواجه شدن با هر گونه مشکل از یک گروه تخصصی برای عیب یابی و تعمیر آن ها کمک بگیرید. اگر خودتان بدون این که دانش و مهارت کافی داشته باشید دست به تعمیر بزنید یا از تعمیرکاران تجربی و قدیمی استفاده کنید ممکن است به جای تعمیر ماشین لباسشویی خود به آن صدمات بیشتری وارد کنید.

شرکت تکنیک سرویس پارس برای تعمیر انواع ماشین لباسشویی های سامسونگ دارای متخصصان و تکنسین های با مهارتی است که دارای تجربه­ی کافی و دانش به روز هستند. این تیم تخصصی در زمینه ی تعمیر ماشین های لباسشویی سامسونگ بهترین و با کیفیت ترین خدمات را با مناسب ترین قیمت به مشتریان عرضه می کند. شرکت تکنیک سرویس پارس نمایندگی تخصصی ماشین لباسشویی های سامسونگ است و برای جلب رضایت مشتریان خود قیمت مناسبی برای تعمیرات و خدمات خود در نظر گرفته است که از نظر اقتصادی کمک زیادی به خانواده ها خواهد کرد.

ضمانت های تکنیک سرویس پارس
تحویل سریع

حداکثر زمان تعمیرات توسط تکنیک سرویس پارس 24 الی 48 ساعت بوده و بیشتر تعمیرات در محل شما در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

گارانتی یک ماهه

برای تضمین تعمیرات در صورت خرابی مجدد همان قطعه، شرکت به صورت رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهد داد و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد.

گواهی اصالت قطعات

برای آسوده خاطر بودن مشتریان مراجعه کننده به شرکت گواهی صادر می شود تا اصالت و درجه یک بودن قطعه به کار رفته در تعمیرات را تضمین نماید.

فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

بررسی مشکلات متداول ماشین های لباسشویی سامسونگ

  1. چرا ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟

اولین کاری که باید انجام شود این است که بررسی کنید ماشین لباسشویی برق دریافت می کند یا خیر. با استفاده از مولتی متر باید ولتاژ خروجی چک شود. به علاوه، مطمئن شوید که پریزی که دو شاخه­ی سیم ماشین لباسشویی را به آن وصل کرده اید برق دارد، سیم ماشین لباسشویی آسیب ندیده است و برق مربوط به آشپزخانه قطع نشده است.

موتور ماشین لباسشویی هم می تواند مشکل ایجاد کند. اگر موتور ماشین لباسشویی بیش از حد داغ شود لباسشویی خاموش می شود تا موتور خنک شود. بنابراین اگر ماشین لباسشویی روشن می شود اما در وسط چرخه خاموش می شود ممکن است علت داغ شدن موتور باشد. خراب شدن موتور و کار نکردن آن هم می تواند می تواند باعث شود که ماشین لباسشویی کلاً روشن نشود.

سوئیچ درب ماشین لباسشویی یک سوئیچ محافظ است که از فعالیت لباسشویی با درب باز جلوگیری می کند. اگر درب خوب بسته نشده باشد یا این سوئیچ خراب شده باشد لباسشویی شروع به کار نمی کند. معمولاً علت کار نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ سوختن آی سی اصلی روی برد آن است. به علت پیچیدگی کار، بررسی سالم بودن موتور، برد کنترل و سوئیچ درب ماشین لباسشویی وظیفه­ی تعمیرکاران متخصص است.

  1. چرا ماشین لباسشویی خشک نمی کند؟

اولین و ساده ترین عامل می تواند کار نکردن کلید فعال کننده ی خشک کن باشد. عامل دیگر خرابی موتور است. موتور لباسشویی انرژی لازم برای چرخش دیگ شست و شو را فراهم می کند بنابراین اگر خشک کن کار نمی کند ممکن است موتور دچار مشکل شده باشد. سوختن ترانس روی برد، عدم گردش هوای مناسب و حتی داغ کردن موتور و از کار افتادن موقتی آن همگی می توانند منجر به کار نکردن سیستم خشک کن ماشین لباسشویی شوند.

  1. چرا ماشین لباسشویی بو می دهد؟

فضای داخل ماشین لباسشویی به دلیل وجود رطوبت محل مناسبی برای رشد و تکثیر انواع باکتری ها و قارچ ها است. پیشنهاد می کنیم که بعد از هر بار شستن لباس ها درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا فضای داخل آن خشک شود و حتماً لاستیک دور درب را با دستمال خشک کنید، در غیر این صورت رشد باکتری ها و قارچ ها منجر به تولید بوی بد در داخل ماشین لباسشویی خواهد شد. این باکتری ها به راحتی به لباس های شما نیز منتقل می شوند و بوی بد به لباس ها نیز سرایت خواهد کرد. علاوه بر اقدامات پیشگیرانه ای که گفته شد اگر ماشین لباسشویی شما بوی بدی می دهد می توانید استفاده از سرکه سفید و جوش شیرین را امتحان کنید. دو لیوان سرکه را داخل ماشین بریزید و پس از 15 دقیقه یک چرخه ی طولانی انتخاب کنید و اجازه دهید که ماشین لباسشویی به صورت خالی با داغ ترین درجه ی آب کار کند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

  1. چرا دیگ شست و شو نمی چرخد؟

عوامل زیادی می توانند مانع از چرخیدن دیگ یا مخزن شست و شوی ماشین لباسشویی شوند. همان طور که گفته شد سوئیچ درب تا زمانی که در باز است به ماشین اجازه­ی فعالیت نمی دهد. ابتدا بسته بودن در را چک کنید اگر در بسته است ممکن است سوئیچ درب خراب شده باشد. همچنین ممکن است تسمه­ی محرک پاره و یا شل شده باشد.

کوپلینگ موتور را به ترانسمیشن لباسشویی متصل می کند. اگر لباس زیادی داخل دیگ ریخته باشید کوپلینگ برای محافظت از موتور و ترانسمیشن کار نمی کند. به علاوه ممکن است که کار نکردن کوپلینگ به علت فرسایش و خرابی علت نچرخیدن دیگ شست و شو باشد. عامل دیگر نچرخیدن دیگ می تواند برد کنترل باشد. تنظیمات روی برد کنترل انجام می شود و برد به سایر قطعات برق رسانی می کند و فعالیتشان را تنظیم می کند. اگر برد کنترل خراب باشد دیگ نمی چرخد و شست و شو آغاز نمی شود.

  1. چرا آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود؟

معمول ترین علت این مشکل مسدود بودن لوله یا شلنگ تخلیه است. ماشین لباسشویی های قدیمی تر دارای یک تسمه­ی پمپ آب بودند. اگر تسمه­ی پمپ آب پاره شده یا از جای خود درآمده باشد آب لباسشویی تخلیه نمی شود. هر گونه پیچ خوردگی یا خمیدگی در شلنگ تخلیه هم می تواند مشکل ساز باشد.

برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی سامسونگ خود بهتر است که هر چند وقت یک بار آن را به دست تکنسین های متخصص بسپارید تا آن را سرویس کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی
درخواست آنلاین تعمیر
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید سوالات و درخواست های خود را بصورت آنلاین و در واتس اپ برای ما ارسال نمایید
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟