تعمیر کولرگازی سامسونگ – نمایندگی تعمیرات کولر گازی samsung

امروزه کولرهای گازی نقشی اساسی در راحتی و ایجاد آسایش برای ما به عهده دارند. انواع مختلفی از کولرهای گازی در بازار موجود است که دارای قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. از میان انواع برندها برند سامسونگ یکی از برندهای خوش نام و باکیفیت است که طرفداران زیادی دارد. کولرهای گازی سامسونگ هم در انواع مدل ها و طرح ها تولید و پخش می شوند. کولرهای گازی اسپلیت، داکت اسپلیت، کولرهای گازی ایستاده و قابل حمل، کولرهای گازی پنجره ای، سقفی و غیره همگی از انواع محصولات شرکت سامسونگ هستند. در این مطلب تعمیر کولرگازی سامسونگ را بررسی می کنیم.

تعمیر کولر گازی و اسپلیت samsung

اگر کولر گازی شما فقط مخصوص تولید هوای سرد باشد سلامت آن در فصول گرم سال اهمیت زیادی دارد زیرا بدون داشتن یک سیستم سرمایشی سالم و کارآمد قطعاً کلافه می شوید و آسایشتان مختل می شود. تحمل گرمای تابستان بدون وجود یک سیستم سرمایشی سالم و پر بازده امکان پذیر نیست. اگر سیستم شما به صورت دو حالته کار کند یعنی هم در تابستان سرما تولید کند و هم در فصول سرد مانند پاییز و زمستان گرما تولید کند نیاز و وابستگی شما به این سیستم گرمایشی و سرمایشی بیشتر خواهد بود در نتیجه اهمیت سلامت سیستم برای شما دو چندان خواهد شد.

از آن جا که کولرهای گازی دارای ساختار پیچیده ای هستند و از اجزا و قطعات زیادی تشکیل شده اند تعمیر و بررسی آن ها کار ساده ای نخواهد بود. روزانه انواع جدیدی از کولرهای گازی وارد بازار می شوند که اگر تجربه و دانش کافی را در رابطه با تعمیر آن ها نداشته باشید نمی توانید خودتان مشکل آن ها را رفع کنید. ممکن است اگر خودتان برای عیب یابی و تعمیرات کولر گازی اقدام کنید به اجزای سالم آن هم آسیب وارد کنید.

ضمانت های تکنیک سرویس پارس
تحویل سریع

حداکثر زمان تعمیرات توسط تکنیک سرویس پارس 24 الی 48 ساعت بوده و بیشتر تعمیرات در محل شما در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

گارانتی یک ماهه

برای تضمین تعمیرات در صورت خرابی مجدد همان قطعه، شرکت به صورت رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهد داد و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد.

گواهی اصالت قطعات

برای آسوده خاطر بودن مشتریان مراجعه کننده به شرکت گواهی صادر می شود تا اصالت و درجه یک بودن قطعه به کار رفته در تعمیرات را تضمین نماید.

اگر هنگام استفاده از کولر گازی سامسونگ دچار مشکل شدیم چه کنیم؟

تعمیر کولرگازی سامسونگ نیازمند دانش، تجربه، تخصص و ابزارهای خاص است. با توجه به موارد گفته شده آن چه که امروزه افراد به آن نیازمند هستند وجود متخصصان فنی در زمینه تعمیر کولرهای گازی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی مختلف است تا در صورت مواجهه با مشکل بدون نگرانی به آن ها مراجعه کنند و از آن ها بخواهند که سیستم مورد نظرشان را عیب یابی، بررسی و تعمیر کنند. امروزه با به روز شدن سریع سیستم ها حتی تعمیرکاران قدیمی و تجربی قادر به تشخیص مشکل برخی از کولرهای گازی نیستند. حتی هنگام مشاهده­ مشکلات کوچک نیز بهتر است فوراً با متخصصین این زمینه تماس بگیرند و هر چه سریعتر به حل مشکل سیستم بپردازند تا بعدها کولر گازی سامسونگ آن ها دچار مشکلات بزرگ تری نشود.

شرکت تکنیک سرویس پارس با کمک متخصصان با تجربه ی خود که بر جدیدترین مدل های کولرهای گازی سامسونگ (Samsung gas cooler) تسلط دارند می تواند در حل انواع مشکلات مربوط به کولرهای گازی شما را یاری کنند. هیچ ایرادی در انواع کولرهای گازی سامسونگ نیست که متخصصین این گروه نتوانند به تعمیر آن ها بپردازند.

این شرکت با تمام توان سعی دارد که که سرویس و تعمیر کولرگازی سامسونگ را با منصفانه ترین قیمت و بالا ترین کیفیت برای شما انجام دهد. از طرفی به علت متخصص بودن تعمیرکاران این گروه خیالتان از بابت عیب یابی و تعمیر درست و سریع کولر گازی خود راحت خواهد بود.

فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

 

مشکلات متداول کولرهای گازی

با وجود این که شرکت سامسونگ محصولات با کیفیتی ارائه می دهد اما با گذشت زمان کولرهای گازی سامسونگ نیز مانند هر سیستم الکترونیکی دیگری دچار مشکل و اختلال در عملکرد می شوند. مشکلاتی همچون روشن نشدن کولر گازی، خنک نبودن هوای کولر گازی، چکه کردن آب از کولر گازی، پر سر و صدا بودن یونیت داخلی و یخ زدن کویل های اواپراتور همگی از رایج ترین مشکلات کولرهای گازی هستند که توسط متخصصان شرکت تکنیک سرویس پارس به راحتی قابل تعمیر هستند.تعمیر کولرگازی سامسونگ

علل خرابی کولر گازی سامسونگ

  1. چرا کولر گازی باد گرم تولید می کند؟

عوامل مختلفی می توانند منجر به خنک نبودن هوای کولر گازی شوند. برای مثال ممکن است که فیلتر هوا توسط گرد و غبار مسدود شده باشد و عدم گردش هوا از میزان خنک کنندگی کولر گازی کاسته باشد. در این شرایط فیلتر هوا باید تعویض و یا تمیز شود. کثیفی کویل ها عامل دیگری است که می تواند منجر به ایجاد این مشکل شود. کویل ها باید تمیز باشند تا گرما را به بیرون انتقال دهند. اگر کویل ها کثیف باشند این فرآیند به خوبی صورت نمی گیرد و هوا خنک نمی شود.

کم بودن سطح مبرد عامل دیگر این مشکل است. ماده ی مبرد با جریان یافتن در داخل کویل ها گرمای هوای اطراف آن ها را می گیرد در نتیجه اگر میزان مبرد موجود در کولر گازی کافی نباشد هوا به اندازه­ کافی خنک نخواهد شد. خراب بودن کمپرسور، خراب بودن ترموستات و خراب بودن قطعات دیگری همچون خازن کمپرسور، برد کنترل، ترمیستور و غیره از عوامل دیگری هستند که می تواند باعث خنک نشدن هوای کولر گازی شوند.

  1. علت نشت آب از پنل کولر گازی

نشتی آب از پنل کولر گازی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد از قبیل مسدود بودن شلنگ تخلیه، متصل نبودن شلنگ تخلیه، خراب بودن پمپ کندانس، یخ زدگی کویل اواپراتور و کثیف بودن یا آسیب دیدن کویل ها. با توجه به دلایل گفته شده یک تعمیرکار متخصص باید کولر گازی شما را بررسی کند تا متوجه شود که چه چیزی باعث نشت آب از پنل کولر شده است.

  1. چرا کولر گازی صدا می دهد؟

این می تواند یک صدای مکانیکی باشد که از یونیت داخلی کولر گازی سرچشمه می گیرد. صدا می تواند مربوط به جریان یافت آب یا گردش هوا در داخل سیستم و موقتی باشد. اگر پس از تمیز کردن فیلتر هوا این صدا شنیده می شود باید بررسی شود که فیلتر و کاور یونیت داخلی به درستی نصب شده اند یا خیر. ممکن است جسمی همچون پرده در مقابل فن کولر قرار گرفته باشد و همین مسئله باعث شود که فن کولر گازی با سر و صدا کار کند. اگر یونیت داخلی صاف و محکم نصب نشده باشد سر و صدای کولر گازی می تواند ناشی از لرزش یونیت داخلی در هنگام فعالیت باشد.

  1. چرا کویل کولر گازی یخ می زند؟

عوامل مختلفی وجود دارند کار باعث یخ زدن کویل های کولر گازی می شوند. در داخل کولر گازی باید هوا به خوبی جریان داشته باشد تا کویل ها گرم بمانند. برای این که هوای کولر گازی خنک بماند و کویل ها هم یخ نزنند لازم است که هوای گرم محیط در داخل سیستم به گردش دربیاید. به این ترتیب هر چیزیس که گردش هوا را محدود کند مانند مسدود یا کثیف شدن فیلتر هوا می تواند باعث یخ زدگی کویل ها شود.

تعمیر کولرگازی سامسونگ

پایین بودن سطح مبرد و عملکرد نادرست فن هم می توانند باعث یخ زدن کویل­ها شوند. خراب بودن ترموستات و وجود مشکل در سیستم تخلیه نیز از عوامل دیگر ایجاد این مشکل هستند به خاطر داشته باشید که اگر مولر گازی را به همان صورت و با کویل های یخ زده استفاده کنید صدمات جدی به قسمت های گران قیمت و اصلی آن وارد می شود. پس بهتر است که در اسرع وقت با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید تا مشکل کولر گازی شما را حل کند.

چرا لازم است که کولر گازی خود را سرویس کنیم؟

انواع کولرهای گازی از جمله کولر گازی سامسونگ به سرویس احتیاج دارند. بهتر است قبل از شروع فصل گرما و قبل از این که پس از مدتی طولانی کولر گازی خود را روشن کنیم آن را سرویس کنیم. در داخل شرکت تکنیک سرویس پارس متخصصانی وجود دارند که به راحتی و با دقت تمام این کار را برایتان انجام می دهند. این متخصصان بر سیستم انواع مختلفی از کولرهای گازی سامسونگ تسلط دارند و می توانند خدمات سرویس آن­ها را ارائه دهند. سرویس کردن کولر یک اقدام مراقبتی است که باعث می شود تمام مشکلات کوچک موجود حل شوند و خرابی های بیشتر به بار نیایند.

تعمیر کولرگازی سامسونگ چه مزایایی دارد؟

افزایش طول عمر سیستم

زمانی که کولر گازی خود را برای سرویس شدن در ختیار متخصصان قرار می دهید مشکلات موجود در آن سریعاً کشف و تعمیر می شوند. به این ترتیب تعمیرات تخصصی بر میزان طول عمر سیستم شما می افزاید. این کار باعث می شود که بازدهی کولر گازی شما افزایش پیدا کند. مراقبت های منظم هزینه های ناشی از تعمیرات را نیز کاهش می دهد.

تمیز شدن فین ها و یونیت های کولر گازی سامسونگ

بی توجهی به تمیزی کویل های کولر گازی سیستم شما را با مشکلات اساسی مواجه می کند. این مسئله می تواند باعث یخ زدن کویل ها و یا آسیب دیدن کمپرسور شود. به این ترتیب اگر به صورت تخصصی سیستم را سرویس کنید همواره از تمیزی کویل­ها، فیلتر هوا، فین­ها و دیگر قسمت ها اطمینان می یابید.

بهبود عملکرد کولر گازی سامسونگ

زمانی که تمام قطعات سالم هستند و به موقع تمیز و تعویض شده اند گردش هوا در داخل سیستم به خوبی انجام می گیرد و بازده کولر افزایش می یابد. سرویس به موقع کولر گازی از تعمیرات پر هزینه جلوگیری می کند.


پشتیبانی آنلاین
تماس با پشتیبانی
درخواست آنلاین تعمیر