تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

یخچال یکی از لوازم برقی جدایی ناپذیر تمام آشپزخانه ها است که بدون وجود آن امکان نگهداری از مواد غذایی برای حتی چند روز امکان پذیر نیست. امروزه انواع مختلفی از یخچال فریزرها در بازار موجود هستند که برندهای مختلفی دارند. یکی از برندهایی که ارائه دهنده­ یخچال هایی در انواع طرح ها و مدل ها است جنرال الکتریک می باشد. یخچال های جنرال الکتریک هم مانند هر وسیله­ برقی دیگری مستعد آسیب دیدگی و خراب شدن هستند. تعمیر یخچال های جنرال الکتریک بهتر است که توسط متخصصین آن صورت بگیرد زیرا در غیر این صورت ممکن است به قطعات سالم آن آسیب وارد شود و مجبور شوید هزینه های بیشتری را متحمل شوید. شرکت تکینک سرویس پارس در زمینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران آماده ارائه خدمات با کیفیت به هموطنان عزیز می باشد.

یخچال جنرال الکتریک همچون یخچال های دیگر ممکن است دچار مشکل شوند. متداول ترین مشکلاتی که هنگام استفاده از یخچال ممکن است با آن­ها رو به رو شوید عبارتند از خنک نبودن فضای داخل یخچال، سر و صدا کردن یخچال، برفک زدن یخچال، یکسره کار کردن یخچال و غیره. به دلیل پیچیده بودن ساختار یخچال بهتر است که به محض مشاهده­ اختلال در عملکرد آن از تعمیرکارانی متخصص کمک بگیریم تا هر چه سریعتر مشکل یخچال را حل کنند در غیر این صورت حجم زیادی از مواد غذایی تان فاسد خواهد شد.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریکهنگام مواجه با مشکلات چه کنیم؟

انجام هر کاری بهتر است که به شکل اصولی و توسط متخصصان آن زمینه صورت بگیرد. به این ترتیب زمانی که متوجه شدید عملکرد یخچال جنرال الکتریک شما دچار اختلال شده است باید با تعمیرکاران متخصص تماس بگیرید. شرکت تکنیک سرویس پارس به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال های جنرال الکتریک دارای مجموعه ای از تعمیرکاران بامهارت و متخصص است که قادر به انواع مختلف یخچال فریزرهای جنرال الکتریک (GE) هستند.

با تکنیک سرویس پارس به بهترین تعمیرکار یخچال و فریزر در محل خود دسترسی داشته باشید و دیگر لازم نیست وقت خود را برای پیدا کردن متخصص صرف کنید. کافیست درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید:

خدمات مجموعه­ تکنیک سرویس پارس در راستای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

به روز بودن اطلاعات تکنسین ها و مهارت بالای آنان موجب شده است که خدمات باکیفیتی را به مشتریان ارائه کنند. این مجموعه خدمات بسیار با کیفیت را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. به علاوه، با توجه به سنگین بودن یخچال فریزرها و سختی جابه جا کردن آن­ها امکان تعمیر آن­ها در منزل فراهم شده است که حجم زیادی از وقت و هزینه ای که باید صرف تعمیر یخچال شود را کاهش می دهد. از طرف دیگر در اثر جا به جا کردن یخچال صدمات بیشتری به آن وارد نخواهد شد.

مشکلات رایج یخچال فریزر جنرال الکتریک

یخچال فریزر یکی از لوازم برقی است که مدام به برق متصل است و استفاده از آن متوقف نمی شود به همین دلیل روزانه در معرض فرسودگی قرار دارند. به دلیل وظیفه­ مهمی که یخچال بر عهده دارد خراب شدن آن دردسر بزرگی به حساب می آید و باید هر چه سریعتر به تعمیر آن بپردازید تا از خراب شدن مواد غذایی جلوگیری کنید. باید به علائمی که یخچال فریزر از خود نشان می دهد توجه کنید تا بتوانید اطلاعات دقیقی به تعمیرکار اراده دهید و فرآیند عیب یابی و تشخیص مشکل را تسریع کنید.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

مشکلات متداول یخچال فریزر جنرال الکتریک

با وجود این که یخچال های متنوعی در بازار موجود است که دارای قطعات و قابلیت های متفاوتی هستند اما قطعات و اجزای اصلی بیشتر یخچال ها از جمله یخچال جنرال الکتریک مشابه همدیگر است. راهنمای زیر علاوه بر یخچال های جنرال الکتریک می تواند برای یخچال های برندهای دیگر نیز به کار گرفته شود.

  1. نشت آب به بیرون از یخچال

این مشکل نه تنها خطر زمین خوردن افراد در اثر خیس شدن کف آشپزخانه را به همراه دارد بلکه حل کردن آن نیز کمی نیاز به مهارت دارد. یکی از عواملی که باعث نشت آب به بیرون از یخچال جنرال الکتریک می شود مسدود شدن لوله­ تخلیه در یخچال فریزرهای بدون برفک است. لوله­ تخلیه معمولاً در دیواره­ پشتی فریزر قرار گرفته است. ذرات مواد غذایی می توانند به راحتی محل تخلیه را در فریزر مسدود کنند و همین مسئله باعث تجمع آب در داخل یخچال و فریزر و بیرون ریختن آن­ها شود. برای حل این مشکل تعمیرکار باید بررسی لوله­ تخلیه را بررسی کند و در صورت وجود انسداد آن را از بین ببرد.

یکی دیگر از دلایل نشتی آب از یخچال شکستن یا ترک خوردن سینی کف یخچال است. یخچال های ضد برفک در کف خود و نزدیک به کمپرسور دارای یک سینی تخلیه هستند که آب حاصل از فرآیند یخ زدایی در آن جمع می­ شود و به مرور زمان توسط گرمای کمپرسور تبخیر می شود. اگر در اثر جابه جا کردن یخچال یا گذشت زمان این سینی دچار فرسایش و شکستگی شود آبی که وارد آن می شود به بیرون راه پیدا می کند و شما ناگهان با نشت آب از زیر یخچال مواجه می شوید.

  1. چرا یخچال خنک نمی شود؟

یکی دیگر از مشکلات رایج یخچال های جنرال الکتریک خنک نبودن فضای داخل آن ها است. این مشکل می تواند در اثر خطاهای ساده مانند متصل نبودن دو شاخه­ی یخچال به پریز برق، خوب بسته نشدن در یخچال و یا تنظیم اشتباه ترموستات یخچال پیش بیاید. یکی دیگر از عواملی که می تواند باعث خنک نشدن محیط یخچال شود پر کردن بیش از حد آن و مسدود شدن دریچه های گردش هوا است. اگر با بررسی های ساده مشکل یخچال شما حل نشد احتمالاً یخچال درگیر مشکلی پیچیده شده است و نیازمند تعمیرات یخچال فریزر به صورت تخصصی است. اگر یخچال شما سرمای دلخواه را ندارد بهتر است از تعمیرکاران متخصصی که در این زمینه فعالیت می کنند کمک بگیرید. یک تعمیرکار ماهر می تواند به سرعت یخچال را عیب یابی و تعمیر کند. مجموعه­ تکنیک سرویس پارس با کمترین هزینه متخصصانی را در اختیار شما قرار می دهد که شما را از بهترین خدمات بهره مند می­‌سازند.

کمپرسور قسمتی از یخچال شما است که وظیفه دارد مبرد بخار شده را به طرف کویل های بیرون از یخچال هدایت کند و به این ترتیب در خنک کردن هوای یخچال نقش دارد. خراب بودن کمپرسور می تواند مانع از خنک شدن هوای یخچال شود. خراب بودن کویل های کندانسور، عملکرد نادرست فن کندانسور و فعالیت نکردن فن اواپراتور از عوامل دیگری هستند که باعث گرم شدن فضای داخل یخچال می شوند.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

  1. چرا یخچال صدا می دهد؟

اگر صداهایی از یخچال بیرون می آید که قبلاً شنیده نمی شد باید هر چه سریعتر به عیب یابی و تعمیر آن بپردازید تا منجر به خرابی های جدی تر نشود. برای تشخیص علت مشکل به تعمیرکارانی با مهارت بالا نیاز دارید. این که صدا از کجا می آید اهمیت دارد. اگر صدا از کف یخچال شنیده می شود ممکن است از سینی تخلیه نشأت بگیرد. صداهای بلندی که از پشت یخچال شنیده می شوند نشان دهنده­ی وجود مشکل در تایمر سیستم ضد برفک، فن کندانسور و یا کمپرسور هستند.

به ندرت پیش می آید که مشکل از کمپرسور یخچال باشد اما با این وجود اگر نیاز به تعویض آن باشد هزینه­ی زیادی را باید پرداخت کنید. اگر مشکل از تایمر باشد باید تعویض شود و اگر مشکل از فن کندانسور است باید تمیز شود و گرد و غبار روی آن برداشته شود. همه­ی یخچال ها دارای فن کندانسور نیستند اما اگر یخچال شما آن را دارد محل قرار گرفتن آن پشت پنل دسترسی پشت یخچال است. اگر صدا از داخل یخچال است ممکن است فَنی که هوا را در داخل یخچال و فریزر به گردش در می آورد دچار مشکل شده باشد.

  1. چرا یخچال جنرال یکسره کار می کند؟

عوامل مختلفی می توانند موجب متوقف نشدن یخچال جنرال و فعالیت مداوم آن شوند از قبیل خراب بودن کمپرسور، خراب بودن ترموستات و وجود مشکل در تایمر سیستم یخ زدایی. ترموستات وظیفه دارد که دمای یخچال را تنظیم کند و هنگامی که به دمای دلخواه می رسد فعالیت آن را متوقف کند. اگر ترموستات خراب شود فرمان عدم فعالیت صادر نمی شود و یخچال یکسره کار می کند. عامل دیگر اختلال در تایمر سیستم ضد برفک است که مانع از ایجاد یخ در داخل یخچال فریزر می شود. زمانی که تایمر دچار مشکل شود گردش هوا به درستی صورت نمی گیرد و یخچال نمی تواند به صورت اتوماتیک کار کند.

کمپرسور همانند قلب یخچال است. اگر کمپرسور سرما تولید نکند دما به درجه­ دلخواه نمی رسد و ترموستات فرمان قطع برق را صادر نمی کند. در نتیجه یخچال به صورت یکسره کار می کند. یک دلیل دیگر این است که کمپرسور برق زیادی مصرف می کند و این باعث ایجاد مشکل می شود. فقط یک تکنسین متخصص می تواند خراب بودن کمپرسور را تشخیص دهد. اگر کمپرسور مشکل داشته باشد تعمیرکار باید آن را تعویض کند زیرا تعمیر آن به صرفه نیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید سوالات و درخواست های خود را بصورت آنلاین و در واتس اپ برای ما ارسال نمایید
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟