تصور زندگی کردن در خانه ای که دارای یخچال فریزر نباشد بسیار مشکل است و می توان گفت زندگی بدون یخچال تقریبا غیر ممکن می باشد. یخچال یکی از لوازم خانگی است که در هر خانه ای دست کم یک عدد از آن در مدل های مختلف وجود دارد. در این مقاله قصد داریم ما قصد داریم تعمیر یخچال الکترواستیل را بررسی کنیم.

تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی یخچال های متنوعی وارد بازار شده اند که بسته به سلیقه و فضایی که افراد در اختیار دارند می توانند به انتخاب هر یک دست بزنند.

همچنین شرکت های بزرگ تولید کننده لوازم خانگی بزرگ دنیا به تولید انواع یخچال فریزر می پردازند. یخچال فریزر ال جی، سامسونگ و میدیا از برندهای مطرح در دنیا می باشند که به کشورهای مختلف دنیا صادر می شوند و نمایندگی دارند.

علاوه بر شرکت های خارجی، در داخل کشور نیز شرکت های معروفی وجود دارند که به تولید انواع لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر می پردازند. الکترواستیل از برندهای محبوب یخچال فریزر در ایران می باشد که محصولات برودتی با کیفیت بالا را تولید می کند.

خرابی ها و مشکلات مختلفی ممکن است برای یخچال فریزر الکترواستیل به وجود آید که حتما نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار حرفه ای دارد و تعمیر خودسرانه آن می تواند مشکلات بیشتری را به بار آورد. تعمیر یخچال الکترواستیل

تعمیر یخچال الکترواستیل توسط تکنیک سرویس پارس

شرکت تکنیک سرویس پارس به تعمیر انواع لوازم خانگی در مدل ها و برندهای مختلف می پردازد. از یخچال فریزر در مدل های مختلف از جمله یخچال ساید بای ساید الکترواستیل، یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل و یخچال فریزر کمبی الکترواستیل گرفته تا انواع ماشین های لباس شویی و ماشین های ظرفشویی و دستگاه های کوچکتر مانند آب میوه گیری و سشوار توسط تعمیرکاران و تکنسین های این شرکت انجام می شود.

علاوه بر آن این شرکت به انجام خدمات فنی مختلفی مانند انجام تاسیسات و لوله کشی ساختمان، نصب پمپ آب، نصب و تعمیر شیرآلات، نصب انواع تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، اجرای استخر، سونا و جکوزی و دیگر موارد نیز می پردازد.

این کار توسط تعمیرکاران حرفه ای شرکت که دوره های مختلف آموزشی را در این موارد دیده اند و دارای مدرک معتبر می باشند انجام می گیرد.

با تکنیک سرویس پارس به بهترین تعمیرکار یخچال و فریزر در محل خود دسترسی داشته باشید و دیگر لازم نیست وقت خود را برای پیدا کردن متخصص صرف کنید. کافیست درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید:

نحوه برقراری ارتباط با شرکت جهت تعمیر یخچال الکترواستیل

اگر در منزل خود یخچال فریزر الکترواستیل را تهیه کرده اید و پس از مدتی کار کردن، این یخچال دچار خرابی و مشکل شده است نیازی به جا به جایی یخچال و حمل آن به سمت تعمیرگاه نمی باشد.

پس از تماس با شرکت تکنیک سرویس پارس و در میان گذاشتن مشکل مربوطه با کارشناسان، این شرکت تعمیرکار متخصص این کار را به درب منزل  مشتری فرستاده تا جهت رفع عیب یخچال الکترواستیل اقدام نماید.تعمیر یخچال الکترواستیل

جهت برقراری ارتباط با شرکت نیاز است تا با شماره تلفن 02166175744 تماس گرفته و یا نسبت به پر کردن فرمی که در سایت شرکت قرار دارد اقدام نمایید. تعمیرکار مورد نظر در کمتر از 24 ساعت به درب منزل شما مراجعه خواهد کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن به عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر شما اقدام می نماید.

تعمیرکار یخچال فریزر الکترواستیل

همانطور که گفته شد یخچال فریزر الکترواستیل در مدل های مختلفی وجود دارد که هر یک در صورت بروز مشکل نیاز به داشتن آگاهی از ساختار یخچال مربوطه دارد. تعمیرکاران تکنیک سرویس پارس با برخورداری از دانش روز، کاملا آپدیت بوده و نسبت به مشکلات مختلف یخچال فریزر الکترواستیل در مدل های مختلف آگاهی دارند.

همچنین تعمیرکاران و تکنسین های این شرکت از سلامت اخلاقی نیز برخوردار می باشند و د هنگام استخدام در شرکت گواهی های سلامت و عدم سوء پیشینه را ارائه داده اند. دوره های مختلفی نیز برای آنها توسط شرکت برگزار می گردد که نحوه برخورد درست با مشتری را به آنها آموزش می دهد.

مشکلات رایج در یخچال فریزر الکترواستیل

یخچال فریزر الکترواستیل هم مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است دچار خرابی و مشکلات مختلفی گردد که برای تعمیر آن حتما نیاز به یک فرد متخصص در این زمینه می باشد. در ادامه به مشکلات رایجی که در یخچال فریزر الکترواستیل رخ می دهد اشاره شده است.

  • یکی از مشکلات رایجی که استفاده کنندگان از یخچال فریزر الکترواستیل با آن مواجه می باشند برفک زدن بدنه یخچال می باشد که دلیل این امر می تواند به علت قرار دادن مواد غذایی مختلف در نزدیکی دریچه های تهویه هوای یخچال باشد. همچنین دلیل دیگر برفک زدن بدنه یخچال می تواند به علت بسته نشدن درب یخچال به علت خرابی لاستیک دور آن باشد.
  • گاهی ممکن است با مشکل روشن نشدن یخچال مواجه شوید که اولین کاری که باید انجام داد بررسی اتصالات و دوشاخه و پریز برق می باشد. در صورتی که این موارد مشکلی نداشت باید حتما به تعمیرکار متخصص جهت عیب یابی دستگاه مراجعه نمایید.

 

  • خنک نکردن یخچال الکترواستیل از دیگر مواردی است که ممکن است افراد بسیاری با آن مواجه شوند. خنک نکردن یخچال دلایل مختلفی مانند خراب بودن ترموستات، خراب بودن کمپرسور یخچال، خراب بودن فن، وجود مشکل در لاستیک درب یخچال و یا تمام شدن شارژ گاز یخچال می تواند داشته باشد. برای عیب یابی دقیق برای عدم خنک کردن دستگاه نیاز است تا تعمیرکار و تکنسین مربوطه یخچال را مورد بررسی قرار دهد.
  • وجود صدای غیر طبیعی در یخچال که احتمالا بسیاری از افراد با آن مواجه شده اند به دلایل مختلفی ایجاد می گردد. ایجاد صداهای بلند ممکن است به علت وجود ایراد در موتور یخچال و یا فن موتور باشد. همچنین در صورتی که یخچال تراز نباشد نیز احتمال ایجاد صداهای غیر عادی و بلند در یخچال وجود دارد. اگر اتصالات موتور به شاسی نیز شل شده باشد احتمال وجود صدای بلند در یخچال فریزر الکترواستیل وجود خواهد داشت.

 

  • دمای موتور یخچال تا میزان 80 درجه سانتیگراد امری طبیعی می باشد اما گاهی ممکن است به علت معیوب بودن موتور دما از این مقدار بیشتر شود و به اصطلاح موتور داغ کند. در این گونه موارد نیاز است تا موتور یخچال توسط تعمیرکار متخصص تعویض گردد.
  • شاید گاهی با این مشکل مواجه شده باشد که با لمس بدنه یخچال متوجه برق دار بودن آن شوید. این مشکل که بسیار هم خطرناک است و باید به سرعت برطرف گردد. وجود مشکل در اتصالات یخچال الکترواستیل، معیوب شدن سیم های رابط و نصب نادرست سیم ارت یخچال می توانند باعث وجود برق در بدنه یخچال گردند.

علاوه بر مشکلات رایجی که گفته شد یخچال الکترواستیل ممکن است با مشکلات دیگری نیز مواجه گردد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و هوشمند شدن وسایل از جمله یخچال، در صورتی که یخچال با مشکلات مختلفی مواجه گردد کدهای مختلفی بر روی صفحه نمایشگر یخچال ظاهر می گردند که هر یک از این کدها نشان دهنده ارور و خطای خاصی در یخچال الکترواستیل می باشند. تعمیرکاران با آگاهی کامل از این ارورها قادر به عیب یابی دقیق یخچال بوده و آن را برطرف خواهد ساخت.مشکلات رایج در یخچال فریزر الکترواستیل

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران

شرکت الکترواستیل بیش از 45 سال است که در عرصه تولید انواع محصولات برودتی در کشور فعالیت می کند و محصولات تولید شده توسط این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار بوده و جزء برندهای محبوب در کشور می باشد.

این شرکت با تولید محصولات با کیفیت موفق به کسب افتخارات مختلفی در این سال ها شده است و با برندهای خارجی در رقابت می باشد. این شرکت برای تولید انواع یخچال فریزر از تکنولوژی روز بهره گرفته و یخچال های تولید توسط این شرکت از طراحی زیبا و کیفیت سخت افزاری خوبی برخوردار می باشند. نمایندگی یخچال الکترواستیل در تهران و شهرهای دیگر وجود دارد و به فروش و خدمات پس از فروش محصولات خود می پردازد.

تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر الکترواستیل

شرکت تکنیک سرویس پارس یکی از تعمیرگاه های مجاز یخچال فریزر الکترواستیل در تهران می باشد که به تمام نقاط تهران خدمت رسانی می کند. این شرکت با برخورداری از تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و با مهارت به تعمیر انواع یخچال فریزر در مدل های مختلف از جمله یخچال فریزر الکترواستیل ساید بای ساید، دوقلو، کمبی و … می پردازد.

ارائه گواهی اصالت قطعات به مشتریان باعث می شود تا مشتری نسبت به قطعه تعویض شده در یخچال فریزر الکترواستیل پس از تعمیر اطمینان داشته باشد. همچنین ارائه گارانتی تعمیرات به مشتری باعث می شود تا در صورتی که پس از تعمیر مشکلی برای یخچال به وجود آمد بتواند مجددا توسط تعمیرکار شرکت تکنیک سرویس پارس آن را برطرف نماید.

هزینه های دریافتی توسط این شرکت بر طبق تعرفه ایست که اتحادیه تعیین نموده و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان در هنگام تعمیر دریافت نخواهد شد. به علت این که تعمیر یخچال فریزر در منزل افراد انجام می گیرد هزینه ها تا حد زیادی کاهش یافته و به اقتصاد خانواده ها کمک بسیاری می شود.

WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید سوالات و درخواست های خود را بصورت آنلاین و در واتس اپ برای ما ارسال نمایید
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟