تعمیر لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی با اهمیت در همه منازل به شمار می رود که یکی از پایه های نظافت در خانه محسوب می شود. با توجه به مصرف زیادی که از این وسیله می شود و با توجه به تعداد اعضای خانواده، در طول هفته چندین بار ماشین لباسشویی روشن می شود؛ بنابراین تصور زندگی کردن بدون وجود ماشین لباسشویی کمی سخت به نظر می رسد. در این مطلب تعمیر لباسشویی آبسال را بررسی می‌کنیم.

تعمیر لباسشویی آبسال در تهران

امروزه ماشین های لباسشویی به گونه ای طراحی شده اند که انسان کمترین دخالت را در شست و شوی لباس ها داشته باشد و با تمام اتوماتیک شدن ماشین های لباسشویی تنها تنظیمات اولیه و روشن کردن دستگاه توسط خود فرد صورت می گیرد و بقیه مراحل شست و شو، آبکشی و خشک کردن لباس ها به صورت خودکار توسط ماشین لباسشویی انجام می گیرد.  در این برندهای مختلف خارجی و داخلی به تولید انواع ماشین لباسشویی می پردارند که از آن میان می توان به ماشین لباسشویی سامسونگ، ماشین لباسشویی ال جی، لباسشویی اسنوا، لباسشویی آبسال و … اشاره کرد. آبسال شرکتی ایرانی می باشد که به تولید انواع لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی در تهران می پردازد و محصولاتی با کیفیت را به بازار عرضه می کند. تعمیر لباسشویی آبسال نیازمند تجربه و تخصص در این حرفه می باشد و انجام تعمیرات این دستگاه از عهده افراد عادی خارج است.

تعمیر لباسشویی آبسال

خدمات قابل ارائه در سرویس ماشین لباسشویی آبسال

شرکت آبسال یک شرکت تولید کننده ایرانی می باشد که به تولید انواع وسایل سرمایشی و گرمایشی مانند انواع کولر، بخاری، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی می پردازد. کیفیت محصولات این شرکت قابل قبول بوده و با برندهای خارجی در رقابت می باشد. با وجود کیفیت بالا، مانند هر وسیله برقی دیگری ماشین لباسشویی آبسال نیز ممکن است دچار مشکلات و خرابی هایی گردد که نیازمند تعمیر می باشد.

خدمات قابل ارائه در سرویس ماشین لباسشویی آبسال عبارتند از نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی در هنگام خرید و یا جا به جا کردن دستگاه به مکانی دیگر و نصب در آن مکان، عیب یابی دقیق لباسشویی و تعمیر و برطرف نمودن مشکل آن و سرویس های دوره ای که برای افزایش کارایی و طول عمر دستگاه انجام می گیرد. انجام تمامی این خدمات نیازمند تعمیرکار متخصص در این حوزه می باشد.

تکنیک سرویس پارس چه خدماتی را در محل جهت تعمیر لباسشویی آبسال ارائه می دهد؟

وجود مشکل و خرابی در قطعات مختلف ماشین لباسشویی آبسال می تواند سبب کار نکردن دستگاه و یا کارکرد نادرست آن گردد. تکنیک سرویس پارس خدمات مختلفی را برای این دستگاه در محل انجام می  دهد که از آن جمله می توان به نصب و راه اندازی آن پس از خرید این وسیله اشاره کرد. همچنین انجام تعمیرات مختلف نیز از جمله خدمات این شرکت می باشد.

وجود خرابی در برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آبسال، وجود مشکل در موتور دستگاه، تعمیر میکروسوئیچ و تست کردن آن، خراب بودن شیر برقی و تعمیر و یا تعویض آن، وجود مشکل در هیدرواستات، خراب بودن المنت لباسشویی، عدم کارکرد ترموستات دستگاه، خرابی پمپ تخلیه یا واتر پمپ و … از جمله مشکلاتی است که توسط تکنیک سرویس پارس قابل برطرف شدن می باشد.

ضمانت های تکنیک سرویس پارس
تحویل سریع

حداکثر زمان تعمیرات توسط تکنیک سرویس پارس 24 الی 48 ساعت بوده و بیشتر تعمیرات در محل شما در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

گارانتی یک ماهه

برای تضمین تعمیرات در صورت خرابی مجدد همان قطعه، شرکت به صورت رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهد داد و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد.

گواهی اصالت قطعات

برای آسوده خاطر بودن مشتریان مراجعه کننده به شرکت گواهی صادر می شود تا اصالت و درجه یک بودن قطعه به کار رفته در تعمیرات را تضمین نماید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در محل

به علت دردسرهایی که در هنگام جا به جایی برای بردن ماشین لباسشویی آبسال به نزد تعمیرکار وجود دارد و خرابی ها و مشکلاتی که ممکن است در حین این جا به جایی ها اتفاق بیفتد، شرکت تکنیک سرویس پارس این امکان را فراهم کرده است تا انجام تعمیرات لباسشویی آبسال در محل انجام گیرد.

تعمیرکاران این شرکت پس از انجام هماهنگی های لازم به درب منزل افراد مراجعه نموده و به عیب یابی و تعمیر دستگاه می پردازند. این کار باعث می شود تا از هزینه های اضافی بابت حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه جلوگیری شده و همچنین در وقت افراد نیز صرفه جویی گردد.

تخصص تعمیرکار ماشین لباسشویی آبسال

مسلما تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی آبسال از عهده هر کسی بر نمی آید و این کار نیازمند تخصص و مهارت بالایی می باشد تا انجام تعمیرات بدون نقص بوده و هیچ گونه مشکلات بعدی را به دنبال نداشته باشد.

تعمیرکاران این حرفه، دوره های آموزشی مختلفی را که مربوط به تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی در مدل ها و برندهای مختلف می باشد گذرانده اند و مدرک مورد نظر را نیز دریافت نموده اند. همچنین به علت الکترونیکی بودن ماشین لباسشویی، آشنایی با رشته الکترونیک و برق  کمک بسیاری را در تعمیر این وسیله به تعمیرکاران می کند.

وجود برد الکترونیکی موجود در ماشین لباسشویی آبسال نیازمند این است که تعمیرکار در رابطه با اجزای موجود در برد و نحوه تعمیر آن آگاهی داشته باشد.

فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

در چه مواقعی به تعمیرکار ماشین لباسشویی آبسال در محل نیازمندیم؟

در هنگام کار با ماشین لباسشویی آبسال ممکن است با مشکلات مختلفی رو به رو گردید و یا این که دستگاه، ارورهای مختلفی در نمایشگر نشان دهد. برخی از این مشکلات ممکن است بسیار ساده بوده و توسط خود فرد قابل برطرف شدن باشند.

به عنوان مثال ممکن است دستگاه پس از روشن کردن کار نکند که این امر می تواند به علت باز بودن درب ماشین لباسشویی باشد که بایستی آن را بست و به ادامه شست و شو پرداخت. اما در بسیاری از موارد خطاهایی که سیستم می دهد نیازمند حضور تعمیرکار جهت برطرف نمودن مشکل می باشد.

تعمیر لباسشویی آبسال

گاهی ممکن است عدم کارکرد صحیح ماشین لباسشویی آبسال به علت خرابی در برد الکترونیکی دستگاه باشد که تعمیر آن از عهده افراد عادی خارج بوده و نیازمند تعمیرکاری می باشد که دارای دانش و تجربه در زمینه تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی باشد.

گاهی نیز ممکن است مشکل ماشین لباسشویی آبسال به علت خرابی موتور دستگاه یا نیم سوز شدن آن باشد که باز هم وجود تعمیرکار برای تعمیر آن ضروری می باشد. جا به جا کردن ماشین لباسشویی ممکن است باعث آسیب بیشتر به دستگاه شده و خرابی و مشکل آن را بیشتر نماید، در نتیجه در صورتی که بتوانید از تعمیرکار در محلی که دستگاه قرار دارد استفاده کنید از وجود مشکلات بعدی در امان می مانید. تکنیک سرویس پارس قادر به انجام خدمات مختلف از جمله تعمیر لباسشویی آبسال در محل می باشد.

تعمیر لباسشویی آبسال

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی آبسال

با توجه به استفاده زیادی که از ماشین لباسشویی در منزل می شود خرابی ها و مشکلات مختلفی نیز ممکن است برای آن به وجود بیاید که در ادامه برخی از مشکلات رایج در لباسشویی آبسال و نحوه برطرف نمودن این مشکلات اشاره شده شده است.

  • گاهی اوقات ممکن است برایتان پیش آمده باشد که پس از روشن کردن و راه اندازی لباسشویی آبسال، دستگاه آبگیری نکرده و شست و شو انجام نمی شود. این مشکل به علت های مختلفی مانند باز بودن درب ماشین لباسشویی، خراب بودن میکروسوئیچ دستگاه، خراب بودن هیدرواستات، وجود مشکل در برد الکترونیکی لباسشویی آبسال، خرابی پمپ لباسشویی و خرابی شیر ورودی آب باشد که نیاز به حضور تعمیرکار جهت رفع این مشکل می باشد.
  • قطع نشدن آبگیری نیز از دیگر مشکلات متداولی است که ماشین لباسشویی آبسال ممکن است با آن مواجه گردد. این مشکل به علت خرابی شیر ورودی لباسشویی باشد که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. همچنین خراب بودن تایمر ماشین لباسشویی و یا کم بودن فشار شلنگ ورودی آب نیز می توانند علت هایی برای قطع نشدن آبگیری ماشین لباسشویی آبسال باشند.
  • گاهی مشاهده می شود که هیتر لباسشویی آب را گرم نمی کند و به همین علت لباس ها به خوبی شسته نمی شوند. این مشکل ممکن است به علت جرم گرفتن سطح المنت باشد و مانعی برای گردش در مخزن ایجاد می کند. در این گونه مواقع باید چیلک و لگن لباسشویی را از هم جدا کرد و به رسوب زدایی آنها پرداخت و دوباره آنها را به یکدیگر متصل نمود. در صورتی که در این کار تخصصی ندارید بهتر است از یک تعمیرکار برای انجام آن کمک بگیرید.
  • عدم تخلیه آب کثیف لباسشویی آبسال از دیگر مشکلات رایج در این دستگاه می باشد که منشا آن ممکن است به علت مسدود بودن لوله های تخلیه دستگاه و یا خراب بودن پمپ تخلیه آن باشد که نیاز به تعمیر یا تعویض توسط تعمیرکار می باشد.

مشکلات مختلف دیگری ممکن است در لباسشویی آبسال بروز پیدا کند که توسط ارورهایی در نمایشگر دستگاه ظاهر می گردد و با شناخت این کدها و ارورها می توان به عیب یابی و تعمیر این دستگاه پرداخت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی
درخواست آنلاین تعمیر
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید سوالات و درخواست های خود را بصورت آنلاین و در واتس اپ برای ما ارسال نمایید
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟