تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی را می توان یکی از وسایل مدرن در آشپزخانه های امروزی دانست که طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کرده است. این دستگاه قادر همانگونه که از نامش پیداست قادر به شست و شوی ظروف بوده و انواع مختلف ظروف و قاشق و چنگال و قابلمه ها توسط آن شسته می شوند. الیته قابلیت دیگری که ماشین های ظرفشویی دارند امکان شست و شوی میوه ها و سبزیجات توسط این دستگاه می باشد که باعث محبوبیت بیشتر این دستگاه در میان افراد شده است.

شرکت های بزرگ مختلفی در سراسر دنیا اقدام به تولید ماشین ظرفشویی نموده و این دستگاه پر طرفدار را به تمام نقاط جهان ارسال می کنند. ال جی یکی از برندهای معروف ماشین ظرفشویی می باشد که توسط شرکت بزرگ ال جی در کره جنوبی تولید شده و طراحی منحصر به فرد آن در کنار امکاناتی که دارد باعث شده است تا ماشین ظرفشویی ال جی به یکی از اولین انتخاب ها در هنگام خرید این دستگاه تبدیل گردد.

اما با وجود کیفیت بالایی که در ساخت ماشین ظرفشویی ال جی به کار رفته است امکان ایجاد مشکل و خرابی در این دستگاه پس از مدتی کار کردن وجود داشته که نیاز به بطرف نمودن هر چه سریع تر این مشکلات می باشد. پر واضح است که تعمیر این وسیله نیازمند حضور متخصص و تعمیرکار حرفه ای در این حوزه بوده و برای انتخاب تعمیرکار باید بررسی های زیادی توسط فرد صورت گیرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

حتما در هنگام کار کردن با ماشین ظرفشویی ال جی با مشکلاتی که در این دستگاه رخ می دهد مواجه شده اید. این مشکلات می توانند به دلایل مختلفی رخ دهند که از آن جمله می تواند به استفاده نادرست از دستگاه، فرسوده شده دستگاه، کارکرد زیاد آن، ضربه خوردن به دستگاه در اثر جا به جایی و دلایل دیگر اشاره کرد.

از مشکلات رایجی که در ماشین های ظرفشویی ال جی مشاهده شده است می توان به روشن نشدن دستگاه، تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی، وجود سر و صدای زیاد، نشتی آب در ماشین ظرفشویی، تمیز نشستن ظروف، عدم آبگیری دستگاه و غیره اشاره کرد که در ادامه به این مشکلات رایج و نحوه برطرف نمودن آنها به تفصیل پرداخته شده است.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

اگر در تهران ساکن هستید و ماشین ظرفشویی شما دچار مشکلات مختلفی شده است می توانید با تماس با شرکت تکنیک سرویس پارس با مشاوران آنها صحبت نموده و در ادامه از خدمات مختلفی که تعمیرکاران این شرکت ارائه می دهند مانند نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی و همچنین سرویس کردن آن، بهره مند گردید.

ثبت درخواست و سفارش در این شرکت نیازمند مراجعه حضوری به شرکت نبوده و از طریق شماره تلفن و یا فرمی که در سایت شرکت وجود دارد می توان اقدام به ثبت درخواست و نوع مشکل دستگاه خود نمود. تماس با شماره تلفن  66175744 شما را به کارشناسان شرکت متصل نموده و می توانید مشکل خود در رابطه با ماشین ظرفشویی ال جی را با این افراد در میان بگذارید. این کارشناسان پس از دریافت اطلاعات از شما، در صورتی که مشکل قابل رفع توسط خود شما باشد، راهنمایی لازم را به شما ارائه داده و به توضیحات کامل می پردازند و در صورتی که مشکل برطرف نشد اقدام به ارسال تعمیرکار به منزل شما می نمایند.

ضمانت های تکنیک سرویس پارس
تحویل سریع

حداکثر زمان تعمیرات توسط تکنیک سرویس پارس 24 الی 48 ساعت بوده و بیشتر تعمیرات در محل شما در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

گارانتی یک ماهه

برای تضمین تعمیرات در صورت خرابی مجدد همان قطعه، شرکت به صورت رایگان برای شما تعمیرات را انجام خواهد داد و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد.

گواهی اصالت قطعات

برای آسوده خاطر بودن مشتریان مراجعه کننده به شرکت گواهی صادر می شود تا اصالت و درجه یک بودن قطعه به کار رفته در تعمیرات را تضمین نماید.

فرم درخواست خدمات
جهت درخواست خدمات لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید
همین امروز لوازم منزل خود را تعمیر کنید. تماس کارشناسان با شما در کمتر از 1 ساعت

هنگام رو به رو شدن با این مشکلات چه کنیم؟

ماشین ظرفشویی از جمله دستگاه هایی است که از ساختاری پیچیده برخوردار بوده و از قطعات و اجزای مختلفی تشکیل شده است که هر یک وظیفه انجام کاری خاص را در دستگاه بر عهده دارد. با توجه به این پیچیدگی، در صورتی که دستگاه با مشکلی مواجه گردد امکان تعمیر آن توسط خود فرد وجود نداشته و تعمیر خودسرانه توسط خود فرد می تواند سبب بروز خسارات جبران ناپذیری در دستگاه و فرد گردد. با این تفاسیر می توان نتیجه گرفت که برای تعمیر و برطرف نمودن مشکلات به وجود آمده در ماشین ظرفشویی نیاز به حضور تعمیرکار متخصص می باشد.

یکی از شرکت های تعمیراتی که از متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای برای تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی برخوردار است، تکنیک سرویس پارس می باشد که تعمیرکاران شاغل در این شرکت دارای تخصص بالایی در امر نصب و تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی از جمله ماشین ظرفشویی ال جی بوده و می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر نمایند.

هزینه ای که برای انجام خدمات توسط تعمیرکاران این شرکت دریافت می شود بسیار مناسب بوده و بر طبق تعرفه های تعیین شده می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

بررسی مشکلات متداول در ماشین ظرفشویی ال جی

  • تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی

اگر شما هم کاربر ماشن ظرفشویی ال جی می باشید حتما مشاهده کرده اید که گاهی ماشین ظرفشویی شما ظروف را به خوبی نشست و پس از خارج کردن ظرف ها از ماشین هنوز لکه های چربی بر روی آنها وجود دارد. این مشکل یک مشکل اساسی بوده و حتما باید موارد مختلف جهت عیب یابی مورد بررسی قرار گیرد. در این گونه مواقع باید داخل ماشین ظرفشویی را بررسی کرده و از تمیز بودن آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین فیلترهای دستگاه نیز باید بررسی شده و در صورتی که کثیف شده است آن را تمیز نمایید. آبپاش های داخلی دستگاه، صفحه صافی و واشر درب اصلی باید چک شوند و در صورتی که مشکل از آنهاست توسط تعمیرکار برطرف گردند.

گاهی ممکن است علت تمیز شسته نشدن ظروف باقی ماندن زیاد ظرف ها و خشک شدن تکه های غذا و چربی به سطح آنها باشد و موجب شود تا دستگاه قادر به شستن تمیز آنها نباشد و ما تصور کنیم که مشکل از قطعات داخلی ماشین ظرفشویی می باشد. گاهی هم ممکن است تاریخ انقضای قرص های ظرفشویی گذشته باشد و یا از کیفیت کافی برخوردار نباشند که این مورد نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

  • عدم آبگیری ماشین ظرفشویی ال جی

ممکن است پس از این که ماشین ظرفشویی را روشن نمودید متوجه شوید که آب وارد دستگاه نمی شود. در این گونه مواقع نیاز به کنترل کردن دریچه ورودی آب می باشد و باید اطمینان حاصل کرد که آیا آب از این دریچه وارد دستگاه می شود یا خیر. علاوه بر آن خراب بودن قفل درب نیز می تواند در عدم آبگیری دستگاه موثر باشد و با وجود بسته بودن درب، به علت خرابی قفل، قفل فرمان باز بودن درب را صادر می کند و در نتیجه ماشین ظرفشویی شما قادر به آبگیری و شروع سیکل شست و شو نخواهد بود.

خراب بودن شیر برقی دستگاه و شلنگ هایی که به آن متصل می باشند از جمله دلایل دیگری است که می تواند در عدم آبگیری ماشین ظرفشویی ال جی نقش داشته باشد. خراب بودن سوئیچ شناور و خود شناور نیز می توانند سبب این شوند که ماشین ظرفشویی آبگیری نکرده و شروع به کار نکند. تمامی موارد گفته شده باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی شده و در صورت نیاز تعویض و تعمیر گردند.بررسی مشکلات متداول در ماشین ظرفشویی ال جی

  • عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی ال جی

گاهی ممکن است پس از این که دستگاه روشن شد و شروع به کار کرد، پس از انجام شست و شو آب کثیف از دستگاه تخلیه نشده و باعث نگرانی شما گردد. وجود این مشکل می تواند ناشی از خراب بودن پمپ تخلیه و یا گرفتگی آن باشد. همچنین مسدود شدن فیلتر تخلیه دستگاه و شلنگ تخلیه آب نیز می توانند سبب عدم تخلیه آب گردند. شل بودن تسمه نیز از مواردی است که می تواند در عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی ال جی موثر باشد. تعمیرکار باید تک تک این موارد را بررسی نموده و در صورت مسدود بودن مسیرها و فیلترهای مختلف به رفع انسداد آنها بپردازد و در صورتی که قطعه ای نیاز به تعمیر داشته باشد در جهت تعمیر و برطرف نمودن مشکل آن بکوشد.

  • سر و صدای زیاد در ماشین ظرفشویی ال جی

زمانی که پمپ ماشین ظرفشویی شما معیوب باشد می تواند سبب بروز صداهای غیر عادی در دستگاه شما گردد و موجب اذیت و آزار اطرافیان گردد. در صورت مشاهده هر گونه سر و صدای غیر عادی در ماشین ظرفشویی ال جی نیاز است تا به تعمیرکار متخصص مراجعه نموده تا در جهت رفع این سر و صدا برآید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی
درخواست آنلاین تعمیر
WeCreativez WhatsApp Support
شما میتوانید سوالات و درخواست های خود را بصورت آنلاین و در واتس اپ برای ما ارسال نمایید
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟